Werkmaatschappijen Reünie bij Meester Wijhe pagina 10 Flitsen Meester Wijhe Albert Heyn Albert Hejjn Vakantiepark De Krabbeplaat breidt uit 21 GESLAAGDE EHBO-ERS IN ZONE 8832 Vrijdag 21 juni jl. heeft een 40-tal oud-vertegen woordigers van Meester Wijhe een bezoek ge bracht aan het vernieuw de bedrijf in Wijhe. Het idee om de vertegen woordigers uit de zestiger jaren weer eens bij elkaar te roepen, kwam van de heer Stam uit Alkmaar en werd door de directie van Meester Wijhe met plezier overgenomen. Onder het genot van een drankje werd menige oude-Mees- ter-koe uit de sloot ge haald en werden oude vriendschapsbanden aan gehaald. De dag werd besloten met een gemeenschappelijk koud buffet. Eén van de deelnemers schreef na afloop een briefje en bedankte de di rectie van Meester Wijhe voor de „MEESTERLIJKE" lunch, voor de voortreffe lijke inhoud van het pak ket met „MEESTER"-pro- dukten en vond het, tot slot, een „MEESTERLIJKE" dag. Op Vakantiepark De Krabbé- plaat te Brielle is 4 juli jl. een aantal nieuwe voorzieningen in gebruik genomen. De be zoekers beschikken nu over een recreatiezaal, snackbar, café met bar en „geluid- dicht" jeugdhonk. Vooral met het oog op de dagrecreanten op en aan het Brielse Meer werd het terras uitgebreid. Door goede sa menwerking met het Recrea tieschap De Brielse Maas is nu vanaf het terras een uit stekende aansluiting met het druk bezochte strand tot stand gekomen. Naast de nieuwe horeca-faci- liteiten werd ook de cam ping vergroot tot circa 600 staanplaatsen. Bij dit nieuwe gedeelte is een speciale oe ver ingericht voor surfers. Tijdens een gezellig samen zijn op 28 mei jl. reikte zo nemanager F. Vermeulen aan 21 geslaagden uit AH-zone, 8832 een gloednieuw EHBO-diploma uit. Hij vond het een geruststellende ge dachte, zowel voor de mede werkers als voor de klanten, dat er zoveel bekwame eer ste hulp-verleners in de buurt waren. Op initiatief van de heren Van Oers en Vis startte aan het begin van dit jaar de EHBO-cursus in filiaal 1151 in Leidschendam. Aan de cursus namen 27 Albert Heijn'ers deel. Onder leiding van dokter Van Bunschoten en EHBO-instructeur Kruid hof werd er in de kantine van filiaal 1151 zestien we ken pittig gewerkt met het gevolg dat 21 kandidaten zich EHBO-er mogen noe men. Eén kandidaat kon van wege zijn vakantie niet aan het examen deelnemen. De geslaagden zijn: Filiaal 1037 Astrid Richelmann 1037 Miranda Driessens 1144 Frans Compeer 1144 Miranda Uytde- willegen 1216 Laine Baun 1216 Paul van Eyl 1290 Robert van Elderen 1300 Lenie van Roosmalen 1109 Karin Krijgsman 1109 Anneke Mourits 1109 Mars Houtman 1109 Ger Lammers 1109 Hans Havermans 1109 Thea Krijtenburg 1109 Jan van Egmond 1151 Rob de Bruyckere 1151 Paul Rast 1151 Marcel Lipman 1151 Sylvia v.d. Eynden 1151 Petra Dapper 1151 Bernhard Vis In Sassenheim werd op 19 ju ni jl. het geheel verbouwde fi liaal 1456 heropend wat na tuurlijk aanleiding was voor deze „staatsiefoto Woensdag 1 mei jl. was het weer zover; Albert Heijn opende een nieuw jeugdfi naal. Dit keer was de hoofd stedelijke Spaarndammer- straat aan de beurt. Gehuld in hun nieuwe bedrijfskle ding werden de medewerken van dit filiaal 1338, samen met bedrijfsleider II. Wanner- dam en echtgenote, op de ge voelige plaat vastgelegd. Filiaal 1007 in Breda is ver bouwd en bijna „180 graden om" gegaan. Reden om na acht weken hard werken 9 mei jl. met veel feestgedruis de zaak te heropenen. Een groep medewet-kers, gekleed in nieuwe bedrijfskleding, poseert irolijk voor de foto- graaf In Huizen werd op 19 juni jl een nieuw AIl-jeugdfiliaal geopend. Uiteraard was dit aanleiding voor de fotograaf de jeugdige nieuwkomen met bun menton op de ge voelige plaat vast te leggen.

Personeelsbladen | 1985 | | pagina 10