sies PERSONALIA Jubilarissen Dankbetuigingen In memoriam Dankbetuigingen Dankwoord van een „vutter' mm pagina 8 Flitsen MHI HMi^M^MHIMMMi Op 1 december 1983 is het 25 jaar geleden dat de heer F.A. Boelens in dienst trad bij Albert Heijn. De eer ste maanden volgde hij de opleiding tot rayonleider, welke functie tot 1 september 1959 werd uitgeoefend. Toen volgde de overplaatsing naar OB O (Onderzoek-Bouw-Ontwik- keling). De heer Boelens heeft zich daar met vele projecten bezig ge houden. Het zou te veel ruimte vragen om ze allemaal te noemen, daarom een kleine greep: tclefoon-supermart, dro gisterij, non-food, rolfilmverkoop en foto ontwikkelen, Albi- net (wasserette) enz. enz. In 1962 ging hij naar Inkoop inven taris en op 1 februari 1969. werd hij inkoper PMC, later Lita en Miro meubelen en Perzische tapijten. Eind 1976 werd de heer Boelens inkoper Miro afdeling keukengerei, bakken en braden, onderhoud en opbergartikelen, Perzische tapijten. Helaas noopte ziekte de heer Boelens zijn werkzaamheden te onderbreken. Hij is thans part-time werkzaam bij Miro Worp. °P 15 december 1983 is het 25 jaar geleden dat de heer E. Veneman bij Meester Wijhe in dienst trad. De I heer Veneman startte zijn loopbaan 'r9>* als inpakker/weger op de afdeling Expeditie. Medio jaren zestig was de heer Ve neman enige jaren als vertegen woordiger werkzaam. In 1968 werd de heer Veneman benoemd tot afde lingschef over de rookworst en stuksartikelenverpakking; la ter werden hier de expeditie en de verpakking van conserven aan toegevoegd. Door o.a. het wegvallen van conserven als gevolg van reorganisaties, houdt de heer Veneman zich thans in grote mate bezig met de expeditie. De heer Veneman heeft 10 jaar OR-werk verricht en 3 jaar COR-werk. Het jubileum wordt 15 december a.s. gevierd in het personeelsrestaurant van Meester Wijhe. 121/2-jarig zaken jubileum Mw. T. Eelzak-Zijda, Amster dam J. Roos, Zaandam. Mw. W. Cuomo-Ballangée, Koog aan de Zaan. L A. Janssen, Zaandam. 40-jarig huwelijksjubi leum Heer en mevrouw L J, Vermeij, Zoetermeer. 25-jarig zakenjubileum A. Driessen, Venray lift lr Wegens omstandigheden te koop, een houten stacaravan, bouwjaar '78, van le eige naar. op camping met eigen vispieren en privéstrand in uniek gelegen watersportge bied (Biesbosch). De caravan is uitgerust met vele extra's zoals een imita tie open haard, een terrasset en er hoort een aluminium tuinhuisje bij. Maat van de caravan is 10,4 m bij 3,0 m, op een staanplaats van 100 m2; staangeld 1.550,- per jaar, plaats gegarandeerd. De caravan is uitgerust met compleet interieur en huis houdelijke benodigdheden zoals servies, pannen, casset te, maar ook koelkast en gas- comfort. Absolute bodemprijs all-in 9.350,- (prijs rtiet discuta bel). Voor inlichtingen: 03465- 71419 (na 18.00 uur) H. van Brink. Gaarne wil ik langs deze weg de directie van Albert Heijn en de collega's van filiaal Starkenborghhof in Utrecht dankzeggen voor de prettige receptie ter gelegenheid van het feit dat ik - wat je noemt in de VUT ging. Mijn dank gaat vooral uit naar de bedrijfsleider en de kassagroep waarmee ik zo veel jaren heb samenge werkt en die mij verwend hebben met bloemen, ca deaus, enz. Daarnaast was ik helemaal verrast door de door de bedrijfsleider van Heijnin- gen uitgereikte enveloppe van de directie van Albert Heijn. Mw. E. van Amerongen- Spanhake, Houten Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw, de di rectie, het personeelsfonds en alle medewerkers van fi liaal 1140 bedanken voor de enveloppe, de bloemen en de mooie cadeaus welke ik mocht ontvangen bij mijn afscheid wegens pensione ring. A. J. Koen, Veenendaal Mede namens mijn vrouw wil ik u graag heel hartelijk dankzeggen voor uw belang stelling, de mooie cadeaus, de vele bloemstukken en de hartelijk gesproken woorden bij mijn afscheid van Ahold. Deze dag zal nog lang in onze herinnering blijven be staan. P. H. Brinkkemper, Zaan dam Mede namens mijn vrouw wil ik graag allen hartelijk danken voor hun komst en de vele cadeaus en bloemen, welke ik bij mijn afscheid mocht ontvangen. K. v.d. Werff. Zaandam Bij mijn pensionering wil ik graag iedereen groeten die ik tijdens mijn 36-jarig dienstverband ontmoette of waarmee ik samenwerkte en die ik via Flitsen nog kan bereiken. Ook wil ik de directie dan ken voor de enveloppe met inhoud die ik als „afsluiting" mocht ontvangen. Het was grandioos! Yvonne Albregts, Sluis. 'k Heb er tegen op gezien; ctfscheid nemen valt vaak zwaar 'k Heb er tegen op gezien, voelde me soms toch wat naar. 'k Heb er tegen op gezien om u allen te verlaten. 'k Heb er tegen op gezien, moest er steeds weer over praten. En de tijd, die snelde voort, eerst was het nog maanden. En de tijd, die snelde voort, 'schoon ik het veel langer waande. En de tijd, die snelde voort. Toen waren het nog slechts weken. En de tijd, die snelde voort, tot ook die waren verstreken. 'i Afscheid was geweldig, hoor! Dat is wat ik zeggen blijf, 't Afscljeid was geweldig, hoor! En 't was wel een keer of vijf. 't Afscheid was geweldig hoor! 'k Zal er dikwijls nog aan denken. 't Afscheid was geweldig, hoor! En wat kreeg ik een gesdoen- ken. Nu ben ik dus aan het „vut ten". Dat is heel iets nieuws voor mij. Nu ben ik dus aan het „vut ten" En ik voel me reuzeblij. Nu ben ik dus aan het „vut ten", Maar ik hoef geen vaat te doen. Nu ben ik dus aan het „vut ten" En ik word „klusjes"-kam- pioen. Hartelijk dank zeg ik aan allen, die mij uitgeleide deden. Hartelijk dank zeg ik aan allen, omdat ze de tranen meden. Hartelijk dank zeg ik aan allen voor het grandioze feest. Hartelijk dank zeg ik aan allen. 't Is iets heel unieks geweest! T.K Gruijs 17 oktober 1983 Op 7 oktober jl. over leed, in de leeftijd van 68 jaar, de heer A. BRUIN gepensioneerd medewer ker afdeling bedrijfsbe- veiliging Ahold nv Op 14 oktober jl. over leed, in de leeftijd van 48 jaar, mevrouw H.D. VAN BEUSEKOM- DE ROO0 part-time medewerkster Albert Heijn bv Op 4 oktober j.l. over leed, in de leeftijd van 69 jaar, de heer N. LOUW gepensioneerd medewer ker Albert Heijn bv Op 27 oktober jl. over leed in de leeftijd van 79 jaar, de heer P. BREEUWER gepensioneerd medewer ker DC Zaandam Op 2 november jl. over leed, in de leeftijd van 70 jaar, de heer W. FRANQUINET gepensioneerd be drijfsleider Simon de Wit bv Op 22 oktober jl. over leed, in de leeftijd van 74 jaar, de heer J.A. HEIBOER gepensioneerd medewer ker Miro bv. Op 4 november jl. over leed, in de leeftijd van 79 jaar, de heer J. SIKKES gepensioneerd medewer ker Marvelo bv. Diep getroffen moeten wij u meedelen dat onze collega INGE VAN BRAKEL vandaag is overleden. Zij was pas 28 jaar. Wij kunnen niet geloven dat zij niet meer bij ons is en dat wij haar moeten missen. Vanaf het moment dat zij in Etos werkzaam was, heeft zij met enthousias me en grote inzet haar werk gedaan. Zij blijft in onze herinne ring als een hele fijne col lega. Wij wensen haar man Rob en de overige familie heel veel sterkte toe. Zaandam, 31 oktober 1983- Collega's en directie Etos bv. Mogen zij rusten in vrede Mede namens mijn kinderen wil ik u danken voor de vele blijken van medeleven, be toond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa, zwager en oom Klaas Groen Uit aller naam: L Groen-Hagoort, Zaandam Voor de vele blijken van me deleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man Jan Snijder wil ik iedereen hartelijk be danken. A. Snijder-Lenting. Appingedam Donderdag 6 oktober jl. ging in Nieuwerkerk aan de IJssel bet derde jeugdfiliaal van Al- bert Heijn open. Op de foto bedrijfsleider J.H. Horsten met gezin en medewerkers 29 van die medeiuerkers zijn nieuw in het bedrijf; zij wa ren voorheen werkloos dan wel school-bezoekend. Zo maar eens gezellig met z'n allen een weekendje uit; dat deden een aantal mede- werkers van filiaal 1210 Al- pheh aan de Rijn tijdens loet weekend van 8 en 9 oktober jl. Met maar liefst 56 perso nen toog men richting Lunte- ren waar op camping De Goudsbergen, in het zgn. HessenJjuis het verdere week end op gezellige wijze werd doorgebracht. Na een barbe cue- en feestavond, na bos wandelingen, aerobic-oefe- nmgen en een puzzletocht werd 's maandags weer met frisse moed aan het werk be gonnen. Op de foto een aan tal van de enthousiaste deel nemers aan dit weekend. Het is niet de gewoonte van Flitsen om diep in te gaan op de vele jubilea die maande lijks gevierd worden, jammer genoeg loebbett wij daar nu eenmaal niet de ruimte voor. Het feest echter dat gevierd werd op 3 oktober jl door AH-filiaal 1134 uit Ridder kerk vonden wij toch de moeite van het vermelden waard. Die dag vierden nl. 6 mede werkers uit datzelfde filiaal bet feit dat zij 12'/2 jaar gele den de eerste schreden op het Albert Heijnpad- zetten De gelukkige jubilarissen wa ren de dames G. v.d. Woord, E.A. Hermanus, B.L. Groenen dijk, H O. Marang en M. Ze venbergen, De zesde - en eni ge mannelijke jubilaris - was de heer T. Noordermeer Op de foto worden zij allen ge lukgewenst door bedrijfslei der de Klerk.

Personeelsbladen | 1983 | | pagina 8