Hoe ziet de winkel eruit waar jij graag t. boodschappen zou doen? f!55S»« ra"" pagina 4 Flitsen Aantrekke lijke prijzen categorie: homecomputer 2 e categorie- sur -X\)\n Volgend jaar mei bestaat Albert Heijn 100 jaar. In Flitsen hebt u al zo nu en dan over deze in aan tocht zijnde verjaardag kunnen lezen. Er staan voor alle Ahold-medewerkers het komend voor jaar intern heel wat festiviteiten op het program ma, want dit eeuwfeest wordt binnenshuis zoals bekend niet alleen door Albert Heijn gevierd. Eén van de jubileumactiviteiten is de uitgave van een speciale editie van Flitsen. Voor één onderdeel van dit blad hebben wij de hulp van uw kinderen, kleinkinderen, neefjes, nichtjes of buurkinderen nodig. we generatie. Redactie Flit sen geeft ze de ruimte en ge legenheid hun ideeën voor morgen te ventileren. Op welke manier en hoe uitge breid antwoord op onze vraag wordt gegeven laten wij aan de creativiteit van de deelnemers over. Uiteraard wordt de moei te van de deelnemers be loond. Omdat er verschil zit in het kennen en kun nen van kinderen, zullen er drie leeftijdscatego rieën komen. Te begin nen met zes tot negen jaar, gevolgd door negen tot twaalf jaar en tot slot twaalf tot zestien jaar. De inzendingen zullen wor den bekeken en beoor deeld door een deskundi ge jury. Deze zal bestaan uit de heer A. Heijn (Pre sident Raad van Bestuur Ahold), mevrouw T. Plooijer (hoofdredactrice van Flitsen/hoofd PR Ahold), de heer R. Das (technisch illustrator/ont werper) en de heer F. Heijn (allround ontwer per/vormgever). Voor de indieners van de beste voorstellen zijn een paar aantrekkelijke prijzen be schikbaar gesteld. We noemen ze even. Voor de eerste categorie is dat een schoolreisje van één dag naar keuze in Nederland voor de klas van de prijs winnaar. De prijswinnaar mag in overleg met zijn of haar klasgenootjes de at tractie uitkiezen. Het ver voer ernaar toe en de kos ten voor het verblijf ko men voor rekening van Ahold. Voor de tweede en derde leeftijdsgroep staat er achtereenvolgens een surfplank en een home computer klaar. Gezien het prijzenpakket kun nen wij ons voorstellen dat deze wedstrijd mee naar school wordt geno men en dat de klas met een voorstel komt. Het mag allemaal. Degene die De redactie van dit blad or ganiseert een wedstrijd voor, laten we ze zo maar even noemen, de Ahold'ers van het jaar 2000. Onze vraag aan alle jongeren in de leeftijd van zes tot zestien jaar is: ontwerp, beschrijf, te ken, plak, timmer of knip en zovoorts, de winkel waar je graag boodschappen zou willen doen. Er is nog altijd een spreekwoord dat zegt dat de kinderen de toekomst hebben en waarom zou dat niet van toepassing zijn voor de nazaten van een detail handelsorganisatie. De erva ring heeft geleerd dat kinde ren in veel gevallen een to taal andere, soms een zeer verfrissende, kijk op zaken hebben. Waarom doen de grote mensen dat zo en waarom niet zo? Is een kassa wel nodig, kunnen we de winkelschappen niet beter zo inrichten, waarom wor den groenten en fruit niet op deze manier verkocht? Als ik groot was zou ik het zo doen. Kortom, veel gehoor de uitdrukkingen afkomstig uit de monden van de nieu- het idee liever zelf uit werkt is daar natuurlijk ook vrij in. Met de kerst vakantie in het verschiet lijkt deze wedstrijd ons een leuke en interessante tijdspassering. In de speciale editie van Flit sen zullen de ontwerpen van prijswinnaars worden afge drukt. Nog even dit, alle in zendingen blijven in het be zit van de redactie en zullen niet worden teruggestuurd. Alle inzendingen moe ten uiterlijk op 10 ja nuari 1987 in ons bezit zijn. Vergeet op de in zending niet naam, adres, woonplaats, de leeftijd en het telefoon nummer te vermelden. Ze kunnen worden ge stuurd aan Ahold NV, Afdeling Public Rela tions, Ankersmidplein 2, 1506 CK Zaandam.

Personeelsbladen | 1986 | | pagina 4