MASSA'S DRANK EN DEFECTE KOELINGEN „De Smulpot" start met afhaalmaaltijden Nieuw beeldmerk Meester Verder in Flitsen y cd», iiiiiinninig Oplage: 33.000 Personeelsblad Ahold nv 39e jaargang no. 7- september 1982 Gevolgen hittegolf goed verwerkt Oktober - wijnmaand >ot Smulpot Proef in AC Restaurant Leiderdorp Pensioen in zicht Het wiel is al lang geleden uitgevonden. 0m het ambachtelijke karakter van de produklen meer tot uiting te iaten komen, heeft Meester Wijhe een nieuw beeldmerk in gebruik ge nomen: een ambachtelijke kok/slager, die met trots een schaal met vleeswaren presenteert. Door toevoeging van het woordje „in" aan „Meester vleeswaren" kwam „Meester in vleeswaren" tot stand. Een kernachtige slo gan waar Meester met haar kwaliteitsproduk- ten pal voor staat. Het nieuwe beeldmerk zal in de Meester huisstijl worden ingepast en op de produkten worden afgedrukt. Zo maar een filiaal Ditmaal AH 1197 dat twee jaar gele den door brand werd verwoest en waar Pip het zon netje in huis ofte wel in het filiaal is. Pagina 12. Eerst bakken dan opeten CO Flitsen De weergoden hebben deze zomer uitzonderlijk hun best gedaan om vakantiegangers en thuisblij vers onvergetelijke dagen te bezorgen. Tempera turen boven de 25°C waren vrij normaal en dat na jaren van „kwakkelzomers". Zelfs was er af en toe sprake van kleine hittegolven en dan met name begin juni, half juli en begin augustus. Ook aan Ahold is de hete zomer niet zonder merkbare ge volgen voorbijgegaan. Naast dat er uitzonderlijk veel bier, frisdranken en karnemelk werden om gezet, had de Dienst Technische Projecten (DTP) te kampen met nogal wat defecte koelingen. Redactie Flitsen sprak met drie medewerkers over zomer 1982, die zij niet licht zullen vergeten. Je zal toch maar dorst hebben. „We hebben hier bij DC Til burg iets unieks meege maakt. Sinds jaren is het na melijk niet voorgekomen dat ons terrein stampvol stond met frisdranken en bier. Al die kleurige kratten; het is bijna een feestelijk gezicht. Je zou misschien denken dat een groot terrein vol fris drank en bier juist zou in houden dat er slecht wordt verkocht. Dat is niet het ge val want wij gaan groot inko pen op het moment dat de heer Pelleboer en het KNMI ons vertellen dat er warme tijden aanbreken. „Als dan de nood aan de man komt hoeven we geen „nee" te verkopen aan de filialen." Aan het woord is de heer J. G. Andreae, site-manager van DC Tilburg. Brouwers Bier populair Dat de heer Andreae niet overdrijft blijkt wel uit de cijfers die hij noemt over de maanden juni, juli en de eer ste twee weken van augus tus. „In tien weken tijd „sle ten" wij tien miljoen pijpjes Heineken aan onze filialen en vijf miljoen flessen Grolsch. Over Brouwers Bier, ons eigen AH-merk, kan ik niet veel zeggen omdat de levering aan de filialen hoofdzakelijk rechtstreeks gaat." Desgevraagd liet de Zie verder pag. 11 Een zeer klein gedeelte vanallebierenfrisdrank Matti Emondts is dol op tennissen, skiën en wind surfen, maar zijn belang rijkste taak ligt toch in de area Gelderland, Overijssel en de Noordelijke provin cies. 8 uur met... Pagina 4 Al is de race naar de Beau- jolais Primeur wat aan het verwateren, dan wil dat nog niet zeggen dat de wijninkopers van Alberto en Albert Heijn niet steeds op zoek zijn naar de beste wijnen die er in Europa maar ook daarbui ten te vinden zijn. Alberto heeft besloten de wijnen van Cuvée de la Maison eens op een voet stuk te plaatsen terwijl Al- bert Heijn een waar wijn spektakel bedacht Pagina 5. mem VA-rhnJ AC Restaurants bv is gestart met het verzorgen van take-out-maaltijden in AC Restaurant Leiderdorp. Het betreft een proef in de voormalige Truckstop van het onlangs geremodelde restaurant dat even als „De Smulpot" op 4 september zijn deuren opende voor het publiek. Redactie Flitsen sprak met projectleider Bart de Boer. ten, die in prijs variëren van 7,50 tot 14,50. Het vlees gerecht krijgt de consument mee in een (gratis) vuurvas te pot, terwijl de overige in grediënten worden verpakt in dichtgesealde bakjes. Na dat de consument zijn ge recht heeft gekozen, wordt Vervolg op pagina 3 „Uit onderzoeken onder consumenten is gebleken dat er zeer zeker een gat in de markt bestaat voor take- out-maaltijden ofwel in het Nederlands: „afhaalmaaltij den". De „Chinees" is een voorbeeld van restaurants waar men maaltijden kan af halen. Op het gebied van het „Nederlandse" restaurant- wezen bestaat deze service mogelijkheid niet of nauwe lijks. De Smulpot is daarom een geheel nieuw concept. Bij De Smulpot kan men niet eten maar alleen gerechten afhalen. As de proef slaagt, zullen in de toekomst in di verse steden Smulpotten worden gevestigd." Bij De Smulpot kan de con sument terecht voor 25 voortreffelijke hoofdgerech- Met pensioen gaan is dat nu wel zo plezierig steeds? Feit is dat er ver schillend over wordt ge dacht. Mevrouw Mandjes vindt met pensioen gaan een uitdaging. Pagina 9. zie pagina 3 Laten we samen eerst maar eens een koek bak ken en hem dan pas ver delen meent J. Ph. Ypma hoofd van het BOR en vraagbaak en steunpilaar van de OR, die onlangs in de VUT ging. Alle goede bedoelingen ten spijt mag je van het sa menspel tussen onderne mer en werknemer geen wonderen verwachten meent hij. Meer hierover op pagina 7. Flitsen van een be drijfsleidersdag. Pag. 3 Inschrijvingen Opera tion Enterprise. Pag. 5 Veel vraagtekens bij nieuwe Warenwet. Pag. 6 „PIPS" in 1983 opera tioneel. Pag. 7 Familieberichten. Pag. 8 Nieuws van de Werk maatschappijen. Pag. 10 Elf jaar in dienst en toch 28 dienstjaren. Pag. 11

Personeelsbladen | 1982 | | pagina 1