u uu uu y uu u u LEKKER EN VOORDELIG UIT IN ALLE AC RESTAURANTS MUMUUUUUUuuuuuuuu y< AC tracteert u op 10% korting. Flitsen pagina b Oo& tijdens de kerstdagen 'V' **J *%J "%J Met zorg omringen Aantrekkelijk AC RESTAURANTS IN NEDERLAND. WAARDEBON v*V"^V»V»V»V»V»V* Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Werkmij/filiaal: %j ■%-" %j %-'%■' %j •*»-'%-' %j %j „Kerst is de gelegenheid bij uitstek om als restau rant te laten zien wat je waard bent. Dan zet je je beste beentje voor en kan de witte en zwarte bri gade (koks en kelners) nog eens extra bewijzen wat ze in hun mars hebben. Van het feit dat de medewerkers van AC tijdens de kerstdagen hun beste beentje nog eens extra voorzetten kunnen lezers van Panorama en medewerkers van Ahold profiteren want zij krijgen dit jaar tien procent korting op de drie kerstmenu's en het kinderme nu, inclusief wijn en andere drankjes. Kortom: tien procent korting op de totale besteding van het hele gezin. Deze aanbieding geldt van 25 de cember 1984 tot en met 6 januari (Driekoningen) 1985", aldus AC-produktontwikkelaar Theo van Brussel tijdens een gesprek met Flitsen dat in AC Restaurant Nederweert plaatsvond. Voor de feestdagen zijn niet alleen speciale menu's sa mengesteld, maar ook de aankleding van de AC Res taurants is extra feestelijk. Dit jaar hoopt AC nog meer mensen te bereiken dan in 1983. Dat wordt bijvoor beeld gedaan door middel van folders met reserverings- kaarten, advertenties in dag bladen en de eerdergenoem de speciale acties met het weekblad Panorama en Rit- „Lekker en voordelig uit", luidt de slogan voor Kerst mis. Volgens Theo van Brus sel is de spijker daarmee pre cies op z'n kop geslagen. „Want niet alleen kunnen we een aantal voortreffelijke di ners aanbieden, maar boven dien hebben we de prijzen zo voordelig mogelijk ge houden. Verder zullen onze gasten uiteraard met extra veel zorg omringd worden, want Kerstmis is in Neder land altijd een gezellig fami liefeest en daar willen we graag ons steentje toe bijdra gen. Uiteraard zijn ook de kinderen bij ons van harte welkom. Voor kinderen tot en met 12 jaar hebben we zelfs een speciaal kinder- kerstmenu samengesteld. Dat houdt tevens in dat wij, naast een feestelijke en sfeer volle ambiance - de aankle ding van het restaurant en de tafels - ook voor een gezelli ge sfeer moeten zorgen, waarbij kinderen zich prima thuisvoelen. Dat deze formu le werkt, hebben we in het verleden al kunnen constate- Bij het samenstellen van de menu's is Theo van Brussel ervan uitgegaan dat die voor iedere gast aantrekkelijk moeten zijn. „Dat geldt niet alleen voor de prijzen maar ook voor de gerechten. Er moet bijvoorbeeld iets zijn voor de liefhebbers van wild, net zo goed als voor mensen die het liever bij een biefstuk - maar dan wel heel speciaal bereid - houden. Ook een stukje vis mag niet ontbre ken. Hoewel Theo uiteindelijk degene is geweest die de kerstplannen van AC op pa pier heeft gezet, is hij voor namelijk uitgegaan van de wensen en suggesties van al le AC-koks. „Omdat we voor alle AC Restaurants hetzelfde willen brengen was het be langrijk een overzicht te krij gen van wat men overal in Theo van Brussel voortreffelijke diners Nederland als wenselijk ziet. Uit al die meningen is een zo breed mogelijke keuze ge maakt". Een blik op de drie kerstmenu's en het kinderdi neetje leert inderdaad dat er voor iedere „smaak" wat wils is. Ter afsluiting van de menu's komt er dit jaar een dessertbuffet met o.a. diver se ijssoorten, exotische fruit salade en bavarois. Culinair gezien kan de Kerst bij AC niet meer stuk. Gezien het feit dat ook dit jaar zeer ve len gebruik zullen maken van dit kerstdiner bij AC, dient wel vooraf gereser veerd te worden bij het AC Restaurant naar uw keuze, zodat op uw komst gerekend kan worden. Reserveren kan telefonisch. De telefoon nummers van de 17 AC-ves- tigingen staan op het bij dit artikel afgedrukte landkaar tje. Zoals reeds eerder ver meld, geldt de aanbieding tot en met 6 januari a.s. Met uitzondering van de beide kerstdagen kan de gast zelf de aanvangstijd van het di ner bepalen. Op de kerstda gen zélf beginnen de diners om 17.00 uur én om 20.30 Als echte Limburgse smul paap voelt Theo van Brussel zich bij het ontwikkelen van nieuwe menu's als een vis in het water. Hij kan al zijn creatieve inspiratie de vrije loop laten. Het is zijn taak het gezicht van AC overal in den lande een stukje herken baarheid te geven. „Waar de gast bij ons ook binnenstapt, men moet overal dezelfde kwaliteit kunnen verwach ten. Of dat nu in Friesland of Limburg is, de gerechten die besteld worden zijn overal even lekker. De gast kan hieruit maar één ding con cluderen: AC Restaurants is een totaalprodukt waar men is verzekerd van een goede kwaliteit tegen een redelijke prijs" AC Resfouronf Greve/ingen Afslag Grevelmgen strand Parallelweg I Grevelingendom Brumrsse. Zeeland lel 01113 1462 AC Restaurant Meerkerk, Afslag Noordeloos Achterkode 2. E37/A27 Gorkum Vianen lel 01837-2198 AC Restaurant Nederweert Noord Zuid, Ri/liweg 75 E9. A2 Eindhoven- Moostncht lel Noord 04951 32754 lel Zuid 04951 3 3356 AC Restaurant Holten. Langstraat 22 £6'Al Deventer- Enschede lel 05483 2680 AC Restaurant Pesse Hoogeveen Beilentroot 2. Ri/ksweg A28 fel 05281 202 AC Resfouronf Zevenoor, Doesburgseweg 43. E36/AI2 Arnhem- Oberhousen fel 08360 23955 AC Restaurant Beekbergen, Arnhemseweg 750. N50 Apeldoorn Arnhem fel 05766 -13 90 AC Restaurant Sfroe, Afslag Tolnegen Heideweg 26. E8/AI Amersloort- Apeldoom Tel 03423 2100 AC Resfouronf Oud-Leusden. Afslag Moom- Doorn Vlooswrjkseweg I £8 Amersfoort Moarn Amersfoort Zwolle fel 033-14098 AC Resfouronf Loge Weide Utrecht Alslag Utrecht West Atoomweg 2. E9/A2 Utrecht Amsterdom lel 030-444240 AC Resfouronf Sevenum, Alslag Helden Sevenum oI Helden Ysselsteyrt jy 55255134; Kleetsedi/I 29 E3/A6 7 Eindhoven Venlo fel 0476 7 20 02 0AC Resfouronf Shedntcht. AC Resfouronf Reeutvrrk. Goudsestraotweg 8. E8/AI2 Den Hoog Utrecht/Bodegraven Reeuwi/k fel 01726 13683 AC Resfouronf Leiderdorp. Alslag Hoog Mode Persant Snoepweg. EI0/A4 Rotterdam Amsterdam lel 071-899302 AC Resfouronf Oosterhout-Zuid. Beneluxweg I. E37'A27 Bredo-Utrecht lel 01620 5 3643 AC Resfouronf Zunch, EI0/A7 Kop Afjlui!di|k. Friesland lel 05177 207 Afslag W5/ngoorden Parallelweg 6. AI5 Gofkum- Rotterdam lel 01840 104 44 Truckslop De redactie van Panorama proost op een paar fijne feestdagen AC Restaurants wenst u en de uwen prettige en smake lijke feestdagen. Daarom krijgt u, als lezer van Flitsen, van 25 december 1984 tot en met 6 januari 1985, tegen inlevering van deze bon, maar liefst tien procent kor ting op de drie kerstmenu's en het kindermenu. Deze korting geldt ook voor de drankjes zodat u dus 10% korting op de totale beste ding wordt gegeven. tr Deze korting is alleen geldig wanneer u vooraf heeft gereserveerd a Deze waardebon sluit eventuele andere AC-acties uit. De maxima le korting bedraagt dus altijd 10%.

Personeelsbladen | 1984 | | pagina 5