TWAALF DAGEN FEEST IN UTRECHT Persoonlijk cadeau Jubileumwedstrijd voor kinderen OR adviesaanvraag Groentecentrale Barendrecht bestaat 5 jaar Ahold scoort hoog in top 100 Zo maar Instel. Jaar verslag Stichting Pensioe fonds Ahold. verschil' van Etos IlillllllKilllillllllliillll Oplage: 38.000Personeelsblad Ahold nv43e jaargang no. 9 - oktober 1988 „Het vriende lijke SAH002000493 Landelijk oktober 1986 D9 Flitsen De data van de feesten zijn: 7, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 25 en 26 mei. Voor de Islamitische Ahold-medewerkers wordt begin juni een apart feest georganiseerd omdat de feesten in mei precies in de Ramadan- tijd vallen. Een spectaculair onderdeel van de jubileum viering wordt ongetwijfeld gevormd door de feesten van alle Ahold-medewerkers en ge pensioneerden in de Irenehal van het Jaar beurscomplex in Utrecht. De jubileumcom missie rekent in totaal op 60.000 Ahold'ers inclusief aanhang. Een aantal dat natuurlijk niet tegelijk in één gebouw kan worden on dergebracht. Daarom zijn er twaalf feesten. Ze zullen in de maand mei worden gehou den. Het programma voor de feesten is iden tiek, met uitzondering van het feest voor de gepensioneerden en VUT'ers op 7 mei. De ouderen zullen het o.m. moeten zien te red den zonder discotheek. Dit gemis zal echter op passende wijze gecompenseerd worden. „Het wordt een loop-, doe- en eetfeest", aldus Jan Kem penaar van de jubileumcom missie. Hij houdt zich na mens de jubileumcommissie bezig met de organisatie van de feesten. „Ze beginnen om een uur of vijf en zullen tot ongeveer half tien duren. Men kan onbeperkt eten en drinken. Er komt een soort kermis met tal van elektroni sche spelen. Op twee podia zullen Nederlandse artiesten elkaar voortdurend afwisse len. In de aangrenzende Ma- rijkehal komt een disco met bekende d.j.'s en popgroe pen. Er is kortom voor elk wat wils." Bij de organisatie van de feesten wordt gebruik ge maakt van de ervaring die is opgedaan bij de BL-dagen. Jan Kempenaar: „Het succes van de BL-dagen is geba seerd op de verschillende soorten entertainment en de verschillende soorten cate ring. Zo'n zelfde opzet heb ben we ook voor de jubi leumfeesten gekozen. Je zit dus niet vijf uur kozen. Je zit dus niet vijf uur lang in een zaal naar een goochelaar te kijken. Ieder een kan doen wat hij of zij leuk vindt. We hebben een grote theaterproducent op dracht gegeven om de fees ten te organiseren. De basis afspraken zijn gemaakt Wc zitten nu in de afrondende fase. Binnenkort wordt be gonnen met de bouw van de decors." Met in totaal 1.400 bussen zullen de medewerkers en gepensioneerden van en naar Utrecht worden ge bracht. De AH-filialen zullen 's middags worden gesloten om de medewerkers in de gelegenheid te stellen geza menlijk het feest bij te wo nen. De indeling van de fees ten zal zodanig gebeuren dat niet alle filialen uit een be paalde streek of plaats tege lijk dicht zijn. De medewer kers uit de winkels zullen zo veel mogelijk op maandag, dinsdag en woensdag naar Utrecht gaan, omdat het op die dagen doorgaans het rus tigst in de filialen is. Ahold oriënteert zich sinds enige tijd op de toe komst van de grootschali ge supermarkt. Vooruitlo pend op het voorstel dat de desbetreffende pro jectgroep te zijner tijd zal uitbrengen, is de Raad van Bestuur van plan de binnen de werkmaat schappijen Albert Heijn en Miro aanwezige kennis en ervaring op dit terrein te bundelen. Daarvoor is een vorm van integratie tussen de beide organisa ties noodzakelijk. In verband hiermee is eind september aan de betrokken ondernemingsraden advies gevraagd en zijn de vakbon den geïnformeerd over het voornemen de directie van Albert Heijn uiterlijk 1 ja nuari 1987 tevens de leiding te laten voeren over Miro. Per genoemde datum zou dan het Miro-kantoorperso- neel in de AH-organisatie worden ingepast. Gedwon gen ontslagen worden voor alsnog niet voorzien. De Groentecentrale Ba rendrecht viert zijn eerste lustrum. Dat de oprich ting een goede zaak is ge weest blijkt uit de resulta ten. In die eerste vijf jaar is de overslag bijna ver dubbeld. De moeite waard dus om in het Zuid hollandse Barendrecht te gaan kijken. Zie pagina 10. Pag. 9. Pag. 12. Albert Heijn 100 jaar. Dat kan maar één ding bete kenen: Op naar de vol gende 100. Maar daar heb ben we de jeugd voor no dig. De jeugd die in veel gevallen een verfrissende kijk op zaken heeft, ook op die van winkelen. Spe ciaal voor hen heeft Flit sen een jubileumwed strijd georganiseerd in het kader van het 100-ja- rig bestaan. Meer hier over op pagina 4. Pag. 2. Honderd jaar Albert Heijn, dat dat gevierd gaat worden, weten alle Ahold-medewerkers. Maar hoe precies? Wel, bijvoorbeeld met een cadeau. Iedereen die bij Ahold werkt, krijgt een cadeau. Een per soonlijk cadeau, dat hij of zij dan ook zelf mag uitkiezen. Geen standaard pakket, dat je maar hebt aan te ne men. Een persoonlijk ca deau naar eigen smaak, voor het eigen huis en Pag. 3. Vervolg op pagina 5 pc medewerkers van de groentecentrale Barendrecht. voor het eigen dagelijkse leven. Bovendien een ca deau, dat je nergens kunt kopen. Vandaag mag de man, die al anderhalf jaar stilletjes bezig is met de voorberei dingen, in Flitsen open baar maken wat dat dan wel voor cadeau wordt. Vele lezers kennen hem. De man van de kunst op de televisie. Pierre Janssen vertelt u op pagina 5, hoe u dit na jaar een kunstwerk kunt kiezen als uw persoonlijk cadeau voor het feest van ons allemaal.

Personeelsbladen | 1986 | | pagina 1