Verder in Flitsen AC Restaurants en Shell werken samen Vakantie Kampeer en caravan park De Biltse Duinen heropend Scanning bij Miro Purine rend Eerste Nederlandse kasregister in Museumwinkel AH oplage: 35.000Personeelsblad Ahold nv41ejaargangno.6-junil984 Drie miljoen waardebonnen Wat zou mevrouw A. Bekking van het AH-£iliaal In den Boogaard te Rijswijk hebben gedacht toen deze klant met een winkelwagen vol zonne- brandprodukten aan de kassa verscheen. Zou Ralph Inbar met zijn Banana Split-team haar een poets willen bakken, heeft deze man een erg groot gezin of gaat hij op vakantie naar een ver schrikkelijk warm en zonnig oord? Misschien kunt u in een foto- prettige vakantie waarin u, bijschrift van maximaal vijf tig woorden vertellen wat er bij de kassa van het AH-filiaal In den Boogaard aan de hand U kunt uw oplossing onder vermelding „Vakantie Prijs vraag" vóór 12 juli a.s. sturen naar Ahold nv, Redactie Flitsen, Ankersmidpkein 2, 1506 CK Zaandam. Een des kundige jury zal de inzendin gen beoordelen. De schrij vers of schrijfsters van de drie origineelste teksten ont vangen elk waardebonnen ter waarde van 150,-. Redactie Flitsen wenst u een naar wij hopen, veel zonne brandolie nodig heeft... Alberto heeft eigen merk cognac pag. 3 Ahold Pioniers op Safari pag. 4 Ahold en automatise ring pag. 5 Nieuw COR geïnstal leerd pag. 6 „De Kelder": het ze nuwcentrum van Alberto pag. 12 KI Flitsen Na een grondige renova tie werd op 6 juni jl. kam peer- en caravanpark De Biltse Duinen heropend. De officiële openings daad, die bestond uit het bijeensjoelen van een geldbedrag voor project Bosgebouw Beerschoten van de Stichting Utrechts Landschap, werd verricht door mevrouw M.C. Laan- Benders, loco-burge meester van de gemeente De Bilt. Tot voor kort was de exploi tatie van De Biltse Duinen in handen van de gemeente De Bilt. Eind vorig jaar werd de ze overgenomen door Osta- ra bv. Het aantal Ostara- V.l.n.r.: drs. A.P.E. Nieuwen- huis, directeur Ostara, H. de Haas, bedrijfsleider De Biltse Duinen en mevrouw M.C. Laan-Benders, loco-burge meester van de gemeente De Bilt. vakantieparken is hiermee op zes gekomen. Naast dat het terrein de afge lopen maanden is opge knapt, werd een dorpsplein gebouwd met daarop o.m. een receptie, een Toko Su permarkt, een café-restau rant, een snackhouse, een zaal en een jeugdsociëteit. Ook werd een, door zonne- energie verwarmd, buiten bad aangelegd. Miro Purmerend heeft een wereldprimeur. Het is een der eerste winkels ter wereld waar alle arti kelen - ook non-food - langs het elektronische oog van de kassa gaan. Flitsen ging praten met caissière en cliënt. Con clusie: er kleefden in het begin wel wat foutjes aan maar in de praktijk valt het allemaal reuze mee. Zie pagina 3. Tijdens een recent be zoek aan Nederland droeg de scheidend voor zitter van de Raad van Be stuur van NCR Corpora tion, de heer W.S. Ander son, het eerste in Neder land geïnstalleerde kasre gister (1885) over aan de heer A. Heijn. Het nu bij na honderd jaar oude en nog steeds functioneren de register heeft een plaatsje gekregen in de Albert Heijn Museumwin kel op de Zaanse Schans. Automobilisten of mo torrijders die vanaf eind juni tot en met eind september tanken bij de ruim tachtig Shell-rijkswegstations in Nederland ontvan gen een waardebon die is te besteden bij één van de zeventien AC Restaurants in Neder land. Voor AC Restaurants is deze actie bedoeld om de bekend heid verder op te voeren en nieuwe gasten naar zich toe te trekken. Voor Shell Neder land is deze actie met name bedoeld als extra service aan haar klanten. De reden waar om Shell heeft gekozen voor een samenwerking met AC Restaurants is dat Shell van mening is dat - hoe verschil lend het produktaanbod ook is - men beide kwaliteit en service verleent, terwijl alle bei landelijk verspreid zijn. Gasten van AC en klanten van Shell ontvangen een in formatieboekje waarin wordt ingegaan op deze ac tie en de voordelen die deze voor de consument oplevert. Bij inlevering van één waar debon krijgt een AC-gast vijf tig procent korting op de be stelling van koffie met gebak. Bij een minimale besteding van 15,- en bij inlevering van twee waardebonnen krijgt de gast koffie en gebak, of een kindermenu gratis. Drie waardebonnen per persoon leveren een korting van een tientje op waar het gaat om het zgn. Shell/AC-menu ter waarde van 25,-, dat dan dus 15,- gaat kosten. Er zijn nog tal van andere voordelen voor de „Snelweg Shell-tan- kers" die bij AC te gast wil len zijn. Deze worden be schreven in het eerderge noemde informatieboekje. De gezamenlijke actie zal worden ondersteund door 48 radio commercials en ad vertenties in de grote lande lijke dagbladen. Inmiddels zijn 400.000 informatie boekjes en drie miljoen waardebonnen gedrukt. AC Restaurants en Shell ver wachten dat deze actie een groot succes zal worden. Op zondag 6 mei jl. genoten zo'n 1300 mensen van de Sport- en Speldag van AII-zo- ne 8813- Ook de bedrijfslei ders gingen die dag in de startblokken. Nu eens niet om de hoogste omzet te sco ren, maar om eikaars krach ten te meten in een sportieve strijd. Zie pagina 11 die ge heel in het teken staat van Ahold Sportnieuws.

Personeelsbladen | 1984 | | pagina 1