mm GESLAAGD DANKBETUIGINGEN pagina 8 FLITSEN Op 31 januari 1957 trad mevrouw Z.A. Kampman in dienst van Alberl Heijn, en wel in een bedie ningsfiliaal te Coevorden. Na een aantal jaren werd zij in 1960 be noemd tot ambulant mede werkster voor de vleeswarenafde- ling van zelfbedieningsfilialen in het noorden en oosten van het land. In 1963 keerde zij terug naar Coe vorden, waar zij werkzaam was op de vleeswarenafdeling van het filiaal aldaar. In 1967 werd die periode gevolgd door een opleiding van 2 maan den te Apeldoorn, waarna me vrouw Kampman op 1 november 1967 werd benoemd tot hoofd van de Deli-afdeling in het filiaal te Zwolle. Na 1 jaar keerde zij echter weer terug naar Drenthe en werd zij benoemd tot hoofd van de afde ling Delicatessen in de superman aan de Weiert te Emmen. Daar is mevrouw Kampman nog steeds werkzaam, echter sinds 1 juni 1970 als administratrice. Het jubileum wordt op 1 februari a.s. in besloten kring gevierd. Op donderdag 7 januari 1982 is het 25 jaar geleden dat de heer W. van Dijk in dienst trad van Al- bert Heijn. Hij startte zijn loopbaan op de factuurafdeling van het hoofd kantoor en ging via inkoopadmi nistratie en centrale inkoopdienst naar de PMC-sector. Later werkte hij nog aan de Publiciteit LITA. In 1975 keerde hij weer terug naar het hoofdkantoor als medewerker van de organisatie-afdeling. Per 1 januari 1981 werd de heer Van Dijk benoemd tot Area- Controller in Area 8810. De viering van het jubileum zal plaatsvinden op vrijdag 8 januari 1982 in het personeelsrestaurant van het hoofdkantoor aan het Ankersmidplein te Zaandam. Op 26 januari a.s. is het 40 jaar geleden dat de heer R. W. Werson in dienst trad van Simon de Wit nv. Hij begon zijn loopbaan als leerling bediende in het filiaal aan de Rijksstraatweg te Haarlem. Via allerlei omzwervingen in Haarlem, Santpoort, Rotterdam, Schiedam, Katwijk, Baam, Heemskerk, Beverwijk en IJ mui den werd hij in 1955 benoemd tot filiaalchef te Katwijk. Thans is de heer Werson be drijfsleider van het Simon filiaal aan de Lange Nieuwstraat 187 te IJmuiden. Het jubileum zal op 26 januari a.s. gevierd worden. De heer P. Gruys kwam op 19 januari 1942 in dienst bij Albert Heijn als magazijnbediende in het toenmalige magazijn aan de Westzijde. Hij mocht toen beginnen met het afwegen van erwten en bonen voor levering aan de filialen. Toen Alberl Heijn een afdeling Groothandel begon was de heer Gruys één der werkers van het eerste uur. De Groothandel groeide naar Alberl Heijn Grootverbruik en de heer Gruys groeide mee en werd uiteindelijk magazijnchef uitzet- ruimte. Op latere leeftijd speelde zijn ge zondheid hem parten en kon hij slechts halve dagen werken. De verhuizing van Grootverbruik naar Breukelen stelde de heer Gruys in de gelegenheid gebruik te maken van de Regeling Sociale Gevolgen, zodat aan zijn activitei ten bij Grootverbruik inmiddels een einde is gekomen. Het jubi leum zal op dinsdag 19 januari 1982 gevierd worden bij Albert Heijn Grootverbruik in Breuke len, vanaf 15.00 uur. De heer Piet Schouten kwam op 4 februari 1957 in dienst bij het Produ kt ie bedrijf te Zaandam als gröndstoffenlosser. Na twee jaar werd hij bevorderd tot meel- en puddingmenger. Bij de opheffing van deze produkt- groep werd hij als liftman op de verpakkingsafdeling overge plaatst; daar is hij nog steeds een gewaardeerd collega. Het 25-jarig jubileum van de heer Schouten zal op 4 februari a.s. ge vierd worden. Dinsdag 2 februari 1982 is het 40 jaar geleden dat de heer G. Wille- brordse de Ahold-gelederen kwam versterken. Deze 40-jarige periode werd gestart bij zijn in dienst treden bij Albert Heijn in een bedieningszaak te Middel burg. Later veranderde hij en kwam te werken in de bedienings zaak aan de Scheldestraat te Vlis- s in gen. Bij de komst van de Miro- vestiging in 1971, werd dat fdiaal echter gesloten, waarna de heer Willebrordse overstapte naar Miro. Hij begon daar als medewerker op de zuivelafdeling; later werd hij echter medewerker op de prijslijn van dit filiaal. Daar is hij. ondanks gedeeltelijke arbeidsongeschiktheid, nog met volledige inzet werkzaam. Het 40-jarig jubileum van de heer G. Willebrordse zal op 2 februari a.s. in besloten kring gevierd wor den. Op 12 januari a.s. is het veertig jaar geleden dat de heer H.J.A. van Sc ha ik in dienst trad van Simon de Wit nv. Hij begon zijn loopbaan als maga zijnbediende. Voordat hij in 1949, benoemd werd tot filiaalchef van het toen malige filiaal aan de Ade- laarstruat te Utrecht, doorliep hij diverse winkelfuncties. Na een overplaatsing naar Hilver sum, kwam de heer Van Schaik uiteindelijk te werken in Den Haag. Sinds 1970 is hij daar na melijk bedrijfsleider van het Simon filiaal aan de Voorthui- zenstraat 196. Het jubileum zal op 12 januari a.s. gevierd worden. Maandag 18 januari 1982 is de heer A.G. Korzelius officieel 25 jaar in dienst van Marvelo bv. In feite had zijn jubileum 5 jaar eer der gevierd moeten worden. Voor dat hij in dienst trad. was hij na melijk al 5 jaar werkzaam bij Marvelo, echter wel in dienst van zijn vorige werkgever. In de beginfase werd de heer Kor zelius al vrij spoedig benoemd tot chef van de elektriciensgroep van Marvelo; een functie die hij met enorme inzet en groot enthou siasme vervulde, tot hij wegens gezondheidsredenen deze functie moest neerleggen. Sinds die tijd werkt hij bij de af deling Technische Projecten, waar hij zich vooral bezighoudt met opleidings- en energiebespa ringsprojecten. Ook heeft hij de aanleg van de elektrische installatie in de nieu we koffiefabriek begeleid. Zeer velen kennen de heer Korze lius ook in de functie van tech nisch specialist voor de Pinkster kampen en voor de St. Nicolaas- feesten die ieder jaar ten behoeve van de kinderen van Zaanse Ahold-medewerkers worden geor ganiseerd. Op 7 januari 1982 is het 40 jaar geleden dat de heer M. H. Edelijn als verkoper in het toenmalige fdiaal 86 aan de Burgharl v.d. Bergstraat te Nijmegen in dienst trad. Na in een tweetal filialen als ver koper te hebben gewerkt, werd de heer Edelijn na verloop van lijd benoemd tot vervangend be drijfsleider. Zijn eerste vaste filiaal als be drijfsleider was de bedienings zaak te Velp. In die periode werd het filiaal omgebouwd tot zelfbe dieningswinkel. Na Velp volgde nog een periode waarin de heer Edelijn bedrijfslei der was in het nieuwe filiaal te Rhenen. Momenteel is de heer Edelijn. na een vrij lange ziekteperiode, om gezondheidsredenen als le verko per werkzaam in het filiaal aan de Sperwerstraat te Arnhem. Het jubileum zal op 8 januari a.s. gevierd worden. Op 26 februari 1982 zal de heer A.J. Smout 25 jaar in dienst zijn. Begonnen in 1957 als loonadmi- nistrateur, is de heer Smout in 1952 de afdeling personeelsre gistratie gaan versterken, waar van hij in 1964 afdelingschef werd. In 1967 werd hij benoemd tot hoofd afdeling Sociale Verzeke ringen. Met zijn afdeling is de heer Smout vraagbaak over het ingewikkelde stelsel sociale verze keringen. Een belangrijke laak is ook de zorg voor ongeveer 1.400 langdu rige zieken. Bij veel gepensioneer den is de heer Smout een goede bekende als organisator, in over leg met het Pensioenfonds, van de jaarlijkse dagtocht. Als vriend van Sint Nicolaas is hij een van de drijvende krachten achter hel jaarlijkse Sinterklaas feest in Zaandam. Het jubileum zal op 25 februari a.s. op het hoofdkantoor gevierd worden. Op 7 januari 1982 is het 25 jaar geleden dat de heer E.J. Mei boom op 14-jarige leeftijd in dienst trad van Meester Wij/ie bv. De heer Meyboom volgde de vak opleiding Werknemers in de Vleeswurenindustrie. Het overgrote deel van de 25 jaar. is de heer Meyboom werkzaam geweest hij de bereiding van ge kookte worstsoorten, waar hij zich ontplooide lol een all-round vakman. Sedert enkele jaren heeft hij er de voorkeur aan gegeven om te wer ken op de verpakkitigsafdeling. Hel jubileum zal 7 januari a.s. vanaf 15.30 uur gevierd worden. Donderdag 28 januari a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer G.N.M.J. Thijssen in dienst trad van Albert Heijn. De eerste 4 jaar daarvan was de heer Thijssen werkzaam in diverse filialen in Amsterdam. In februari 1961 moest hij Albert Heijn tijdelijk vaarwel zeggen, wegens het ver vullen van zijn militaire dienst plicht. Eind 1962 keerde hij echter weer terug "op honk" en werd begin 1963 benoemd tot bedrijfsleider ZB. Tot 1969 werkte hij in die functie in diverse filialen in Amsterdam. Midden 1969 volgde zijn benoeming tot BL van een kleine supermart te Haarlem. Sinds oktober 1973 is hij werk zaam als bedrijfsleider SM, en was sedertdien verantwoordelijk voor filialen te Haarlem, Alk maar, Bergen, Heemskerk en, laatstelijk, aan het Soendaplein te Haarlem. Het jubileum zal op 28 januari a.s. gevierd worden. Geslaagd voor het examen le verkoopster/Ie verkoper ETOS S. de Groot L. Braam A. Kardol D. Olyslagers E. Huizing C. Mulders S. Dikker G. Huys T. Jansen S. Inpijn I. Struikma H. v.d. Linden L. Plaisir H. Veenstra C. Smits Het examen werd gehouden 11 november 1981 te Utrecht. Voor het examen verkoopster/ verkoper ETOS zyn geslaagd F. Zwart I R. Kaarls S. Groot I A. Heemskerk F. Haagsma J.v.Ravensbergen J. Tromp v. Eek R. de Graaf Dit examen is gehouden 17 no vember 1981 te Utrecht. Proficiat! 25-jarig zakenjubileum G. Boekelaar S. Spoelstra H.A.M. Jansen 12Vi-jarig zakenjubileum Mw. M. Agelink Mw. M. Meijs 40-jarig huwelyk De heer en mevrouw P. J. Kroonen- Klaassen 25-jarig huwelijk De heer en mevrouw G. Boekelaar De heer en mevrouw L. Westerlaken Huwelijk De heer en Mevrouw Klei De rubriek Flitsjes is een gratis advertentie rubriek voor alle medewerkers van Ahold. De advertenties dienen voorzien te zijn van naam en adres en of telefoonnummer. Advertenties onder nummer kunnen niet worden geplaatst. Te koop gevraagd: tweedehands herenfiets. J.M. O vermeer, tel. 075-162087

Personeelsbladen | 1982 | | pagina 8