Mi) Id Overname van De Biltse duinen 0 Op pagina 5 een leuke vakantiepuzzel waar waardevolle Ponnen mee zijn te verdienen iiiiiiiiiiHBig Oplage: 33.000Personeelsblad Ahold nv 40e jaargang no. 7-augustus 1983 Groentecentrale Barendrecht Meer dan 100.000 colli per week Ostara breidt uit: Bedrijfarts Theo Kwant Gloeiend hete zomer Komende OR-verkiezingen krijgen ruim aandacht SAH002000458 Flitsen Landelijk auguslus 1983 isj nitsen GEHAKTBALLENWEDSTRIJD Albert Heijn levert een goed produkt. Dat weten we al vele jaren. Dat de slagers van Albert Heijn met hun gehakt echter zulke hoge ogen zouden gooien had waarschijnlijk niemand verwacht. Maarliefst zeven eerste en vijf tweede prijzen wer den behaald door AH-klanten in de landelijke gehaktballen wedstrijd die was georganiseerd door het Voorlichtingsbu reau Vlees. Pagina 6. Ostara bv, exploitant van een viertal Neder landse en een Duitse camping, heeft het voornemen om ook de exploitatie te gaan voeren over camping De Biltse Duinen in Bilthoven. Deze camping bestaat sinds 1939, is eigendom van de gemeente De Bilt en zal een grondige herstructurering ondergaan. De gemeente wil de exploitatie in andere handen overdoen. Na maandenlange onderhan delingen met Ostara, diverse hoorzittingen onder buurt en campingbewoners en een openbare gemeenteraads vergadering, heeft Ostara nu van Biltse zijde het groene licht gekregen. Eind deze maand zal de definitieve overeenkomst worden gete kend. Directeur A.P.E. Nieu- wenhuis van Ostara vertelt dat alle betrokkenen enthou siast zijn over de op handen zijnde veranderingen op de ze camping. „Vooral het feit dat een aantal nieuwe zaken zal worden aangebracht spreekt de meesten aan. Zo zal er een „dorpsplein" wor den gecreëerd met daarop een receptie, een Toko-su permarkt, een café-restau rant, een snackhouse, een zaal en een jeugdsociëteit. Ook wordt een zwembad van 20 meter lengte en een daarbij behorend kinderbad aangelegd. Die zullen wor den verwarmd door zonne- energie." Duinlandschap Camping De Biltse Duinen ligt op de Utrechtse Heuvel rug in een duinlandschap met een bosrijke omgeving. De camping wordt vergroot tot zo'n 20 ha en heeft dan 400 vaste en 200 wissel- staanplaatsen. In het hoog seizoen biedt De Biltse Dui nen plaats aan ongeveer 2.500 bezoekers. „Uiteraard Vervolg op pagina 2 Uit cijfers blijkt dat niet al leen de Groentecentrale in Barendrecht het goed doet. Over de gehele linie geno men hebben de vijf Groente- centrales van Albert Heijn een forse produktieomzet gerealiseerd. Werden bij voorbeeld in week 27 van het vorig jaar in totaal 300.000 colli geboekt, nu heeft men in dezelfde week in 1983 410.000 colli bij de AH- en AH-franchise-filialen afgeleverd. De verhoging van de pro- duktie-omzet is niet alleen te danken aan de integratie van Simon binnen Albert Heijn. Ook het BUZ (Bedien U Zelf)-systeem, maar vooral de spectaculaire acties en de toenemende aandacht bin nen bestaande AH-filialen voor de AGF-presentatie, zorgden voor een forse volu mestijging. Het natte i oorjaar heeft ons met een bleke kleur de zomer doen ingaan Halt erwege de maand juni is de natuur op grote schaal de schade gaan inhalen Temperaturen t an 25 tot 3(f C waren geen uitzondering. Nederland trok naar buiten en nam de barbecue mee. Iiij Albert Heijn ging - naast de nodige flesjes en tinnetjes drank - tot nu toe bijvoorbeeld maar liefst een half miljoen kilo houtskool langs de kassa. Duizenden nieuwe barbecues werden door de klanten aangeschaft en de vele barbecue-vuren werden met bijna vier miljoen aanmaakblok jes aangestoken. Dus met recht heeft ook 1983 een gloeiend hete zomer gekend. Slecht nieuws en goed nieuws pag. 2 „De basis voor mijn werk is de vertrouwensrelatie. Als mensen bij mij komen met het idee dat wat ze me vertellen wordt doorgebriefd aan de baas, ben ik als bedrijfsarts nergens." Meer uitspraken van Theo Kwant op pagina 2. Onlangs overschreed de Groentecentrale in Barendrecht de grens van 100.000 colli aard appelen, groenten en fruit per week. In sep tember 1981, bij de start van de Groente- centrale, waren dat er (nog maar) 57.000. Ter gelegenheid van het behalen van dit aantal colli werd een beschei den koud buffet geor ganiseerd. Dick Jeronimus, be drijfsleider AH Presik- haaf te Arnhem, meent dat men niet de hele dag in zijn hokje moet zitten maar voeling moet hou den met de „vloer" want de klanten moeten de bedrijfsleider zien. Pa- gina 4. Flitsen volgend nummer vier pagina's dikker Volgend jaar april zul len binnen dertien werkmaatschappijen van Ahold OR-verkie zingen worden gehou den. Juist in deze tijd is het goed functioneren van een onderne mingsraad zeer belang rijk. Daarom wordt in het septembernummer van Flitsen op vier ex tra pagina's uitgebreid aandacht besteed aan de komende verkiezin gen. Aan de orde ko men de zienswijze van de Raad van Bestuur van COR en geven vele betrokkenen hun visie op het OR-werk. Verder komen tal van zaken voor het voetlicht die direct met het OR-werk en de -verkiezingen hebben te maken. Gerard Terol kreeg na ernstig auto-ongeluk toch weer perspectief pag. 3 „Schieten is maar een klein facet van het ja gen", aldus slager John van Deursen op pag. 6 De dagtochten van de gepensioneerden in beeld P^g. 7 Personalia pag. 8 De heer Swartsenburg zou er graag nog eens 42 jaar tegenaan gaan pag. 9 9 Nieuws van de werk maatschappijen pag. 10 Sportflitsen Zomaar pag. 11 pag. 12

Personeelsbladen | 1983 | | pagina 1