PRIJS VOOR HERMAN OVERBEEK Duizenden gaven gevolg aan uitnodiging In 1982 iedere werkmaatschappij eigen jaarverslag een Oplage: 35.000Personeelsblad Ahold nv 39e jaargang no. 9-november 1982 Prijsvergelijkingen meest objectieve vorm van consumenten-voorlichting Genio Ruitenberg AH-BL Openingen REORGANISATIE DTP aan de lopende band Albro Zwanenburg opent niemve kleinbroodafdeling 00 Flitsen r )ta I llkf- W, mm éüi Miro is de laatste tijd regelmatig in het nieuws geweest. Vooral de prijsverge lijking heeft het nodi ge stof doen opwaai en. Miro-directeur Fred W. I. Lachotzki daarover: „Wanneer het correct gebeurt is het maken van prijs vergelijkingen de meest objectieve vorm van consumen tenvoorlichting en wat de kritiek betreft: ik slaap er geen nacht minder om". Pagina 5. Sinds het uitkomen van de vorige Flitsen - op 12 oktober jl. - werd weer een aantal nieuwe vestigingen in gebruik genomen. Op 13 oktober open de de heer G. van Tweel een Albert Heijn-franchise- fïliaal te Voorthui zen. Precies één week later gebeurde datzelfde door de heer A. P. van der Est te Tholen. Dezelfde dag werd in Amster dam een AHZB-filiaal aan de le van Swin denstraat geopend. Op donderdag 21 ok tober opende even eens een AHZB- filiaal de deuren aan de Weimarstraat te Den Haag. Bij de Dienst Technische Projecten (DTP) zijn veranderingen op til. Er komt een ver schuiving in het takenpakket, waarbij de per sonele bezetting wordt afgestemd op een ba- sishoeveelheid werk. Piekbelasting zal in de toekomst meer uitbesteed worden. Dat houdt onder meer in, dat 16 van de 120 ba nen bij DTP komen te vervallen. „Een ingrij pende verandering", zegt ir. A. J. de Lint, hoofd van DTP. „We kunnen echter beter nu, in een gezonde situatie reorganiseren dan wanneer dat door slechte resultaten wordt af gedwongen." De personeelsvermindering komt zonder gedwongen ontslagen tot stand. Verder is er een regeling ontwikkeld voor mensen van 57V2 jaar en ouder. Zie verder pagina 2 Op 27 oktober jl„ stond bijna het hele hoofdkantoor „op de kop" vanwege de opening van een nieuwe supermart aan het Ankersmid- plein te Zaandam (fo to). Last but not least opende Etos 11 no vember een nieuw fi liaal te Apeldoorn. Tijdens de uitreiking van het diploma „Be drijfsvoering en Be drijfsbeheer voor de Horeca" (BBH), ont ving Herman Over- beek, hoofd bedie ningsrestaurant en bar van AC Restaurant Slie- drecht, tot zijn grote verbazing het driedeli ge „Handboek voor Managers". Hiermee Woensdag 6 oktober jl. vond onder grote belang stelling de officiële opening plaats van de nieuwe kleinbroodafdeling van Albro Bakkerijen Zwa nenburg. Deze werkmaatschappij van Ahold, waar dit jaar ook het feit gevierd werd dat men 25 jaar in Zwanenburg is gevestigd, pakte de zaken groots aan. Vandaar dat niet alleen op 6 oktober een groot aantal gasten naar Zwanenburg toog, maar ook op 9 oktober kwamen talrijke belang stellenden naar Albro. Toen kregen de inwoners van Zwanenburg en Halfweg massaal de gelegenheid ken nis te maken met de produ cent van een groot aantal ovenverse AH-produkten. Was het door middel van de grote advertentie in een plaatselijk blad, was het mis schien de tractatie aan de schooljeugd van Zwanen burg, of was de reden dat men kwam naar aanleiding van het optreden van een drumband met majoretten- korps eerder die week, feit was dat duizenden van de uitnodiging gebruik maak ten. De open dag werd afgesloten met een ontvangst voor alle medewerkers en hun familie, opdat ook het thuisfront kon kennismaken met de nieuwe kleinbroodafdeling. Verdere aktiviteiten in het kader van de nieuwe lijn én het 25-jarig jubileum, waren o.m. bezoeken door filiaal medewerkers en wedstrij den voor filialen en scholen. Op pag. 9 een verslag van de openingsbijeenkomst op 6 oktober jl. Er is AH-koffie te wei nig, „De vleeskenners van huis uit" hebben hun schapruimte nog niet gevuld, broodjes halen voor morgen, puin ruimen en het magazijn. Tijdroven de klusjes die er alle maal debet aan zijn dat de klok zijn minu ten snel wegtikt naar het „fatale half zes" wanneer Genio Rui tenberg zijn splinter nieuwe AH in het ABC-complex te Lelystad voor de gas ten van het Open Huis zal open stellen. Op een dag voor de opening is volgens Genio ieder kwartier er één. Meer over de ze intensieve dag in de rubriek „Acht uur metop pag. 4. honoreerde de exa mencommissie deze AC-medewerker voor het feit dat hij van alle kandidaten de beste eindcijfers bleek te hebben. Zie verder pagina 2 Herman Overbeek ontvangt zijn prijs uit handen van de heerH. Q. A Molenkamp, direc teur van de Stichting Vakonder- ivijs Horeca. Jaarverslag NV Pensioenfonds Ahold. Pag. 2. Afbouw van Simon vrijwel afgerond. Pag. 3. Prijsvergelijking objectiefste vorm van consumenten voor lichting. Pag. 5. CORRELATIE. Pag. 6 en 7. Personalia. Pag. 8. Ahold vindt OR-werk zinvol. Pag. 9. Nieuws van de Werk maatschappijen. Pag. 10 en 11. Zo maar een filiaal. Pag. 12. Met ingang van dit jaar zal er geen In- tem Jaarverslag meer verschijnen. Alle me dewerkers van Ahold zullen in april 1983 een jaarverslag van hun eigen werkmaat schappij plus een ex tra editie van Flitsen ontvangen. Het besluit tot deze wijzi ging is genomen op grond van in de laatste drie jaar gehouden on derzoeken naar de animo voor het Interne Jaarver slag. Hieruit bleek, dat de meeste medewerkers Zie verder pagina 3

Personeelsbladen | 1982 | | pagina 1