ingezonden brieven In memoriam PERSONALIA Jubileum 40 jaar Jubileum 25 jaar iDankbetuigingem pagina 8 J. de Kraker, werkzaam in filiaal 1427 - Kapellestraat 7, Sluis - in dienst sedert 1 december 1945. J. Rood, administratief medewer ker CS Zaandam - in dienst sedert 17 december 1945. Viering 13 de cember 1985 om 15.00 uur in het personeelsrcstaurant van CS Zaan dam. J. van Asperen, medewerker huis houdelijke dienst Distributiecen trum. Vredeweg 46 te Zaandam - in dienst sedert 19 december I960. Viering 20 december 1985 om 15.00 uur in het Distributiecen trum in het „Zaans Kwartier". J. J. F. Snepvangers, bedrijfsleider filiaal 1180 - Ridderhof 2, Alphen a/d Rijn - in dienst sedert 6 decem ber 1945. Viering 6 december 1985. Nadere gegevens worden in een later stadium bekend gemaakt. C. L. M. Gremmen, cluster admi nistrateur zone 8842 - in dienst se dert 22 december I960. Viering 9 januari 1986. In het personeels- restaurant van filiaal 1056, Kerk straat 28, Huizen van 19.00-21.00 uur. P. Goedhart, bedrijfsleider Albert Heijn-filiaal 1336 - Fortunadreef 19, Utrecht - in dienst sedert 28 no vember I960. Viering 29 novem ber 1985 in Cultureel Centrum „Het Holleblok", De Clomp, Zeist van 19.00-21.00 uur. Mevrouw B. M. T. van Schalk wijk, werkzaam in filiaal 1145 - Limburglaan 2 te Eindhoven - in dienst sedert 1 december I960. Viering 30 november 1985 van 20.00-21.30 uur in café-restaurant Het Speelhuis, Markt 99, Helmond. J. M. Vanderbooren, bedrijfslei der filiaal 1332 - Akerstraat 65, Spekholzerheide - in dienst sedert 17 december I960. Viering 17 de cember 1985 vanaf 18.00 uur in café-restaurant 't Wieltje, Aker straat 36, Spekholzerheide. Th. ten Wolde, affoeper, afdeling Langzaam van het Distributiecen trum, Vredeweg 46 te Zaandam - in dienst sedert 27 december I960. Viering 10 januari 1986 in huiselij ke kring. J. Belier, opleidingsfunctionaris Al- bert Heijn, in dienst sedert 10 de cember I960. Viering 3 januari 1986. Nadere gegevens worden in een later stadium bekend gemaakt. Op 25 september 1985 overleed mevrouw TIETSKE SCHOLTEN Zij werd 35 jaar. In 1981 trad zij in dienst van de Groentecentrale Kampen als commercieel telefoniste. Alhoewel zij vanaf 1984 ziek was, kwam het be richt van haar overlijden als een schok voor haar collega's. Haar dochter, ouders en verdere familie wensen wij veel sterkte toe. Ahold nv Na een langdurige ziekte overleed op 11 oktober 1985 de heer CORNELIS LODDER Hij werd 64 jaar. De heer Lodder was van af 1965 in dienst van Al- bert .Heijn bv in de func tie van administratiecon troleur. Zijn echtgenote, kinde ren en verdere familie wensen wij veel sterkte met dit verlies. Ahold nv Op 4 oktober 1985 is na een langdurige ziekte op 62-jarige leeftijd overle den de heer L. BEKKER De heer Bekker was sinds 1974 werkzaam als part timer in het Albert Heijn- filiaal Zeist, De Clomp. Altijd aanwezig tijdens de drukke uren van de week, deed hij zijn taak met een grote blijmoedigheid en wist hij rondom zich een fijne sfeer te creëren. Zijn collega's van De Clomp zullen hem mis sen. Wij wensen zijn vrouw en zijn kinderen veel sterkte dit verlies te dragen. Ahold nv Op 25 september jl. over leed op de leeftijd van 66 jaar, de heer A. WILLEMS gepensioneerd filiaalme dewerker Albert Heijn. Op 7 oktober jl. overleed op de leeftijd van 79 jaar, de heer G.J. SCHUURMAN gepensioneerd medewer ker Marvelo. Op 17 oktober jl. over leed op de leeftijd van 71 jaar, de heer G. C. DEKENS gepensioneerd be drijfsleider Albert Heijn. Mogen zij rusten in vre de. 12V2-jarig zakenjubileum Mevrouw E. Lentz-Vos, Hen gelo. P. A. Butler, Kapelle. 25-jarig zakenjubileum A. Zopfi, filiaal 1044, Val- kenswaard. 25-jarig huwelijk H. Hilverda, Zaandam. 40-jarig huwelijk De heer en mevrouw J. Krijt, Zaandam. De heer en mevrouw W. v.d.Beek, Waalwijk. De heer en mevrouw N. Fritschy. Krommenie. In verband met mijn pensio nering werden mijn vrouw en ik wel zeer aangenaam verrast door de prachtige ca deaus en bloemen die ons door de directie en collega's, via het personeelfonds, wer den toebedacht. Wij willen u onze hartelijke dank overbrengen. U allen, mede namens mijn echtge note, het allerbeste toege wenst door uw (nieuwbak ken-) oud-medewerker. C. Hoeve, Amsterdam. Niets, maar dan ook niets, is nagelaten mijn 50-jarig jubi leum tot een waar feest te maken. Nadat de heer Pur- mer het openingswoord had gesproken en door de heer Beijers het speldje voor 50 jaar dienstverband was uit gereikt, kon het feest begin nen. Een zakenjubileum wordt het meestal genoemd; dit leek meer op een vrienden- jubileum. Nadat diverse sprekers leuke herinneringen ophaalden, werd door de heer Holtman een prachtige vergroting van mijn eerste aanstellingsbrief je overhandigd. Nadat ik een woord van dank had gericht tot de vele vrien den en collega's gaf de heer Holtman het sein, dat ieder een die uitgenodigd was voor het diner zich naar bui ten moest begeven. Daar vie len wij van de ene verrassing in de andere o.a. een boot tocht over de Vinkeveense Twee jaar geleden trof ik in een huis-aan-huis-krantje een advertentie van 3 regels aan. „I-Iulp gevraagd voor zaterdag en koopavond.Zo begon ik bij Et os, als LP'et- beet dat. Nou, dat was zeker waar. Slechts enkele keren werkte ik: alleen in drukke tijden zoals „ketst" en „moe derdag". Tot begin dit jaar plassen, een uitstekend di ner, omlijst door een bekend Spaans duo, onze favoriete muziek. Een onvergetelijke dag, aangeboden door de di rectie. Tevens willen wij u allen bedanken voor de vele bloemen en geschenken die wij ontvingen. M. Meijer en W. Meijer-Holt en kinderen een filiaal werd geopend in Den Haag waar een full-time job ontstond. Al snel was de beslissing genomen om m'n veelbewogen schoolloop baan in te ruilen voor een carrière in bet bedrijfsleven. Na mavo en havo met diplo ma's te hebben verlaten, an derhalf jaar middelbare de- Op 25 oktober jl. over leed ten gevolge van een noodlottig ongeval op 19-jarige leeftijd JACK VAN KLUIVEN Hij blijft in onze herinne ring als een fijne collega. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bedrijfsleiding en mede werkers Albert Heijn De Loper, Vlaardingcn Op 21 oktober 1985 is geheel onverwacht overleden LYDA VAN RAAN op de leeftijd van 36 jaar. Mevrouw Van Raan was sedert 1967 in dienst van de onderneming; het laatst was zij werkzaam op de filiaalboekhouding van het hoofdkantoor te Zaandam. In Lyda van Raan verlie zen wij een toegewijde en collegiale medewerk ster. Onze oprechte deelne ming gaat uit naar haar ouders, die wij veel kracht toewensen om dit verlies te dragen. Ahold nv Na een langdurig ziekbed is op 24 september 1985 overleden JOHANNES C. PEEK bedrijfsleider Simon de Wit bv. Hij werd 60 jaar. De heer Peek trad in 1949 in dienst. Hij was geruime tijd bedrijfslei der van Simon de Wit in Zuilen. Hij zal in onze herinne ring blijven voortleven als een plichtsgetrouwe, altijd opgewekte per soonlijkheid. Wij betui gen ons medeleven aan zijn vrouw en kinderen met dit voor hen zo zwa re verlies. Ahold nv Op woensdag 9 oktober 1985 is geheel onver wacht overleden de heer W. SLUIJS op de leeftijd van 57 jaar. De heer Sluijs was sedert 1966 in dienst van onze onderneming. Het laatst in de functie van mede werker veem-administra tie op het hoofdkantoor te Zaandam. In hem verliezen wij een markante persoonlijk heid en een prettige col- lega. Onze oprechte deelne ming gaat uit naar zijn kinderen en overige fami lieleden, die wij veel kracht toewensen om dit verlies te dragen. Ahold nv tailbandelsscbool en een half jaartje pedagogische acade mie (voor het basisonderwijs) heb ik mij onlangs gestort op de cursus vakopleiding dro gisten. Intussen vervul ik de functie van verkoper in het Etos-fi- liaal in Leidschendam. Maar ik wil verder... Ie verkoper, bedrijfsleider, districtsleider en ach, waarom niet, direc teur. Zo goed als onhaalbaar natuurlijk, maar toch, dat is mijn ambitie. Voorlopig blijf ik gewoon verkopen en hoop ik ook u eens te ontmoeten bij de Etos, want dat is voor delig winkelen vol verrassin gen! Marcel Otte

Personeelsbladen | 1985 | | pagina 8