m Werkmaatschappijen Filiaal 1153 in Maastricht op de bourgondische tour Forse uitbreiding zelfschep- afdeling Miro Purmerend pagina 10 Flitsen Albert Heijn Albert He^jn Zeven verschillende soor ten koffie en thee, 19 soorten dierenvoeding, per stuk verpakte makro llen en mergpijpjes. Het is slechts een kleine greep uit de in totaal 200 ver schillende artikelen die de klant sinds 13 novem ber zelf kan scheppen, af wegen en beprijzen in Miro Purmerend. Met deze verdrievoudiging van droge kruidenierswaren, die via het Bedien-U-Zelf-sys- teem worden aangeboden beschikt Miro Purmerend thans over de grootste BLJZ- afdeling in Nederland. Nieuw op deze afdeling is ook dat de zes verschillende soorten waaruit Engelse drop is samengesteld, nu elk los verkrijgbaar zijn en dat de zeven verschillende soor ten koffiebonen op de afde ling gemalen kunnen wor den met behulp van een gro te koffiemolen. Het is nog niet zeker of ook andere Miro's in de toe komst een dergelijke uitge breide zelfschep-afdeling krijgen. Dit is afhankelijk van de resultaten in Purmerend. Om plaats te maken voor de nieuwe BUZ-afdeling is Miro Purmerend ingrijpend ver bouwd. Hiertoe werd de winkel gedurende drie da gen gesloten. Daarbij werd de gelegenheid te baat geno men om gelijktijdig een aan tal zgn. 'cosmetische' wijzi gingen aan te brengen. Zo werd bijvoorbeeld de infor matiebalie verplaatst en is de schapopstelling veranderd. Op 13 november jl. open de Etos aan de Langestraat 3 in Amersfoort een ge combineerde Etos Beauty Case-kapsalon. Etos Beauty Case is de nieuwe winkelformule van Etos met een sterke nadruk op cosmetica-arti- kelen. Het filiaal in Amersfoort is het tweede in Nederland waar een combinatie van een dro gisterij-speciaalzaak en een kapsalon is gereali seerd. De eerste werd op 1 mei jl. geopend in Zaan dam. Ook de derde Etos Beauty Case-kapsalon is inmiddels geopend en wel in Harderwijk. Ook feest in Kerkrade. Op 13 november jl. werd na een grondige verbouwing filiaal 1052 heropend, wat aanleiding was voor deze gezellige 'familiefoto Bij een bourgondische stad hoort een bourgon dische winkel en daarom heeft filiaal 1153 in Maas tricht een geweldige ge daantewisseling onder gaan. Toen op 4 decem ber jl. de deuren werden heropend, maakten de bezoekers kennis met een uniek AH-filiaal, dat tot de beste verswinkels behoort in Maastricht. De ze woorden zijn opgete kend uit de monden van Paul Bertrand, verkoop leider en Cor Houter mans van het areakantoor in Tilburg. Toen zij, nu ruim negen maanden ge leden, aan de ontwikke ling van filiaal 1153 be gonnen, stond bij hen één ding centraal. „Wat de mensen aan de andere kant van de grens kun nen, kunnen wij ook en als het moet beter." Daar mee bedoelden zij de Bel gen en de Duitsers die in Luik en Aken een gewel dig assortiment aanbie den en waar Nederlan ders regelmatig heentrek ken met hun harde gul den. Filiaal 1153 heeft nu ook een traiteur-afdeling met de heerlijkste gerechten, als Quiche Lorraine, kant-en- klare hazepeper, een poelier die naast het normale assor timent ook kwartels, fazant en parelhoen verkoopt en een deli-afdeling waar de meest verfijnde vlees- en worstsoorten uit Duitsland en België te krijgen zijn. Maar ook een visafdeling met maar liefst 180 artikelen in de bediening, een speciale hoek met hammen en harde worstsoorten, een BUZ-afde- ling en een uitgebreid assor timent buitenlandse food- produkten. „Wij vinden dat, wanneer je een paar meter extra hebt, je je moet aanpassen aan het marktgebied", zegt Cor Hou termans, „en Maastricht leent zich bij uitstek om eens op de verfijnde tour te gaan, wat geenszins wil zeg gen dat we iets anders zijn dan een AH-filiaal." Reclame Voordat de opening een feit was, gingen in Maastricht en de randgemeenten 65.000 kranten de brievenbussen in, 100.000 reclametassen, be drukt met een eigen logo 'Albert Heijn Gastronomi- que' werden en worden uit gedeeld en ieder die tijdens de openingsdagen een gratis kopje koffie kwam drinken, kreeg een doosje met twee heerlijke Belgische pralines. Een vliegende start dus voor dit 'bourgondische' filiaal van Albert Heijn. AH-mannen knielen enthou siast i oor AH-i rouwen ter ge legenheid van de opening van AH-filiaal Papendrecht Dit gebeurde allemaal mid denin een weiland aan de rand van een nieuwbouw wijk, waar vanaf 15 oktober jl. een noodwinkel van AI-I voorlopig zorgt clat de bewo ners hun dagelijkse bood schappen in de buurt kun nen doen. Volgens de mede- werkers in de ivinkel zowel van binnen als van buiten een juweeltje' en.... „wij wil len er alles aan doen om van dit filiaal een groot succes te maken. Middelharnisa is sinds 5 november jl. ook een 'Albert Ileijn' rijk. Medeiverkers van het gloed nieuwe filiaal 1489 poseren trots in hun nieuwe winkel voor de fotograaf

Personeelsbladen | 1986 | | pagina 10