Sportiviteit kenmerkte laatste Simon-voetbaltoernooi flit Drieslagtoernooi boekt rekord aantal deelnemers ingezonden brieven GESLAAGD ZAALVOETBALTOERNOOI Flitsen pagina 11 Albert Heijn Schagen kan terugkijken op een geslaagd zaal voetbaltoernooi. In twee weekeinden - 16 en 23 mei - streden 10 heren- en 10 dames-teams om de ereplaatsen. Er werd gespeeld in twee poules. De eer ste poule bij de dames werd gewonnen door Den Helder (1022) met 6 punten. De tweede prijs moch ten de dames uit Schagen in ontvangst nemen even eens met 6 punten doch met een lager doelgemiddel- de. Bij de heren ging de eerste prijs naar Bergen 1035). Helaas moest deze ploeg worden gediskwali ficeerd door het laten meespelen van een ongerech tigde speler. De tweede plaats was voor Den Helder met 6 punten. Filiaal Schagen mocht de eerste dag de prijs van de sportiefste ploeg in ontvangst nemen. De tweede dag was de overwinning voor de dames uit Alkmaar (1075) en werd Hoorn (1194) trotse tweede. De heren uit Hoorn deden het nog beter. Hoorn 1194) bezette de eerste plaats met 6 punten terwijl Hoorn (1241) met vijf punten beslag legde op de tweede plaats. De beker voor de sportiefste ploeg ging de tweede dag naar Alkmaar (1067). Hoorn (1194) mocht de fel begeerde wisselbeker mee naar huis nemen. Zij scoorden - dames en heren totaal - 12 punten. Dank aan de scheidsrechters Cor en Werner die door hun perfecte arbitrage de blessu res tot een minimum wisten te beperken. Ook dank aan al die mensen die voor een vlekkeloze organisatie hebben gezorgd. Graag tot volgend jaar. Zone 8811 Onderstaand een voor beeld van een aantal brieven die binnenko men naar aanleiding van de Polen-acties: „In verband met de ontvangst, via de kin deren, van een pakket knakworst, zou ik graag iemand daarvoor wil len bedanken. Men had geen adres van de ge vers van de Kerstpak ketten, vandaar dat wij de makers ervan harte lijk willen bedanken. De kinderen waren erg blij met uw giften. Zij pochten ermee dat zij toch iets uit Nederland ontvingen, hoewel zij er geen familie hebben. Ik ken de Nederlandse taal niet, maar ik dank u uit de grond van mijn hart, mede namens mijn hele familie, in de Poolse taal. De worstjes hebben onze bescheiden Kerst tafel heel erg opge fleurd. Daarom wil ik u nogmaals hartelijk be danken voor de verras sing die u ons bezorgd heeft." Edyta Sowada, Katowi ce, Polen. Onder grote belangstelling vertrok op 21 mei jl. de Ronde van Midden-Zeeland vanaf het parkeerterrein van Miro-Vlissingen. O m. dank zij de hulp die geleverd werd door de Miro- medewerkers verliep dit vertrek op „rolletjes". Op de foto: de start van het rennersveld op het parkeerterrein van Miro-Vlissingen. Op Hemelvaartsdag vond in Zevenaar voor de zesde achtereenvolgende maal het jaarlijkse Drieslagtoernooi plaats. Evenals voorgaande keren had W OBV weer gastvrij haar terreinen op het Sportpark Hengelder ter be schikking gesteld. 33 ploegen, 8 dames- en 25 heren-teams, zorgden voor een record aantal bezoekers. Na enerverende wedstrijden bereikten bij de dames de thuisclub Zevenaar 1221 en Deventer 1072 de finale waarbij Deventer met 1—0 zegevierde. Op de derde plaats eindigde Huizen 1056 terwijl Maarssen 1176 vier de werd. De strijd bij de heren was dit jaar wel bijzonder spannend. Acht nagenoeg gelijkwaardi ge ploegen plaatsten zich voor de kwartfinales. Geen van deze wedstrijden werd binnen de normale speeltijd De le prijs dames 'van het Drieslagtoernooi, wordt door de aanvoerster van fi liaal 1072 (Deventer) in ont vangst genomen beslist, zelfs niet in de ver lenging. Ook de finale moest door „strafschoppen" beslist worden. Nijmegen 1015 was daar het beste in en mocht voor de tweede achtereen- volgende keer de Drieslag- I Wisselbeker mee naar huis nemen, terwijl Etten-Leur 1139 eervol tweede werd. -JHL- De andere kwartfinalisten eindigden als volgt: 3. Heerlen 1058 4. Zevenaar 1221 5. Bergen op Zoom 1130 6. Hilversum 5543 7. Tilburg 1004 8. Huizen 1056 Bij de dames namen ook de volgende teams nog deel: Arnhem 1032; Delft 1147; Schoonhoven 5777; Arnhem Velp Comb. 1108/1024. Mijn vader, de heer H. Ros is ruim 40 jaar chef geweest in het toenmalige filiaal aan de Dorpsstraat 25 te Oisterwijk. Het pand waarin dit filiaal was gevestigd, was tevens mijn geboortehuis. Daar wij zelf geen tekening of foto van die winkel hebben, kwam bij mij het idee op om er bij u om te vragen. Even tuele kosten voldoe ik graag. Ik wil een tekening van de foto laten maken en deze dan laten inlijsten. C. van Broekhoven-Ros, Pau- lus Potterstraat 33, 4715 BJ Ruchpen. Het Simon-voetbaltoernooi is definitief verleden tijd. Voor de laatste keer kwamen twaalf elftallen op de been om uit te maken wie de wisselbeker in ontvangst kon nemen en voorgoed mocht houden. Op dinsdag 18 mei werden 's avonds op het terrein van WA te Amsterdam de finale en de wedstrijd om de derde en vierde plaats gespeeld. De teams van de filialen Van Ostadestraat en Rijnstraat betwistten elkaar de derde en vierde plaats en Koog aan de Zaan verdedigde zijn titel tegen de Nieuwmarkt. Slechts een handjevol men sen kwam kijken naar deze historische gebeurtenis, maar de stemming was er niet minder om. Voor alle teams stond de sportiviteit voorop en dat was aan het spel van met name de finalis ten duidelijk te merken. Aan voerder Michiel Borman van „Koog" zorgde in de eerste helft met een schitterend doelpunt voor 1-0 en de scheidsrechter sprak in de rust van een „makkie". Geheim wapen Echt spannend en een stuk feller werd het in de tweede helft toen Nieuwmarkt zijn geheime wapen inzette: de gele shirts van de eerste helft waren vervangen door paar se en de keeper hing de drei ging van twee weken flessen- kassa boven zijn hoofd als hij nog één bal zou door laten. Het mocht Nieuwmarkt niet baten. Halverwege de twee de helft maakte Michiel Bor man 2-0 en hoewel Alfons Een van de vele spannende spelmomenten, die het Simon- voetbaltoernooi rijk was. Michiel Bomas van „Koog" in actie tijdens de finale. Trots laten de spelers van Koog cuxn de Zaan de beker zien die de heer Th vam Duimen uitreikte. zorgde en Paul Doets een strafschop benutte voor Nieuwmarkt, werd de eind stand door Mohammed Elke- bir voor Koog op 3-2 ge bracht. De Rijnstraat had in middels de derde plaats ver overd door met 3-1 te win nen van de Van Ostadestraat. Niemand leek erg teleurge steld door deze uitslag, want bij de uitreiking van de be kers door directeur-filialen Th. van Duimen, liet ieder elftal een waar overwin- naarsgebrul horen, waarbij ook de dames-supporters zich niet onbetuigd lieten. De eerste prijs voor het elftal uit Koog aan de Zaan was ten volle verdiend. Bij de heren: Enschede 1008; Velp 1024; Breda 1045; Eindhoven 1053; De venter 1072; Tiel 1094; Arn hem 1108; Vlaardingen 1118; Ridderkerk 1134; Delft 1147; Breda 1174; Maarssen 1176; Deume 1187; Bilthoven 1248; 's-Gravenzande 5538; Schoonhoven 5777; Bussum 1202. De avond werd in Restaurant 't Zwijnshoofd in Didam be-- sloten met een geanimeerd diner-dansant waarbij 200 gasten aanwezig waren. De le prijs heren van bet Drieslag toernooi ging naar filiaal 1015 (Nijmegen)

Personeelsbladen | 1982 | | pagina 11