Jubilarissen In memoriam PERSONALIA pagina 8 Flitsen Nadat hij op 14-jarige leeftijd al ken nismaakte met het bedrijf via een Albert Heijn-depot, trad de heer J. ten Hove op 28 juni 1959 definitief in dienst en wel als jongste bediende van het Albert Heijn-fïliaal aan de Korte Bisschopstraat te Deventer. Na eerst nog als eerste bediende te hebben gewerkt in filialen Verleng de Hereweg Groningen en Kampen, werd hij al spoedig tot assistent-chef benoemd van het filiaal te Bilthoven. Voordat zijn aanstelling volgde tot afdelingschef van het Albert Heijn-filiaal aan de Boulevard te Enschede, was hij eerst nog enige tijd reservechef voor de oostelijke provin cies. Sinds 1976 is de heer Ten Hove werkzaam in filiaal 1150 te Rijssen als sectorchef. Vanaf maart 1977 is hij lid van de ondernemingsraad van Albert Heijn; de laatste twee jaren was hij daarvan afgevaar digde in de Centrale Ondernemingsraad. In verband met de vakantieperiode zal het jubileum pas op 3 augustus a.s. gevierd worden. Ij'u^ *959 trad de heer W.H. Ooitink bij Simon de Wit nv in dienst als leerling-bediende in een supermarkt te Enschede. Na het ver- *F' vullen van zijn militaire dienstplicht aan het begin van de zestiger jaren, kwam hij weer terug bij het bedrijf H en wel in Utrecht. Na zijn promotie WHIBÊCB-ijÉÊÊ tot le verkoper, verving hij tijdens vakantieperiodes bedrijfsleiders. In 1968 volgde zijn benoeming tot afdelingschef van een super markt te Nijmegen. In 1973 werd hij als algemeen assistent overgeplaatst naar het filiaal te Wageningen. In verband met de integratie van Simon werd dit filiaal echter in 1982 geslo ten. De heer Ooitink werd toen overgeplaatst naar het Albert Heijn-filiaal te Barneveld als afdelingschef. Daar is hij nog steeds in dezelfde functie werkzaam. In verband met de vakantieperiode wordt de viering van het jubileum verscho ven naar oktober; plaats, datum en tijd worden nog nader bekend gemaakt. 3 Augustus 1984 is het 25 jaar gele den dat de heer M.C.M. Jonkers in dienst trad in het Albert Heijn-filiaal aan de Weesperzijde te Amsterdam. Het volgende jaar reeds ging deze ras-Brabander terug naar het zuiden en kwam hij achtereenvolgens te werken in de filialen te Breda en Ginneken. In 1962 volgde zijn aan stelling tot bedrijfsleider van het ZB- filiaal aan de Statenweg te Rotterdam. Later kreeg hij nog de leiding over filialen te Zevenbergen, Vlissingen en Breda. In de jaren tussen 1970 en 1980 was hij bedrijfsleider van het filiaal aan de Sperwerstraat te Arnhem; daarnaast was hij in die periode ook nog een drietal jaren vertegenwoordiger in de OR en COR. Aan het begin van de tachtiger jaren stapte hij over naar de Interne Accountantsdienst, waar hij meewerkte aan de opzet en uitvoering van goederenstroomcontroles; de nieuwe VNA-regeling. Sinds begin 1984 is de heer Jonkers in het nieuwe distributiecentrum te Zwolle werkzaam als coör dinator en calamiteitenafwikkelaar, waarbij o.m. ruim ge bruik kan worden gemaakt van de ervaring en contacten die hij heeft uit de tijd dat hij in de filialen werkzaam was. Het jubileum van de heer Jonkers wordt op 17 augustus a.s. thuis gevierd. Op 10 augustus 1959 trad de heer J. de Jong in dienst als administratie controleur op de afdeling centrale administratie. Medio 1966 werd hij benoemd tot administrateur van de afdeling PMC/Lita. Door het beëindi gen van de PMC/Lita-activiteiten kreeg de heer De Jong vanaf 1979 de leiding over het bestandenbureau van de afdeling centrale administra tie. In 1983 werden de werkzaamheden van dat bestanden bureau overgeheveld naar de Albert Heijn-organisatie. Onder leiding van de jubilaris werd toen het databurcau Albert Heijn geformeerd. De viering van het jubileum zal plaatsvin- aan de Langestraat te Alkmaar. In die functie is hij momenteel nog werkzaam. Het jubileum zal op 27 augustus a.s. in huiselijke kring worden gevierd. De heer C. de Graaf trad op 17 au gustus 1959 in dienst als gomstorter J bij het toenmalige Albert Heijn-pro- Bt duktiebedrijf aan de Oostzijde te Vi/ Zaandam. In de loop der jaren heeft hij daar een groot aantal verschillen de functies verricht. Zo was hij o.m. werkzaam in het balentransport, op de pasta-afdeling, aan de flessen- spoelmachine, aan de koffie-inblik- machine, aan de meelmachine en verrichte hij werkzaamhe den in de transport afdeling. Momenteel is de heer De Graaf werkzaam in het papiermagazijn van Marvelo. Op 31 augustus a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer PA.M. Hofkens in dienst trad bij Albert Heijn als administratiecon troleur in het rayon Limburg. Nadat hij eerder nog regionaal coördinator administratie was in de districten Rotterdam en Arnhem, is hij momenteel werkzaam als administratie-in structeur (AI) in de Area 8830. In verband met dit jubileum vindt 31 augustus een receptie plaats in Party House „De Kinkeduut" aan de Kalverstraat te Tilburg. den op 17 augustus a.s. 12V2-jarig zakenjubileum 8 dames uit filiaal 1148 G. Wielsma, Zaandam 25-jarig zakenjubileum H. J. Sijpkes, Zaandam C. Hoogendoorn, 's-Grave- land Mw. R. Boudesteijn, Nieu- werkerk aan de IJssel J. L. van Ostaaij, Tilburg P. van Oversteeg, Oosterhout 25-jarig huwelijksjubileum De heer en mevrouw G. Wielsma, Zaandam De heer en mevrouw J. W. Burger-Paap, Wijk aan Zee 40-jarig huwelijksjubileum De heer en mevrouw J. Schuermans-Verhoven, Til burg Op 1 juni 1984 is het 25 jaar geleden dat de heer L. van Eden bij Albert Heijn in dienst trad als winkelbe diende in het zelfbedieningsfiliaal te Ede. Nadat het dienstverband was onderbroken voor het vervullen van de militaire dienstplicht, werd hij in januari 1967 in hetzelfde filiaal be noemd tot le assistent. Precies één jaar later werd hij aangesteld als re servechef voor een aantal filialen. In januari 1979 werd de heer Van Eden benoemd tot bedrijfsleider van het ZB-filiaal aan de Kruisstraat te Eindhoven. Drie jaar later verruilde hij het zuiden voor het noorden. Hij werd toen BL van het ZB- filiaal te Wolvega. In 1976 kreeg hij, eveneens als BL, de leiding over de ZB aan de Van Randwijcklaan te Amersfoort. Op zijn eigen verzoek werd hij eind maart 1980 benoemd tot commercieel medewerker klantenservice van Albert Heijn Grootverbruik, een functie die hij later verruilde voor die van commercieel medewerker op de afdeling Planning en analyse, waaronder ook het menukeuze-systeem valt. Het ju bileum van de heer L. van Eden wordt op 29 juni a.s. gevierd. De heer S C. Wijngaard trad op 4 au gustus 1959 in dienst als administra tief medewerker Bedrijfsbureau van het produktiebedrijf aan de Oostzij de te Zaandam. In 1961 werd hij overgeplaatst naar de afdeling statis tisch kwaliteitsbeheer, en wel als controleur op het gebied van ver pakking, beprijzing en codering. Met de verhuizing van deze afdeling naar het distributiecentrum ging hij mee. In februari 1975 werd de heer Wijngaard aangesteld als controleur buitendienst over de goederendistributie. In deze functie maakte hij nog een aantal verplaatsingen mee, zowel naar het hoofdkantoor als binnen het distributiecentrum. Vanaf eind mei 1982 is de heer Wijngaard binnen het DC Zaandam werkzaam als cala miteitencontroleur. Het jubileum wordt op 24 augustus a.s. gevierd in het distributiecentrum te Zaandam. De heer G.J. Mak trad op 3 augustus 1959 in dienst van Albert Heijn in het toenmalige bedieningsfiliaal te Hoorn; een filiaal dat vrij spoedig werd verbouwd tot zelfbedienings zaak. In 1962 moest hij dat filiaal tij delijk verlaten wegens het vervullen van de militaire dienstplicht. Eind 1963 keerde hij weer terug. Een half jaar later werd hij aangesteld tot ver vangend bedrijfsleider. In 1967 volgde de benoeming van de heer Mak tot bedrijfsleider van het filiaal aan de Jonker Frans- straat te Rotterdam. Hij bleef dat tot december 1974, want toen werd hij benoemd tot coördinator van het op te zetten servicebureau in het distributiecentrum te Zaandam. In april 1979 nam hij de functie van kas- c.q. voorraadcontroleur op zich. Daarna werd hij eind 1981 benoemd in een functie binnen het project Centrale Debetstatencontrole, hetgeen leidde tot zijn benoeming tot supervisor binnen de detailhan delsadministratie. Het jubileum van de heer Mak zal worden gevierd op 31 augustus a.s. Op 3 augustus 1959 trad de heer M. van der Linden in dienst van Albert Heijn in het toenmalige distributie centrum aan de Hogendijk te Zaan dam. Hij begon zijn werkzaamheden in de afdeling diversen. In 1963 werd een begin gemaakt met de ver- huizing naar het nieuwe distributie centrum aan de Vredeweg, die in t. J 1964 werd voltooid. Gedurende die tijd doorliep de heer Van der Linden verschillende afdelin gen. In 1971 volgde zijn overplaatsing naar het non-food distributiecentrum in Beverwijk. In 1982 werd dat opgehe ven. Na die periode kwam de heer Van der Linden te werken in het Alberto distributiecentrum aan de Vredeweg te Zaan dam. Het 25-jarig jubileum van de heer Van der Linden wordt op 17 augustus a.s. gevierd tussen 15.00 en 16.00 uur in de vergaderzaal van het DC Zaandam. In de functie van bediende begon de heer L. van Hoorn op 27 augustus 1959 zijn loopbaan bij Albert Heijn bv. Na in dezelfde functie gewerkt te hebben in filialen te Voorburg en Leidschendam, werd hij in dat laat ste filiaal in oktober 1965 benoemd tot le assistent ZB. Na zijn overplaat sing naar het filiaal Voorschoten in december 1966, werd hij halverwe ge 1967 benoemd tot reserve-chef. Later volgde nog zijn aanstelling tot afdelingschef Vers Vlees in één van de Haagse filialen. In december 1969 werd de heer Van Hoorn be noemd tot bedrijfsleider van het ZB-filiaal te Medemblik. In juli 1979 werd hij benoemd tot bedrijfsleider van filiaal 5530 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden op 16 mei jl. van de heer GERRIT HE UN in de leeftijd van 88 jaar. Met zijn ondernemerszin, vakmanschap en grote toewijding heeft hij ge durende 45 jaar een zeer belangrijke bijdrage gele verd aan de groei van on ze onderneming. Na zijn aftreden in 1962 als lid van de Raad van Bestuur hebben wij nog zes jaren, toen hij als commissaris aan onze vennootschap verbonden was, van zijn kennis en in zicht kunnen profiteren. Zijn bijzondere persoon lijkheid zal nog lang in onze herinnering blijven. Raad van Bestuur Ahold nv. Zaandam, mei 1984. Op 2 mei jl. overleed, in de leeftijd van 84 jaar, de heer J. SCHAFT gepensioneerd medewer ker Produktiebedrijf Zaandam. Op 18 mei jl. overleed, in de leeftijd van 71 jaar, de heer W. F. NOLTE gepensioneerd directeur Dienst Inkoop Bedrijfsbe- nodigdheden. Op 21 mei jl. overleed, in de leeftijd van 66 jaar, de heer W. SCHOONE gepensioneerd medewer ker Produktiebedrijf Zaandam. Mogen zij rusten in vrede Zaterdag 5 mei jl. over leed, in de leeftijd van 45 jaar, de heer J.F. HAVERKORT De heer Haverkort was sedert 1973 werkzaam bij Meester Wijhe bv op de afdeling Ontvangst/ vlees. Moge hij rusten in vrede. Bedrijfsleiding en mede werkers Meester Wijhe bv Op 12 mei jl. is onver wachts van ons heenge gaan ANNE SIERHUIS- DE GALAN in de leeftijd van 34 jaar. Bijna 12'/2 jaar is zij werkzaam geweest in ons filiaal. Wij hebben haar in die periode leren kennen als een fijne medewerkster wier onovertroffen hu mor ons altijd in herinne ring zal blijven. Onze oprechte deelne ming gaat uit naar haar fa milieleden, voor wie dit heengaan een zware slag betekent. Mogen zij de kracht vinden om dit ver lies te kunnen dragen. Bedrijfsleiding en mede werkers filiaal 5453, Van Ostadestraat, Amsterdam. Op 22 mei jl. overleed, in de leeftijd van 76 jaar, de heer G.J. PASSENDER gepensioneerd medewer ker distributie-organisa tie Simon de Wit bv. Moge hij rusten in vrede De heer J. Seelen trad op 29 juni 1959 in dienst als eerste assistent in het ZB-filiaal aan de Klaasstraat te Venlo. Na een tweetal jaren werd hij overgeplaatst naar de nieuwe super- mart aan de Westermarkt te Tilburg. Hij kreeg daar de functie van admini strateur. In 1964 volgde zijn benoe ming tot administratiecontroleur in de toenmalige divisie Arnhem. Na opheffing van deze functie -in 1969- werd de heer Seelen benoemd tot administrateur van het zojuist geopende filiaal 1115 aan het Mgr. Nolensplein te Venlo. Daar hij is nu nog steeds in dezelfde functie werkzaam. Het jubileum zal op 29 juni a.s. in huiselijke kring worden gevierd.

Personeelsbladen | 1984 | | pagina 8