f Verzending Flitsen <f> mm DANKBETUIGINGEN In Memoriam pagina 8 FLITSEN Vrijdag 19 maart 1982 zal de heer F. Brandsma 25 jaar in dienst zijn. Bijna 20 jaar daarvan heeft hij verschillende functies vervuld in de personeelsector. Om alles in de juiste tijdsvolgorde te zetten: personeelchef filialen Albert Heijn, hoofdpersoneelzaken con cern, hoofd personeelzaken kan toren en hoofd personeelzaken Simon/Miro. In 1976 werd hij benoemd tot hoofd afdeling Algemene Zaken Ahold, waaronder ressorteerden kantoordiensten, bedrijfsbeveili- ging en autobeheer. Op 24 september 1980 bereikte hij de 65-jarige, en dus pensioen gerechtigde, leeftijd. Op verzoek van de Raad van Bestuur heeft hij zich toen bereid verklaard nog enige tijd als hoofd van de, door hem opgezette, Dienst Beveiliging Ahold in dienst te blijven. Op 19 maart a.s. zullen én het 25- jarig jubileum én het afscheid in verband met zijn pensionering worden gevierd in het personeels- restaurant van het hoofdkantoor. Dinsdag 2 maart 1982 is het 40 jaar geleden dat de heer H.P.G. van Rijsingen in dienst trad bij Albert Heijn. Hij begon zijn loop baan als bediende bij het filiaal aan de Roostenlaan te Eindho ven: met zijn transportfiets lever de hij bij klanten de boodschap pen aan huis af. Via het filiaal aan de Mecklen- burgstraat kwam hij uiteindelijk te werken in het filiaal aan de Eindhovense Markt. Daarna volgde een periode als reserve-chef voor een aantal filia len in Brabant en Limburg. Op 2 september 1954 werd de heer Van Rijsingen benoemd tot ZBBL te Veghel. Via Geldrop kwam hij uiteindelijk terecht in het filiaal aan de Johan Buy slaan te Eindhoven. Om gezondheids redenen is de heer Van Rijsingen sinds 1976 als le Verkoper werk zaam in het Albert Heijn filiaal te Vught. Het jubileum zal op 2 maart a.s. te Eindhoven gevierd worden. I Dinsdag 9 maart 1982 is het 40 jaar geleden dat de heer G. Ver hoeven in dienst trad van Simon de Wit. Alhoewel hij een rasechte Rotter dammer is startte hij zijn loop baan in Scheveningen als maga zijnbediende. In 1947 werd hij benoemd tot filiaalchef van de toenmalige noodwinkel aan de Bentincklaan te Rotterdam. Vele jaren was hij bedrijfsleider van het filiaal aan de Ramlehweg te Rotterdam-Kralingen. Dage lijks bewees de heer Verhoeven dat je in een winkel van zeer ge ringe oppervlakte door gevoel voor service en verkoop een goede omzet kan scoren. In 1974 verhuisde hij met zijn ge zin naar Gouda waar hij tot voor kort de scepter zwaaide over het Simon filiaal aan de Markt. Wegens gezondheidsredenen moest de heer Verhoeven enige tijd geleden met zijn werkzaam heden stoppen. Het jubileum zal op 9 maart a.s. gevierd worden. Op 24 maart 1957 trad de heer G. Vaatstra in dienst bij Albert Heijn, en wel in het filiaal aan de Korreweg te Groningen. Nadat hij eerst als bediende werkzaam was, werd hij in 1959 benoemd tot ambulant. In december van datzelfde jaar volgde zijn aanstelling tot be drijfsleider ZB; zijn eerste filiaal was aan de Oude Schans te Delf- zijl. In oktober 1968 volgde zijn aan stelling tot bedrijfsleider SM en wel in het filiaal aan de Daalse- weg te Nijmegen. Begin 1971 volgde zijn benoeming tot be drijfsleider van de AHSM te Haren. In 1979 moest de heer Vaatstra zijn functie van SMBL neerleggen wegens medische redenen. Met ingang van 1 januari 1980 is hij t.b.v. de afdeling Verkoop werkzaam als Field Merchandiser Kaas. Het jubileum zal op 24 maart a.s. gevierd worden. De heer J. Wullems begon zijn 25- jarige loopbaan bij Etos op 11 maart 1957 bij het Centrale Ma gazijn. Na vervolgens enkele jaren werk zaam te zijn geweest in de buiten dienst, werd de heer Wullems overgeplaatst naar de winkels. Na zijn opleiding en aanstelling tot filiaalchef van het filiaal aan de Botenlaan te Eindhoven, be heerde hij vervolgens een flink aantal andere Eindhovense filia len, nl. aan het Franklinplein, de Gerritsonlaan, de Markt en het Franz Leharplein. Thans is de heer Wullems filiaalchef van het filiaal aan de Tongelresestraat in Eindhoven. Het jubileum wordt op 11 maart a.s. gevierd. Op 7 maart a.s. is het 25 jaar ge leden dat de heer J. Hartog bij Albert Heijn in dienst trad. Zijn loopbaan werd begonnen op de toenmalige afdeling reclame. Een groot gedeelte van zijn werk zaamheden zijn gericht op de "Vrienden van de Goede Wijn". Hij is daar o.m. mede-verant woordelijk voor alle folders die uitgegeven worden. Als fotograaf, ontwerper en teke naar wordt de heer Hartog regel matig geraadpleegd door anderen binnen het bedrijf. Zo maakte de heer Hartog dit jaar de uitgebrei de reportage over de dagtochten van de gepensioneerden. In dit korte overzicht mag natuur lijk ook niet zijn originele nieuw jaarsgroet ontbreken. Ieder jaar weer wordt aan alle vrienden en bekenden die de heer Hartog in de afgelopen jaren heeft gemaakt, een prachtafdruk be zorgd met zijn kijk op het Noord hollands landschap; een kijk die voorzien is van zijn goede wensen voor het komende jaar. Het jubileum wordt vrijdag 5 maart 1982 gevierd in het perso- neelsrestaurant van het HK aan het Ankersmidplein. Op 18 maart 1982 is het 25 jaar geleden dat de heer H.J. Ever- hard in dienst trad als algemeen medewerker SB III (Drop pakka- mer) bij het produktiebedrijf te Zaandam. Na enige maanden in deze afde ling te hebben gewerkt, werd hij in verband met het grote aantal zieken op de Hagelafdeling, tijde lijk overgeplaatst naar die afde ling. Weer enige tijd later werd hij, in eerste instantie weer tijdelijk, overgeplaatst naar de Malerij. In de afdeling Malerij worden di verse grondstoffen verwerkt tot vloeibare chocolade. De heer Everhard heeft zich op deze afdeling alle werkzaamhe den, waaronder dus ook het be dienen van alle apparatuur, eigen gemaakt. Twaalf jaar geleden werd hij benoemd tot meewer kend voorman van de afdeling Malerij, welke functie hij nog steeds vervult. Het 25-jarig jubi leum zal op 18 maart a.s. gevierd worden. De overweldigende belangstelling bij mijn recente afscheid heeft mijn vrouw en mij bijzonder getroffen. Hartelijk dank aan de directies van Simon. Verbrumar en Ter Huurne, de collega's uit de diverse sectoren, DL's en BL's, de het Personeelsfonds en verdere belangstellenden voor hun aan wezigheid. hartelijke woorden en, uiteraard ook, voor de vele prachtige ca deaus die wij mochten ontvangen. Al met al was het voor ons een onvergete lijke dag. Wij wensen u allen het beste voor de toekomst. De heer en mevrouw C. Brandenburg- Bomhof, Marken-Binnen. Mede namens mijn vrouw wil ik de directie heel hartelijk dank zeggen voor de envelop met inhoud die wij mochten ontvangen bij het bereiken van mijn 65- jarige leeftijd. S. Veenema, Wormerveer. Graag wil ik allen bedanken die mijn af scheid zo heel gezellig hebben gemaakt. De enveloppe, de mooie bloemen en de schitterende cadeaus: ik ben er reuze blij mee. Mw. C. van Iperen, Wilhelminastraat 52hs, 1054 WK Amsterdam. Gaarne wil ik directie, personeelsfonds en collega's hartelijk dank zeggen voor de betoonde belangstelling, bloemen en enveloppe welke ik bij mijn afscheid per 1 januari 1982 mocht ontvangen. Mw. H.C. Verhoeven-Vos, Jac. van Maerlantlaan 11, 1215 HW Hilversum Hierbij wil ik al mijn collega's en vrien den bedanken voor de geweldige be langstelling die ik mocht ontvangen tijdens mijn ziekte. J. C. Serierse, hoofdkantoor Zaandam. 12'/2-jarig jubileum Mw. S. M. P. Wagenvoort-Louwers, AH-filiaal 1124, Eindhoven. P-W. Wintermans, AH-filiaal 1124, Eindhoven. Mw. J.J. Brugman-van Polanen Petel. AH-filiaal 1021. Nijmegen 25-jarig zakenjubileum W. Gruijs, Zaandam 40-jarig zakenjubileum J. Hodemaekers, Miro-filiaal 1702, Maastricht H. van Schaik, Simon-filiaal 0418, Den Haag. 12 Va -jarig huwelijksjubileum Heer en mevrouw C. Stebler-Schaap, DC Zaandam 25-jarig huwelijksjubileum Heer en mevrouw C.A. de Jong-Vergeer, Maarn Te huur: Grote stacaravan op de Velu- we te Hulshorst. Van alle comfort voor zien, zoals warm en koud stromend wa ter, douche, gas, elektra en tv. Voor 4 personen. Huurdata in overleg. Inlichtingen: A. Vlieland, afd. 416, tel. 2596. In de laatste maand van 1981, nl. op 4 december, trouwden Maria en Peter Sens in Helmond. Naar ons beste weten waren zij het laatste Albert Heijn- huwelijkspaar van dat jaar. Maria werkt sinds 2 jaar in de slagerij van filiaal 1191 te Helmond en Peter werkt sinds februari 1981 op de afdeling houdbaar van filiaal 1256 te Nuenen; daarvoor was hij echter 4 jaar werkzaam bij AH-Helmond. Maandag 11 januari 1982 over leed op de leeftijd van 63 jaar, de heer G.J. ZUIDERBAAN ex medewerker van Meester Wijhe bv. Om gezondheidsredenen nam de heer Zuiderbaan sedert 1974 niet meer deel aan het arbeidsproces. Wij wensen zijn vrouw veel sterk te bij het dragen van dit verlies. Directie Meester Wijhe bv. Op 17 december jl. overleed op de leeftijd van 69 jaar, de heer H. BOSCH gepensioneerd medewerker Etos. Op 13 januari jl. overleed op de leeftijd van 75 jaar, de heer Z.B. TIMORASON gepensioneerd medewerker Marvelo. Op 16 januari jl. overleed op de leeftijd van 73 jaar, de heer H. DE JONG gepensioneerd medewerker DC Zaandam. Mogen zij rusten in vrede. Voor uw hartelijke blijken van deelneming, ondervonden na het plotselinge overlijden van mijn in nig geliefde man, onze dierbare vader, schoonvader en opa ANTOON VAN OUDHEUSDEN betuigen wij u onze hartelijke dank. Uw medeleven is voor ons een grote steun geweest. Familie J. van Oudheusden-van der Steen. De redactie krijgt regelmatig brieven over problemen met de ontvangst van Flitsen Er zijn mensen die opgeven verhuisd te zijn; er zijn ook mensen die opgeven dat zij 2 exemplaren tegelijk aangeleverd krijgen. Het eerste probleem kunt u zelf oplossen via het zgn. W-formulier. Hier op kunnen alle wijzigingen worden opgegeven die voor de personeelsadmi nistratie van belang kunnen zijn. Met behulp van het W-formulier gaan die nieuwe gegevens dan weer de computer in; dezelfde computer die ook de salaris uitbetaling organiseert. Uw chef heeft uw W-formulier in bezit en kan de ver anderingen daarop aanbrengen. Het probleem van dubbele verzending is moeilijker op te lossen. Dit komt name lijk voor, indien meerdere mensen van hetzelfde adres werkzaam zijn bij Ahold. Zoals we al eerder in Flitsen vermeldden is de verzending van Flitsen gekoppeld aan de salarisuitbetaling. Iedereen die in dienst is van Ahold heeft recht op het blad. Als wij de verzending van Flitsen aan een adres zouden stopzetten, dan houdt dit in dat salarisuitbetaling eveneens onmo gelijk is geworden; er zijn dan immers geen voldoende gegevens. Overigens bent u gerust; wij hebben niet de beschikking over uw W-formulier en kunnen dus de verzending niet zonder meer stopzetten. Het controleren van de ongeveer 33.000 adresstroken op dubbele adressen zou iedere maand weer veel extra werk bete kenen en erg duur worden, veel duurder dan de huidige dubbele verzending. Daarbij moet je dan weer rekening hou den met de mogelijkheid dat meerdere medewerkers hetzelfde adres hebben, terwijl ze toch apart wonen. Onder de werknemers zitten nu eenmaal relatief veel jonge mensen en dat is de groep waar nogal veel kamerbewoners in zit ten. U ziet het. elk systeem heeft zo zijn eigen moeilijkheden. Naar onze mening brengt het huidige systeem echter de minste moeilijkheden met zich mee. Mochten we echter in de toekomst moge lijkheden hebben veranderingen aan te brengen dan zullen wij dat zeker niet laten!

Personeelsbladen | 1982 | | pagina 8