Werkmaatschappijen II Meester brengt fust onder dak TIP met 6 nullen pagina 10 Flitsen Albert He(jn Meester Wijhe AH6V K*: Eind november is altijd weer een drukke tijd in verband met de nieuwe winkels die geopend worden. Ook eind 1983 was dat weer het geval. Tijdens alle drukte wordt echter altijd wel even tijd gevonden om op de foto te gaan voor Flitsen. 24 november gingen de medewerkers van het (jeugd-)filiaal 1274 te Gouda samen met BL Van Maanen en zijn ge zin op de kiek. (foto boven) Zes dagen later, 30 no- Op 2 februari jl. werd van TIP het banket bezor- Albert Heijn's inkoop- gen, vanwege het feit dat groep non-food verrast op in de gezamenlijke Albert „een taartje". Heijn-filialen in 1983 Die dag liet de uitgever méér dan 1.000.000 TIP's vember dus, was het de beurt aan Bunschoten. Samen met BL Berkel en zijn gezin stellen de medewerkers van het nieuwe filiaal 5852 zich aan u voor. Vanzelfsprekend wen sen wij beide filialen veel succes toe! Wat tot voor kort een open ruimte was tussen een produktie-afdeling en de expeditie van Mees ter Wijhe is nu overdekt. Dat betekent dat Meester nu de beschikking heeft over een zgn. geheel be tegelde sanitaire ruimte met een oppervlakte van om en nabij de 500 m2. In deze ruimte, die tevens toegangsweg is tot de pro- duktie-afdelingen, wordt het te reinigen fust opgeslagen om later via een rollerbaan naar de waslijn te worden getransporteerd die direct aansluiting heeft op een voorraadhal voor fust. Vroe ger stond het te reinigen fust her en der buiten opgesteld hetgeen de hygiëne zeker niet ten goede kwam. De hal is voorzien van een lucht- sluis die 's zomers de warm te en 's winters de koude buiten sluit. Het betreft hier de zoveelste energiebespa rende maatregel die Meester Wijhe heeft gerealiseerd. In een tijdspanne van twee jaar ligt de energiebesparing reeds op ongeveer 20% Aangezien de hal een positie ve bijdrage heeft geleverd aan de werkomstandighe den, kon men gebruik maken van de ABV-subsidie (ar beidsplaatsenverbetering). Bij het ter perse gaan van dit nummer van Flitsen was de hal nog in de opbouwfase hetgeen op de foto goed is te zien. werden verkocht. Inkoper C.P. Willemse, verantwoordelijk voor tijdschriften bij AH, toont het lekkers trots. Van 9 t/m 12 januari jl. werd in Amsterdam voor de 28-ste maal de Horecava gehouden. Evenals vorige jaren was ook Albert Heijn Grootverbruik met een stand aanwezig. De horecavakbeurs stond, wat AHGV betreft, dit jaar in het teken van doelmatigheid. Ruime aandacht ook voor de menukeuzeplanning. Tevens werd ingehaakt op de „eigen merken" en op de slogan „omdat 't goed moet en goed koper kan". Circa 2000 mensen bezochten de AHGV-stand waaronder een groot aantal vaste, maar ook veel potentiële klanten. Van de laatste groep werden er zelf beduidend meer ge teld dan in '83. Al met al kij ken de medewerkers (foto) met voldoening terug op een paar heel drukke dagen.

Personeelsbladen | 1984 | | pagina 10