Werkmaatschappijen Albert Heqn Albro Zwanenl DC Beverwijk pagina 10 Flitsen Albert Heyn DC Beverwijk sluit op 31/12 zijn deuren Meer dan 30.000 inzendingen op Meester rookworsten met Brouwers Bier letterspel vier nieuwe smaken J. Ch. Lie winnaar „broodherkennen" Meer dan 30.000 inzen dingen, waaronder zelfs een aantal buiten landse, werden ontvan gen naar aanleiding van de zojuist afgesloten wedstrijd „Letterspel" van Brouwers Bier; Albert Heijn's Eigen Merk Bier. Tijdens de maanden augustus en september, dit jaar erg warm, hetgeen logischerwijs resulteerde in een hoge om zet, werden onder de kroon- kurken van de flesjes Brouwers Bier letters aange bracht. In het kort kwam het spel er op neer dat met die letters woorden moesten worden gevormd. Met maxi maal 25 letters moest de consument zoveel mogelijk punten trachten te scoren. Hoewel het hoge aantal in zendingen de organisatoren verraste, verliep de verwer king van de reacties betrek kelijk vlot. De inzendingen werden verzameld in het Ahead-gebouw aan de Klam persstraat te Zaandam, waar na een jury de inzendingen ging controleren aan de hand van de reglementen. De uit eindelijke 5 hoofdprijswin naars ontvingen fietsen voor het hele gezin, terwijl 995 andere gelukkigen (als troostprijs) 24 flessen Brou wers Bier ontvingen. Op de foto de organisatoren van de wedstrijd te midden van de „reacties", v.l.n.r. J. Kempenaar (AH), D. Onrust (AH), mw M. Smit (Ahead), J. Grooteman (Ahead) en H. van Petten (Ahead). Helaas hebben wij in Flitsen niet genoeg ruimte om aan dacht te besteden aan consu- mentenwedstrijden, zeker wanneer deze niet door ei gen werkmaatschappijen worden georganiseerd Een uitzondering mogen wij echter wel maken voor een wedstrijd die onlangs werd georganiseerd door het Voorlichtingsbureau Vlees, Vleeswaren, Vleesconserven. Winnares werd nl. Albert Heijn-klant mevrouw J. Veen uitBloemendaal. Haar slagzin Vlees eet je toch niet alleen om de voedingswaar de" werd als beste gekozen uit 71.000 inzendingen. Woensdag 17 november jl ontving mevrouw Veen uit handen van een medewerk ster van het Voorlichtings bureau met de 3 Vs" haar prijs: een tegoedbon voor een culinair weekend in ei gen land tw. van 1.000,-. De uitreiking vond, vanzelf sprekend plaats in het „ei gen AH-filiaal" van de ge lukkige winnares, filiaal 5523 te Bloemendaal. Op 31 december aan staande gaat het voor de AH- en MIRO-filialen ver trouwde non food-DC in Beverwijk dicht. Er werd al geruime tijd gesproken over sluiting, maar pas eind vorig jaar viel de definitieve beslissing. Concentratie van de MI- RO-distributie in DC Veg- hel en aanpassingen bij het non food van AH ga ven daartoe aanleiding. De laatste tijd zijn reeds me dewerkers naar andere Ahold-onderdelen over geplaatst. De overigen hebben een passende baan in DC Zaandam ge vonden. Het 10.000 m2 grote maga zijn op het Beverwijkse in dustrieterrein werd in het begin van de jaren zeventig in gebruik genomen, toen de omzet van nonfood-artikelen bij Ahold een dermate grote vlucht nam waardoor voor deze artikelen naar een ander DC moest worden gezocht. De situatie in DC Beverwijk wijzigde zich toen bij MIRO werd besloten over te gaan op transito van non food. Dat wil zeggen: geen voorraden meer aanhouden maar de le veranciers de filiaalbestellin gen laten klaarmaken. Deze aldus vereenvoudigde goe derenstroom bleek inpasbaar in de kruidenierswaren- stroom uit DC Veghel. Ook de confectie van MIRO ver huisde naar DC Veghel. Verder besloot AH non food qua assortiment en verpak king aan te passen aan levens middelen, zodat ook AH non food voortaan met de kruide nierswaren mee verzonden kan worden. Vanuit DC Zaan dam dus. Als laatste activiteit in DC Beverwijk resteert de ver zending van „Het Genoot schap van de Vrienden van de Goede Wijn". Ook hiervoor is een plekje in DC Zaandam gevonden. Verhuizing vindt plaats als de grote drukte in de wijnverzending rond Kerst en Oudjaar achter de rug is. Inspelend op de vraag tot afwisseling, een vraag die onder alle consumenten speelt, heeft Meester te Wijhe aan het begin van het nieuwe herfst- en winter seizoen 4 nieuwe sma ken rookworst op de markt gebracht. Die smaken zijn: extra fijn, voor de lief hebber van de klassieke rookworst met zachte en fij ne structuur extra grof, voor de lief hebber van de stevige rook worst met grovere structuur extra gekruid, voor de liefhebber van de pittige worst; deze pittigheid wordt mede bereikt door een me lange van tuinkruiden, papri ka en mosterdzaad extra mager, voor degene die wel graag lekker, maar toch wat calorie-armer wil eten. Meester rookworsten wor den nog steeds op een am bachtelijke wijze gemaakt. Die ambachtelijkheid tracht men extra te accentueren door het nieuwe Meester beeldmerk, dat nu ook op de verpakking van deze rook worsten is afgebeeld. In de november-Flitsen schreven wij uitgebreid over de feestelijkheden rondom de opening van de klein- broodafdeling van Albro Bakkerijen Zwanenburg bv. Onderdeel van die viering was ook een wedstrijd „broodherkennen" voor de medewerkers van de filialen waaraan Albro regelmatig brood levert. Meer dan 700 inzendingen kwamen in de afgelopen pe riode binnen. Uit die inzen dingen koos een jury de heer J. Ch. Lie, werkzaam in AH- filiaal 1251 (Beverwijk- Beverhof), als winnaar. Maandagmorgen 22 novem ber jl. werd hem door de heer T. L. Winkel, directeur van deze Zwanenburgse werkmaatschappij, de prijs overhandigd. De symboliek van een mini-dubbeldekker en een sleutelhanger met En gelse ponden gaf al aan dat het hier om een weekendje Londen ging. Een verblijf voor 2 personen gedurende een van de komende week enden, was dan ook de hoofdprijs. Troostprijzen waren wegge legd voor: W. Hoek, filiaal 1069; H. Bergamin, filiaal 1048; Mw K. den Os, filiaal 5426; Mw M. van Duren, fi liaal 1011; Mw. J. H. Bijle- feld-ten Berge, filiaal 1162; Mw J. G. v. Borkulo, filiaal 1110; C. Peetoom, filiaal 1170; Mw. A. Stam-Koene, filiaal 1133; H. Ouwehand, filiaal 5513; E. Visser, filiaal 5456. Uitgebreide informatie wat betreft automatisering binnen Ahold zodat de betreffende mensen weten waar ze aan toe zijn in de toekomst. Enquêtes en/of interviews met mede werkers van ex-Simon-filialen die nu in de Albert Heijn-filialen werken Dini van de Water, Grotestraat 300 b. 5142 CC Waalwijk. AH-SM Administratrice Waalwijk 1090, Santa Claus, Elandstraat 1, Sneeuwstad. Flits BV Kerstman 1982-1983.

Personeelsbladen | 1982 | | pagina 10