fïlt Jubilarissen Dankbetuigingen In memoriam PERSONALIA ingezonden brieven pagina 8 Flitsen Reactie van de Toernooi- commissie Dc heer L Jansen trad op 2"T oktober 1958 in dienst als medewerker in de bakkerij van Albert Hcijn aan de Oostzijde te Zaandam. Na één jaar werd hij overgeplaatst naar magazijn 1 en 2 alwaar hij orders ging verza melen ten behoeve van de filialen. Op 17 april 1967 werd de heer Jan sen overgeplaatst naar de non food afdeling van het inmiddels nieuw ge opende distributiecentrum aan de Vredewcg. Daar heeft de heer Jansen gewerkt tot het moment waarop de hele non food afdeling werd overgeheveld naar een pand in Beverwijk. Daar werd dc heer Jansen aangesteld als coördinator beprij- zingsafdeling. Eind 1981 werd de non food afdeling, inclusief enkele andere afdelingen, ondergebracht in het distributiecentrum Vrede- weg. Dc heer Jansen is hier werkzaam als groepscoördinator van de afdeling hangend textiel. Het jubileum zal gevierd worden op vrijdag 28 oktober. De receptie is van 15.00- 16.00 uur in de vergaderzaal van het distributiecentrum te Zaandam. Op 3 november 1983 vier de heer H.W. Mcppelink zijn 25-jarig zaken- jubileum. De heer Mcppelink begon zijn loop baan bij Albert Heijn in een zelfbe dieningszaak te Hoogeveen als le bediende. Nadat hij daar vier jaar ge- i werkt had. werd hij aangesteld als afdelingschef in een supermart te Hoogeveen. Daar maakte de heer Mcppelink in 1977 de overstap naar de Alberto-organisatie. Als beheerder van verschillende Alberto-filialen in Zwolle heeft hij door zijn vakmanschap en zijn goede contacten veel klanten aan Alberto weten te binden. Op 13 november 1958 is het 25 jaar it geleden dat de heer A. Stokking in JH dienst trad bij de toenmalige brood- bakkerij Hoeve als deegmaker. Na 9 jaar werd hij benoemd tot ploegen- chef Brood. Het bedrijf - Albro Bak kerijen Zwanenburg bv - was inmid dels onderdeel van het Ahold-con- cem geworden. Dc heer Stokking heeft deze functie tot februari 1983 vervuld. Om gezondheidsredenen werd hij na deze datum benoemd tot plaatsvervangend ploegenchef Brood - interne instructie en controle, welke functie hoofdza kelijk in dagdienst uitgeoefend wordt. Op 16 november 1943 is het 40 jaar geleden dat mevrouw H M Meul- man-Kennis haar werkzaamheden begon als verkoopster bij Etos in het filiaal Halvemaanstraat Strijp te Eind hoven. In 1953 werd zij overge plaatst naar het filiaal in dc Kruis straat te Woensel alwaar zij tot 1957 werkzaam was. Vervolgens was mevrouw Meulman werkzaam in Eindhoven in de bedieningsslagerij in het filiaal aan de Bonifaciuslaan. In 1966 werd zij aangesteld tot cheffin verpakt vers vlees in respectievelijk de filialen aan de Heezcr- weg en Bonifaciuslaan. In 1970 werd mevrouw Meulman benoemd tot verkoopster vleeswaren in het filiaal aan de Tarwelaan. Vanaf 1971 tot 6 oktober 1973 was zij werkzaam als hoofd Deli in het filiaal aan de Lecnderweg. Op dit moment nam Albert Heijn de Etos over en mevrouw Meulman werd in dit filiaal aangesteld als hoofdcaissière. Momenteel is zij werkzaam als hoofdcaissière in het filiaal aan de Roostenlaan. Het jubileum zal op 16 november a.s. gevierd worden. Op 17 november 1958 startte mevrouw G.H.J. Bouwmeester haar loopbaan als verkoopster bij Albert Heijn in een bedieningszaak te Apeldoorn gevestigd in de Hoofdstraat. Nadat de bedieningszaak omgebouwd werd tot een zelfbe dieningszaak werd zij aangesteld als caissière. Vervolgens werd de zelfbedieningszaak een supermart 1059) alwaar mevrouw Bouwmeester als verkoopster op de non food afdeling werd geplaatst. Vervolgens was zij werk zaam als caissière en vanaf 1968 functioneert zij als hoofd Kassagroep. Sinds juni 1983 is zij werkzaam in filiaal 1141 te Epe als HOKA. Het jubileum zal gevierd worden op 17 november 1983 in Hotel Restaurant Hof van Gelre, Hoofdstraat 46 te Epe van 18.00-19-00 uur. Mede namens mijn vrouw, hartelijk bedankt voor de be langstelling op de afscheids receptie van 25 augustus jl. in verband met mijn VUT. Directie, personeelsfonds en collega's hartelijk dank voor de mooie bloemen, het ca deau en de enveloppe. C. v.d. Ven, Berkel-Enschot. 25-jarig zakenjubileum J.G.M, te Riele, Borne W. van der Lubbe, Nuenen '50-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw J.J. Gras-Kooij, Zaandam. Langs deze weg bedank ik iedereen heel hartelijk voor uw belangstelling en de mooie bloemen ter ere van mijn afscheid wegens het be reiken van de pensioenge rechtigde leeftijd. Mevrouw N. v.d. Haar, Am sterdam. Voor de vele blijken van me deleven tijdens de ziekte, het overlijden en de begrafe nis van onze dochter, zus en verloofde Marina Wouters zeggen wij u hartelijk dank. Familie Wouters-Sonnemans en Coen Quasters. In het septembernummer van Flitsen komen in het kader van de komende ver kiezingen alle OR-voorzit- ters aan het woord. Ook ik ben begin augustus geïnterviewd in mijn functie als voorzitter van de onder nemingsraad van APCO bv. Waarschijnlijk kunt u zich mijn verbazing voorstellen nadat ik moest constateren dat mijn bijdrage aan dit arti kel bleek te ontbreken. Uitgaande van de veronder stelling dat hier géén sprake is van een technische fout of communicatiestoornis, kan ik niet anders dan conclude ren dat de redactie van „Flit sen" ver vooruit loopt op het eindresultaat van de onder handelingen tussen Ahold nv en MCA van Hecke over de overname van het totale aan delenpakket van APCO bv. De samensteller van de in terviews stelt het zelf heel scherp door in de inleiding te spreken over „13 werk maatschappijen" terwijl er inclusief APCO, 14 werk maatschappijen binnen Ahold zijn. Zelfs indien de fusie tussen APCO en Van Hecke een feit zal worden is het in dit sta dium schrappen van de OR- bijdrage aan „Flitsen" een wel zeer onzorgvuldige en bovenal weinig collegiale handeling. Mw. R. de Vaan, voorzitter OR APCO bv. Commentaar redaktie flitsen Buiten de voorzitters van de OR'en, waren in het septem bernummer van Flitsen, ook bestuurders aan het woord. Nadat met mevrouw R. de Vaan een gesprek had plaats gevonden en het artikel was geschreven, kregen wij van de heer Bezaan, directeur van APCO bv, te horen dat hij geen medewerking kon verlenen. Achteraf bleek dat te maken te hebben met de mogelijke overname van AP CO bv door van Hecke MCA bv. Gezien het feit dat de heer Bezaan geen medewerking kon verlenen - en duidelijk werd dat op korte termijn nadere mededelingen zou den worden gedaan - hadden wij een vermoeden over het geen zeer spoedig zou gaan volgen. Bij zijn weigering realiseer de de heer Bezaan zich niet dat - gezien de opzet van de totale serie gesprekken - het niet deelnemen ook bete kende dat het artikel met mevrouw De Vaan door de redactie niet geplaatst zou kunnen worden, dan wel dat voor uitstel moest worden gekozen. De heer Bezaan be treurt het dat hij dat over het hoofd zag en heeft daarover aan mevrouw De Vaan in middels zijn verontschuldi ging aangeboden. Overigens leek het risico om een artikel op te nemen dat volledig achterhaald zou zijn ten tijde van het uitkomen van Flitsen ons noch voor onszelf, noch voor mevrouw De Vaan verstandig. Door een communicaties toornis tussen de directie van APCO bv en de redactie van Flitsen is daarover helaas geen contact opgenomen met mevTOuw De Vaan. Wij hopen echter dat mevrouw De Vaan het met ons eens is dat in dit geval absoluut geen sprake is van onzorg vuldig dan wel oncollegiaal handelen. Met het alsnog plaatsen van het artikeltje hopen wij de zaak in der minne geschikt te hebben. 50 füialentoemooi Hierbij een reactie naar aanleiding van het door filiaal 1144 (Den Haag) georganiseerde „50 filia- lentoemooi" van zondag 4 september jl. Het toer nooi op zich vonden wij redelijk geslaagd (enkele ongelukjes daargelaten). De rest wierp echter wel een smet op een dag die zo mooi kon worden maar het niet werd. Tijdens de middag konden we gratis frisdrank krijgen terwijl voor pils en koffie consumptiebonnen moesten worden gehaald, 's Avonds bij het eten kregen we weer een consumptiebon maar daar konden we geen bier op krijgen. Toen we ze bewaar den voor de feestaond ble ken ze ineens ongeldig te zijn geworden. Het „diner" dat ons werd voorgeschoteld was niet te eten zodat alleen het fruit werd aangeroerd. Voor ons geld hadden we wel wat an ders verwacht. Hoe goed het bandje tijdens de feestavond ook speelde, alleen muziek uit de zestiger jaren werd ons ten gehore gebracht. Tot laat in de avond hebben we op de zan geres Donna Lynton zitten wachten. Toen ze er om kwart over tien nog niet was zijn we naar huis gegaan want de andere dag was het weer vroeg dag. Al met al vonden we het een dag om snel te vergeten en om er volgend jaar diep over na te denken of we wel weer zul len gaan. Namens filiaal 5449. Amster dam Paul Doets Op 9 september jl. over leed. in de leeftijd van 72 jaar, de heer LAMPER gepensioneerd medewer ker Simon de Wit bv. Op 9 september jl. over leed, in de leeftijd van 68 jaar, de heer K. GROEN gepensioneerd medewer ker Marvelo bv. Op 10 september jl. over leed, in de leeftijd van 73 jaar, de heer D. BREDERODE gepensioneerd medewer ker Albert Heijn bv. Op 4 oktober jl. over leed, in de leeftijd van 75 jaar, de heer J. A. IANKREIJER gepensioneerd medewer ker Albert Heijn bv. Mogen zij rusten in vre de. Na een langdurige ziekte is op 21 september jl. op 48-jarige leeftijd overle den de heer WIMJ. HESSEN Dc heer Hessen trad op 1 juli 1981 in dienst van Miro bv in de functie van Inkoper Soft goods. Wij hebÖen de heer Hessen Ieren kennen als een prettige en gewaardeer de collega. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw en zijn beide dochters, voor wie dit heengaan een zware slag betekent. Collega's en directie Miro bv Op 12 september jl. is na een kortstondig ^iekbed op 52-jarige leeftijd overleden de heer JAN SNODER bedrijfsleider van filiaal St. Annastraat 2a-2b te Appingedam. De heer Snijder werd door zijn omgeving zeer gewaar deerd vanwege zijn grote inzet en collegialiteit. Wij wensen zijn vrouw, familie en zijn medewer- kers-(sters) veel kracht toe bij dit plotselinge verlies. Directie Albert Heijn bv Op 6 oktober jl. is, na een ziekte van enkele maan den, overleden, onze groepsleider de heer P. SCHRIPSEMA Dc heer Schripsema was 43 jaar. Hij was sedert 1963 in onze dienst, waarvan de laatste jaren als groepsleider van de noordelijke ZB-filialen. Met veel dankbaarheid zullen wij allen zijn ver diensten voor onze orga nisatie in herinnering houden. Onze gedachten gaan vooral uit naar zijn echtgenote, zijn 4 kinde ren en zijn familie, voor wie zijn heen gaan een zware slag betekent. Mo gen zij de kracht ontvan gen om dit zware verlies te dragen. Directie Albert Heijn bv. -^L- In het kader van het 45-jarig bestaan van de Posthoorn, de vereniging van Zaanse postzegelverzamelaars, vindt op vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 oktober de zgn. Saenphilex '83 plaats. Dit is een postzegeltentoonstelling met ruilbeurs. Plaats: Mavo- school Het Veer, Kerkstraat 104, Wormerveer. Ope ningstijden vrijdag 19-30- 22.00 uur. zaterdag 10.00- 17.00 uur. zondag 10.00- 16.00 uur. Toegang is gratis, catalogus 1,Jubileumen veloppen en nadere inlich tingen bij W. Aaij, Marslaan 245, 1562 WJ Krommenie, tel. 075-284173. Helaas zijn er tijdens het toernooi enige zaken niet volgens afspraak verlopen. Daarom hebben we ons be klag gedaan bij dc directie van de Houtrusthallen. Men gaf ons de verzekering dat dergelijke onregelmatighe den in de toekomst niet meer zullen plaatsvinden. Over Donna Lynton het vol gende: door een verkoud heid was zij niet in staat op te treden. Hierdoor waren wij genoodzaakt te elfder ure een vervangster te bel len en dat was Lisa McKeag. Zij kon helaas pas half elf 's avonds optreden. Ondanks de problemen ho pen wij dat we volgend jaar de deelnemers en -neem- sters die dit jaar hebben meegedaan weer mogen ver welkomen. De toernooicommissie van het „50 filialentoernooi" Met de feestdagen in bet vooruitzicht teek bet de edactie van Flitsen een goed idee u nog eens te wijzen op een aantal Ahold-artikelen die ook voor medewerkers te koop zijn. Allereeist is er de - door de beer J. liartog ontworpen - bouwplaat van de Museum winkel die in bet echt te vin den is op de Zaanse Schans. De bouwplaat is tegen beta ling van 2,50 af te halen bij de afdeling Public Relations (HK 1702). Gezien het formaat van de bouwplaat is verzending per post belaas niet mogelijk. Daarnaast zijn, eveneens via de afdeling Public Relations, Ahold-stropdassen en A/jold- sljawls te koop. De prijs voor de stropdasseti bedraagt 8,65, de shawls kosten f25,-. Beide artikelen kunnen wor den besteld door contante betaling bij de afdeling Pu blic Relations of cloor bet toe zenden van een volledig in gevulde girobetacükaart dan wel betaalcheque.

Personeelsbladen | 1983 | | pagina 8