In memoriam PERSONALIA Jubileum 25 jaar Jubileum 40 jaar Reanimatie- cursus Purmerend Dankbetuigingen pagina 8 Flitsen „Wanneer elke seconde telt!" H.G. de Ruiter, bedrijfsleider fi liaal 1276, in dienst sedert 3 juni I960. Viering 3 juni 1985 van 16.00 tot 18.00 uur in „De Witte Wieven" te Zwiep (bij Lochem). C.T.G. de Jong, eerste medewer ker DC-factuurcontrole op het hoofdkantoor, in dienst sedert 4 juli I960. Viering 4 juli 1985 vanaf 15.30 uur in het personeelsrestau- rant van het hoofdkantoor aan het Ankersmidplein te Zaandam. W. Gerritsen, bedrijfsleider filiaal 1138, in dienst sedert 4 juli I960. Viering 4 juli 1985 van 15.30 tot 17.00 uur in Restaurant „De Sniep", Broekwegschouw 211 te Zoeter- G. Eijkelkamp, medewerker Mar keting Service Albert Heijn op het hoofdkantoor, in dienst sedert 4 juli I960. Viering 3 juli 1985 vanaf 15.30 uur in het personeelsrestau- rant van het hoofdkantoor aan het Ankersmidplein te Zaandam. Gele genheid tot feliciteren vanaf 16.30 A.H. Uytewaal, balansuitwerker/ voorraadcontroleur op het hoofd kantoor, in dienst sedert 26 juni I960. Viering 28 juni 1985 vanaf 15.30 uur in kamer 110 van het hoofdkantoor aan het Ankersmid plein te Zaandam. A. Vlieland, ontwerper van formu lieren op het hoofdkantoor, in dienst sedert 27 juni 1945. Viering 27 juni 1985 vanaf 15.30 uur in het personeelSrestaurant van het hoofdkantoor aan het Ankersmid plein te Zaandam. Leo Post, bedrijfsleider van AH-filiaal Purmer end, had weinig pro blemen toen hij door Theo Kwant, arts bij de Bedrijfs Gezondheids Dienst werd benaderd om - op vrijwillige basis - met een aantal mede werkers deel te nemen aan een reanimatie- cursus binnen het Wil lem Eggert Centrum te Purmerend. De cursus, die gegeven zou worden in de kan tine van het AH-filiaal kon ook gevolgd wor den door medewerkers van andere bedrijven uit het winkelcentrum. De bedoeling van deze cursus was de deelne mers vertrouwd te ma ken met situaties die ontstaan bij bloedsom loop en/of ademha- lings-stilstand en hen te leren direct in te grijpen in voorkomen de gevallen. Niet voor niets heeft de Neder landse Hartstichting een boekje uitgegeven met de welsprekende titel „Wanneer elke se conde telt!" Het zijn immers die eerste mi nuten die fataal kun nen zijn en waarbin nen opgetreden dient te worden. Direct in grijpen kan een men senleven redden en hersenletsel voorko men. De cursus bestond uit drie avonden. De eerste avond werd een instructiefilm ver toond waarin de diverse technieken van het reanime ren werden behandeld. Te vens werd er diepgaande uit leg gegeven met betrekking tot het functioneren van het menselijk hart. Daarna werd er geoefend met de pop An- nij". Die eerste oefeningen waren bedoeld om ver trouwd te raken met de pop en het reanimeren met twee personen tegelijk in bijzijn van een aantal toeschou wers. De tweede cursus avond werd benut om erva ring op te doen en handig heid te krijgen in het reani meren wanneer men alleen wordt geconfronteerd met een patiënt. Tevens werd nog eens het reanimeren door twee personen doorge nomen. De derde en laatste avond werd een mondeling exa men afgenomen. Daarna moesten de verschillende reanimatietechnieken zelf standig worden uitgevoerd. Ook de techniek voor het reanimeren van baby's werd op de laatste avond behan deld. Van de cursisten slaag den er zestien waarvan acht medewerkers van het AH- filiaal. Wie interesse heeft voor een reanimatie-cursus kan inlich tingen krijgen bij de Neder landse Hartstichting, Sophia- laan 10, 2514 JR Den Haag. Telefoon 070-924292. Petra Hoogenboom, uiterst links, en Inge van de Berg, beiden als caissière werk zaam in AH-filiaal 1069 in Oegstgeest traden vorige maand in bet huwelijk. Petra met Ron Oudshoorn en Inge Voor uw medeleven tijdens de ziekte en de getoonde deelneming na het overlij den van mijn man J. MAASSEN V.D. BRINK betuig ik mijn hartelijke dank. Zaandam P. Maassen v.d. Brink-v.d. Maas met de broer van Petra, Wil Hoogenboom. Staande de ambtenaar van de burgerlij ke stand, de heer Thorn, die voor het eerst in de geschiede nis van Oegstgeest een dub- belhuwelijk mocht sluiten. Hiermede wil ik medewer kers en directie van Albert Heijn bv van harte danken voor de enveloppe met in houd en de bloemen bij mijn afscheid op 1 maart jl. Mevrouw Keizer-De Ruiter, Alkmaar Hiermede wil ik, mede na mens mijn vrouw, u hartelijk Na een langdurige ziekte is, toch nog vrij plotse ling, op 13 maart 1985 overleden op 54-jarige leeftijd de heer GERRIT STOLP De heer Stolp was sedert 1961 in dienst van Ahold en heeft diverse functies vervuld, laatstelijk als af delingschef non food in ons distributiecentrum te Beverwijk. In hem verliezen wij een persoonlijkheid, wiens optimisme een voor beeld was voor diegenen die met hem samenwerk ten. Onze oprechte deelne ming gaat uit naar zijn echtgenote, kinderen en overige familieleden, voor wie zijn heengaan een zware slag betekent. Mogen zij de kracht vin den dit verlies te dragen. Collega's en directie Albert Heijn bv. Op 12 april 1985 over leed, na een langdurige ziekte, op 48-jarige leef tijd J. VAN OSCH Vanaf 1976 was hij als sla ger werkzaam in het Al bert Heijn-filiaal te Veghel. Zijn collega's zullen hem missen, vooral als zij den ken aan zijn droge hu mor, waarmee hij in posi tieve zin kon relativeren, en aan de eigen gesloten manier waarop hij zijn ernstige ziekte heeft ver werkt. Wij wensen Gerda Stoof en haar kinderen veel sterkte om het gemis van hun huisgenoot te ver werken; een huisgenoot, die de laatste 10 jaar voor hen een goede echtge noot en vader is geweest. Ahold nv danken voor het cadeau dat ik mocht ontvangen bij het ingaan van mijn pensioen. J.Th. van Breukelen, Den Haag 25-jarig zakenjubileum J.C. de Bruijn, Utrecht H.A. van de Heijsteeg, Hil versum J.C. Nijdam, Zaandam Met grote ontsteltenis na men wij kennis van het plotseling overlijden op 3 april jl. van onze colle ga MARK DEFLERS in de leeftijd van 21 jaar. Wij verliezen in hem een gewaardeerd medewer ker. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe dit ver lies te dragen. Bedrijfsleiding en mede werkers Groentecentrale Nieuwegein. Op 1 maart jl. overleed, in de leeftijd van 69 jaar, de heer T. ACHTERHUIS gepensioneerd medewer ker Meester Wijhe bv. Op 24 maart jl. overleed, in de leeftijd van 78 jaar, mevrouw E.H. KOTHEN gepensioneerd mede werkster Restaurants. Op 11 april jl. overleed, in de leeftijd van 74 jaar, de heer J.S. DE BOER gepensioneerd medewer ker Produktiebedrijf Zaandam. 40-jarig zakenjubileum J.A.A.F.D. Akkermans, Bruns- sum 40-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw Schou ten, Zaandam De heer en mevrouw Berg kamp, Utrecht Op maandag 1 april 1985 is overleden MARINUS M. VAN DE WATER in de leeftijd van 52 jaar. De heer Van de Water was sedert 1969 in dienst van Ahold. Hij heeft di verse afdelingchefsfunc- ties vervuld en was laat stelijk als opleidingsfunc tionaris in DC Zaandam en Zwolle werkzaam. In hem verliezen wij een collega, wiens ijver en hulpbereidheid een voor beeld waren voor diege nen die met hem samen werkten. Onze oprechte deelne ming gaat uit naar zijn echtgenote, kinderen en overige familieleden, voor wie zijn heengaan een zware slag betekent. Mogen zij de kracht vin den dit verlies te dragen. Bedrijfsleiding en mede werkers DC Zaandam Op 14 april jl. overleed, in de leeftijd van 83 jaar, de heer D. BAKKER gepensioneerd medewer ker Produktiebedrijf Zaandam. Op 17 april jl. overleed, in de leeftijd van 81 jaar, de heer J. CASTEL gepensioneerd be drijfsleider Albert Heijn. Op 21 april jl. overleed, in de leeftijd van 68 jaar, de heer G.GJ. TEN SELDAM gepensioneerd medewer ker DC Zaandam. Op 21 april jl. overleed, in de leeftijd van 77 jaar, de heer AJ. DAKE gepensioneerd medewer ker Produktiebedrijf Zaandam. Mogen zij rusten in vre de. Met verslagenheid heb ben wij kennis genomen van het tragische overlij den op 12 april jl. van on ze kassamedewerkster ILONA J.S.M. BAKKER op de leeftijd van 18 jaar. Zij overleed aan de gevol gen van een verkeerson geval. Wij wensen haar naasten veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Bedrijfsleiding en mede werkers Miro Heerhugo- waard. G.K. Dop, bedrijfsleider filiaal 1455, in dienst sedert 5 juli 1945. Viering is voorlopig vastgesteld op 14 juni 1985; nadere gegevens worden in een later stadium be kend gemaakt.

Personeelsbladen | 1985 | | pagina 8