1 PERSONALIA Jubileum 40 jaar In memoriam Jubileum 25 jaar Dankbetuigingen pagina 8 Flitsen Meester Wijhe- medewerker redt kinderleven A.H.J. \ran der Putten, areamanager, in dienst sedert 16 maart 1947. Viering 16 maart 1987 in het „Postiljon Motel" te Dordrecht, Autosnelweg A16 Rotterdam-Breda, afslag 's Gravendeel, van 17.00 - 19-00 uur. ■HBHMB2ÜHÜ mmm WJ.J. van Rooij, bedrijfsleider Etos, Mei veld 6, Veldhoven, in dienst sedert 21 maart 1947. Viering wordt in een later stadium bekend gemaakt. Mevrouw G.M. Rigterink-de Klonia, werkzaam bij Albert Heijn-filiaal Lelystad, Passage 1, in dienst sedert 7 maart 1947. Viering op vrijdag 6 maart in restaurant De Wisent te Dronten van 19-30 tot 21.30 uur. H.F. Ketzer, vertegenwoordiger AH Grootverbruik, Keuischevaart 11Breuke- len, in dienst sedert 1 maart 1962. Viering wordt in een later stadium bekend gemaakt. T<*- J.M.P. Passier, medewerker distributie in de Centrale Slagerij, Ekkerstraat 63, Eind hoven, in dienst sedert 8 maart 1962. Viering 6 maart 1987 in CS Eindhoven om 16.00 uur. J. Brands, ontvangstadministrateur in het distributiecentrum Overijssel, Galvaniweg 1, Zwolle, in dienst sedert 26 maart 1962. Viering 27 maart 1987. Nadere gegevens worden in een later stadium bekend ge maakt. JA. van de Wiel, assistent bedrijfsleider Albert Heijn-filiaal Oss, Sterrebos 2, in dienst sedert 2 maart 1962. Viering wordt in een later stadium bekend gemaakt. De heer W. Salarie, vork heftruck-chauffeur bij Meester Wijhe, was enige tijd geleden in Deventer de held van de dag. Tij dens de zaterdagmiddag- drukte winkelde de heer Banninkhof in het gezel schap van zijn vrouw en hun vierjarig dochtertje op de markt van deze ge meente. Plotseling liep het meisje de weg op en tegelijkertijd reed een grote Mercedes achteruit en dreigde het kind on der de wielen te raken. In Heden ontvingen wij het trieste bericht dat plotse ling op zijn vakantieadres is overleden HENK BÜSCHER op de leeftijd van 64 jaar. De heer Büscher heeft tij dens zijn 31-jarige loop baan gewerkt binnen de distributie-organisatie van Albert Heijn bv, laat stelijk als bedrijfsleider van de groentecentrale te Barendrecht. De heer Büscher heeft zich doen kennen als een markante persoonlijk heid. Zijn manier van denken en werken maak te grote indruk op zijn omgeving. Wij verliezen in hem een deskundige en toegewijde medewer ker en zullen hem missen als zeer gewaardeerde collega en vriend. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw en kinde ren. Wij hopen dat zij de kracht zullen vinden dit verlies te dragen. Zaandam, 22 januari 1987 Directie en medewerkers Albert Heijn bv Op zondag 28 december jl. is na een langdurige ziekte op 55-jarige leef tijd overleden de heer BEN H. GERSTEL De heer Gerstel was se dert 1965 in dienst bij Toko Rekreatie Service. Tot voor zijn ziekte was hij werkzaam als be drijfsleider van onze camping-supermarkt op de Leistert te Roggel. Zijn enthousiasme en grote inzet zijn kenmer kend voor de wijze waar op hij zijn werk heeft ver richt. De wijze waarop velen binnen het bedrijf spre ken over Ben Gerstel is tekenend voor zijn colle gialiteit. Al deze mensen zullen hem missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote, zijn beide zoons en verdere familie, voor wie zijn heengaan een zware slag betekent. Moge hen de kracht worden geschon ken dit zware verlies te dragen. Directie en medewerkers Toko Rekreatie Service bv Maandag 29 december jl. overleed op de leeftijd van 41 jaar, mevrouw M. VAN DER LINDEN- BOUWKNEGT Mevrouw Van der Linden was sedert 7 november 1979 in ons filiaal werk zaam. Tekenend voor de jaren dat zij in ons midden werkzaam was, waren haar belangstelling, haar levensvreugde en haar optimisme. Onze gedachten en me deleven gaan uit naar haar man en kinderen. Bedrijfsleiding en mede werkers. AH filiaal 1006 Helm- holtzstraat 63, Amsterdam. Met verslagenheid heb ben wij kennis genomen van het plotseling overlij den op 6 januari 1987 van onze hoofdcaissière REET ARENDS op de leeftijd van 32 jaar. Wij hebben haar leren kennen als een fijne en vriendelijke collega. Onze gedachten gaan uit naar haar familie; wij wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bedrijfsleiding en mede werkers AH-filiaal 1194 - Hoorn Op 19 december jl. over leed, na een noodlottig ongeval, onze part-time medewerker MARK VERHOEVEN Hij bereikte de leeftijd van 18 jaar. Gedurende de zes maan den dat hij in ons midden was, leerden wij hem kennen als een vrolijk en nuchter mens die gaarne bereid was tot hulp. Onze gedachten gaan uit naar zijn ouders en beide broers. Wij wensen hen alle sterkte in deze moei lijke dagen. Bedrijfsleiding en mede werkers AH-filiaal 1437 - Eindho ven een flits schoot de heer Salarie, die een en ander had zien aankomen, de weg op en wist het kind precies op tijd achter de naderende auto vandaan te rukken. Tegen een plaatselijke krant vertelde de heer Banninkhof het niet te snappen hoe het deze meneer gelukt was zo snel te reageren. ,Je moet er toch niet aan denken wat er zou zijn gebeurd als die man niet zo snel had gereageerd", zo verklaarde hij. Graag wil ik, mede namens mijn kinderen, iedereen be danken voor de belangstel ling en het medeleven tij dens de ziekte en bij het overlijden van mijn man Ed van Santvoort. Het heeft ons veel steun ge geven S. van Santvoort-de Laat Tilburg 40-jarig zakenjubileum A.H.M. van der Vlerk, Zaan dam Heden ontvingen wij het zeer droeve bericht dat op 3 januari 1987 na een noodlottig ongeval is overleden WOUT BISSCHOP op de zeer jonge leeftijd van 21 jaar. Wout Bisschop was se dert 1983 in dienst van Albert Heijn in de functie van zowel distributieme dewerker als vervangend plocgchef in de groente centrale van Albert Heijn in IJsselmuiden. Wout Bisschop heeft zich in zijn korte loopbaan doen kennen als een zeer prettige collega en fijne vriend en was een zeer plichtsgetrouwe en actie ve medewerker. Onze oprechte deelne ming gaat uit naar zijn ou ders, broers en zusters en overige familieleden. Mo gen zij de kracht vinden dit verlies te dragen. Bedrijfsleiding en mede werkers Groentecentrale IJssel muiden Zondag 4 januari jl. over leed, na een kortstondige ziekte, mevrouw A. GORTHUIS- ENGBERTS op de leeftijd van 57 jaar. Mevrouw Gorthuis was sedert mei 1979 in onze dienst. Zij was werkzaam als interieurverzorgster binnen de Huishoudelij ke Dienst van het hoofd kantoor aan het Anker- smidplein te Zaandam. In de jaren dat mevrouw Gorthuis in ons midden was, hebben wij haar le ren kennen als een bij zonder plichtsgetrouwe collega, die vooral opviel door haar grote hartelijk heid. Onze gedachten gaan uit naar haar echtgenoot, kinderen en kleinkinde ren. Wij wensen hen sterkte in deze moeilijke dagen. Ahold nv Centrale Diensten 25-jarig zakenjubileum H.J.J. de Kort, Tilburg 12V2-jarig zakenjubileum Mw. A. Jongkind, Zaandam Mw. B. v.d. Water, Badhoe vedorp 25-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw H.L. Mensinga, Assen De heer en mevrouw A. Bak- ker-Delcker, Amstelveen Bij deze willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele blijken van belangstel ling, bloemen, cadeaus etc. die wij ontvingen bij mijn af scheid op 16 januari jl. in verband met mijn pensione ring. Wij wensen iedereen privé en zakelijk het aller beste. Francien en Herman Blom, Huizen Met diepe verslagenheid namen wij kennis van het overlijden op 2 januari jl. van onze medewerker en collega, de heer ED VAN SANTPOORT op de leeftijd van 57 jaar. In de ruim 15 jaar dat Ed bij ons bedrijf werkzaam is geweest, hebben wij hem leren kennen als een betrouwbaar en sympa thiek medewerker, die voor zijn omgeving altijd klaar stond. Wij verliezen in Ed een fijne collega. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel kracht en sterkte toe, om dit grote verlies te dra gen. Bedrijfsleiding en mede werkers Distributie Centrum Til burg. Op 12 december 1986 overleed, op de leeftijd van 89 jaar, de heer G. WILLEMS gepensioneerd medewer ker Meester Wijhe. Op 13 december 1986 overleed, op de leeftijd van 81 jaar, de heer H. VAN DER MOLEN gepensioneerd medewer ker Simon de Wit. Op 13 december 1986 overleed, op de leeftijd van 65 jaar, de heer H. KROES gepensioneerd medewer ker Magazijn Inventaris Wormer. Op 20 januari 1987 over leed, op de leeftijd van 72 jaar, de heer J.W. HORNUNG gepensioneerd medewer ker DC Zaandam. Op 21 januari 1987 over leed, op de leeftijd van 66 jaar, de heer R. DEKKER gepensioneerd manager AC Restaurants Op 24 januari 1987 over leed, op de leeftijd van 75 jaar, de heer J. SCHENK gepensioneerd medewer ker van het hoofdkantoor te Zaandam. Op 29 januari 1987 over leed, op de leeftijd van 84 jaar, de heer G. TALSMA gepensioneerd medewer ker van Marvelo. Op 2 februari 1987 over leed, op de leeftijd van 91 jaar, de heer DA. TER WEE gepensioneerd onderdi recteur Albert Heijn. Mogen zij rusten in vrede

Personeelsbladen | 1987 | | pagina 8