PERSONALIA Jubileum 40 jaar Jubileum 25 jaar In memoriam Dankbetuigingen pagina 8 Flitsen M. van de Velden, controleur ont vangsten bij het distributiecentrum te Zaandam, in dienst sedert 28 au gustus 1945. Viering 30 augustus om 15.00 uur in ,,'t Zaans Kwartier" van het distributiecentrum te Zaan dam. F.W. Vermaat, operator Optical Character Reading op het hoofd kantoor, in dienst sedert 1 septem ber I960. Viering 2 september vanaf 15.15 uur in het personeels- restaurant van het hoofdkantoor aan de Westzijde 30 te Zaandam. J. Pieterse, medewerker Interne Dienst bij Marvelo bv te Zaandam, in dienst sedert 12 september I960. Viering 13 september om 15.00 uur in het personeelsrestau- rant van Marvelo bv aan de Oostzij de 95 te Zaandam. CJA.M. Corstiaensen, bedrijfslei der Albert Heijn-filiaal 1387 - Boer lagelaan 5-5, Uithoorn - in dienst se dert 8 september I960. Nadere ge gevens over de viering van dit jubi leum worden in een later stadium' bekend gemaakt. WA.M. van Bilsen, afdelingschef in Albert Heijn-filiaal 1045 - Valke niersplein 45, Breda - in dienst se dert 12 september I960. Viering 12 september tijdens de ochtend uren in filiaal 1045 te Breda, 's Mid dags in huiselijke kring. P.D. Dam, beheerder Alberto-fi- liaal 7012 - Vermiljoenweg 5, Zaan dam - in dienst sedert 8 september I960. Gegevens over de viering van dit jubileum worden in een la ter stadium bekend gemaakt. GJ.M. Bouwmeester, chauffeur bij de afdeling Transport van het distributiecentrum te Zaandam, in dienst sedert 29 augustus I960. Viering 6 september om 15.00 uur in ,,'t Zaans Kwartier" van het dis tributiecentrum te Zaandam A.C. van Wieringen, sales promo tor Deli bij Meester Wijhe bv, in dienst sedert 18 juli I960. Viering 13 september in het personeels- restaurant van het hoofdkantoor aan het Ankersmidplein 2 te Zaan dam. B. Lozeman, werkzaam in het be drijfsrestaurant van Meester Wijhe bv, in dienst sedert 29 augustus I960. Viering 29 augustus in het bedrijfsrestaurant van Meester Wij he bv te Wijhe. GJ. Westerveld, afdelings chef van de afdeling Voor verpakte Meeswaren bij Meester Wijhe bv in dienst sedert 12 september I960. Viering 12 september in het bedrijfsrestaurant van Meester Wijhe bv te Wijhe. AA. Zopfi, bedrijfsleider Albert Heijn-filiaal 1044 - Willibrordus- laan 27/29, Valkenswaard - in dienst sedert 5 september I960. Gege vens over de viering van dit jubi leum worden in een later stadium bekend gemaakt. Met diepe verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze me dewerker en collega op 25 juni jl., de heer JAN VAN DER PAS in de leeftijd van 51 jaar. Wij verliezen in hem een sympathieke collega. Onze oprechte deelne ming gaat uit naar zijn echtgenote, kinderen en overige familieleden, voor wie zijn heengaan een zware slag betekent. Mogen zij de kracht vin den dit verlies te dragen. Detailhandelsgroep Ahold bv, Distributiecen trum Tilburg. Na een langdurig ziekbed is op 21 juni jl. overleden, mevrouw A. VAN HEZEL in de leeftijd van 41 jaar. Rina was een fijne collega die altijd klaar stond voor iedereen. Zij zal dan ook node gemist worden. Bedrijfsleiding en mede werkers Albert Heijn-fi liaal 1282, Amsterdam. J.PA.I.M. van den Broek, mede werker Produktpresentatie op het hoofdkantoor, in dienst sedert 29 augustus I960. Viering 29 augus tus vanaf 16.00 uur in het perso- neelsrestaurant van Marvelo bv aan de Oostzijde 95 te Zaandam. Zaterdag 15 juni jl. ont vingen wij het droeve be richt van het overlijden van HERMA ROERINK Zij is 22 jaar geworden. Haar glimlach en vriende lijkheid zullen in onze herinnering blijven. Directie en medewerkers Ter Huurne's Handels maatschappij, Buurse Op 1 juli 1985 is, na een langdurige ziekte, overle den ANK SCHOLTEN -SOETENS in de leeftijd van 60 jaar. Zij was sinds 1974 werk zaam bij Albert Heijn in Bussum. Haar man en kinderen wensen wij veel sterkte toe in deze moei lijke periode. Ahold nv W.H. Schmidt, bedrijfsleider Al- bert Heijn-filiaal 1359 - Markt, Gou da - in dienst sedert 29 augustus I960. Viering 29 augustus vanaf 20.00 uur in restaurant „De Spie geltent", Turfmarkt 51 te Gouda. R. Liesker, bedrijfsleider Albert Heijn-filiaal 1377 - Bloemendaalse- weg, Overveen - in dienst sedert 22 augustus I960. Viering 22 augus tus vanaf 16.30 uur in ,,'t Zaans Kwartier" van het distributiecen trum te Zaandam. Na een kortstondig ziek bed overleed 2 augustus jl. plotseling, in de leef tijd van 60 jaar, mevrouw RINA VAN DE NEEUWENHOF Mevrouw Van de Nieu- wenhof was bij ons werk zaam als bedrijfsleidster van de vestiging Achter ste Hoef te Bladel. Zij was sedert 1974 in dienst van Ahold nv, waarvan de laatste jaren bij Toko Rekreatie Servi ce bv. In de afgelopen jaren hebben wij haar leren kennen als een zeer goed gehumeurde medewerk ster die een bijzondere rol vervulde bij de bege leiding van haar, vaak jon ge, collega's. Wij wensen de familie Van de Nieuwenhof veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Directie en medewerkers Toko Rekreatie Service bv. Op 11 mei jl. overleed, in de leeftijd van 67 jaar, de heer L. VAN BOKHORST gepensioneerd medewer ker Albert Heijn bv. Op 12 juni jl. overleed in de leeftijd van 81 jaar, de heer M.H. DE VRIES gepensioneerd medewer ker produktiebedrijf Zaandam. Op 19 juni jl. overleed, in de leeftijd van 84 jaar, de heer S. BLEEKER gepensioneerd medewer ker distributiecentrum Zaandam. Op 22 juni jl. overleed, in de leeftijd van 63 jaar, de heer M. BIJKERK oud-medewerker Sterovita Dordrecht. Op 7 juli jl. overleed, in de leeftijd van 81 jaar, de heer H. VADER gepensioneerd medewer ker Meester Wijhe bv. Mogen zij rusten in vre de. 12V2-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw R. Kraan, Alkmaar. 25-jarig zakenjubileum Mw. E. Rol, Heemstede G. Eijkelkamp, Koog aan de Zaan. 12 Va-jarig zakenjubileum Mw. P. J. Voshol-Withagen, Assen Mw. J. Hoogstra-Dijkstra, Assen Mw. A. H. Stevens, Assen J. J. Kiers, Assen W. v.d. Beek, Waalwijk K. Schmale, Hellendoorn. Hiermede wil ik, mede na mens mijn vrouw, alle oud collega's, vrienden en vrien dinnen van Albert Heijn die ik in de afgelopen ca. 40 jaar mocht meemaken hartelijk bedanken voor de geweldige blijken van belangstelling en de cadeaus ter gelegenheid van de receptie bij mijn pen sionering. Ook wil ik dege nen bedanken die op andere wijze van hun belangstelling blijk gaven. Het was een on vergetelijke dag. André J. Brokmann, Amster dam P.PJ. Semo, afdelingschef in Albert Heijn-filiaal 1203 - Ant. Matthaeuslaan, Utrecht - in dienst sedert 5 september I960. Viering 5 september in huiselijke kring. 40-jarig zakenjubileum P. J. van Dijk, Boxtel G. K. Dop, Rhenen. Uit de vele bedankjes die dit jaar weer binnenkwamen naar aanleiding van de dag tochten voor oud-Ahold'ers kozen wij dit keer die van mevrouw E. F. v.d. Veer-Velt- man uit Hellevoetsluis die namens alle deelnemers het volgende schreef: Hiermede wil ik u hartelijk dankzeggen voor de goed verzorgde dagtocht naar de Flevohof op 13 juni jl. Het was wéér goed. Tevens ook een compliment voor uw or ganisatie en voor de fijne be geleiding tijdens de tocht. De chauffeur (bus 1) heeft ons veel verteld over het ge bied waar wij tijdens de reis door kwamen. Nogmaals hartelijk dank! Mevrouw E. F. v.d. Veer- Veltman, Hellevoetsluis.

Personeelsbladen | 1985 | | pagina 8