sport Negen Ahold-medewerkers vieren 12V2-jarig jubileum m Beverwijk (heren) en Heemstede (dames) winnen finale ■pcmuïs- W on- {mm stood meen Jvi ik flitsen Flitsen pagina 9 Feest in Stadskanaal Heintje Rozijntje FLiTSCI? JR HOOR....UÉLK OOK U£R PRCCÏCS? OH 3flDRT DRÜFSKKFinT. „Historische" foto Geslaagd zaalvoetbaltoernooi in Heemskerk Op dinsdagavond 1 maart vierde het perso neel van de Albert Heijn-vestiging te Stadskanaal feest. Maar liefst negen personen, zeven medewerkers van Albert Heijn en twee van Alberto, wa ren in de maanden fe bruari en maart 12l/2 jaar werkzaam bij Ahold. Een vrij uniek gebeuren dat is te ver klaren doordat de vesti gingen in Stadskanaal ongeveer 13 jaar gele den zijn gebouwd. Van het begin af aan waren de jubilarissen dus van de partij. Het feest werd gehouden in „De Iemker", een lokaliteit gelegen tegenover de plaat selijke Ahold-vestiging. De jubilarissen werden in groepjes van drie gehuldigd Heemskerk organiseerde dit jaar het zaalvoetbal- toernooi. De organiseren de leden (respectievelijk Bert de Vries, Ria v.d. Neut en Ton van Gerven) waren erg enthousiast over het verloop van dit spannende sportgebeu ren. Tijdens het verloop van de wedstrijden waren de dames uit IJmuiden en Heemskerk zeker van een plaats bij de laatste vier. Bij de heren ble ken IJmuiden en Schalkwijk (Haarlem) de sterkste teams te bezitten. De dames uit Heemskerk wonnen alle wedstrijden, zodat de finale nog maar een formaliteit leek. De dames uit Heemste en ter afwisseling stond er een quiz op het programma. Verder ging de avond ge paard met de nodige spee ches en gedichten en het aanbieden van cadeaus. Het winnende herenteam uit Beverwijk. de, die vrij onverwacht bij de laatste vier eindigden, bleken echter een te grote hindernis voor Heemskerk, dat uiteindelijk de wedstrijd met 1-0 verloor. De dames uit Beverwijk (Bullerlaan) bleken ook niet opgewassen te zijn tegen IJ muiden, zodat IJmuiden sa men met Heemstede de fina le vormden. De finale werd Sprekers van die avond wa ren o.a.: de heer H. Pool, groepsleider van Alberto, de heer E. Elling, personeelchef en oud-bedrijfsleider van het filiaal en de heer G. Nelles- tenslotte gewonnen door Heemstede met 1-0. Ook bij de heren werd IJ muiden finalist door Zand- voort op een zijspoor te zet ten en de heren uit Bever wijk (Bullerlaan) toonden zich de meerderen van Haar lem (Schalkwijk), na verlen ging en strafschoppen. Dat Beverwijk (Bullerlaan) met 1-0 won van IJmuiden was enigszins een verrassing, om dat de start van Beverwijk in dit toernooi uitermate zwak was. Ook volgend jaar zullen di verse filialen weer gaan voet ballen en zullen zowel de he ren uit Beverwijk als de da mes uit Heemstede al het mogelijke moeten doen om de wisselbcker te behouden. Op de foto (v.l.n.r.): mevr. W. Beishuizen-Willems (AH); mevr A. Reining-Kuipers (AH), mevr. J. Kruit-Vos (AH); de heer S. Sennema (Alberto); mevr. P. de Jong-Meems (AH); de heer L Wever (AH); mevr. J. Kanninga-Dol (Alberto); mevr R. Scboltens-Boelman (AH) en mevr. C. Bruyntjes- Saathoff (AH). tijn, zone-manager van Al- bert Heijn. Bedrijfsleider T. v.d. Weg sprak iedere jubila ris persoonlijk toe. Ome Ko De heer S. Sennema, beter bekend als Ome Ko, was één van de drie jubilarissen waarmee Flitsen een kort ge sprek had. Sennema kwam, nu ruim 12 jaar geleden, als voormalig caféhouder bij Al berto: „Het werk viel me eerst niet mee. Gelukkig was de samenwerking tussen Al- bert Heijn en Alberto erg goed. Als ik ergens mee zat, kon ik daar altijd aanklop pen. Vooral aan de heer El ling heb ik veel te danken", aldus de heer Sennema, die volgens zijn zeggen het werk altijd met veel plezier heeft gedaan. Om gezondheidsre denen ziet hij zich echter ge noodzaakt binnenkort zijn werkzaamheden te staken. „Als ik een dag heb gewerkt, lig ik meteen drie dagen voor pampus. Het gaat ge woon niet meer", vertelt Sennema. Ook spraken wij met me vrouw W.G. Beishuizen-Wil lems en mevrouw C.E. Bruintjes-Saathoff, die even eens jubileerden. Beide da mes hebben zich vanaf het begin verdienstelijk gemaakt bij AH Stadskanaal, mevrouw Beishuizen als caissière en mevrouw Bruintjes bekom merde zich om de vleeswa ren in de slagerij. De dames denken nog niet aan ophou den en vinden het erg gezel lig werken bij Nederlands grootste kruidenier. Doordat nog meer gezins- en familie leden bij het bedrijf werken, is Albert Heijn gewoon een begrip geworden voor het gezin, vinden ze. Ondanks de groeiende werk loosheid hopen de dames hun part-time baan nog een hele tijd te kunnen houden, „alleen al om de pret, die we regelmatig hebben", besluit mevrouw Beishuizen. Dit is één van de laatste twee groepen sectorchèfs die bij Albert Heijn in opleiding wa ren. Dus een „historische" foto! Cursusleider, F. Has- linghuis, leidde onze groep op enthousiaste wijze. De medewerking van hem was geweldig. De heer J. Belier begeleidde onze groep als opleidingsfunctionaris. De cursus is gestart in juni '82 en we hopen hem allemaal in mei of juni succesvol te beëindigen. Arjan Lute Op de foto (v. I. n.r Bovenste rij: Peter Huysmarts, Arjan Lute, Erik Linden, Eric Biest erve ld, Hans Greve en Prank Kouage Onderste rij Ad Suöss, Jan Belier, Gerard Smak, Erik Frank, Jan Dils en Jan Douw v.d. Stoop Zittend Frans Haslinghu is en Louis Visser

Personeelsbladen | 1983 | | pagina 9