Eerste Miro Centers geopend Verder in Flitsen Nieuwe zusjes Ahold-dochter Oplage: 35.000 Personeelsblad Ahold nv 42e jaargang no. 8 - september 1985 Ahold in het gelijk ALLE MIRO-MEDEWERKERS BIJEEN IN UTRECHT Eerste paal Centrale Slagerij Zoetermeer Kok-Ede en Instel: Flitsen Landelijk september 1985 Nieuwe commissaris ir. AJ. Kranendonk (Pag. 2) AH-bedrijfsleidersdag 1985 (Pag. 3) CORRELATIE (Pag. 6) AH speelt in op wijn kwaliteit (Pag- 6) Personalia (Pag. 8) M. Meijer 50 jaar bij Al- bert Heijn (Pag. 9) Van de werkmaatschap pijen (Pag. 10) AC Restaurants België naar de binnenstad van Brussel (Pag. 11) Zo maar... ARVA (Pag. 12) De eerste Miro Centers zijn geopend. Don derdag 29 augustus was het in Veenendaal zo ver. Ron Brandsteder opende om tien voor half elf het eerste Center, waar direct enkele duizenden inwoners van Veenendaal en om geving de mogelijkheid aangrepen om Miro nieuwe stijl, alsmede de winkels van de part ners te bewonderen. Inmiddels hebben ook Miro Centers in Assen, Purmerend en Zut- phen hun deuren geopend. Links Vemmy Wepfielman, de eerste klant van Miro Veenendaal, u erd door quizmaster Ron Brandsteder over de drempel gedragen. Vestigingsmanager Lex ran l lakleren is de trotse toeschouwer. Boven: drie Miro-dagen in de Jaarbeurs in Utrecht. Twee keer een uitverkocht huis" en eenmaal een bijna volle zaal. Bedrijfscomplex Kok-Ede Het ziet er naar uit dat de juridische afdeling van Ahold, na een aantal jaren vele processen te hebben gevoerd, in rustiger vaar water is gekomen. De economische politierech ter zag geen aanleiding om de verkoop van West- duitse appelmoes te ver bieden. Hopelijk levert de verkoop van Belgische je never ook geen proble men meer op en met een kleine verandering op het etiket mag voortaan ook uit West-Duitsland geïm porteerde vruchtenyog- hurt worden verkocht. Meer hierover op pagina 2. De heer F.I. Ahlqvist heeft donderdag 5 september jl. aan de Edisonstraat te Zoetermeer de eerste paal geslagen voor de nieuw bouw van de Centrale Sla gerij. Dat de keuze op Zoetermeer is gevallen komt door de gunstige ligging voor wat betreft de aan- en afvoer van vlees. Als alles volgens plan ver loopt kunnen de circa 90 medewerkers volgend jaar april aan de slag in deze zeer modem opge zette slagerij. Meer hier over op pagina 5. De beer F.I, Ahlqvist, (rechts) tijdens het heien van de eerste paal. In alle Miro Centers zijn naast Miro zelf, die zich hele maal toelegt op de verkoop van supermarktartikelen, met een sterke nadruk op verse produkten, ook geves tigd MARC A Mode en Alberto In tien van de twaalf Miro Centers is Giraffe, een nieu we speciaalzaak in kado- en huishoudelijke artikelen, ge vestigd. Afhankelijk van de lokale behoefte, zijn er in de diverse Centers ook nog an dere speciaalzaken, onder meer op het gebied van ra dio en TV, doe-het-zelf arti- kelen en dergelijke. Zo kent bijvoorbeeld het Miro Cen ter Zutphen liefst zeven ver schillende speciaalzaken on der één dak. Het is nog te vroeg nu al iets te zeggen over de reacties van het pu bliek op de Miro Centers. De eerste resultaten zijn in alle vestigingen echter bemoedi gend. Enthousiast waren ook de reacties van alle mede werkers van Miro, die op 26, 27 en 28 augustus bijeen wa ren in 'de Jaarbeurs in Utrecht. Hier werden zij nog eens uitgebreid geïnfor meerd over de grote veran dering, die zich heeft vol trokken binnen Miro en die veel incasserings- en aanpas singsvermogen heeft ge vraagd van hen allen. Dit en thousiasme betrof nog niet eens de nieuw ingeslagen weg van Miro, hoewel vrij wel iedereen" daar ook alle vertrouwen in heeft, maar vooral het feit dat de mede werkers daadwerkelijk wor den betrokken bij de gehele herstructurering van Miro. Een uitgebreid verslag van deze Miro-dagen op pagina 5. Kort geleden, officieel per 1 juli 1985, werd met de overname van Kok-Ede in Ede en haar dochterbedrijf In stel te 's-Hertogen- bosch een nieuwe uit breiding van Ahold ge realiseerd. Daarmee is de positie van Ahold op de „grootverbrui- kersmarkt" aanzienlijk verstevigd. Tot voor kort was daarop alleen de in Breukelen geves tigde Ahold-dochter AH Grootverbruik ver tegenwoordigd. Omdat enige activiteiten van de drie bedrijven iden tiek zijn, worden op het moment in werk groepen besprekingen gevoerd om te bepalen welke marktbenade ringen het meest ge schikt zijn. Kok-Ede en Instel hebben wel de garantie dat alle ar beidsplaatsen en de werkplek de komende drie jaar behouden zullen blijven. Zie pa gina 4.

Personeelsbladen | 1985 | | pagina 1