Filiaal 1387 in Uithoorn wel uitgebrand maar niet opgebrand AHOLD-MEDEWERKERS KRIJGEN KORTING OP DRIE BUNGALOWPARKEN Flitsen pagina 5 OOK TIJDENS DE ZOMERMAANDEN Tijdelijk onderkomen van fi liaal 1387 onderbrengen. Uitgesloten? Nee hoor. Zaandam ging over op een ..rampenplan". Ongelooflijk", aldus de heer Corstiaanse. ..Het leek wel of iedereen zich bij de brand in Uithoorn betrokken voelde. Heel Zaandam stond als het ware tot onze beschikking. We voeren het hele assorti ment, mede door de mede werking van het HK. Op 14 januari was de zaak met de verhuurder rond en kon de aannemer aan de slag. Die maakte ook z'n borst nat en binnen twee dagen was de winkel verbouwd en aange past. Op 16 januari kreeg ik de sleutel en ongelooflijk hoe iedereen van leer is ge trokken. DTP. vervoer, bele- vering. ik kan het nauwelijks allemaal omschrijven. Ieder telefoontje met de medede ling: Uithoorn moet dit of dat en binnen enkele uren stond men op de stoep." Zonemanager T.H.A. de Veen, die toevallig aanwezig is: „Zo zie je maar hoe Albert Heijn groot kan zijn in de kleine dingen." De toekomst ziet er voor fi liaal 1387 binnen een aantal maanden een stuk rooskleu riger uit. Op een afstand van nauwelijks 500 meter wordt een nood-winkelcentrum ge bouwd dat twee jaar dienst moet doen. Wel een houten geval maar met een siergevel zodat de bekende houten ba- rakkentoestand geen afbreuk zal doen aan de aantrekke lijkheid om naast het „Stads kantoor", zoals men in Uit hoorn het gemeentehuis noemt, te gaan winkelen. Albert Heijn heeft in dit nood-winkelcentrum een optie op een winkelopper vlakte van 1.275 m2. Het centrum, dat een verkoop oppervlakte zal krijgen van 5.700 m2, krijgt ook de nodi ge parkeerruimte. Voor eind maart moet dit plan zijn ge realiseerd. In Uithoorn is men overtuigd dat het waar schijnlijk nog iets vroeger' wordt. Voor filiaal 1387 is dat te hopen, hoewel men zich op het moment dat we dit schrijven verheugt op de opening van dit nood-filiaal. De klanten blijven bij ons voorop staan, ook als er wei eens één een opmerking maakt: ..ach joh, het is toch maar Albert Heijn. die heb ben geld genoeg!" Weet je dat ik dan behoorlijk de pé in krijg", besluit de heer Cor stiaanse. Plannen voor de toekomst? De gemeente Uithoorn heeft besloten het verbrande win kelcentrum totaal te herbou wen en daarin willen Cor stiaanse en De Veen een su- permart van AH creëren die de toets van iedere kritiek kan doorstaan en geheel vol gens het beeld 1985. waarbij gedacht wordt aan een ver koopoppervlakte van 1.500 m2. Over twee jaar moet dit gerealiseerd zijn. We zijn er van overtuigd dat het de „mannen van Uithoorn" zal gelukken. Laconiek meldde de ANP-nieuwsdienst op nieuwjaarsmorgen dat de oudejaarsviering een rustig verloop had gehad. In Rotterdam, waar de politie de ME achter de hand had, was niets gebeurd, Am sterdam en Utrecht wa ren volkomen rustig gebleven en alleen Den Haag meldde wat schermutselingen tus sen baldadige jeugd en politie. O ja, dan had ergens in het land een jaloerse jongeman met een geweer nog 5 men sen verwond en was er in Uithoorn een win kelcentrum in de as ge legd. Schade was slechts achttien mil joen harde Nederland se guldens. De oude jaarsviering was dus rustig verlopen. We gaan kijken in Uithoorn, want toevallig was er wel een Albert lleijn-filiaal bij betrokken. Volkomen uitge brand. Niets was er meer over. ,Je zegt weieens: ik kon wel janken", aldus onze zegsman. De bedrijfsleider was directer. „Inderdaad kwam de klap flink aan bij al lemaal", zei hij. „Ik sta zelf bekend als een wat nuchtere vent en zo voel ik mij ook. Albert Heijn is de grote orga nisator en geldschieter maar bij die brand bleek het toch „onze" zaak te zijn, en niet de winkel van de meneer uit Zaandam. Het was niet om aan te zien, dat geblakerde pand. We konden alleen maar tegen de medewerkers zeggen: ga maar naar huis en we zien wel. Eindelijk waren we in staat een plan te ma- De resten van wat eens een ATI-filiaal was. ken. Eerst zorgen voor de medewerkers. 85 Mannen en vrouwen in totaal. Het is ge lukt. We konden iedereen onderbrengen in filialen in de omgeving. Na dagenlang van slag te zijn geweest besef je dat er iets moet gebeuren. Je winkel moet verder, je medewer kers moeten verder en Albert Heijn moet verder. Er kwam een verzoek van het gemeentebestuur om, ten koste van alles, een verkoop punt te openen. Zaandam had er weinig moeite mee. Er werd direct besloten om gevolg te geven aan de op roep van het gemeentebe stuur. Zowel gemeente als Albert Heijn waren bereid de consument tegemoet te komen. De mensen moesten hun dagelijkse boodschap pen kunnen doen. Het eco nomische probleem werd Drukte kort na de opening. overgeslagen. Over winst maken werd niet gesproken. Op een steenworp afstand - letterlijk - kijk maar naar bui ten, dan zie je de resten van wat eens een prachtig win kelcentrum was. kon Albert Heijn een winkel huren. Zeg maar winkeltje, slechts 375 m2 terwijl er 1.300 m2 in de as was gelegd", besluit de heer Corstiaanse. „En dan komt de plannenma kerij. 375 m2 inrichten en daar het hele assortiment in Ahold-medewerkers kunnen tegen geredu ceerde prijzen bunga lows huren in het Bel gische Blaimont (6 km onder Dinant) en Re- kem (8 km ten westen van Maastricht) en in Ommen (Overijssel). De reductie geldt niet alleen voor het voor- en naseizoen maar van zelfsprekend ook voor het hoogseizoen. Het is de moeite waard een vakantie in één van de drie parken door te brengen want ze zijn gelegen in prachtige natuurgebieden. Het in Salland gelegen Om men is een uitstekend uit gangspunt voor lange wan delingen en fietstochten door een bosrijke en heuvel achtige omgeving. De bunga lows in Sunclass Bungalow Park Ommen zijn gelijk vloers, voorzien van alle comfort en geschikt voor zes personen. Voerstreek Even over de Belgische grens in de Voerstreek ligt Rekem. Hier is, temidden van bossen, vennen en vij vers, het Sunclass Bungalow Park Rekem gevestigd. Naast het maken van lange wande lingen, kan men er naar har telust vissen en surfen op de daartoe speciaal aangelegde- vijvers. Er zijn twee typen, bungalows voor 6 personen. Belgische Ardennen Het bosrijke, glooiende land schap van de Ardennen heeft velen de dagelijkse beslom meringen doen vergeten. Middenin de Ardennen ligt aan de Maas het plaatsje Blai mont. Hier ligt het bunga lowpark Domaine du Bon- soy. Het park ligt tegen de beboste Maashelling aange bouwd. De bungalows heb ben een capaciteit van 2 tot 9 personen. Op de drie parken zijn de bungalows voorzien van te levisie. Honden zijn toege staan, mits aangelijnd. Prijzen Het is moeilijk een prijsindi catie te geven aangezien de prijzen afhankelijk zijn van de periode waarvoor -men reserveert. Voor prijzen, ver dere informatie en reserve ringen kan men terecht bij de heer J.F.M. Koper, tele foon: 075-592689. Een van de bungalows te Rekem.

Personeelsbladen | 1985 | | pagina 5