Eerste Nederlandse „Buffet Primeur" in restaurant langs de weg Extern jaarverslag 1985 Pensioenfonds 60! Vers Vlees- specialisten: Oplage: 58.000Personeelsblad Ahold nv 42e jaargang no. 11 - december 1985 Formule AC Restaurant Sevenum „trendsetter" Video voor bijscholing in filialen BON BON BON BON BON De officiële openingshande ling werd verricht door bur gemeester drs. R.J. Persoon. Met eet* druk op de knop stelde hij een levensgrote fontein in .werking. Het daar voor benodigde water was tevoren door Sevenumse brandweerlieden in emmer tjes aangedragen. Weliswaar was het de tweede keer bin nen een jaar dat zij met loeiende sirenes richting AC reden, maar deze keer om iets feestelijks te vieren. Om de goede samenwerking tus- Als een uit de as herrezen phoenix ligt de splin ternieuwe AC-vestiging bij het Noordlimburgse Sevenum uitnodigend op het kruispunt van A3 en Midden-Peelweg. Nog géén jaar na de brand, die in de nacht van 26 op 27 december 1984 het oorspronkelijke restaurant verwoestte, staat er een nieuwbouw die terecht als „trendsetter" wordt gekenmerkt. Daar bestond tijdens de offi ciële opening van AC Sevenum, op 27 november jongstleden, geen enkele twijfel over. Honderden genodigden staken die middag hun verrassing niet onder stoelen en banken en uit toespraken bleek dat AC Sevenum een nieuw tijdperk voor ,-AC Restaurants langs de weg" inluidt. Met de in troductie in Nederland van het al in België met succes uitgeteste „Buffet Primeur" is AC Sevenum immers méér dan ooit een pleisterplaats voor lek kerbekken geworden. De heer G. Tigchelaar, hoofd Opleidingen Albert Heijn, wil de puntjes op de i zetten. Hij is van mening dat de klanten moeten kunnen zien dat het bij Albert Heijn nét iets anders is. Daarom start hij begin 1986 in 430 AH-fi- lialen met een cursus bij scholing. Voor het eerst zal hierbij gebruik worden ge maakt van video-apparatuur. Zie pagina 9. „Vlees is geen pot ap pelmoes. Het is een dagprodukt dat elke dag weer anders kan zijn". Ondanks de drukke december maand wilden coördi nator G. Wildeboer en de vers vlees-specialis ten A.A.P. Romme en J.A.H. Goossens best eens een gaatje in hun agenda vrijmaken om die stelling te onder strepen. Flitsen sprak met hen. Pagina 11. sen gemeente en AC te illu streren beantwoordde AC Sevenum de goede en vooral snelle medewerking van het gemeentelijke apparaat bij de wederopbouw, met de schenking van nieuwe hel men voor het hele brand weerkorps. Die werden sym- Een niet-alledaags karwei voor de Sevenumse brand weer: bet met water vullen van de AC-fontein voordat die door de burgemeester in werking wordt gesteld. Vervolg op pagina 11 Nog een week en we scharen ons weer om de kerstboom. Dit jaar op deze plaats nu eens geen recepten voor heerlijke kerstmenu's, in AllerHan- de staan er tientallen, maar aandacht voor een feestelijk versierde tafel - zoals u ziet vergat onze cartoonist ook de kleintjes niet - voor een mooi glas met een verrukkelijke inhoud en voor make up. Meer op pagina 4 en 5. Het is dit jaar zestig jaar geleden dat „De Naamlo ze Vennootschap Maat schappij tot bevordering van de belangen van het personeel, verbonden aan de Maatschappij tot Exploitatie der Fabrieken en Handelszaken van Al- bert Heijn en daaraan be vriende Vennootschap pen, gevestigd te Zaan dam" werd opgericht. Een diamanten jubileum voor de maatschappij met de lange naam die tegen woordig kortweg heet „Stichting Pensioenfonds Ahold". Flitsen dook in de oude archieven. Pagina 2. Maandagavond 25 novem berjl. werden met een gigan tische hoogwerker twee af voerpijpen die aan vervan ging loe waren, van het dak. van het hoofdkantoor aait het Ankersmidplein in Zaan dam gehaald. Dinsdagmor gen om 4.00 uur was het werk. geklaard en de weg weer vrij voor alle verkeer. Op de foto de hoogwerker in actie. Zoals ieder jaar geven de meeste werkmaatschap pijen ook over 1985 een intern jaarverslag uit, dat uitsluitend zal worden verspreid onder eigen medewerkers. Dat verslag verschijnt in de loop van april 1986. Tezelfdertijd ontvangen alle Ahold-me- dewerkers een extra edi tie van Flitsen. De inhoud daarvan is volledig gewijd aan de jaarverslaggeving. Allerlei gegevens over de financieel-economische en sociale situatie bij Ahold worden daarin uit de doeken gedaan. Daar naast komen in de extra editie belangrijke gege vens van de verschillende werkmaatschappijen aan de orde. Vanzelfsprekend wordt over 1985 óók een extern jaarverslag uitge geven. In dat officiële ver slag staan allerlei, voorna melijk financiële, gege vens. Hoewel dat externe ver slag niet zal worden ver spreid onder de Ahold- medewerkers, is het wel voor hen verkrijgbaar. Medewerkers dienen dat dan vóór 31 januari 1986 aan te vragen via onder staande bon, bij Ahold nv, afd. Public Relations, Ka mer 1703, Ankersmid plein 2, 1506 CK Zaan dam. Vanzelfsprekend kan de bon ook per inter ne post worden verzon den aan HK 1703- Ondernemingsraadsle den hoeven geen bon in te vullen. Zij ontvangen het externe jaarverslag automatisch. Ondergetekende Afdeling/Filiaalnummer_ Huispostnummer verzoekt hem/haar t.z.t. een jaarverslag 1985 toe te zenden. Indien verzending per interne post niet mogelijk is, dan gaarne verzenden aan het volgende adres S.V.P. in blokletters invullen

Personeelsbladen | 1985 | | pagina 1