MtÊB G.J. Heijn reikte eerste kunstboeken uit AC Boxmeer belangrijke overstapplaats voor vakantiegangers Eerste steen vakantiebungalow Eerste vrouwelijke Alberto- beheerder wi Lab van Marvelo houdt vinger aan de pols Werk- lunches hebben effect Wereld kampioenen touwtrekken Oplage:58.000Personeelsblad Ahold nv45e jaargang no. 10-november 1986 Grootste vestiging zomer 1987 open DO Flitsen Fa)-. 3. Pag. 4. Pag. 5. Namens 35.000 Ahold- medewerkers in Ne derland hebben Jopie Kleton, werkzaam op de postkamer bij Mar- velo, en Koos ten Wol- de, assistent-bedrijfs leider in All-filiaal 1006 in Amsterdam, op 31 oktober jl. de eerste twee kunstboeken in ontvangst genomen uit handen van de heer GJ. Heijn. De officiële overhandiging vond plaats in het hoofdkan toor te Zaandam in aan wezigheid van de he ren L. Oranje en G. Kortleve van de jubi leumcommissie Beide kunstboeken werden door de heer Heijn voorzien van een persoonlijke op dracht. „U kunt nu naar ei gen smaak een keuze uit de honderd kunstwerken in het boek maken en ik hoop dat het werk dat u volgend jaar zult ontvangen tot in lengte van jaren bij u aan de muur zal hangen", aldus de heer Heijn, die bekende dat zijn enthousiasme voor het kunstproject gaandeweg was gegroeid. „Ik stond niet met een in vuur en vlam, maar nu zeg ik: het is geweldig." Hij noemde het kunstboek, waaruit alle medewerkers een keuze kunnen maken, een standaardwerk van de 20e-eeuwse kunst in Neder land. Ook de beide eerste ontvangers toonden zich on der de indruk van het boek werk. „Het boek is op zich zelf eigenlijk al een kunst werk", aldus Koos ten Wolde in een eerste reactie, „behal ve de werken zelf staat er enorm veel informatie in over de kunstenaars. Er is in derdaad voor elk wat wils. Je zou er bijna kunstliefhebber van worden!" Ook Jopie Kle ton reageerde enthousiast: „Het is hartstikke mooi. Of ik al een werk uitgezocht heb? Nee hoor, daar neem ik even rustig de tijd voor. Maar ik weet zeker dat het zal luk ken. Ik verhuis volgend jaar naar een nieuwe woning en daar zal mijn keuze een mooi plaatsje aan de muur krij gen." Beide Ahold-medewer- kers toonden zich gevleid over het feit dat zij de eerste deze ook te gebruiken voor feesten en partijen. Het AC Restaurant Boxmeer krijgt een oppervlakte van 2.200 vierkante meter en wordt hierdoor de grootste vestiging. Het zal volgens het AC Restaurant Sevenum-con- cept worden opgezet. In Boxmeer komt uiteraard het zelfbedieningssysteem 'Free flow' en het 'Buffet Primeur', gecombineerd met een a la carte restaurant. Nieuw is de bouw van een zomerterras waar de bezoekers van het a la carte restaurant bij goed weer gebruik van kunnen maken. Zowel de zaal als de parkeerplaats kunnen vol gend jaar mei in gebruik worden genomen. Het res taurant-gedeelte gaat half juli voor het publiek open. boeken in ontvangst moch ten nemen. Jopie Kleton: „Ik vind het een hele eer dat ik ben uitgekozen uit 35.000 medewerkers. Toen het me verteld werd wist ik niet wat ik hoorde!" De overhandi ging van de eerste kunstboe ken was het startsein voor de verspreiding van de boeken onder alle medewerkers van Ahold. De beer G.J. Heijn schrijft een opdracht in één van de eerste twee kunstboeken. Naast hem vJ.n.r. Jopie Kleton, Leo Oranje (voorzitter van cle jubileumcommissie) en Koos ten Wolde. Ook deze jubileum-activiteit werd op de film vastgelegd. Langs de afgelopen maand in gebruik ge nomen snelweg R73/ R77, die tot doel heeft het Ruhrgebied in West-Duitsland en de Randstad te ontsluiten, wordt in februari 1987, ter hoogte van Box meer, de eerste paal ge slagen voor een nieuw AC Restaurant. Inmid dels maken al gemid deld 15.000 automobi listen per dag gebruik van deze route. Behal ve als restaurant langs de weg voor de dage lijkse gasten, moet de ze vestiging ook gaan fungeren als belangrij ke overstapplaats voor per bus reizende Euro pese vakantiegangers. Dit AC Restaurant krijgt aan de achterzijde een zaal van 600 vierkante meter. Hier kunnen gedurende het zo mer- en winterseizoen vakantiegangers desgewenst koffie drinken of een maal tijd gebruiken. Er zal tevens bij de aparte ingang voor de ze zaal een gedeeltelijk over dekte parkeerplaats voor 40 bussen worden aangelegd. Het droog overstappen wordt mogelijk gemaakt door een 160 meter lange overkapping. Volgens AC marketing manager Frits Vis ser wordt dit een voor Euro pa unieke overstapfaciliteit. Wanneer de zaal niet door vakantiegangers is bezet, valt De eerste steen voor de vakantiebungalow is gelegd! Mevrouw J.E. de Bruijn, sociaal- medisch directeur van het. Prinses Beatrix Fonds, en Ilona Knoop, caissière in het Albert Heijn-filiaal in Doorn, flankeren het plakkaat waarop aan deze gebeurtenis wordt herin nerd. De tekst luidt: „Namens het Aioold-personeel legde Ilona Knoop de eerste steen op 31 oktober 1986. Deze vakantiebungalow voor gehandicapten is een geschenk van het Aioold- personeel aait het Prinses Beatrix Fonds ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van Alben Heijn in 1987.Als alles goed gaat zal de bungalow in juni volgend jaar worden opgeleverd. Zie ook pagina 9.

Personeelsbladen | 1986 | | pagina 1