Dankbetuigingen PERSONALIA In memoriam pagina 8 Flitsen Op 11 november 1982 is het 25 jaar geleden dat de heer H. Bons in dienst trad bij Meester Wijhe bv. De heer Bons is van een steenfabriek afkomstig en heeft zich bij Meester een groot aantal jaren beziggehouden met het roken van diverse produkten; eerst in de oude rook; later op de knakworst-afdeling waar de knakworsten gestopt, gerold en verpakt werden. Toen deze afdeling op geheven werd, kwam de heer Bons in de Sanitaire Dienst waar hij zich met het schoonmaken van spijlen, apparaten e.d. bezighield. Deze functie vervult de heer Bons nu nog. Het jubileum zal gevierd worden op 11 november a.s. in het personeelsrestaurant van Meester Wijhe. Op 4 november 1982 is het 25 jaar geleden dat de heer G. Kappen bij Meester Wijhe in dienst trad. De heer Kappert begon op de afdeling Ont vangst Vleesgrondstoffen. Ongeveer 3 jaar later werd hij benoemd tot voor man van de snij-afdeling. Deze functie heeft hij ongeveer 9 jaar vervuld. Daar na werd de heer Kappert benoemd tot groepsleider van de grondstoffenafde- ling. In deze functie is hij nog steeds werkzaam. Het jubileum wordt 4 november a.s. gevierd in de personeelskantine van Meester Wijhe bv. Op 26 oktober 1942 trad de heer J. Schoolenaar als algemeen medewer ker van de vermicelli-afdeling bij Marve- lo in dienst. Nadat de heer Schoolenaar daar één jaar gewerkt had, werd hij overgeplaatst naar de koekbakkerij. In september 1944 was er geen regelmatig vervoer meer van zijn toenmalige woonplaats Amsterdam naar Zaandam, waardoor hij en zijn collega's tijdelijk naar huis gestuurd werden. Na de oor log was de heer Schoolenaar op de kaasafdeling werkzaam. Later werd hij overgeplaatst als algemeen medewerker op de biscuit-afdeling; in de stille tijd was de heer Schoolenaar op diverse andere produktie-afdelingen werkzaam, zo was hij zelfs tijdelijk hulp-schipper. Van de biscuit-afdeling kwam hij als ovenist, deegmaker en meewerkend voorman bij bando ven 3 te werken. Door de overplaatsing van de bakkerijen naar Tilburg kwam aan deze werkzaamheden een einde. Na nog een half jaar behulpzaam te zijn geweest bij de aanloop van de produktie bij Albro Tilburg kwam de heer Schoole naar op het verpakkingslaboratorium te werken, waar hij sinds acht jaar als kwaliteitscontroleur allerlei mogelijke ver pakkingsmaterialen op kwaliteitsafwijkingen onderzoekt. Het jubileum zal gevierd worden op 26 oktober a.s. bij Mar- velo. Op 5 november 1982 hoopt de heer A.S.P. Trotsenburg zijn 40-jarig dienstju- bileum te vieren. De heer Trotsenburg begon in 1942 als medewerker distribu tie-afdeling waarna hij via de Centraal Magazijn-, loon-, en filiaal-administratie en Centraal Magazijn-expeditie alge meen assistent van de toenmalige Simon de Wit-directie werd. Van 1964 tot 1982 was hij werkzaam bij de organisa tie-afdeling waarvan de laatste jaren als hoofd van de afdeling Organisatie AHSM. Thans werkt de heer Trotsenburg als project-manager. De viering van zijn 40-jarig jubileum vindt plaats op 5 november in het Perso neelsrestaurant van ons hoofdkantoor te Zaandam. Op 4 november 1982 is het 25 jaar geleden dat de heer D. Holtman in dienst trad bij Ahold in het AH-filiaal 7411 te Deventer. Hij trad in de voet sporen van zijn vader, de heer H.D. Holtman, die op dat moment bij AH werkzaam was als bedrijfsleider. In 1959 was de heer D. Holtman le ver koper in een filiaal te Apeldoorn; daarna werd hij benoemd tot assistent-chef in een filiaal te Amersfoort in I960. In 1961 volgde zijn benoeming tot chef Kruidenierswaren in een supermart te Haarlem. Enkele jaren later werd de heer Holtman cursusleider voor filiaalpersoneel bij de afdeling Opleidingen. In 1966 werd hij benoemd tot field merchandiser Kruide nierswaren. Korte tijd later, in 1969, ging de heer Holtman terug naar de opleidingswereld als districts opleidingsfunc tionaris. Als vervolg daarop werd hij toegevoegd aan de cen trale afdeling Training/Opleiding en Vorming AH, waar hij werd belast met het begeleiden van SMBL's-i.o. Dit deed hij tot 1975 waarna hij werd aangesteld als projectbegeleider op de afdeling Marketing Services. Ten slotte werd hij in 1978 benoemd tot coördinator winkelinrichting binnen AHSM. Deze functie vervult de heer Holtman nu nog. Het jubileum zal plaatsvinden op vrijdag 12 november a.s. Op 4 november 1982 is het 25 jaar geleden dat de heer J.D. Korzilius zijn loopbaan begon als bediende in het filiaal Beukenplein te Amsterdam. Zijn dienstverband werd van 14 juni 1961 t/m 30 januari 1963 onderbroken door militaire dienst. Daarna hervatte de heer Korzilius zijn werkzaamhe den in het filiaal Beukenplein. Met ingang van 15 juni 1964 werd hij aangesteld als assistent-chef en hij verving bij afwe zigheid de bedrijfsleider. Op 31 maart 1969 volgde zijn be noeming tot voorraadopnemer binnen de administratieve buitendienst. Deze functie vervult de heer Korzilius nu nog. Zijn jubileum wordt op 4 november a.s. in besloten kring gevierd. R Op 20 november 1957 trad de heer D. de Haan in dienst van Albert Heijn als bediende in het zelfbedieningsfiliaal te Steenbergen. Nadat hij zijn militaire dienst vervulde, waarvoor hij in oktober 1961 moest opkomen, werd hij aange steld tot vervanger in de regio Den Haag/Rotterdam. Zijn benoeming tot as sistent-chef volgde in 1964, terwijl hij in 1965 in eerste instantie werd aange steld in het filiaal aan de Peppelweg te Rotterdam. Later dat jaar volgde de functie van ZBBL in het filiaal te Maassluis. De opleiding tot SMBL volgde de heer De Haan in 1972. Het jaar daarop werd hij benoemd tot SMBL in het filiaal aan de Slinge te Rotterdam. Het volgende jaar reeds stapte hij over naar filiaal 1012 te Hoogvliet, daar bleef hij tot 1979. In de daaraan volgende periode was de heer De Haan achter eenvolgens werkzaam in SM-filialen te Hengelo, Leiden en Rotterdam. September jl. werd hij benoemd tot SMBL van filiaal 1111 te Rozenburg. Het jubileum wordt op donderdag 18 november 1982 ge vierd met een receptie in het Postiljon Motel te Dordrecht. Deze receptie duurt van 18.00 tot 20.00 uur. Het is ons een droeve plicht u mede te delen dat op 18 september jl. volkomen onverwacht is overleden mevrouw N. HORSTERMANS- COPPUS echtgenote van de heer H.HA. Horstermans, BI. Simon. Mevrouw Horstermans werd 52 jaar. Zij was de afgelopen 10 jaar in onze dienst als me dewerkster van het Simon-filiaal te Eindho- ven-Gerretsonlaan. De blijdschap van een zonnige vakantie, waarin zij haar 25-jarig huwe lijksfeest vierde, werd op wrede wijze verstoord door dit tragisch gebeu ren. Wij verliezen in me vrouw Horstermans een hartelijke en zorgzame medewerkster die wij niet licht zullen vergeten. Simon de Wit bv. Op 6 augustus jl. over leed in de leeftijd van 64 jaar, mevrouw C. DEKKER- SCHMIT JONGBLOED Mevrouw Dekker was weduwe van onze gepen sioneerde medewerker H. de Vries. Zelf was zij oud medewerkster Albert Heijn. Op 28 augustus jl. over leed in de leefijd van 75 jaar, de heer G. HOEK gepensioneerd medewer ker produktiebedrijf Zaandam. Op 30 augustus jl. over leed in de leeftijd van 50 jaar, de heer S.S. VAN KOOKHUI ZEN oud-medewerker pro duktiebedrijf Zaandam. Op 2 september jl. over leed in de leeftijd van 78 jaar, de heer J. KREULEN gepensioneerd be drijfsleider Albert Heijn. Op 6 september jl. over leed in de leeftijd van 44 jaar, de heer G.E. NOORDHOFF oud-medewerker DC Zaandam. Op 19 september jl. over leed in de leeftijd van 70 jaar de heer J.F. VAN DER WOLDE gepensioneerd medewer ker Dienst Technische Projecten. Op 4 november 1957 trad de heer C.J.M. Vermetten in dienst als bediende bij het AH-filiaal te Breda. Na zijn benoeming tot assistent-chef in 1964 werd hij, via de functie van reser ve-chef, in 1967 benoemd tot BL van het AH-filiaal te Schoonhoven. Na ook het filiaal Rijswijk en enkele filialen te Amsterdam onder zijn hoede te hebben gehad, werd de heer Vermetten eind 1980 benoemd tot field merchandiser voor de ZB-organisatie. Dit was van korte duur want in mei 1981 werd hij in de nieuw opgestarte Groentecentrale te Kampen benoemd tot commercieel medewerker. Deze func tie vervult de heer Vermetten nu nog. Het jubileum zal gevierd worden op vrijdag 5 november a.s. De heer L. Scholten trad op 4 november 1957 bij de toen malige bakkerij Hoeve in dienst als chef Inpakafdeling Brood en Papiermagazijn, waar hij ook het onderhoud der inpakma- chines verzorgde. Na deze functie 16 jaar uitgeoefend te heb ben, is de heer Scholten benoemd tot chef Huishoudelijke Dienst. Tevens werd door hem de statistische kwaliteitsbe heersing uitgeoefend. Sinds 1976 is de heer Scholten werk zaam als chef Huishoudelijke Dienst en tevens belast met het toezicht op bouwkundig onderhoud. De jubileumviering zal plaatsvinden op dinsdag 2 november a.s. 40-jarig huwelijk De heer en mevrouw Fl. Brinkkemper Maandag 20 september jl. hebben mijn vrouw en ik of ficieel afscheid genomen in filiaal 1215 te Leiden. Deze avond zal ons nog lang in herinnering blijven; het was buitengewoon. Daarom wil ik al mijn collega's, chefs en bedrijfsleiders nogmaals har telijk danken voor de mooie cadeaus en bloemen en voor de enveloppe met inhoud. Vanzelfsprekend ook be dankt voor de grootse af scheidsavond die mij en mijn vrouw ten deel moch ten vallen. A.M. Mingaars, 's Gravenzan- de. Mede namens mijn vrouw hartelijk dank aan directie, de heren Van Duimen en Sij- brandij, alsmede andere be langstellenden voor de mooie bloemen, enveloppe met inhoud en andere ge schenken die ik bij mijn 50- jarig jubileum mocht ont vangen. U heeft er voor ons een on vergetelijke dag van ge maakt. J. de Dreu, 's Gravenpolder. Mede namens mijn echt genote wil ik allen met wie ik zo prettig heb mogen sa menwerken, en waarvan wij op zo'n plezierige wijze af scheid heb mogen nemen, hartelijk danken. J. Ypma, Zaandam. Mede namens mijn vrouw en kinderen hartelijk dank aan alle medewerkers van fi liaal 1056, collega's zone 8814 en verdere belangstel lenden. Dit voor alle toespra ken, cadeaus, bloemen, etc., die ik mocht ontvangen bij mijn wao-afscheid op 24 au gustus jl. Tevens hartelijk dank voor alle belangstelling tijdens mijn verblijf in het zieken huis en de tijd daarna. Dit heeft ons zeer goed ge daan. A.J. Bakhuizen, Laren. Op 11 november 1957 is het 25 jaar geleden dat de heer G. van Heiningen zijn loopbaan begon als verkoper in het AH-filiaal te Apeldoorn. Op 29 septem ber 1969 is de heer Van Heiningen be noemd tot SMBL-Lo., waarna op 25 mei 1970 zijn benoeming volgde tot SMBL in Oldenzaal. Op 23 augustus 1971 werd de heer Van Heiningen overge plaatst naar Groningen; op 28 juli 1975 naar Zeist, 21 juni 1976 naar Ermelo en in oktober zal hij overgeplaatst worden naar het AH-filiaal op het Kanaaleiland te Utrecht. Het jubileum zal gevierd worden op 11 november a.s. t (Jutter Heintje Rozijntje

Personeelsbladen | 1982 | | pagina 8