PERSONALIA Jubileum 40 jaar Jubileum 25 jaar pagina 8 Avond-vierdaagse 1985 in Badhoevedorp Flitsen In memoriam Dankbetuigingen J. van Dijk, projectmanager Albert Heijn Grootverbruik, Breukelen, in dienst sedert 12 november 1945. Gege vens over de viering worden in een later stadium bekend gemaakt. Th. Warmerdam, be drijfsleider Albert Heijn-fi- liaal 1339, Spaarndammer- straat, Amsterdam - in dienst sedert 1 november I960. Viering 1 november van 17.00-18.00 uur in 't Wapen van Assendelft te Assendelft. K. Draaijer, produktontwik- kelaar bij Meester Wijhe bv, in dienst sedert 4 november 1943. Viering 4 november in het personeelsrestaurant van Meester Wijhe te Wijhe. Mevrouw R.M. Burgman- Schaaper, caissière filiaal 1283 Rosariumplein, Krom menie - in dienst sedert 28 november I960. Gegevens over de viering worden in een later stadium bekend ge maakt. Op 6 september jl. over leed, in de leeftijd van 85 jaar, de heer ThJ.A.M. DAALHUÏJSEN gepensioneerd districts leider Albert Heijn bv. Moge hij rusten in vrede. Mede namens onze respec tievelijke echtgenotes zeg gen wij dank aan directie, personeelfonds, manager en collega's van het DC Tilburg voor de enveloppe met in houd, bloemen en cadeaus die wij bij de gezellige af scheidsreceptie mochten ontvangen. A. Mermans C. Coolen. In juni was wee)- in ons dorp Dit grote sportevenement Voor filiaal 1170 waren Elf mensen van All present Teamleiding was, hoe kan bet andets En handen van de heer Witteman En met zijn groep sportievelingen Maakte bij er iets geweldigs van!!! Als eerste elke avond binnen Zingend en wel, zonder één blaar! Zelfs op die hele bete avond Speelde die groep het voor elkaar Kwam het misschieti door de verkoeling: Een lekker ijsje en een pet Die daar voor alle wandelgangers Door Albert Heijn was klaargezet? Conclusie van de „Groep van Elf' Aan het slot van t vierdaags-loopfestijn: Trots op de „plak" maar in '86 Moet onze groep nog groter zijn!! mevrouw Van Dijk, filiaal 1170. Op vrijdag 23 augustus tra den in het huwelijk Robert Haan en Evelien op de Dijk, beiden werkzaam in het Al- bert Heijn-filiaal 1092 aan de Promenade in Veendam. Ro bert is werkzaam op de groente-afdeling en Evelien in de slagerij. Onder vlagver toon van collega's werden de eerste stappen gezet naar een nieuwe toekomst. Op 13 juni 1985 zijn mejuf frouw L. Heymans en de heer R. Bakker in het huwe lijk getreden. Zij hebben el kaar leren kennen in het Al- bert Heijn Jeugdfiliaal 1273, Nieovyerkerk a/d IJssel. De heer Bakker is nu werkzaam in filiaal 1207. Op 12 juli jl. heeft de heer J. van Kralingen afscheid genomen van filiaal 1059 in Apeldoorn. Na 16 jaar dienst „moest" hij met pensioen. Bedrijfsleider en medewerkers zorgden voor een onvergetelijke avond. G. van Aefst, medewerker Kruidenafdeling bij Meester Wijhe bv, in dienst sedert 29 oktober 1945. Viering 29 oktober in het bedrijfsrestaurant van Mees ter Wijhe bv te Wijhe. Mevrouw A.C. Driessen- Geraerts, secretaresse Area 8860, Tilburg, in dienst se dert 14 november I960. Vie ring 14 november in het restaurant „De Schaapskooi", Sondervick 66 te Veldhoven van 19.00-20.30 uur. C.M. Adriaansens, be drijfsleider Albert Heijn-fi liaal 1018, Nieuwe Markt, Roosendaal - in dienst sedert 21 november I960. 12'/2-jarig zakenjubileum G.J. Wielders, Zoetcrmeer 25-jarig zakenjubileum F.W. Vermaat, Zaandam J.P.A.J.M. v.d. Broek, Zaandam 40-jarig zakenjubileum G. Wagenvoort, Hellevoet- sluis 40-jarig huwelijksjubi leum To en Jo Bijsterbosch, Zaandam Nogmaals langs deze weg willen wij jullie allen heel hartelijk bedanken voor de onvergetelijke dag op 9 sep tember jl., op welke wijze daar ook aan meegewerkt is. Dat het u allen zowel privé als zakelijk erg goed mag gaan. C. en M. de Rijke, Zwijndrecht.

Personeelsbladen | 1985 | | pagina 8