FEEST BIJ ETOS MOGELIJK KUNSTWERK ALS AH» LUSTRUM GESCHENK Werelddierendag in filiaal 1216 Verder in Flitsen BEZOEK IN EIGEN HUIS Programma's verder op hun kop iiiiiiiiiiiiriiiiiiiiiii Oplage:35.000 Personeelsblad Ahold nv 42e jaargang no. 9-oktober 1985 Albert Heijn in 1987 100 jaar oud SAH002000482 Flitsen Landelijk oktober 1985 t?j flitsen Dat huisdieren de winkel niet mogen betreden was voor bedrijfsleider D. C. Pronk van filiaal 1216 in Den Haag nog geen reden om „Werelddierendag 1985" domweg te verge ten. Samen met zijn me dewerkers bedacht hij dat het best leuk zou zijn om kinderen te vragen of ze een opstel wilden schrij ven over hun liefste huis dier. Het leukste opstel zou beloond worden. Daar bleef het niet bij want, bedacht de inven tieve groep van filiaal 1216, er kan maar één winnaar zijn en om de verliezers niet met lege handen naar huis te laten gaan, liet men een levens grote Micky Mouse schil deren waar ogen, mond en neus werden uitge spaard. Ieder kind dat maar wilde, en dat waren er ruim 200, kon zich nu gratis laten fotograferen als de wereldberoemde stripfiguur van Walt Dis ney. Daar bleef het niet bij. Alle kinderen moch ten ook nog graaien in de grote grabbelton, waarin voor iedereen een pre sentje was te vinden. De winnares van de opstel wedstrijd, Liesbeth Schuurmans, kreeg uit handen van hoofdcaissiè re Trudie van Lausbergen vier toegangskaarten voor - hoe kan het anders - die renpark Wassenaar, waar ze met familie en vrien dinnetjes in de herfst vakantie gebruik van zal maken. Uitslag „vakantiekaar- tenwedstrijd (pag. 3) Ahold en automatise- ring (pag. 4) Pas op voor het 42e le vensjaar (pag- 5) CORRELATIE (pag. 6) Marvelo introduceert Pink Pantherdrop (pag. 10) Zo maar... AH groente centrale Barendrecht (pag. 12) Ter gelegenheid van de offi ciële opening van het Miro Center Tilburg kregen alle medewerkers en hun fami lieleden de gelegenheid een kijkje te nemen in hun nieu we werkomgeving. Flitsen vroeg enkelen naar hun me ning. Pagina 11. Carla Brouwer-Schouten en Carin Groot-Harre- velt, rechts op de foto, slaagden voor het brand weerexamen. Zij mogen zich nu brandwacht tweede klas noemen. Dat het brandweerexamen geen onnozel spelletje is, vertellen beide dames op pagina 10. Op de foto de brandweervrouwen aan het oefenen aan de Zaan. Van sweepstake tot kleurwedstrijd In mei 1987 zal het 100 jaar geleden zijn dat Albert Heijn senior de eerste AH-winkel opende. Dat is de reden om over een kleine twee jaar aan alle medewerkers en oud-me dewerkers van Ahold een herinneringsge schenk te geven. Wat betreft dit geschenk worden op dit moment de mogelijkheden onderzocht om het een speciaal voor de gele genheid vervaardigd kunstwerk te laten zijn. Kunstkenner, oud-museumdirecteur en TV- presentator Pierre Janssen is verzocht daarbij te assisteren. Hij zal nagaan of er in kringen van Nederlandse kunstenaars belangstelling bestaat om mee te werken aan de realisatie van het idee. „Het is zo goed als zeker dat wij in 1985 de mijlpaal van honderd filialen ha len." Dit zei Etos-direc- teur Jeroen Hunfeld op 6 november van het vorige jaar tijdens de bedrijfslei dersdag in de Jaarbeurs te Utrecht. Hoe juist die uit spraak is geweest, blijkt uit de feestelijke opening Feest In het kader van het 100- jarig bestaan van AH wordt voor geheel Ahold ook een feest georgani seerd. Waar en hoe? De voorzitter van de enige tijd geleden ingestelde ju bileumcommissie, de heer L. Oranje, wil er wei nig over kwijt, evenals over de details van het ge schenk. „Het verrassings effect moet niet verloren gaan", zegt hij op pagina 2. Bij opleidingen voor Ahold-medewerkers lag de laatste jaren het accent vooral op kennis, vaardig heid en inzicht. Belangrij ke elementen, die positief worden ervaren. Bleef de vraag of je daarmee zelf en in de organisatie vol- Dc.zc. luxe cabriolet is de hoofdprijs in de actie van Bos Op de foto r.l.n.r. Monique Eggens, Suzan Versleep. Aartje Bakker, Saskia Vermeer en inula I ioltbuizen die, vooruitlopend op het feest bij Et os, alvast een klein feestje vierden en zich vrolijk lieten fotograferen in en op deze luxe „beauty case'. doende kan doen. Door sommigen werd het op leiden als „schools" erva ren. Daarom worden de programma's nu nog ver der op hun kop gezet. Meer hierover op pagina 7. op 26 september jl. van het 100e filiaal in het gloednieuwe winkelcen trum De Zuidmolen te Enschede. Dat deze opening met het nodige feestgedruis ge paard gaat, spreekt eigen lijk voor zich. Maar niet alleen de inwoners van Enschede en omgeving kunnen hiervan profite ren. In het hele land be steedt Etos bijzondere aandacht aan deze mijl paal via het eigen blad Beauty Case Magazine, in vele advertenties en met een keur aan winkelmate riaal. Hoogtepunt in de actie is een grote sweepstake waar aan een regen van prijzen is verbonden. De hoofdprijs bestaat uit een sportauto ter waarde van 45 000.-. Dat verder het getal „100" een hoofdtoon voert bij dit feestelijke gebeuren ligt voor de hand. Daarom looft Etos naast de sportauto nog 100 andere aantrekkelijke prijzen uit: twee videoappa raten met camera's, drie por table hifi-sets, vijf kleuren tv's, tien compact disc-spe lers, dertig walkmans en vijf tig lady-shaves. De koek is daarmee niet op. Niet iedereen kan immers in de prijzen vallen. Dus moes ten er ook troostprijzen ko men. Honderd troostprijzen vond men een beetje weinig, daarom werden het 100 x 100 tienduizend troost prijzen. Alsof dit niet genoeg is, worden één maand lang in alle Etos-fïlialen 100 ca deau- en gebruiksartikelen aanmerkelijk in prijs ver laagd. Om bij dit feestelijke gebeu ren de kleine klantjes van Etos niet te vergeten, wordt ook een grote kleurwed strijd uitgeschreven voor kinderen tot zeven jaar en van zeven t/m twaalf jaar. Per filiaal wordt voor de aller kleinsten een pandabeer uit geloofd en tien schoolbor den met toebehoren als troostprijs. Voor de tweede groep is er een walkman te winnen en als troostprijs tien badminton-sets.

Personeelsbladen | 1985 | | pagina 1