Waarschuwing In memoriam Dankbetuigingen Jubilarissen PERSONALIA pagina 8 Flitsen Huwelijksvirus slaat toe in AH-filiaal Vakantie en sociale verzekering Op 12 juni 1958 trad de heer C. van Ballegooycn als bediende in dienst bij Albert Heijn, in filiaal de Slinge te Rotterdam. In I960 werd de heer Van Ballegoyen overgeplaatst naar filiaal Zuidplein te Rotterdam en in 1961 als assistent chef naar filiaal Schiedam. In 1962 werd hij benoemd tot reser vechef in de regio Rotterdam/Den Haag. In november 1962 werd hij aangesteld tot bedrijfsleider in het filiaal Franselaan te Rotterdam. In 1968 volgde de heer Van Ballegooyen de opleiding tot supermartbedrijfslcider waarna hij in 1969 werd benoemd tot SMBL in het filiaal Lorentzplein te Den Haag. In 1971 werd hij overgeplaatst naar het filiaal Mariahoeve te Den Haag. in 1978 naar het filiaal In den Bogaard te Rijswijk, in 1979 naar het filiaal De Sav. Lohmanplein te Den Haag waarin de heer Van Ballegooyen nog steeds werkzaam is als supermartbedrijfsleider. Mogelijkheid tot feliciteren op 15 juni 1983 in het Restaurant „De Boerderij", in De Drie Hooibergen. Zegwaartseweg 31 (wijk 23) Zoetermeer. van 17.30 tot 19 30 uur. Op 23 juni 1983 is het 25 jaar geleden dat de heer P. Vriend in dienst trad bij Simon de Wit als bediende in het filiaal Westzijde Zaandam. Van I960 t/m 1964 was de heer Vriend werkzaam als chef maga zijn in de filialen Zuiddijk te Zaan dam, Alb. Neuhuysstraat en Rijn- l straat te Amsterdam. Via waarne- "2^ mend filiaalchef werd hij in 1966 JÊÊBÊ benoemd tot filiaalchef in het filiaal Pretoriusstraat te Amsterdam. Tot augustus 1982 was de heer Vriend werkzaam als bedrijfsleider in de Spaarnwouderstraat Vanwege gezondheidsredenen werkt hij momenteel als ad ministrateur in het AH-filiaal 1162 te Amstelveen. Het jubileum wordt gevierd op vrijdag 24 juni in het ontspan ningscentrum De Bolder te Amstelveen van 17.00 tot 19.00 uur. De ouderen onder u herin neren zich vast nog wel het roemruchte „fietsplaatje" zo als het in de wandeling werd genoemd. „Zwijntjesjagers" waren er tuk op als ze een fiets konden stelen waar het belastingplaatje nog aanhing. Zoals op de foto duidelijk te zien is, deed Albert Heijn ruim veertig jaar geleden al aan diefstalpreventie (zie pag. 5) want men liet de naam en het adres van het filiaal in het plaatje slaan. Geschokt en bedroefd zijn wij door het feit dat, na een kortstondige ziek te, op 23 maart jl. onver wacht uit ons midden werd weggenomen, de heer H. YGOSSE in de leeftijd van 30 jaar. Door zijn prettige manier van werken en fijne om gang was Henry zeer ge zien bij gasten en colle ga's. Voor eenieder die hem kende was zijn heengaan dan ook een grote schok. Wij hopen dat zijn familie de kracht heeft om dit grote verlies te kunnen dragen. Bedrijfsleiding en me dewerkers AC Restau rant Reeuwijk. Met grote verslagenheid namen wij er kennis van dat, ten gevolge van een ongeval, op 6 april jl. plotseling overleed PETER VAN BELZEN Verslagenheid om vele redenen. Peter was pas 22 jaar en zojuist 1 jaar getrouwd. Precies 2 jaar geleden kwam hij in onze dienst. Tijdens die 2 jaar hebben wij kunnen ont dekken dat hij uit het goede Zeeuwse hout ge sneden was: ambitieus, karaktervol en als collega een fijne vent. Wij hopen dat zijn vrouw Maria alle kracht en moed mag ontvangen die nodig zijn om dit enorme verlies te dragen. Bedrijfsleiding en me dewerkers Albert Heijn-filiaal 1007, Bre da. In de slagerij van AH-filiaal 1143 te Oosterhout (Nbr) is een virus uitgebroken. Reeds drie mensen zijn hiervan het slachtoffer geworden. Te weten: dhr. Mathon trouwde op 6 mei met mej. van Don gen; mej. Smout trouwt op 19 mei met dhr. Koreman; mej. Donders trouwt op 26 mei met dhr. Van Don gen. Daarom wilde ik iedereen Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden op 4 april jl. van onze oud-mede werker en collega, de heer C J.F JL VAN DER VEN in de leeftijd van 58 jaar. Gedurende de periode dat de heer Van der Ven bij ons bedrijf werkzaam is geweest, hebben wij hem leren kennen als een rustige en vriendelijke man en fijn collega. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel kracht en sterkte toe bij het dra gen van dit verlies. Medewerkers en be drijfsleiding Distribu tiecentrum Tilburg. Op 14 maart jl. overleed in de leeftijd van 70 jaar. de heer GJ. RIJN gepensioneerd be drijfsleider Albert Heijn bv Op 25 maart jl. overleed in de leeftijd van 77 jaar, de heer R. BOOM gepensioneerd medewer ker Distributiecentrum Zaandam. Op 24 april jl. overleed in de leeftijd van 78 jaar, de heer L. PROVOOST gepensioneerd be drijfsleider Albert Heijn bv Op 25 april jl. overleed in de leeftijd van 70 jaar, de heer K. MEIJQV gepensioneerd medewer ker hoofdkantoor Zaan dam. waarschuwen dat je je moet beschermen tegen dit virus, dit geldt dan speciaal voor de vrijgezellen onder ons. Voor een terdege bescher ming kun je het beste alle dames/heren* links laten lig gen!!! Succes Jan van Nimwegen (ongehuwde slager fil. 1143) Doorhalen wat niet van toepassing is. Mede namens mijn vrouw bedank ik u hartelijk voor de belangstelling en de cadeaus die ik bij mijn afscheid heb mogen ontvangen. De enveloppen met inhoud van de directie en het perso- neelsfonds zullen een goede bestemming krijgen. W.B. Hermarij, Zaandam Hiermede willen wij u harte lijk danken voor de belang stelling en de fraaie envelop pen ter gelegenheid van mijn pensionering. C. Vethaak en echtgenote Zaterdag 12 maart j.I. heb ben mijn vrouw en ik offi cieel afscheid genomen in sportcentrum Berenschot te Leerdam. Deze avond zal ons, met onze kinderen, nog lang in herinnering blijven, het was in één woord gewei- dig. Daarom wil ik vooral de ver tegenwoordiging van de di rectie, de heer en mevrouw A. Constandse, de heer W. van Dijk (PZ), alsmede de heer en mevrouw M. Ver- brugge (Groepsleider 8874), collega's, oud-colle ga's en alle medewerkers/ sters van filiaal 5580 Leer dam, hartelijk danken voor alle toespraken, enveloppe met inhoud, prachtige ca deaus, bloemen en vele ge schenken. Na ruim 45 jaren dienstver band hoop ik dat mijn opvol gers, de heer en mevrouw J. v.d. Niet, nog vele gelukkige jaren tegemoet gaan in Leer dam. Veel succes en hopelijk nog vele jaren. Tot ziens! Heer en mevrouw H.C. Per- soon-v.d. Geest, Leerdam. Graag wil ik, mede namens mijn vrouw, directie, sitema nager, afdelingschefs en alle andere belangstellenden be danken voor de afscheidsdag van de afdeling Reclame van het DCZ. U allen heeft deze dag onvergetelijk gemaakt voor ons. S. Bijl, Zaandam. 12V2-jarig zaken jubileum Mw. A.C. Schild-Thuis, Haarlem 25-jarig zakenjubileum M.J.J. van der Lubbe, Tilburg J. van Dijk, Baarn. S. Hofstra, Rosmalen. 25-jarig huwelijksjubileum De heer en mevrouw I.. Ver meulen, Zaandam Voor uw belangstelling en geschenken die ik tijdens mijn afscheid mocht ontvan gen, zeg ik u, ook namens mijn vrouw, hartelijk dank. Mede hierdoor is 18 februari j.I. voor ons een onvergete lijke dag geworden. R.W. de Haas, Meppel Met veel genoegen zullen mijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen en vooral ondergetekende terugzien op de afscheidsreceptie die 13 april j.I. plaatsvond i.v.m. mijn pensionering. Vooral de toespraken droegen bij tot een geslaagd geheel. Onze dank gaat uit naar directie, collega's, vrienden en familie en alle anderen die ons zo rijkelijk met cadeaus, bloe men en hulp hebben overla den. Wij zullen deze dag niet ver geten! C.J. de Lange, Zaandam Hartelijk dank aan de Raad van Bestuur voor de enve loppe en de belangstelling van de heer P.J. van Dun, bij het bereiken van mijn 65e verjaardag. C. de Jongh, Zaandam Aangezien het mij niet mo gelijk is ieder persoonlijk te bedanken wil ik u, mede na mens mijn vrouw en kinde ren, graag op deze wijze har telijk dankzeggen voor uw belangstelling bij mijn af scheid van Ahold. De prach tige cadeaus en de bloem stukken stelden wij zeer op prijs. Ook de hartelijke woorden die zijn gesproken zullen lang in onze herinne ring voortleven. 8 april is voor ons een onver getelijke dag geworden. W. Haeser, Zaandam Mede namens mijn kinderen wil ik u graag bedanken voor alle blijken van medeleven die wij mochten ontvangen bij het overlijden van mijn echtgenoot. Uw belangstel ling was voor ons een ware troost. Mw. J.M. Korzilius-Dubiez. Het Voorlichtingscen trum Sociale Verzekering heeft onlangs weer een geheel herziene folder „Vakantie en sociale ver zekering" uitgegeven. In deze folder wordt erop gewezen dat, wie zijn vakantie voorbereidt, er verstandig aan doet te overwegen of er op het terrein van de sociale verzekering nog iets te regelen valt. Vooral zie kenfondsverzekerden en zij die een uitkering inge volge de Ziektewet, de WAO, de AWW of de WW ontvangen, kunnen daarmee voorkomen dat zij in hun belangen wor den geschaad. De folder is gratis te verkrijgen bij het VSV, Zwaansvliet 3. 1081 AP Amsterdam, te lefoon 020-44 84 18. GEEN KLEURENFOTO'S De techniek staat voor niets, maar dat gaat niet op voor de reproducties van kleurenfoto's in Flit sen. Met enige regelmaat verzoeken wij de inzen ders geen kleurenfoto's te sturen. Even gaat het dan weer goeden dan sluipt de kleur weer binnen. Wees zo vriende lijk om voortaan zwart wit foto's in te zenden. De redactie Bloemrijk de lente tegemoet, dat gebeurde onlangs bij bet ABC filiaal Lelystad, waar door een samenwerking met de Bloemencentrale te Woerden uitgebreid aandacht werd be steed aan een van onze natio nale produkten dat - vanzelf sprekend - in een groot aantal Albert Heijn- filialen te koop is. Op 30 juni 1983 is het 25 jaar geleden dat de heer A. Pos in dienst is getreden bij Albert Heijn op de afdeling Bestellingen als administra tief medewerker. Medio 1959 is hij overgegaan naar de produktiebe- drijven te Zaandam, waar hij werk zaam was als administratief mede werker op het bedrijfsbureau. Sedert 1 februari 1972 is de heer Pos werk zaam op de afdeling Planning van Albert Heijn bv. Het jubileum zal gevierd worden op donderdag 30 juni a.s. op het hoofd kan toor te Zaandam.

Personeelsbladen | 1983 | | pagina 8