Per drie voordeliger PERSONALIA Jubilarissen Dankbetuigingen In memoriam AH-huwelijk in filiaal 1219 pagina 8 Flitsen Adreswijziging Heintje Rozijntje GttFDeiïiaMMS iNMK.HÉMÉüTa!: 28 November 1984 is het veertig jaar geleden dat de heer L.J. Kampin- ga in dienst trad bij de Coöperatie Etos te Eindhoven. Hij begon zijn loopbaan als broodbezorger en werd, nadat hij zich had bekwaamd in diverse levensmiddelen assorti- mentsgroepen, in 1955 benoemd tot filiaalchef. Na de overgang van Etos naar Albert Heijn heeft de jubilaris een opleiding gevolgd voor het slijtersvakdiploma en werd hij in 1975 benoemd tot Alberto-beheerder. Thans heeft hij de leiding van het Alberto-filiaal Hurksestraat te Eindhoven. I Op 14 december a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer P. Prins als be diende in dienst trad bij het Albert Heijn-fUiaal Nieuwstad te Leeuwar den. Na 2 jaar in diverse filialen ge werkt te hebben, o.a. Assen, Gronin gen en Sneek en als reserve-chef in Ommen, verruilde hij het noorden voor het westen. Hij werd in okto ber 1961 aangesteld als ZBBL in Hip- polytushoef. In oktober 1968 volgde zijn aanstelling tot SMBL in het filiaal 1067 te Alkmaar. In april 1970 werd hij overgeplaatst naar filiaal 1040 Heemstede en in maart 1978 kreeg de heer Prins de leiding over het filiaal 1217 Heiloo, waar hij nog werkzaam is. De viering van het jubileum zal op 14 december a.s. plaatsvinden in het Open huis in winkelcen trum 't Loo in Heiloo. Vanaf 17.00 uur is een ieder daar van harte welkom. 121/2-jarig zakenjubileum J. van Nimwegen, Hilversum mw. J. v.d. Vliet-v.d. Torre, Hoogeveen 25-jarig zakenjubileum P. Sint, Zaandam mw. W.M.T. de Bas, Alphen aan den Rijn H. Tijmes, Zaandam 40-jarig zakenjubileum A.A. Brabers, Tilburg C. Bruijn Area Zwolle 55-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw J. Koo- men-Kat, Zaandijk Mede namens vrouw en kin deren mijn hartelijke dank aan allen die hebben ge maakt dat ik met groot ge noegen kan terugdenken aan het afscheid van mijn werk bij Ahold. Ruim dertig jaar heb ik met bazen en colle ga's vaak heel prettig mogen werken. Dank daarvoor. Dank ook voor de goede wensen en cadeaus. Allen wens ik voor de toekomst privé en zakelijk gaarne het allerbeste. J. Kleppe, Badhoevedorp Namens mijn vrouw en kin deren hartelijk dank aan di rectie en Raad van Bestuur voor de wijze van afscheid en het cadeau dat ik heb ont vangen. Ook hartelijk dank aan de BL, de ZM, de perso- neelchef en de medewerkers van filiaal 1082 voor de mooie cadeaus en de pretti ge samenwerking. L Vandeven. Valkenswaard Voor de talrijke blijken van belangstelling die ik mocht ontvangen van de vele colle ga's. vrienden en bekenden bij mijn afscheid van Ahold. heel veel dank. In het bijzon der de directie voor de prachtige inhoud van de en veloppe en de collega's voor de eveneens prachtige ca deaus en bloemen. Deze dag was onvergetelijk. Mede na mens mijn vrouw hartelijk dank. A. Molenaar. Zaandam Heden bereikte ons het droeve bericht van het plotseling overlijden op 27 oktober 1984 van on ze collega C. DANG op de leeftijd van 30 jaar. De heer Dang was sinds april jl. werkzaam bij de afdeling Actie/Bier/Fris van ons distributiecen trum te Zwolle. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en vrien den in Vietnam en Neder land aan wie wij de sterk te toewensen dit verlies te kunnen dragen. Hij ruste in vrede. Bedrijfsleiding en mede werkers Distributiecentrum Over ijssel. Op 22 oktober jl. over leed, in de leeftijd van 76 jaar, de heer C.R. DE GROOTH gepensioneerd medewer ker Produktiebedrijf Zaandam. Moge hij rusten in vrede. Met verslagenheid na men wij kennis van het plotseling overlijden op 12 oktober jl. van onze medewerker en collega R. BROUWER in de leeftijd van 26 jaar. Wij wensen zijn vrouw veel sterkte toe. Directie en medewerkers Meester Wijhe bv. Van de Bedrijfsvereniging voor Detailhandel, Ambach ten en Huisvrouwen, kort weg DETAM, ontvingen wij de navolgende adreswijzi ging De bedrijfsafdeling Groot winkelbedrijf is sinds 8 okto ber jl. gevestigd aan de Loos- duinseweg 55 te Den Haag. Post voor de DETAM kunt u zenden naar Postbus 71785, 2507 BJ 's-Gravenhage. Het telefoonnummer is 070- 614781. Op 7 december 1959 trad de heer D. Bouw als vertegenwoordiger in dienst van Albert Heijn Grootver bruik bv. De heer Bouw mag gezien worden als een van de pioniers van AHGV, want toen hij 25 jaar geleden werd aangesteld als vertegenwoordi ger in het gebied Groningen. Fries land, Drenthe en het noordelijk deel van Overijssel, zat hier vrijwel geen klant en was er sprake van een te verwaarlozen omzet. Nu, na 25 jaar, kunnen wc in dit gebied spreken van een klantenbe stand van enkele honderden en zijn dagelijks meerdere verte genwoordigers bezig de belangen van Albert Heijn Grootver bruik in dit gebied te behartigen. Datum en plaats van de jubileumviering worden nog nader bekend gemaakt. De heer A.H.D. Schilders trad op 15 december 1959 in dienst als groentechef bij de Etos-organisatie. Begin 1961 volgde zijn benoeming tot chef magazijn van de Etos-groentecentra- le te Eindhoven. In 1973 ging de Etos-groentecentrale over naar de Albert Heijn-organisatie. Daar is de heer Schilders tot op heden nog werkzaam in de functie van Magazijnchef Groentecentrale Tilburg. De viering van het jubileum zal plaatsvinden op donderdag 13 december 1984. Op 1 september jl. was het 25 jaar geleden dat de heer D. van Dijk bij de toenmalige factuurafdeling op het hoofdkantoor aan de Westzijde in Zaandam in dienst trad. Met een on derbreking van slechts enkele maan den heeft hij het dienstverband voortgezet via functies in de boek houding. bedrijfsbureau, distributie en loonadministratie. In 1969 is de heer Van Dijk personeelswerk gaan doen, waar na hij in 1979 aangesteld werd als Distributiemanager van Etos/Alberto. Deze functie vervult hij thans nog. Het jubi leum wordt op 15 november a.s. gevierd in het personeels- restaurant van het Distributiecentrum Zaandam. daar. Daarom waren beiden niet in het filiaal te vinden op die voor Jos en Carola gedenk waardige dag. De receptie, die druk werk bezocht, vond plaats in de boerderij „De Keyzer" te Rosmalen, waar ook de feestavond werd ge houden en die onder het hoofdstuk „knalavonden" ge noteerd kan worden. Uiter aard gaven de medewerkers van filiaal 1219 acte de pre sence, en zorgden ervoor dat de geschenktafel van het bruidspaar goed werd ge vuld. Lex Overdiep, werk zaam op de afdeling Public Relations van Ahold, is op 26 oktober j.l. de gelukkige vader geworden van een drieling. Samen met zijn vrouw Sophie po seert hij, exclusief voor Flitsen, met het trio Willem, Riemke en Christina. Donderdag 20 september 1984 waren in filiaal 1219 Rompertpassage, 's-Herto- genbosch Jos Soors, afde lingschef Non-food en Caro la Determan, cheffin van de afdeling delicatessen, spoor loos. Het kon niet anders of er was iets bijzonders aan de hand. Dat was ook zo. Op zes november negentienachten zeventig had Jos Soors „ja" gezegd tegen Ahold, terwijl Carola Determan hetzelfde deed op negenentwintig au gustus 1980. Fijn, samen bij Albert Heijn. Maar.een be langrijker „ja" gaven Jos en Carola elkaar op donderdag 20 september 1984 zowel in het gemeentehuis te Vught als in de Sint Pauluskerk al-

Personeelsbladen | 1984 | | pagina 8