't fiehCTrt toch maar Muis Jubilarissen 25 jaar Dankbetuigingen PERSONALIA ingezonden brieven Voordeel-aanbieding Benoeming Flitsen pagina 9 Werken tot 19.00 uur? Reanimatiecursussen blijken hard nodig Met ingang van medio juni is de heer M. van Stekelenburg (35) benoemd tot directeur van Kok-Ede bv. De heer Van Stekelenburg heeft onder an dere leidinggevende functies bekleed bij de Makro-organi- satie in Nederland, Brazilië en in de Verenigde Staten. Thans maakt hij deel uit van de directie van de Torro-or- ganisatie, een onderdeel van Vendex International bv. De ondernemingsraad van Kok- Ede bv heeft positief geadvi seerd met betrekking tot de ze benoeming. Tot voor kort werd de direc tie van Kok-Ede bv waarge nomen door de heer R. Zwartendijk. Vijf medewerkers ran filiacd 1145 in Eindhoven vierden 10 maart jl hun 12J/2 jarig jubileum. Vier van hen heb ben alleen maar in filiaal 1145 gewerkt, wel een bewijs dat de sfeer daar uitstekend is Reden ook voor de jubila rissen om gezamenlijk een receptie te geven Op de foto. v.l.n.r. P. Moest, II. van Escb, G. Looijmans, G. Dircks en J. van de Boog aard. Kan iemand mij vertellen wanneer ik mijn hobby's uit oefenen moet als ik pas om 19 30 uur thuiskom en me dan nog moet douchen, eten en verkleden. Weet iemand daar een ant woord op? Ik in ieder geval niet. Er staat nu wel in dat wets voorstel dat je als super markt niet verplicht bent om tot 19-00 uur open te zijn, maar als het filiaal waarin je werkt in een winkelcentrum zit waarin bepaalde winkels wel open zijn tot 19.00 uur. werk jij ook tot 19-00 uur. Dan komt er van die zoge naamde vrijwilligheid geen snars terecht. Het is natuur lijk belachelijk dat je werkend bij één bedrijf, ver schillende openings- en slui tingstijden krijgt. Ik vind dat de OR-leden die de belangen van de super markten behartigen dit dui delijk dienen te maken aan het FNV en aan diegenen op het hoofdkantoor die menen dat caissières en ander be dienend personeel geen rechten hebben op andere hobby's en/of studies dan hun werk. Het moet bij die mensen toch bekend zijn dat de be gintijden van trainingen en studies veelal liggen tussen 19-30 en 20.00 uur. Mis schien weten zij een andere oplossing voor dit probleem. Ik hoop dat er meer collega's zijn die er zo over denken en dat we er samen voor kun nen zorgen dat die (idiote) wet er niet komt. Mevrouw II. Noordhoek Zaandam Noot van de redactie Ahold is inderdaad voorstan der van langere en flexibele openingstijden, omdat we daarmee kunnen en willen inspelen op wat onze klan ten wensen. Uiteraard zal daarbij ook rekening worden gehouden met de wensen en mogelijkheden van onze me dewerkers, zowel vanuit het belang van hen als dat van de onderneming. JJ.M. van Steen, werkzaam in fi liaal 1252, Burg. Winklerplein 24, Sliedrecht, in dienst sedert 6 juni 1961. Gegevens met betrekking tot de viering worden in een later stadium bekend gemaakt. 12V2-jarig zakenjubileum Mw. I1.A Geskus-Rechter- schot, Zoetermccr J. van den Bosch, Zwolle. 25-jarig zakenjubileum B.J.F, Talsma, Zaandam J.A. Meulblok, filiaal 1174 Breda. 40-jarig zakenjubileum W.G. v.d. Wijgert, Sassen- heim P. Hoendervanger, Deventer G. Vriend, Amsterdam 25-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw C. ten Wolde, Zaandam 50-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw G. Nienhuis-Van Essen, Wijhc. Het afscheid en de vele ga ven die ik ontving bij gele genheid van het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, heb ik ten zeerste op prijs gesteld. Dit afscheid be tekende voor mij een fijne afsluiting van de prettige ja ren waarin ik in filiaal 1151 gewerkt heb. Vanuit het ver re Amerika dank ik u harte lijk voor uw belangstelling. E. Jan té, Sewickley, Pa, VS. Hiermede wil ik mijn dank betuigen voor de gezellige middag, die ik op 6 maart ge had heb vanwege mijn pen sionering bij Ahold. Het is voor mij een onvergetelijke middag geweest in het bij zijn van de heer Van Gaaien, de heer Visser, Jaap Hartog, mevrouw Lubbinge en mijn collega's. Ook bedankt voor de attenties die ik mocht ontvangen. Hartelijke groe ten. Mevrouw M. Kok-van Veen, Zaandam. Daar ik van de VUT-regeling gebruik heb gemaakt, heb ik op prettige wijze afscheid genomen van de bedrijfslei der en de medewerkers van filiaal 1037. Graag bedank ik directie en personeel harte lijk voor de enveloppe, de mooie cadeaus en de prach tige bloemen. Mevrouw C.H. den Beze- mer-Streur, Den Haag. „In 1984 werden 4.000 van de 20.000 mensen die een hartinfarct of hartstil stand kregen gered door mensen die een reanima- tiecursus hadden ge volgd. Een jaar later was dit aantal al verdubbeld. Deze lijn is nog altijd stij gend." Dit zegt de heer H.J. Albers van „Vrienden van de Hartstichting afde ling Zwanenburg/Half weg". Samen met de Al- bro-medewerkers me vrouw M. Neele en de heer A. Wilhelmus was hij nauw betrokken bij de Elementaire Reanimatie- cursus die gegeven is aan dertig medewerkers van Albro Zwanenburg. Gedurende acht uur, ver deeld over vier cursusdagen, werd de medewerkers ge leerd hoe te handelen wan neer iemand een hartinfarct of hartstilstand krijgt. Hart massage en beademingstech nieken zijn hier onder ande re de hulpmiddelen voor. Dat de cursus verre van vrij blijvend was bewijst dat er ook een examen diende te worden afgelegd. Zevenen twintig kandidaten haalden de eindstreep. De hele cur sus werd overigens gespon sord door Albro. Onlangs vond in de kantine de uitrei king van de diploma's plaats. Even poseren voor de foto graafvoor het Albro-gebouw aan de Zwanenburgcrdijk hoorde daar natuurlijk bij. F.X.M. Stavenuiter, hoofd Kassa- groep in filiaal 1080, Gelderland plein 25, Amsterdam, in dienst se dert 11 juni 1961. Viering woensdag 11 juni 1986 in het filiaal Gelderlandplein van 19 30 tot 21.00 uur. Mevrouw F. Neuman, assistente inkoopleider bij Kok-Ede, Franken- eng 18, Ede, in dienst sedert 12 juni 1961. Weekend 5-sterren bungalow 200.- De ANWB heeft de bunga lows van het Ostarapark 't Wolfsven te Mierlo (N.Br.) geclassificeerd als „luxe 5-sterren" bugalows! Ge lukkig verheugen deze bungalows zich in een goede belangstelling. In de komende weekends tot de zomervakantie (4 juli a.s.) worden Ahold- medewerkers en gepen sioneerden in de gele genheid gesteld om hier enkele dagen van het voorjaar te genieten. En wel tegen het uiterst aan trekkelijke tarief van 200.- per lang-weekend. Dat wil zeggen u ontvangt een korting tot 50% Het park ligt aan de rand van de gemoedelijke Bra bantse Peel, recht tegen over het natuurreservaat „De Strabrechtse Heide". Öp het uitgestrekte park zijn aanwezig: overdekt verwarmd zwembad, na tuurbad, reuzeglijbaan, tennisbaan, midgetgolf, visvijver, gezellig restau rant, snackbar, complete Toko supermarkt; u kunt er fietsen huren. Reserveren: Bel 't Wolfsven 04927- 61661 en reserveer recht streeks uw weekend, vertel met hoeveel personen u komt en vermeld uw perso- neelsnummer. N.B.: huisdieren kunnen tot onze spijt niet worden mee genomen. De essentie van de campagne Klantgericht Denken en Hande len blijkt niet overal even goed begrepen te zijn, zoals een echtpaar uit Utrecht aan den lijve heeft moeten ondervinden. De man en de vrouw vonden vorige maand een dode muis bij de pakken suiker in een AH-filiaal. Toen de man zich daarop tot een verkoper wendde en hem op discrete wijze attent maakte op de aanwezigheid van het levenloze knaagdier, kreeg hij tot zijn verbijstering te horen: ..Die mag u meene men en opvreten!" Een stuitend staaltje. Het mankeerde er nog maar aan dat de man er een rol beschuit bij kreeg. Later op de dag keerde de vrouw terug naar de winkel en consta teerde tot haar leedwezen dat de muis er nog steeds lag, zij het dat het dier aan het oog onttrokken was doordat er een lege krat overheen was gezet. De vrouw beschreef haar erva ringen in een brief aan het hoofdkantoor, waar het epistel vervolgens werd doorgestuurd naar de verantwoordelijke functionaris. Het muisje zal dus nog wel een staartje krijgen. J. van de Top, werkzaam in filiaal 1140, Pastoor Bruggemanlaan 1, Oosterbeek, in dienst sedert 5 juni 1961. Viering donderdag 5 juni 1986 in huiselijke kring.

Personeelsbladen | 1986 | | pagina 9