PERSONALIA In memoriam pagina» Flitsen GESLAAGD ah-huwelijk De eerste Simon de Wit-werkdag van de heer J.F. Taling was 2 september 1957. Hij begon toen als leerling-bediende in het filiaal aan de Ferdinand Bolstraat te Amsterdam. Met een onderbreking door zijn militaire diensttijd, was hij tot maart 1967 in alle Amsterdamse Simon de Wit-filialen werkzaam. Hij maakte zo in verschillende functies de ontwikkeling mee van bedieningsfi liaal tot supermarkt. In 1967 vond zijn aanstelling plaats tot verkoper bij de Simon-pakcentrale. In die functie regelde hij de groente- en fruitbestellingen van de filialen. In februari 1969 werd hij medewerker van het inrichtings team, terwijl hij ook nog een seizoen werkzaam was als be heerder van een Toko-vestiging. In 1974 werd de heer Taling opgenomen in het Simon- inrichtingsteam van de Dienst Technische Projecten. Hij werd daar aangesteld als Technisch Projectcoördinator- Binnendienst Het jubileum van de heer Taling zal op 3 september a.s. worden gevierd. Op 26 augustus 1982 is het 25 jaar gele- IT den dat de heer G. Hulleman bij Mees- ter Wijhe bv in dienst trad. Hij kwam op 14-jarige leeftijd op de afdeling Expedi tie waar hij diverse functies vervulde. Nadat hij zijn militaire dienstplicht ver vuld had, kwam hij opnieuw op de afde ling Expeditie waar hij als „schrijver" functioneerde. Nadat de heer Hulleman een poos als meewerkend voorman op de afdeling Verpakking Gesneden Vleeswaren gewerkt had, kwam hij toch weer terug in de Expeditie, waar hij beheerder werd over karton, pallets, fusten en heftrucks. De stap naar het Bedrijfsbureau, groep produktieplanning, was daarna niet meer zo groot. Deze functie bekleedt de heer Hulleman nog. De heer Hulleman heeft twee verschillende periodes als on dernemingsraadslid meegemaakt. Verder is hij jaren als kaderlid van de Voedingsbond FNV werkzaam geweest, waarvan hij van de plaatselijke afdeling nog steeds penningmeester is. Het jubileum zal op 26 augus tus a.s. gevierd worden in het personeelsrestaurant van Mees ter Wijhe. Op 19 augustus a.s. zal het 25 jaar gele den zijn dat de heer C.H. Kurvink als bediende bij Albert Heijn in dienst trad. Nadat hij, via diverse filialen, in 1967 van bediende tot ZBBL was bevorderd, stapte hij in 1969 over naar de SM- organisatie, t.w. het filiaal aan het Os dorpplein te Amsterdam. Tot begin 1982 bleef hij daar werkzaam; de lang ste tijd was zijn functie daar sectorchef. Sinds begin dit jaar is de heer Kurvink verbonden aan filiaal 1251 te Beverwijk. Wegens gezond heidsredenen kon hij daar echter nog niet daadwerkelijk aan de slag. De viering van het jubileum vindt plaats op 29 augus tus a.s. ten huize van de jubilaris, Marslaan 199 te Kromme nie. Er is gelegenheid hem te feliciteren tussen 13.00 en 18.00 uur. De heer J.P.LM. Drieshen trad op 11 september 1957 bij Albert Heijn in dienst als winkelbediende in het filiaal te Naarden. In I960 werd hij vervan gend ZBBL terwijl hij in november 1965 met succes zijn examen be drijfsleider deed. Als chef kruidenierswaren SM werd hij in 1967 aangesteld in het filiaal Utrecht- Kanaaleiland. Via de filialen Baam en Bussum werd de heer Drieshen op 5 no vember 1973 als sectorchef opgenomen in het team van het filiaal aan de Helmholtzstraat te Amsterdam. Sinds augustus 1981 is hij werkzaam in het filiaal Groenhof te Amstelveen. Naast zijn 4-jarig OR-lidmaatschap, was de heer Drieshen ook lid van de Ideeënbuscommissie. Het jubileum wordt op 10 september a.s. gevierd. Mevrouw Nel Meij-de Wit, beheerster van het Studiebijdragefonds, is op 16 september a.s. 25 jaar in dienst. In 1957 startte zij als assistente van de personeeldienst van de produktiebedrij- ven. In die functie was zij o.m. zeer be trokken bij de organisatie en leiding van de jaarlijkse pinksterkampen. Sinds 1966 werkt zij voor het Studiebijdrage fonds. Aanvankelijk als administratief medewerkster. Vanaf circa 1971 be- heert zij dit fonds. Het jubileum zal gevierd worden op don derdag, 16 september a.s. in het hoofdkantoor, Ankersmid- plein 2 Zaandam. Aanvang receptie 16.15 uur. De heer G.F. Oldenburg trad in 1957 bij de toenmalige bakkerij Hoeve in dienst als chauffeur en verzorgde de dagelijkse toelevering van brood aan de filialen. Nadat hij deze functie 10 jaar uitgeoe fend heeft, is de heer Oldenburg be heerder van het verpakkingsmateriaal- magazijn geworden. Sinds 1980 is de jubilaris werkzaam als operator van het geautomatiseerde fac- tureersysteem van Albro Zwanenburg. Het jubileum zal plaatsvinden op donderdag 23 september Op 2 september 1957 kwam de heer J. Spoelstra in dienst van Albert Heijn. Hij begon zijn werkzaamheden op de filialenboekhouding van het hoofdkan toor. Begin 1959 volgde zijn overplaat sing als boekhouder op de reclame afdeling. In de loop der tijd bracht hij steeds meer verbeteringen aan in het bestaan de administratieve systeem. Een paar jaar geleden deed onder zijn beheer de office-computer zijn intrede bij het reclamekantoor. Zijn eenmansfunctie van zo'n 23 jaar terug, groeide uit tot een afdeling met enkele medewerkers, waarvan de heer J. Spoelstra nu als chef-administratie van Ahead Advertising bv de leiding heeft. Op 29 augustus a.s. is het een halve eeuw geleden dat de heer J. de Dreu als 14-jarige jongen bij Simon de Wit in dienst trad. Hij begon zijn loopbaan als leerling-bediende in het filiaal aan de Rijnstraat in Amsterdam. Hij doorliep, zoals toen gebruikelijk was via vele filia len alle winkelfuncties en werd in 1942 benoemd tot filiaalchef van het toenma lige Simon de Wit-filiaal aan de Biltstraat te Utrecht. Van 1945 tot 1968 had de heer De Dreu de leiding over het filiaal aan de Balyelaan eveneens te Utrecht. In deze winkel maakte hij de omschake ling mee van bedienings- naar zelfbedieningszaak. In 1968 werd hij benoemd tot bedrijfsleider van de nieuwe super markt aan de Utrechtse Fortunadreef. Om gezondheidsrede nen moest de heer De Dreu enige jaren geleden zijn taak als bedrijfsleider beëindigen. Hij was echter nog wel enige tijd als administrateur verbonden aan dat filiaal. Sinds eind 1980 is de heer De Dreu definitief gestopt met werken en verhuis de intussen samen met zijn echtgenote naar zijn geboorte streek in Zeeland. Het gouden jubileum wordt op 9 septem ber a.s. gevierd. Het adres van de heer J. de Dreu is Jasmijn straat 2, 4431 DS 's Gravenpolder. 25 jaar geleden, nl. op 2 september 1957 trad de heer P.J.W. Hoogendoorn in dienst bij Albert Heijn als bediende in het filiaal Bos en Lommerweg te Am sterdam. Tot juni 1964 was hij bediende in diverse filialen in Amsterdam. Daarna werd hij assistent-chef en vervolgens re- serve-chef. Per oktober 1965 volgde de benoeming tot bedrijfsleider ZB Mara- thonweg in Amsterdam. 21 februari 1967 verliet de heer Hoogendoorn Am sterdam. Hij ging toen werken als kruidenierswarenchef, la ter groentechef in de SM te Heemstede. Amsterdam bleef kennelijk trekken en overplaatsing naar de Helmholtzstraat in de functie van kruidenierswarenchef volgde. Vanaf augustus 1972 tot heden is de heer Hoogendoorn BL in diverse SM's te Amsterdam. Op zaterdag 17 juli jl. is, na een ziekte van enkele maanden toch nog onver wacht, overleden me- M. Duyker- Bulder op de leeftijd van bijna 50 jaar. Mevrouw Duyker was sinds 9 februari 1976 werkzaam als telefoniste op de Bestelcentrale van het hoofdkantoor te Zaandam. Zij was een gewaardeerd medewerkster aan wie degenen die met haar sa menwerkten, een goede herinnering bewaren door haar accurate en collegiale manier van op treden. Ons medeleven gaat uit naar haar echtgenoot en kinderen. Mogen zij de kracht en sterkte vinden om dit verlies te dragen. Directoraat Systemen Ahold nv. Diep onder de indruk hebben wij kennis geno men van het overlijden van onze collega, de heer C. Doomeweerd op 23 juni jl. De heer Doomeweerd werd 54 jaar. Voordat hij arbeidsongeschikt werd verklaard was hij werk zaam bij onze afdeling Sa nitaire Dienst. Hij was ruim 11 jaar aan ons be drijf verbonden. Wij wensen kinderen, kleinkinderen en verdere familie sterkte. Directie en medewerkers Meester Wijhe bv. De heer W.K. Lauppe trad op 26 augus tus 1957 bij Albert Heijn in dienst als medewerker van de kaasafdeling. Hij werd in maart 1976 overgeplaatst naar de afdeling Emballage van het DC te Zaandam, waar hij thans nog werkzaam is. De heer Lauppe viert zijn 25-jarig za ken jubileum op vrijdag 27 augustus a.s. in de vergaderzaal van het Distributie centrum, Vredeweg 46 te Zaandam, 's middags om 15.00 uur. Geslaagd voor verkoopster/ verkoper Etos d.d. 16 juni 1982 zijn: De dames: A. Swertz M. Drenth J. Bergstra T. Velthuis P. van Nieff Y. Diekema T. Langeveld M. Heesakkers R. v.d. Weerd M. van Nuenen L. Donkers De heer J. Bakker Allen hartelijk gefeliciteerd! Vrijdag 4 juni jl. werd on der grote belangstelling naar zijn laatste rustplaats gebracht de heer Johannes van Ginneken medewerker van ons fi liaal aan de Bisschops hoeve te Breda. Voordat hij in ons filiaal in dienst trad, was de heer Van Ginneken eige naar van een bakkerswin kel. Wegens gezond heidsredenen moest hij deze echter opgeven. Hij kwam in de WAO te recht, doch vond dat hij best nog iets kon gaan doen en trad op 19 sep tember 1977 in onze dienst. Hij was werkzaam in de vulploeg, werkte op koopavonden en was, in dien een beroep op hem werd gedaan, 's morgens behulpzaam bij de och tendlevering. Nimmer werd vergeefs om zijn hulp gevraagd. Hij was een graag geziene medewerker, zowel bij de klanten als bij zijn col lega's. Vooral met de jon geren discussieerde hij graag. In augustus 1981 werd hij ziek. Hij is niet meer teruggekomen. Na 2 maanden in het zieken huis te hebben gelegen overleed hij op 1 juni jl. op de leeftijd van 57 jaar. Wij wensen zijn echtge note, kinderen, familie en vrienden veel sterkte toe. Directie Albert Heijn bv en medewerkers filiaal 1174. Op 5 juni jl. overleed op de leeftijd van 79 jaar de heer GA. van Rooijen gepensioneerd medewer ker afdeling Personeels zaken PB Zaandam Op 16 juni jl. overleed op de leeftijd van 71 jaar de heer C. W. J. Esters gepensioneerd be drijfsleider Albert Heijn. Op 17 juli jl. overleed op de leeftijd van 83 jaar de heer F. Kroone gepensioneerd be drijfsleider Albert Heijn. Nu nog zeer serieus, later op de dag feestelijk met vele Albert Heijn'ers Dat waren op 28 mei jL Tbèrese v.d Heijden (kantinemedewerk ster filiaal 1145) en Berry v.d Donk le verkoper fi liaal 1145) op de dag van hun trouwen! Op 21 juli jl. overleed op de leeftijd van 86 jaar de heer H. J. Jongman gepensioneerd medewer ker Sterovita Amsterdam Mogen zij rusten in vre de.

Personeelsbladen | 1982 | | pagina 8