flitsen sjes PERSONALIA Jubilarissen In memoriam pagina Flitsen Bij Ahold 250jonge werklozen aan de slag Dankbetuigingen Rectificatie Heintje Rozijntje momfwscum. m zf wo ns nenmomt. Den zm. De heer R.J. Meulendijks trad op 15 juni 1959 in dienst bij Albert Heijn als bediende in de zelfbedienings winkel in Helmond. Op 3 januari 1966 werd hij bevorderd tot le as sistent ZB en op 27 februari 1967 tot reserve-chef. Als vervanger is hij in diverse ZB's in Brabant werkzaam I geweest. Op 29 juni 1969 ging hij werken in de SM Roostenlaan te Eindhoven, waar hij op 13 oktober afdelingschef kruideniers waren werd. Vanaf 18 juni 1973 was de heer Meulendijks sectorchcf in Helmond. Deurne en sinds de opening in de SM Venray. Het jubileum wordt op 15 juni a.s. gevierd. Op 15 juni 1959 trad de heer B. Schouten in dienst bij Etos als be diende in een zelfbedieningszaak. Na één jaar ging hij als bedrijfsleider een eigen zaak runnen. In 1972 werd de heer Schouten toegevoegd aan het Trouble Shooting Team; een ambulante functie. In 1973 kwam hij in de kwaliteitsdienst bakkerij/slage rij. Etos Eindhoven werd in 1973 overgenomen door Ahold. De jubilaris ging werken in de Centrale Slagerij, als contactman filialen. Van 1981 t/m 1983 heeft de heer Schouten enige administratieve functies ver vuld in het distributiecentrum Tilburg. Sinds november vorig jaar is hij werkzaam in het IAD-team. Het jubileum wordt op 15 juni gevierd. Op 28 mei 1984 is het 25 jaar gele den dat de heer P.A. v. Oversteeg als verkoper startte in de Albert Heijn bedicningszaak in Oosterhout. Na het vervullen van zijn militaire dienstplicht kwam hij terug en be gon in de SM-organisatie t.w. in fi- I Iiaal Breda, Brabantplein. Via promo ties naar le assistent en chef kruide nierswaren kwam hij in filiaal Ge leen terecht. In 1969 wordt hij aangesteld als SMBL in Waal wijk. In 1975 volgde zijn benoeming tot zonemanager, een functie die de jubilaris vandaag de dag nog vervult. De viering van zijn 25-jarig zakenjubileum zal plaatsvinden op 29 mei Op 1 juni a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer Ben Peters bij Albert Heijn in dienst trad. De heer Peters is zijn carrière bij Albert Heijn be gonnen als verkoper in de zelfbedie ningszaak aan de Bcethovenlaan te Arnhem. Na diverse functies te heb ben vervuld in respectievelijk Velp en Deventer en daarna weer in Arn hem, is de heer Peters in 1968 over geplaatst naar het Hoofdkantoor als fieldmerchandiser. In 1972 keerde de heer Peters terug in de Supermart-organisa- tie als sectorchef in filiaal 1032 te Arnhem. Sinds januari 1982 vervult hij de functie van sectorchef in het filiaal Doe- tinchem. Uit: Typhoon (10-04-1984) Ahold vindt hét experiment met de jcugdfilialen geslaagd. Er draaien nu vijf van dergelijke AH-filia- len, waarvoor het personeel is geworven uit werk loze jongeren onder 23 jaar. Het is de bedoeling dit jaar nog zeven van deze filialen te openen. Dit vertelde drs PJ van Dun, lid van de Raad van Bestuur tijdens de presentatie van het Jaarverslag Voor het onlangs in Zwolle geopende distributie centrum is een ploeg van 50 jongeren in dienst genomen. In totaal zullen dit jaar 250 jeugdige werklozen een baan vinden binnen Ahold. Volgens drs. Van Dun heeft het werkgelegenheids project zowel positieve als negatieve kanten. Voordeel noemde hij dat de klanten geen verschil tussen een jeugd- en een normaal filiaal zien. Te vens stelde hij dat de inzet van de jongeren erg groot is. Als nadelen noemde hij het gebrek aan ervaring (dus lagere produktiviteiten de door jongeren geuite klacht dat de voor hen geldende 2H-urige werkweek te kort is. Om de ervaringen te vergroten wordt nu een opleidingsperiode van drie maanden in plaats van een maand gehanteerd Om te komen tot een geleidelijke verlenging van de werkweek is met de bonden overeengekomen te starten met 28 uur voor jongeren van 16 jaar en voor ieder volgend jaar de werkweek met een uur te verlengen. Op 23-jarige leeftijd bedraagt de werkweek dan 36 uur De heer H. van Petten trad op 12 juni 1944 in dienst bij Albert Heijn. Hij was achtereenvolgens werkzaam op diverse administratieve afdelin gen o m. de kostprijsafdeling en ver volgens bij de verkoop en bij Ahead. Sinds 1965 heeft hij vele manifesta ties bedacht en georganiseerd. Bij I Ahead is de heer Van Petten thans als concept-manager werkzaam ten be hoeve van individuele filialenpromoties. Naast bovenge noemde werkzaamheden heeft hij een aantal nevenactivitei ten. Zo was hij actief betrokken bij de organisatie van het pinksterkamp, hij is vele jaren lid van de OR geweest, maakte deel uit van de redactie van Flitsen en van de pakkettencom missie. Vermeldenswaard is ook dat hij gedurende meer dan 25 jaar de rol van St. Nicolaas vervulde voor de kinderen van AH-medewerkers. De viering van het 40-jarig jubileum zal plaatsvinden op vrijdag 15 juni a.s. Op 23 juni 1959 trad de heer G.W.M. Antonis in dienst bij Albert Heijn als assistent in filiaal Weert. Na in diverse filialen in Eindhoven ge werkt te hebben, werd hij in 1966 overgeplaatst als eerste assistent ZB naar het filiaal Valkenswaard. In 1968 werd hij benoemd tot chef kruidenierswaren in de supermart te Alkmaar. In 1972 volgde hij de oplei ding tot SMBL waarna hij in 1973 tot SMBI. in het nieuwe filiaal te Hoorn werd benoemd. In 1979 werd hij als SMBL overgeplaatst naar het filiaal De Slinge 191 te Rotterdam. In 1982 werd hij als SMBL overgeplaatst naar het filiaal De Slin ge 690 te Rotterdam, welke functie de heer Antonis heden nog bekleedt. 15 juni a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer H.G. Sloots bij Etos in dienst trad als winkelbediende in het filiaal Leenderweg te Eindhoven. Zoals de meeste medewerkers in de filialen, heeft de heer Sloots in diverse filia len gewerkt nl. Johan Voetstraat, Pe trus Canisiuslaan, Nrd. Brabantlaan en vanaf 1972 tot heden het Albert Heijn-filiaal aan de Tongelresestraat, waar hij le verkoper is. Wel zijn deze filialen alle in Eindho ven gelegen, zodat hij deze plaats zeer trouw is gebleven. Het jubileum wordt in kleine kring gevierd. De heer J. Lavrijssen trad op 25 mei 1959 in dienst als 3e en vervolgens 2e bediende bij Etos Coöperatieve Verbruiksvereniging en Broodbakke rij ua, filiaal Bonifatiuslaan te Eind hoven. Op 23 november I960 ging hij over naar het filiaal in de Benne- kelstraat waar hij le bediende werd. Daarna is hij in mei 1961 overge plaatst naar het filiaal Canadastraat waar hij in februari 1962 benoemd werd tot chef Bediening- slagerij. In 1964 promoveerde hij tot chef verwerking Cen trale voorverpakking vlees. Toen in oktober 1973 Etos werd overgenomen door Ahold is de heer Lavrijssen afdelingschef verwerking van CS Eindhoven geworden. Sinds maart 1975 is hij bedrijfsleider van deze Centrale Slagerij. De heer Lavrijs sen viert zijn zakenjubileum op 25 mei a.s. in de CS te Eind hoven, Ekkerstraat 63. Mede namens mijn man, be dank ik u hartelijk voor de belangstelling en de prachti ge bloemstukken die ik bij mijn afscheid heb mogen ontvangen. De enveloppen met inhoud van de directie en het perso- neelfonds zullen een goede bestemming krijgen. Mw. J.M. Storck-Hendrikx, Zaandam. Mede namens mijn man, wil ik de directie, het personeel- fonds en alle medewerkers van Miro Assen bedanken voor de bloemen en enve loppe welke ik mocht ont vangen bij mijn pensione ring. Mw. G. Rodenburg-Merks.' Assen. Mede namens mijn kinderen wil ik u danken voor de vele blijken van medeleven, be toond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man. onze lieve papa en opa H. BUUS Uit aller naam: Y. Buijs-Boer Zaandam, april 1984 12V2-jarig zakenjubileum J.A. Bierens, Waalwijk Mw. D.A.B. Bekker- Metselaar, Zaandam w Wie heeft voor mij het boek „De kloof zonder brug" van Rie van Rossum en wil het tegen een klei ne vergoeding afstaan. Lenie Fritz, Lt. Maltby- straat 60, 3621 KP Breuke- len. AJHGV, afd. Debiteu ren, tst. 23. Sinds kort ben ik ver zamelaar van binnen- en buitenlandse postzegels; alle begin is echter moei lijk. Wilt u mij helpen en uw oude zegels of enve loppen opsturen? Alles is welkom, van toen tot nu, gestempeld of niet. Arie Musch, medewerker fi liaal 1093. Privé-adres: Ot terlaan 108, 9675 LV Win schoten, 05970-24124. Op 5 april jl. overleed, in de leeftijd van 54 jaar, de heer A.H.M. BONGERS De heer Bongers was se dert 1964 in onze dienst, laatstelijk als bedrijfslei der van de Albert Heijn- groentecentrale te Bever wijk. Daarvoor was hij vele ja ren werkzaam in het dis tributiecentrum te Zaan dam. In hem verliezen wij een markante persoonlijk heid wiens daadkracht en optimisme inspirerend waren voor degenen die met hem samenwerkten. Onze oprechte deelne ming gaat uit naar zijn echtgenote en overige fa milieleden, voor wie zijn heengaan een zware slag betekent. Mogen zij de kracht vinden om dit ver lies te kunnen dragen. Directie Albert Heijn bv. Op 17 maart jl. overleed, in de leeftijd van 64 jaar, de heer H. BUIJS oud-medewerker Marvelo bv. Op 1 april jl. overleed, in de leeftijd van 83 jaar. de heer C.H. VAN DEN BURG gepensioneerd hoofdkan toor-medewerker. Op 1 april jl. overleed, in de leeftijd van 78 jaar, de heer P. SCHOUT gepensioneerd filiaal-me dewerker Albert Heijn bv. Op 10 april jl. overleed, in de leeftijd van 77 jaar, de heer J. VAN DER BAAREN gepensioneerd medewer ker Distributiecentrum Zaandam. Bij het samenstellen van de jubileumlijst 2e kwar taal 1984 voor het maart nummer van Flitsen speelde een typefoutje ons parten. Abusievelijk werd daarin vermeld dat de heer AJ. van de Sande op 1 april jl. 25 jaar in dienst zou zijn. Daarmee liepen wij een flink eind op de toekomst vooruit. Op die datum was hij nl. 12V2 jaar in dienst. Onze verontschuldigin gen voor de gemaakte fout. fen zcGcn koor oe mens» IS Dl G (OOOROfflR BflDjMBTfU. flCHUflTflR8£ID5K05T£n? 66üTD0p£f)D£ MBdDCM Dt mflCHincs. voor of mffio 6fn BLfjn HCT BCTfRf uw 0U£R. (£KK£!? 0MMH*

Personeelsbladen | 1984 | | pagina 8