Werkmaatschappijen AH Distributiecentrum Zaandam hield open huis „Golden Goat" in gebruik DC Zaandam Etos-bedrijfsleiders bouwden eigen feest i.u.u.i.u.i pagina 10 Flitsen Ruim twaalfhonderd bezoekers (Ingezonden mededeling) In het onder de rook van Eindhoven gelegen pitto reske en idyllisch aan doend dorpje Zeelst, kwa men de Etos-bedrijfslei- ders uit het district zuid west op zaterdag 29 okto ber bijeen om -geïnspi reerd door een artikel in Flitsen over de bedrijfslei dersdag van Albert Heijn- nu ook voor het eerst hun eigen bedrijfsleidersdag te vieren. Na de ontvangst in een sfeervolle feest- ruimte waar koffie en broodjes in ruime mate voorhanden waren, werd een welkomstwoord ge sproken door districtslei der K. van Lierop. Daarna zette de kennisma king zich voort onder het genot van het al snel vloeien de geestrijke vocht. Toen al werd duidelijk dat deze ge beurtenis, die moet uit groeien tot een jaarlijks te rugkerend evenement, een groot succes ging worden. Onder de grammofonische klanken van o.m. Anita Meij er, Vanessa en de Guys and Dolls, begonnen de bedrijfs leiders en hun partners aan wat het hoogtepunt van de avond zou worden. In de ruimte, die kort geleden nog het toneel was voor Neder lands beste handboogschut ters, bonden nu Etos-be- drijfsleiders en hun partners de strijd aan met als inzet de eer wie zich de beste Etos- handboogschutter mocht noemen. De organisatoren -in verband met de aanwezi ge creativiteit was geen pro fessioneel bureau aangetrok ken- hadden zowel voor da mes als heren enkele prijsjes beschikbaar. Na dit originele en uitermate sportieve ele ment, namen de aanwezigen massaal bezit van het inmid dels klaar staande koud buf fet. Om de bedrijfsleiders, die allen op eigen gelegen heid naar het festijn waren getogen, in de gelegenheid te stellen tijdig per openbaar vervoer weer huiswaarts te keren, werd dit low-budget feest om 23.00 uur besloten. Dat menigeen ook toen nog even gezellig nableef is waar schijnlijk het beste bewijs dat op een geslaagde eerste Etos-bedrijfsleidersdag mag worden teruggekeken. Vrijdag 7 oktober jl. opende BI-l.O, naast het hoofdkan toor te Mauldin (Zuid-Caro- lina) een nieuw distributie centrum voor vlees en diep vriesartikelen. Door de ope ning van dit nieuwe gedeelte van het distributiecentrum heeft BI-LO nu de gelegen heid het assortiment diep vriesartikelen uit te breiden en daarnaast de kosten van distributie te laten dalen. Donderdag 27 oktober jl. was de grote dag voor be drijfsleider J. Schot en zijn medewerkers. Die dag werd hun filiaal geopend aan de Picassopassage te Capelle aan de IJssel. Alle reden om allemaal op de foto te gaan voor Flitsen! Om in vier weken een win kel totaal te veranderen, een bedieningsslagerij én een kaasshop toe te voegen, vergt het nodige van de me dewerkers. Dat gold ook voor de medewerkers van fi liaal 1256 in Nuenen. Na de "klus" te hebben geklaard ging men tevreden over het resultaat samen met be drijfsleider A. Broeks (r.) op de foto. Het DC-terras op één van de weinige rustige mo menten. worden opgeslagen om te rijpen, maar ook behandeld en gemerkt worden. Dat de kaas daar die dag ook ge proefd kon worden had na tuurlijk iedereen erg snel in de gaten. Terras De grote ruimte, die norma liter helemaal volgestouwd staat met binnengekomen goederen, was nu geheel ontruimd en ingericht als een gezellig terras. Er wer den drankjes en hapjes ge serveerd. Eén van de leve ranciers had er een presenta tie van verse vleeswaren, waar met grote graagte ge smikkeld werd. Behalve de opslagruimte was bijvoor beeld ook het grote accu- laadstation toegankelijk. Me dewerkers waren aanwezig om toelichting te geven op de aanwezige apparatuur. Op andere plaatsen in het distributiecentrum werden ook demonstraties verzorgd, bijvoorbeeld bij de machi nes die pallets met folie ter bescherming en versteviging omwikkelen. Voor de klein tjes was één van de verga derzalen omgebouwd tot een bioscoop waar teken films werden vertoond. Prijsvraag Aan alle bezoekers werd de gelegenheid geboden deel te nemen aan een prijsvraag. Het DC heeft namelijk on langs een nieuwe vergader zaal in gebruik genomeo, die nu nog naamloos is. Dat heeft de afgelopen tijd nogal eens tot verwarring geleid. Daarom is de bezoekers een prijsvraagformulier uitge reikt waarop zij hun ideeen voor een toepasselijke naam (tot 9 december jl.) kwijt konden. Voor de meest origi nele inzendingen zijn enkele leuke prijzen in het vooruit zicht gesteld. Daarmee was het feest nog niet voorbij. Alle bezoekers kregen bij hun vertrek als dank voor hun aanwezigheid een boe ketje gemengde bloemen aangeboden. Atie Koende- rink: „Vanmorgen was ik doodnerveus. Ik ben thuis maar stevig aan de slag ge gaan. Maar alles is goed gelo pen. Fantastisch, zoveel be langstelling. Werkelijk, een prachtige dag!" Veel aandacht in de Ameri- kaanse pers voor de zgn. Golden Goat, een apparaat dat onlangs werd opgesteld op het parkeerterrein van één van onze BI-LO-fUialen in Greenwood (Zuid-Caroli- na). Wat doet Golden Goat? Die betaalt contant geld te rug voor lege aluminium blikjes. Meer nog dan in Ne derland, kopen Amerikanen drank e.d. in blikjes. De lege verpakkingen werden tot nu toe weggegooid, maar sinds kort krijgt men er nu in Greenwood contant geld voor terug. Het apparaat is er op ingesteld dat alleen „Minstens, ja! Er waren twaalfhonderd aanmel dingen. Maar volgens mij zijn er veel meer mensen geweest." Dat was zater dag 26 november jl. zo tegen vijf uur 's middags de reactie van mevrouw Atie Koenderink. Zij is de secretaresse van ir. AJ.M. Vermunt, de site manager van het Albert Heijn dis tributiecentrum in Zaan dam. Voor het open huis dat daar georganiseerd werd, was zij lid van het organisatiecomité. En dat er het een en ander geor ganiseerd en gecoördi neerd was, bleek wel uit het gladde verloop van het open huis. De bijeenkomst was in hoofdzaak bestemd voor de familieleden van de mede werkers van het DCZ. Al en kele weken geleden ontvin gen zij een uitnodiging voor deze zaterdagmiddag. Keurig verzorgd met een antwoord kaart, waarop aangegeven kon worden met hoeveel personen en hoe laat men dacht te komen. Bij binnen komst werd iedereen per soonlijk verwelkomd. Daar bij werden niet alleen con sumptiebonnen uitgereikt, maar ook een plattegrond van het distributiecentrum. Daarop was een looproute aangegeven met een toelich ting over de werkzaamheden die door de week op de verschillende afdelingen plaatsvinden. Geen stuk werd overgeslagen. Ook de koelcellen waren toeganke lijk. Evenals de kaascel, waar de hele Edammers en de Goudse kazen niet alleen Jeugdige belangstelling voor de demonstratie met een pallet-wikkelaar. wordt betaald voor alumi nium en niet voor glas, steen of andere materialen. De eer ste resultaten zijn zeer be moedigend.

Personeelsbladen | 1983 | | pagina 10