Werkmaatschappijen Grote belangstelling voor Miro-actie Renovatie achttien BI-LO-vestigingen voltooid pagina 10 Flitsen Albert Hejjn Bij verbouwing AH 1064 bleef geen steen op de andere In South Carolina (VS) Playback-wedstrijd in AH 1151 Leidschendam „Speel en spaar mee" Sunday 10 to 6 „Speel en spaar inee" was het motto waaron der klanten van Miro vanaf 21 mei tot en met 16 juli jl. hebben mee gedaan aan het lande lijke „Miro Winkel- spel". Bij dit spel maak ten deelnemende klan ten iedere week op nieuw kans op gratis winkelen voor 100,- en 500,-. Daarnaast kon worden gespaard voor gratis vlaaien. Marketing-medewer- ker Jos Houben die di rect bij deze landelijke actie was betrokken, spreekt zich na afloop lovend uit: „Door de consument is trouw ge spaard. Hieruit kunnen we afleiden dat men klantentrouw beloond wil zien. Wat de vlaaien aangaat: we hadden er 120.000 gepland maar dit aantal is ruim over schreden." „Speel en spaar mee" is een idee van Henk van Petten van Ahead Advertising. De actie bestond, zoals de naam reeds aangeeft, uit twee onderdelen. Jos Hou ben licht toe: „Het spelele ment richt zich op het aan trekken van nieuwe klanten. Het sparen biedt een duide lijke binding terwijl ook de omzet per klant erdoor om hoog gaat." Sinds 21 mei kre gen de klanten van Miro voor elke 25,- aan bood schappen een spelkaart, waarop één punt was afge drukt. Veertien punten ga ven recht op een gratis Lim burgse vlaai ter waarde van 5,98. Het spelelement werd ge vormd door een telefoon quiz. Op de eerdergenoem de spelkaart stond ook een telefoonschijf afgebeeld plus een vraag. De klant vulde zijn telefoonnummer en ant woord in, leverde bij Miro zijn kaart in en maakte kans op eerdergenoemde prijzen die bestonden uit gratis boodschappen ter waarde van 100,- en 500,-. Om de prijswinnaars te bepalen werd gebruik gemaakt van de diensten van Hans van Willigenburg en Sjoukje Hooymayer (Zeg 'ns AAA). Zij belden wekelijks de acht per filiaal uitgelote winnaars. Deze kregen een vraag voor gelegd waarbij het goede antwoord resp. 100,- of 500,- aan waardebonnen of cheques opleverde. Elke zaterdagmorgen om elf uur vond in alle Miro-vesti- gingen de officiële prijsuit reiking plaats waarmee in de plaatselijke pers nogal eens wat extra publiciteit werd behaald. Jos Houben tot slot: „De response op de actie was enorm. Wekelijks wer den per filiaal 15.000 formu lieren ingeleverd met uit schieters tot wel 25.000." Bedrijfsleiders en kantoonnedewerkets van zone 8883 zijn vorige tnaand met bun echtgenotes op stap geweest in Volendam. Unaniem is toen besloten zelf te kiezen voor deze nieuwe bedrijfskleding Flitsen had uiteraard de primeur van dezefoto die we u niet willen onthouden. In de Albert Heijn-filialen kun je bet hele jaar demonstratrices van Cover Girl tegenkomen. Op verzoek van Corrie van Wijn gaarden uit filiaal 1247 en baar non food-team brachten de demonstratrices een bezoek aan Maarssenbroek waar deze foto werd gemaakt. In de area Greenville (South Carolina in de Verenigde Sta ten), werd onlangs een reno vatieproject voltooid waar bij achttien BI-LO-vestigin- gen waren betrokken. De af ronding van de renovatie-ac tiviteiten werd gevierd tij dens de feestelijke herope ning van een kleinere BI-LO- vestiging in het oudste win kelcentrum van South Caro lina, het in Greenville geves tigde „Lewis Plaza". De BI-LO-supermarkten in Greenville werden niet al leen grondig gerenoveerd - in sommige gevallen was zelfs sprake van nieuwbouw - ook aan de gang van zaken in de filialen werd het één en ander veranderd. Zo vinden de klanten nu ook vers vlees in zelfbediening en is het AGF-assortiment drastisch uitgebreid. Het gerenoveerde BI-LO- filiaal in uinkelcentrum Lewis Plaza te Greenville Hetzelfde pand t Pór de reno vatie Ter gelegenheid van het 12'/2-jarig bestaan van AH 1151 te Leidschendam werd een grandioos feest gegeven waar alle medewerkers en medewerksters van harte aan mee deden. Een hoogte punt van de avond was het optreden van een aantal „prominente zangers" tij dens een playback-wedstrijd. Zo mocht Ciske de Rat (Ton Zaat) een avondje opblijven om „Ik voel me zo verdomd alleen" te komen zingen. André van Duyn (Rob van Hoek) was present met zijn „Willempie". Zelfs was Tom Manders, alias Dorus, (mw. A.M. Kooy) aanwezig. In on ze formatie stond niet ver meld welk liedje Dorus zong. Echter bij beschou wing van de foto was redac tie Flitsen ervan overtuigd dat het moest gaan om het liedje „De twee motten". De medewerkers van AH 1064 aan de Van Len nep laan in Groningen haalden enige tijd geleden opgelucht adem. In november 1983 be gon men dit filiaal te verbou wen en geheel opnieuw in te richten. Op buitenmuren, dak, garderobe en kantine na is er eigenlijk niet een steen op de andere gebleven. Tij dens de vijf maanden duren de verbouwing heeft men drie verhuiscontainers ge bruikt als tijdelijk magazijn. Na het afsluiten van de ver bouwingswerkzaamheden heeft het filiaal er extra ruimte bijgekregen waar door ruim 50 meter stelling meer kon worden geplaatst. Waardering Bedrijfsleider Sjoerd Wol- dendorp spreekt grote waar dering uit voor zijn mede werkers. „Door de verbou wingswerkzaamheden werd „de Zaan" 's avonds laat ge bracht. Alles werd in de con tainers opgeslagen en de an dere morgen om vier uur ging men aan het werk om de winkel te vullen. Dit vroeg heel wat van mijn me dewerkers. Mede dank zij hen verliep alles echter zon der al te grote problemen."

Personeelsbladen | 1984 | | pagina 10