Meer dan tweeduizend Ahold- gepensioneerden een dag op stap Flitsen pagina 15 Ook in 1986 Dat zo'n dagje uit op prijs wordt gesteld, blijkt wel uit het feit dat ruim zestig procent van het totaal aantal gepensioneerden aan de uitnodiging ge hoor geeft. En zij die dat niet doen, hebben daar voor een zeer grondige reden in de vorm van ziekte, handicap of net op dat moment op vakantie zijn. De zieken worden door de Stichting Pen sioenfonds Ahold echter ook niet vergeten. Zij ont vangen thuis een attentie. De speciale Flitsen-ver- slaggever J. Kleppe zocht de zevende mei jl. uit om eens te zien hoe men ook dit jaar weer volop ge noot. We troffen de groep van zo'n tweehonderd gepensioneer den na een busrit door het fraaie midden-Nederland aan bij de lunch in Ouwehand's Dierenpark. Ondariks wat re gen was de stemming opper best. Na de lunch volgde een wandeling door het uitge breide dierenpark en het bij wonen van de voorstelling door kleurige papegaaien. In het Dolfinarium lieten dolfij nen en een zeeleeuw hun verbluffende kunsten zien. Gelukkig was daarna ook het zonnetje weer present, zodat op het terras en andere rust punten in het park weer heel wat uit vroeger dagen kon worden opgehaald. Wellicht is dit wel het mooiste mo ment van de dag, want het „weet je nog wel" wordt vaak gehoord. Ook blijkt dat men dan wel niet meer aan het werk is zo als vroeger, maar toch nog zeer actief. Ervaringen met hobby's worden uitgewis seld, evenals tips over vakan tie met de caravan. Om half vijf was het verzamelen ge blazen voor het diner. Ook daar werden de mondjes niet alleen voor de uitste kende maaltijd gebruikt, maar werd er heel wat afge- babbeld. Tijdens het diner sprak de heer H.J. Vink, als voorzitter van de Stichting Pensioen fonds Ahold, namens de Raad van Bestuur de aanwe zigen toe. In kort bestek belichtte hij de resultaten over 1985. Zo als men al eerder in Flitsen heeft kunnen lezen, waren die zeker gunstig te noemen. Men realiseerde zich wel dat dit was bereikt door de hui dige werkers, maar op menig gezicht was toch te lezen dat men dacht „daar hebben wij vroeger de basis 'voor ge legd". Een oprechte trots die men de „oudjes" niet mag ontzeggen. Om half zeven stapte men voldaan in de bussen om de terugtocht te aanvaarden. De heer Keijzer verzocht de aanwezigen volgend jaar vooral 7 mei vrij te houden. Alle gepensioneerden zullen een uitnodiging ontvangen om op die dag op speciale wijze het honderdjarig be staan te vieren. Deze dag komt niet in de plaats van de dagtochten, maar is een extra.... De nor male dagtochten zullen al leen in verband hiermede in 1987 worden verzet naar de maanden augustus en sep tember. De 67-jarige beer Schneider (Zeg maar Leo ran de buiten dienst) ging dit jaar roor bet eerst met zijn echtgenote mee met de dagtocht Hij genoot er zichtbaar van. Voor velen een bekend ge zicht. De heer Ha li die vorig jaar de tocht door ziekte van zijn echtgenote moest missen maar nu weer graag present is. Twee technische collega's. De tweede van links is de heer Van Minnen die direct herin neringen ophaalde uit de turbulente PMC-tijd. Dick Leber 66), vroeger chef- ilager in het filiaal I 030 in Utrecht, genoot vakkundig ;an de fricandeau. Voor hem was het de vierde tocht. Voor het huiswaarts keren wilde mevrouw Fokker (links) (BL-Boskoop) toch nog graag even op de foto. Ze ziet er niet bepaald gepen- ioneerd uitmevrouw Klin- lert uit Almere. Het is dan ~>ok een „VUT-ter" op het ter- as met haar dochter. Zij naakt nog graag een praatje ïver haar tijd in de Jan van lalenstraat in Amsterdam, wist was dat Simon later een \H-filiaal. „Vroeger was je geen be drijfsleider", zegt de heer Francken, „maar chef!" De 76-jarige heer Francken was vroeger chef in AII-filialen in Den Haag. Hier maakt hij een praatje met de heer Keij zer. Zou dit echtpaar ook sioneerd zijn? Ouderen temidden van jeugd, genietend van de pa- pegaaiei isbou Duwehancls fotomodellen 'oor AIGrooti 'erbruik. Menigeen zal zich het wellui dende stemgeluid van de heer Mignon van het Filialen- bureau nog wel herinneren Nu spreekt hij graag over z'n caravantochten die hij met zijn echtgenote jaarlijks maakt.

Personeelsbladen | 1986 | | pagina 15