Werkmaatschappijen pagina 10 Flitsen Ostara AC restaurants Ahold Zes nieuwe filialen in Spanje (Foto rechts) Het begint al een soort traditie te worden: paalzitten op Ostara Vakantiepark De Krabbeplaat te Briel- le. Dit jaar vond het evenement plaats in het weekend van 7 augustus jl. De winnaar, Marcel van Liere, hield het welge teld 34 uur en 10 minuten uit. Op de foto een overzicht van de haven waar het evenement zich afspeelde. In het assortiment van een aantal grote Albert Heijnfilialen wordt ook het komende seizoen de laatste modekleding op genomen. Een voorproefje van wat er zoal te koop is werd onlangs getoond tijdetis een presentatie op het hoofdkantoor. Anja Corts, werkzaam op het hoofdkantoor showt hier een model aan een aantal medewerkers van de desbetreffende filialen. (Foto rechts) Woensdag 7 juli was het zover, het nieuwe Albert Heijn- filiaal aan de Markt 29 te Wijk bij Duurstede werd geopend Op een verkoopoppervlakte van ongeveer 400 m2 is een twintigtal Albert Heijners de klanten van dienst. Op de foto een verheugde bedrijfsleiderf. Smelt temidden van zijn me dewerkers op de openingsdag. (Foto links) Wie snel is tot 30 septem ber as) kan nog net de aquarellen bewonderen van fuul Kortkaas in AC Restau rant 't Harde Naast de aquarellen beoe fent de kunstenares uit Ben- nekom ook de beeldhouw kunst. Zelf zegt zij dat de impulsen om te scheppen, vaak van buitenaf komen, maar ook haar eigen gevoe lens van blijheid tot verdriet en alles wat daar tussen ligt zet zij om in beeldende kunst. Geen nieuws, goed nieuws, dat geldt ook voor Ahold Espana, waar Flitsen de laatste tijd wei nig over wist te melden. Nu is er echter wel nieuws. Recentelijk is in het zonnige zuiden weer een aantal filialen ge-" opend. Sinds 1 januari 1982 kwamen er 6 vesti gingen bij, zodat het to taal nu komt op 19 (grote) supermercados en 15 (kleinere) superdescuen- tos. Ahold Espana verwacht voor het einde van het jaar nog 1 supermercado en 5 superdescuentos te openen. De meeste filia len zijn gevestigd rondom de stad Madrid. Eerder dit jaar werd het roer van Ahold Espana overgenomen door de heer J. van Rooten (voor heen directeur Albro Bak kerijen Tilburg bv). Op het programma van Flit sen staat al een gesprek met de heer Van Rooten opgenomen, zodat wij u in een van de volgende nummers meer over het Spaanse Ahold-onderdeel kunnen vertellen!

Personeelsbladen | 1982 | | pagina 10