't Gebeurt toch maar In memoriam Jubilarissen Dankbetuigingen Wij hebben een prima baan voor u ais Hoofd kassagroep (m/v). pagina 8 Flitsen Heintje Rozijntje AH-huwelijken in Den Bosch en Bilthoven Hoofd kassagroep (m/v) Albert HeIJn Is het grootste krulde- niersbedri|( van ons land. In zo'n 450 winkels - van klein tot supergroot - worden dagelijks door honderdduizenden mensen de boodschappen gekocht Van brood, vlees en groente tot kruidenierswaren. Van zuivel en gebak tot fris, bier en wl|n. In zo'n moderne AH-wlnkel Is het plezierig werken. Elke medewerker en medewerkster heeft er afwisselend en verantwoordelijk werk. Eén van de funktles waarvoor wij op dit moment nieuwe mensen zoeken Is die van Behalve een goed salaris en een 40-urige werkweek bieden wij nog flink wat aardige extra's: koopavond- en zaterdagmlddag- kompensatle; vakantietoeslag kerst pakket, 4 kadobonnen per jaar; reiskosten vergoeding; studieregeling, spaarfonds en een wlnstdelingsregeling. Heeft u belangstelling? Bent u tenminste 20 Jaar, heeft u een opleiding op MAVO-nlveau, beschikt u over prettige omgangsvormen, goede kontaktuele eigenschappen en kunt u leiding geven? Stuur dah uw schriftelijke sollicitatie naar: Albert HeIJn bv, ta v. de heer C.J Vos. Gulden Wlnckelplantsoen 19 1055 EK Amsterdam of bel. 020-865065 voor één van onze filialen in Amsterdam Wat houdt die baan precies In? Kassiêres opleiden. Het kassawerk organiseren en Indelen De administratieve afhandeling van de kassagroep verzorgen. Optreden als gastvrouw en vraagbaak vanUezaakfTussen haakjes: ervaring Is niet nodig want AH zorgt voor een allround opleiding! Een prima baan dus. bij een prima baas En. zeker werk want hoe het er ook voorstaat met de economie: eten en drinken moeten we altijd. 's Lands grootste kruidenier biedt mogelijkheden voor jonge mensen die willen aanpakken. Kunnen mannen bij Albert Heijn écht gastvrouw zijn?... Maandag 21 januari jl. overleed, in de leeftijd van 20 jaar, onze mede werkster N.C. VAN SCHAIK Nell van Sehaik was in ons filiaal sinds oktober 1983 werkzaam op de af deling Deli, waar zij zich vnl. bezighield met de verkoop van kaas. Niet alleen haar creativi teit, maar meer nog haar aanwezigheid zal door ons allen worden gemist. Bedrijfsleiding en mede werkers Albert Heijn- filiaal 1274, Gouda. Met verslagenheid na men wij kennis van het plotseling overlijden op 19 januari jl. van onze medewerker en collega G. NIENHUIS in de leeftijd van 41 jaar. Wij wensen zijn ouders en familieleden veel sterkte toe. Directie en medewerkers Meester Wijhe bv. Op 9 januari jl. overleed, in de leeftijd van 69 jaar, de heer G.R. CRANS gepensioneerd medewer ker Melkexport Sterovita. Op 11 januari jl. over leed, in de leeftijd van 67 jaar, de heer J.M. VAN DEN BRINK gepensioneerd medewer ker CS Zaandam. Op 17 januari jl. over leed. in de leeftijd van 67 jaar, de heer D. KOSTER gepensioneerd medewer ker hoofdkantoor Zaan dam. R.F. Bootsma, verkoper III AH-fi- liaal 1318, Stadionweg 173. Amster dam. in dienst sedert 1 maart I960. Viering: 1 maart 1985 om 10.00 uur in het filiaal. WA. Podt, voormalig magazijnbe heerder van de Technische Dienst van Marvelo, momenteel vallend onder de conccrnrcgeling, in dienst sedert 26 maart 1960. Het jubileum zal in besloten kring gevierd wor den. Regelmatig komen bij de redactie Flitsen berichten binnen dat een medewerker en medewerkster op de werkvloer - en daarbuiten - zo aardig met elkaar kunnen opschieten dat ze besluiten een huwelijksboot te huren. Op 4 januari jl. was dat het geval bij Huub Henskens en Linda van der Zande, beiden werkzaam in AH 1084 te 's- Hertogenbosch. Beiden kwa men als zaterdag part-timers in dienst bij AH en beiden waren later op de afdeling Vers werkzaam. De be drijfsleider trachtte nog roet in het eten te strooien door Huub over te plaatsen naar de afdeling Houdbaar, maar zonder succes. Dat bleek de 4e januari wel. Vrijdag 18 januari jl. was de grote dag uit het leven van Erik Jansen en Jolanda Lauf- fer. Beiden ontmoetten el kaar destijds tijdens hun werk in filiaal 1129 in De Bilt. Erik werkt daar nog steeds op de afdeling AGF. Jolanda is inmiddels veran derd en werkt nu in de slage rij van filiaal 1248 in Biltho ven. Hun huwelijk vond plaats in Bilthoven. Bruidspaar Henskens-Van der Zande (l) en bntidspaar Jan- sen-lauffer. Op 14 december 1984 heeft, na een 40-jarig Simon'AIbert Heijn-dienstverband. mijn af scheid plaatsgevonden bin nen Albert Heijn. Mede na mens mijn vrouw, dank ik de velen die op die dag van hun belangstelling hebben blijk gegeven. Dank ook voor de vele goede wensen en ca deaus. Wij wensen u allen voor de toekomst het aller beste! J. Rijneker, Gouda. 12'/2-jarig huwelijksjubileum De heer en mevrouw R. Visser, Krommenie. 25-jarig huwelijksjubileum De heer en mevrouw P. van Sehaik, Amersfoort. 25-jarig zakenjubileum A.H.D. Schilders. Tilburg. Mede namens mijn echtge note wil ik directie, stafme dewerkers, collega's, vrien den en bekenden hartelijk danken voor de blijken van belangstelling - in welke vorm dan ook - die wij mochten ontvangen bij de viering van mijn 40-jarig za kenjubileum en afscheid. Onze speciale dank aan allen die ons, ondanks de barre weersomstandigheden, per soonlijk de hand kwamen drukken. J. Roukens. Valkenburg. Burgemeester Bram Peper van Rotterdam was een van de vele bezoeken van het nieuwe filiaal 1285 in de Rotterdamse nieuwbouwwijk Beverwaard. Ter gelegenheid van de opening poseerde ook het voltallige personeel samen met bedrijfsleider C. üuerink en zijn gezin. Hiermede wil ik Albert Heijn bv en de directie van harte danken voor de envelop met inhoud bij mijn pensione ring op 8 januari jl. Mevrouw W. Brink, Zaan dam. HA. v.d. Heijsteeg, planner op het bedrijfsbureau van Technisch Onderhoud, onderdeel van de Dienst Technische Projecten, in dienst sedert 23 maart I960. Vie ring: 22, 23 en 24 maart. (Ex-)col- lega's en echtgenotes zijn hartelijk welkom vanaf 10.00 uur 's morgens op het huisadres van de heer Van de Heijsteeg, Reigerstraat 59, 1223 PB Hilversum. DfiT Z£ HifR OOK WfRKfLÜK flUCOlÉNPER DffiNiTiC OP DO KteiWTOG LCTTCM.

Personeelsbladen | 1985 | | pagina 8