flit sjes ingezonden brieven Dankbetuigingen PERSONALIA In memoriam pagina 8 Flitsen Heintje Rozijntje Op 23 november 1982 is het 40 jaar geleden dat de heer H. Hijben in dienst trad bij Albert Hcijn als jongste bediende bij de technische dienst. Tot 1950. waarvan de laatste jaren als onderhoudsbankwerker, was de heer Eijben werkzaam bij deze dienst. Van 1951 tot 1953 was hij werkzaam in de functie van tijdschrijver. Van 1953 tot 1965 was hij assistent technische dienst. In 1965 werd de heer Eijben benoemd tot inkoper technische uitrusting ten behoeve van de produktiebedrijven, waarbij ook de aanschaf van personenwagens aan hem was toevertrouwd. In mei 1975 werd de heer Eijben benoemd tot brandveilighcidsftinctionaris. Hij is thans medewerker technische en mechanische beveiliging op het gebied van brand, inbraak en algemeen bij de Dienst Beveiliging Ahold. In deze functie is de heer Eijben een autoriteit op het gebied van brand en inbraak voor de onderneming. Het jubileum zal gevierd worden op 23 november a.s. in het personeelsrestaurant van het hoofdkantoor. Op 9 december 1982 is het 25 jaar geleden dat de heer T. F. J. Corbeek in dienst trad bij Simon de Wit. Zijn laatste functie was daar assistent-bedrijfsleider van het filiaal aan de Westzijde in Zaandam In oktober 1976 werd de heer Corbeek overgeplaatst naar de distributie-organisatie, waar hij afdelingschef werd bij de Simon-distributie in het DC Zaandam. In 1979 is de heer Corbeek gestart met MBO-avondopleiding personeelwerk. In april 1982 is hij aangesteld als personeelfunctionaris in de personeeldienst van DC Zaandam. Het jubileum zal gevierd worden op 10 december a.s. De ontvangst is om 15.00 uur en de receptie is vanaf 16.00 uur in de vergaderzaal van DC Zaandam. f I UAAV. op: Jjft) setX £*57r TéT- W* fft ///ij Op 25 november 1982 is het 25 jaar geleden dat de heer H. J. P. van Bclkum als bediende in dienst trad bij het AH-filiaal te Oegstgcest. Nadat hij hier ongeveer 12 jaar gewerkt heeft, werd hij overgeplaatst naar het filiaal te Katwijk. Een half jaar later werd de heer Van Belkum benoemd tot le verkoper in het filiaal te Noordwijk. Deze functie vervult de heer Van Belkum nu nog. Het jubileum wordt gevierd op 25 november a.s. in het filiaal. Met vele goede herinnerin gen aan 37 jaar Simon, neem ik langs deze weg afscheid van de vele goede mensen waarmee ik in contact kwam. Door de integratie van Simon werd het voor mij mogelijk wat eerder van de VUT gebruik te maken, wat ik graag heb gedaan. Mede namens mijn vrouw wens ik u veel gezondheid en succes in het werk. C. de Goede, Bilthoven. Als WAO-er (reeds enige ja ren) heeft het mij dezer da gen ten zeerste verrast bij mijn 12'/z-jarig jubileum zo veel belangstelling vanuit het HK te mogen ontvangen. De zilveren speld, de bloe men en een, naar mijn me ning goed gevulde envelop pe, aangeboden door de heer A. j. Smout - die daar voor meerdere uren heeft moeten vrijmaken -; alles was een verrassing. Dit per soonlijke contact en het eer der genoemde heeft mij enorm veel goed gedaan. Mede namens mijn vrouw hartelijk dank! J. C. de Kruyff, Den Helder. JBL Mede namens mijn vrouw wil ik graag allen hartelijk bedanken voor de vele bloe men en geschenken die ik bij mijn afscheid mocht ontvan gen. Door uw belangstelling is het voor ons een onvergete lijke dag geworden waar wij met veel plezier op zullen te rugkijken. J. Buijs, Zaandam. Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik directie, chefs en medewerkers van Albro Bakkerijen Zwanen burg hartelijk danken voor de mooie cadeaus en de en veloppe met inhoud. Allen met wie ik in de afgelopen periode zo prettig heb mo gen samenwerken, en van wie ik wegens het bereiken van de 65-jarige leeftijd af scheid moest nemen, wil ik hartelijk danken voor de fij ne dag; het is een afscheid geweest om nooit te verge ten! J. Wardenier, Zandvoort. 40-jarig jubileum W. Krom, Zaandam J. Scholenaar, Zaandam Te koop: een witte inte graal motorhelm van het merk Nolan. 3 Standen- scherm, maat 58. Nauwe lijks gebruikt. Nieuwprijs 142.-. Nu 90.-. Anne Marie Kleppe, Van 't Hofif- straat 1, 1171 AP Badhoe vedorp. 02968-2289. De overweldigende be langstelling en deelne ming welke u ons heeft betoond na het heengaan van mijn innig geliefde man JAN MAAS hebben ons diep getrof fen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gege ven. Uit aller naam: J.C. Maas-Duynhouwer. Oostzaan. Door een noodlottig on geval overleed zaterdag 16 oktober jl., op de leef tijd van 20 jaar, onze jon ge collega JAN HUISKAMP Dit tragisch verlies maakt een plotseling einde aan een samenwerking met deze collega en vriend op wie je kon rekenen en die klaar stond voor ie dereen. Mogen zijn ouders en alle anderen die door dit ver lies zijn aangeslagen, de kracht vinden dit gemis te kunnen dragen. Medewerkers en bedrijfs leiding Albert Heijn- filiaal 1141, Epe. Op 12 oktober jl. over leed op de leeftijd van 75 jaar, de heer A. VAN BUUREN gepensioneerd filiaalme dewerker Albert Heijn. Op 15 oktober jl. over leed op de leeftijd van 97 jaar, de heer H. KRUISHEER gepensioneerd medewer ker Melkexport Sterovita. Op 15 oktober jl. over leed op de leeftijd van 68 jaar, de heer A.W. SCHEEPER gepensioneerd filiaalme dewerker Albert Heijn. Het hartverwarmende medeleven en uw belang stelling bij het plotselin ge overlijden van mijn lieve vrouw N. HORSTERMANS- COPPUS waren voor mij een grote troost. Ik wil iedereen daarvoor dan ook hartelijk bedan ken. H.H.A. Horstermans, Eindhoven. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotselinge overlijden op 1 oktober jl. van de heer J. MAAS op de leeftijd van 56 jaar. De heer Maas was sinds 1943 in onze dienst werkzaam. Hij heeft in de produktiebedrijven te Zaandam en daarna, vanaf haar ontstaan, in de dis tributie-organisatie ver scheidene leidinggeven de functies vervuld. Sinds de ingebruikname van het distributiecentrum te Beverwijk in 1970 func tioneerde hij aldaar als bedrijfsleider. Wij verliezen in de heer Maas een buitengewoon toegewijd medewerker die door zijn markante persoonlijkheid een on vergetelijke indruk in on ze organisatie heeft ach tergelaten. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote en zijn twee dochters. Wij wensen hen de sterkte toe, dit zo onverwachte en zware verlies te kun nen dragen. Bedrijfsleiding Distribu- Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden op 23 ok tober jl. van onze mede werker en collega, de heer JO DE BEER op de leeftijd van 60 jaar. In de ruim 10 jaren dat Jo bij ons bedrijf werkzaam is geweest, hebben wij hem leren kennen als een goede en rustige man die attent en behulpzaam was. Wij verliezen in Jo een fijne collega. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dra gen. Medewerkers en bedrijfs leiding Distributiecen trum Tilburg. In 1936 was ik de eerste bedrijfsleider van Albert Heijn in Schoonhoven. Nadat ik in 1965 met pen sioen ging, bleef ik nog 12 jaar in Schoonhoven wonen. Het totaal van 41 jaar leverde ons gezin veel vrienden en beken den op binnen die ge meente. Wij scheppen al tijd nogal op over Albert Heijn. Nu echter vragen verschillende van onze vrienden waarom wij niet op de opening waren van het nieuwe AH-filiaal in Schoonhoven. Zij vragen zich af of Albert Heijn niet meer om de oud gedienden geeft. Mijn vrouw en ik vinden het zakelijk onjuist dat wij geen uitnodiging ontvin gen. P. Parre, Maassluis. Flitsen vroeg een reactie aan de heer AF. Constandse, die als directeur van Albert Heijn bv mede verantwoordelijk is voor de gang van zaken rondom de ze opening. „Het is een goede zaak dat bij dit soort gelegenheden ook oud-bedrijfsleiders wor den uitgenodigd. Er zijn le gio voorbeelden, recentelijk nog in IJsselstein, waar dit ook gebeurde. De reden dat dit niet bij de heer Parre ge beurde moet gezocht wor den in het feit dat er, door de vele personele wisselingen in de lijn, verzuimd is vol doende in de historie van Schoonhoven te duiken. De brief van de heer Parre attendeert ons weer eens op de verbondenheid die ook oud-gedienden nog steeds met ons bedrijf hebben, en is een verdere aansporing voor ons in voorkomende geval len met nog meer zorgvul digheid te werk te gaan." Uiteraard heeft de heer Constandse, direct na ont vangst van de brief, de heer Parre persoonlijk geant woord. Nu de feestdagen weer voor de deur staan is het misschien toch goed om onze gedachten ook weer eens te laten uitgaan naar hen die het niet zo goed hebben als wij. Het einde van het jaar brengt ons traditiege trouw zaken als kerstpak ket, winstdeling, extra drankjes en extra hapjes. Er zijn helaas nog massa's mensen die nog nooit van dat soort dingen gehoord hebben, laat staan dat ze weten wat het is. Zou het niet aardig zijn om, juist in deze tijd, ook eens wat aan de nood van die me demensen te doen? Aller lei organisaties als Terre des Hommes, Leger des Heils en NOVIB, en vele andere staan klaar om uw giften te verwerken. Op zo'n manier komt u de da gen vast en zeker nog warmer door! Greet van Dorp, Kampen.

Personeelsbladen | 1982 | | pagina 8