PERSONALIA Dankbetuigingen In memoriam Belangrijke vakantie-tip „Tante Tini"draagt taak over pagina 8 Flitsen AH- HUWELIJK Afscheid President-commissaris Op 29 juni 1942 trad me vrouw Th. M. Hiddes in dienst bij Simon de Wit als leerling-verkoopster in het filiaal Jonckbloetplein te 's-Gravenhage. Gedurende haar loopbaan heeft zij diverse functies ver vuld in vele Haagse filialen. Zij geniet daar een grote be kendheid en veel waarde ring. Dit kreeg zij onder meer door haar assistentie bij cais sière-cursussen en het geven van instructies aan toekom stige caissières. Bij de opkomst van de zelf bediening is zij voor vele be drijfsleiders in het land een grote steun geweest voor het opleiden van het perso neel voor de kassa, het ver pakken van vleeswaren enz. Zij heeft als zodanig vele openingen of heropeningen van zelfbedieningswinkels en supermarkten meege maakt. Thans doet zij de filiaaladmi nistratie in enkele Haagse fi lialen. Het 40-jarig jubileum zal worden gevierd op 29 juni a.s. De plaats en tijd zullen nog nader worden bekend gemaakt. Matty van der Sluis en Dick Visserman, beiden uit filiaal 1164 te Emmeloord, sloten een AH -huwelijk en konden het zelfs op die heuglijke dag niet laten de klanten ter wille te zijn en dat leverde dus deze leuke plaatjes op. Op 7 maart jl. is geheel onverwachts op 41- jarige leeftijd overle den de heer WIL VOGELS bedrijfsleider van de supermart Mgr. van Roosmalenplein 7 te Den Bosch. Gedurende bijna 20 jaar heeft hij zijn taak met grote toewijding en nauwgezetheid ver vuld. In hem verliezen wij dan ook een goede col lega en een zeer ge waardeerde medewer ker. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw en kinderen, voor wie zijn heengaan een zware slag betekent. Moge hun de kracht worden geschonken dit verlies te dragen. Directie Albert Heijn Op 28 februari jl. over leed op de leeftijd van 77 jaar, de heer M. HELMOS gepensioneerd mede werker Sterovita Dordrecht. Op 1 maart jl. overleed op de leeftijd van 77 jaar, de heer A. V.D. ZANDEN gepensioneerd mede werker produktiebe- drijf Zwanenburg Mogen zij rusten in vrede langs deze weg wil ik u, me de namens mijn vrouw, har telijk bedanken voor de blij ken van waardering welke wij mochten ontvangen op de dag van mijn pensione ring. W. Smit, Amersfoort Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik directie, col lega's en alle andere beken den bedanken voor de prachtige cadeaus, bloemen, planten en hartelijke woor den tijdens de viering van mijn 40-jarig jubileum en af scheid. Mede door uw aller aanwe zigheid vormde deze bijeen komst niet alleen een jubi leumviering maar, meer nog, een reünie van vele oude be kenden. Wij kijken dan ook met veel plezier op 19 januari 1982 terug en hopen ook in de toekomst nog eens uw gast te mogen zijn in Breukelen! Het ga u allen goed! P. Gruijs, Zaandam Mede namens mijn vrouw en kinderen zeg ik u allen heel hartelijk dank voor de fijne geschenken, maar vooral voor de grote belangstelling op mijn afscheidsbijeen komst op 29 januari jl. Door uw medeleven en uw aanwezigheid is het voor ons een onvergetelijke dag ge worden waar we altijd met Het Voorlichtingscentrum Sociale Verzekeringen te Amsterdam tracht zoveel mogelijk duidelijkheid te scheppen in de vele sociale regelingen die wij in Ne derland kennen. Zojuist verscheen bij dit Centrum de folder „Vakantie en Sociale Verzekeringen". In deze folder wordt er op gewezen dat wie zijn vakan tie voorbereidt, er verstandig aan doet te overwegen of er op het terrein van de sociale verzekeringen nog iets te regelen valt. Vooral ziekenfondsverzekerden en zij die een uitke ring ingevolge de Ziektewet, de Wet op de Arbeidson geschiktheidsverzekering, de Algemene Arbeidsonge schiktheidswet of de Werkloosheidswet ontvangen, kunnen daarmee voorkomen dat zij in hun belangen worden geschaad. De folder is, voor zover het kleine aantallen betreft, gratis te verkrijgen bij het V.S.V, Rhijnspoorplein 1, 1091 GC Amsterdam, tel. 020-927474. plezier op terug zullen kij ken. Wij wensen u allen in de toe komst veel goeds en gezond heid toe. J. M. Overmeer Marvelo De vele blijken van belang stelling, de enorme cadeaus, de vele goede woorden en uw aanwezigheid hebben mijn afscheidsdag voor mij en mijn familie onvergetelijk gemaakt. Hartelijk dank aan Raad van Bestuur, collega's van de afdeling Rekening Courant, alsmede ex- collega's van de PMC, perso- neelfonds, pensioenfonds en spaarfonds. Een speciaal woord van dank voor de on vervangbare ceremonie meester op deze dag, de heer A. Besterveld. Wij zul len nog vaak aan deze dag, maar vooral aan de fijne ja ren bij Ahold terugdenken. D. Koster, Zaandam Mede namens mijn vrouw wil ik directie, personeels- fonds en collega's hartelijk dank zeggen voor de bloe men en enveloppe welke ik bij het bereiken van mijn 65- jarige leeftijd mocht ontvan gen. H. C. Denneman, Heiloo. Graag wil ik mijn dank uit spreken voor de, door mij uit verschillende delen van ons land ontvangen, felicita ties en goede wensen ter ge legenheid van mijn 25-jarig jubileum en afscheid. Die blijken van belangstel- Jarenlang is mevrouw C. Hoorn-Rep, binnen de Simon-organisatie waar schijnlijk beter bekend als „Tante Tini", werkzaam ge weest als maatschappelijk werkster bij de afdeling So ciale Verzekeringen. Zij hield zich daar speciaal bezig met de zorg voor gepensio neerde VUT'ers en langdurig zieken. Om gezondheidsre denen heeft zij echter helaas onlangs haar taak moeten neerleggen. Haar activiteiten zijn inmid dels overgenomen door me vrouw T. Mandjes; zij is op maandag, dinsdag en woens dag bereikbaar op het hoofd kantoor te Zaandam onder nummer 2545. De andere dagen zet zij haar werkzaam heden voort voor Verbru- mar, waar zij al meer dan 25 jaar in dienst is. ling hebben mij getroffen en hebben er toe bijgedragen dat 19 maart 1982 diep in de herinnering van mijn echtge note en mij zal blijveft be staan. Het ga u allen in velerlei op zicht naar wens. F. Brandsma, Santpoort 25-jarig jubileum J. Adema - Dienst Techni sche Projecten J. Hartog, HK - Zaandam J. P. Wullems, filiaal 7203 - Eindhoven 12V2-jarig jubileum Mw. C. E. Koppius- Stompedissel, Marvelo Zaandam Mw. P. v.d. Laar-Janssen, filiaal 1021 - Nijmegen Mw. H. A. G. Hemelrijk- Akeveld, filiaal 1034 Bergen op Zoom 25-jarig huwelijk Heer en mevrouw C. Kuhlman-Broks, filiaal 5521 - Amsterdam 40-jarig jubileum H. P. G. van Rijsingen, filiaal 1128 - Vught G. Willeboordse, filiaal 1701 Vlissingen President-commissaris dr. J. de Vries, 20 jaar commissaris (waarvan 10 jaar president) bij Ahold trad tijdens de aandeelhoudersverga dering van 23 april jl. af wegens het bereiken van de statutaire leef tijdsgrens. De functie van president- commissaris wordt voor één jaar waarge nomen door mr. N. H. Wakkie.

Personeelsbladen | 1982 | | pagina 8