"Drie filialen toernooi" voor herhaling vatbaar Filiaal 5578 grote overwinnaar Rene Koekkoek doet mee aan de quiz "Kwistig met muziek" Zaalvoetbal Op de foto's de beide winnende teams dames en heren van filiaal 5578. FLITSEN pagina 11 Op 6 en 20 september en op 24 oktober jl. werkten de ZB- filialen 5547 (Heemstede-Aerdenhout), 5819 (Eksterlaan Haar lem) en 5578 (Wormerveer) een onderling zaalvoetbaltoernooi af, hetgeen zich afspeelde in de sporthal te Krommenie. Zowel een dames- als een herenploeg van elk filiaal kwamen tweemaal tegen elk ander filiaal uit. Bij de dames bleek de ploeg van filiaal 5578 het sterkst te zijn want na twee van de drie avonden stonden ze al zo gunstig dat een eindzege hun al haast niet meer kon ontgaan. Met een doelsaldo van 20 voor en 6 tegen eindigden ze ongeslagen op de eerste plaats. Bij de heren ging de strijd tussen filiaal 5547 en 5578 (dat overigens was samen gesteld uit medewerkers van filiaal 5674 (Krommenie) en 5578). Na twee van de drie avonden stond filiaal 5578 er nog het best voor maar op de derde avond was de laatste wedstrijd tussen deze twee ploegen nog beslissend voor de totale eindzege. In een werkelijk enerverend duel, waar bij beide ploegen furieus werden aange moedigd door een fanatiek publiek, trok filiaal 5578 tenslotte toch aan het langste eind en mocht zich ongeslagen winnaar noemen van dit "drie filialen toernooi". Uit handen van de scheidsrechter ont vingen de beide winnende teams een be ker. Er kan worden teruggekeken op een zeer geslaagd evenement, dat zeker voor her haling vatbaar is. Misschien wel in een wat grotere vorm. De uitslagen en resultaten: 5547 filiaal Heemstede-Aerdenhout 5578 combinatie filiaal Krommenie Wormerveer 5819 filiaal Eksterlaan Haarlem. Dames: 5578 - 5547 8-1 le 5578 5819 - 5547 3-1 8 pnt. doelsaldo 20-6 5578 - 5819 4-3 2e 5819 5547 - 5819 1-0 2 pnt. doelsaldo 7-9 5547 - 5578 1-5 3e - 5547 5819 - 5578 1-3 2 pnt. doelsaldo 4-16 Heren: 5819 - 5578 2-5 le 5578 5547 - 5819 6-1 8 pnt. doelsaldo 23-10 5578 - 5819 8-1 2e 5547 5547 - 5578 2-4 4 pnt. doelsaldo 24-13 5819 - 5547 2-113e 5819 5578 - 5547 6-5 0 pnt. doelsaldo 6-30 ln de maand november werd in alle AH- supermurts in de kop van Noord-Hol land een zuivelaetie gehouden. In het kader van deze actie had de heer L.J. Pieterse van hel AH-filiaal aan het Julia- naplein te Den Helder bijzonder toepas selijke kledij aangeschaft om klanten jonge Goudse kaas vers van het mes te verkopen. Samen Inspannen Samen Ontspannen Dinsdag 17 november was een ge denkwaardige dag in de geschiedenis van AH-filiaal 1191 te Helmond. De SISO (Samen Inspannen Samen Ontspannen) had een fondue-avond georganiseerd, gecombineerd met een kwis en als klap op de vuurpijl de lussen-uitslag van de KDH-actie. Om zeven uur 's avonds waren alle medewerkers aanwezig in de kantine van hel AH-filiaal die voor deze avond was omgetoverd lot een gezelli ge feestruimte. Na het uitstekend verzorgde fondue-gebeuren werden tijdens de kwis de lachspieren ge oefend. Zeer zeker op het moment dat de kandidaten, zonder handen te gebruiken, een om hun hoofd gebon den elastiek moesten verwijderen. Aan het einde van de avond maakte bedrijfsleider L.F. van der Schuren de uitslag van de KDH-wedstrijd be kend en hierbij werd uiteraard de champagne niet vergeten. De be drijfsleider las een brief voor van de zone-manager waaruit bleek dat ook hij bijzonder in zijn schik was met de KDH-actie van AH-filiaal 1191. "Nu nog even over de avond te heb ben nagepraat, moesten we stoppen met de muziek, waarmee tevens de geslaagde feestavond werd besloten. De volgende dag moesten we immers weer KDH-en,aldus voorzitter 1. Traast van de personeelsvereniging SISO. Hij zit 's avonds op zijn kamer met de neus in de boeken, re peteert hitlijsten van de afge lopen twintig jaar, en luistert naar muziek. Rene Koekkoek, net 21 jaar geworden, deed mee aan de quiz "Kwistig met mu ziek" van de NCRV. Presentator daar van is Eddy Becker. Begin augustus reisde hij met 2 bussen vol supporters naar Rotterdam, waar - in het Zuidpleintheater - de opnamen wer den gemaakt. Dezelfde avond al wist hij of hij in de prijzen was gevallen. Voorlo pig moest hij daar echter wel zijn mond over houden, want de uitzending vindt pas 27 februari plaats. Flitsen bezocht Rene voordat de opname werden ge maakt. Rene Koekkoek is een Groninger. Hij werkt op part-time-basis in de super- mart van Albert Heijn in de Groninger nieuwbouwwijk Lewenborg. Met zijn ou ders en twee broers woont hij ook in de zelfde wijk. Wanneer we met hem praten zitten we bij hem thuis. "Nee, ze hebben mij op dit moment niet nodig op de zaak. Kennelijk hebben ze vandaag vol doende mensen aan het werk." Sinds februari van dit jaar is hij min of meer regelmatig aan de slag in het maga zijn van het filiaal. "Ik zou graag in vaste dienst komen van Albert Heijn, maar het lijkt er nog niet erg op." Als veel leeftijdgenoten heeft Rene het moeilijk om aan vast werk te komen. "Ik wil best aan de slag, maar het blijft tot nu toe steeds tijdelijk werk, en ik wil wat meer zekerheid", zegt hij. Spannend De onzekerheid over deelname van Rene aan de tv-quiz is in ieder geval weggeno men. Hij werd destijds via een schriftelij ke test geselecteerd uit maar liefst 800 kandidaten. "Toen ik de oproep op de tv zag, heb ik direct een kaart ingestuurd. Na de eerste schriftelijke selectie gingen we met de zes overgebleven kandidaten uit het Noorden naar Drachten. Daar waren de voorronden. Het spande er wel om, maar uiteindelijk werd ik de eerste. Een inwoner uit Leeuwarden werd door de jury als tweede geplaatst. Hij mocht uiteindelijk ook aan de quiz meedoen. De opnamen daarvoor zijn al gemaakt; ik geloof dat die show over niet al te lan ge tijd wordt uitgezonden. Rene maakt zelf geen muziek maar hij luistert er wel erg graag naar. Hij leent veel platen van de discotheek. Verder schrijft hij veel artiesten aan om foto's met een opdracht en informatie. "Laatst kreeg ik zelfs een gratis single mee gestuurd!" Nog een week en dan is het zover, dan slaat het uur van de waarheid. Al zenuw achtig? "Ja, ik blader wat meer in mu ziekboeken. En dan draai ik regelmatig het bandje af met daarop de muziek waarop ik moet 'playbacken'; dat kreeg ik van tevoren opgestuurd van de NCRV." Toen hij de NCRV opbelde om inlichtin gen in te winnen over de mogelijkheden om supporters mee te nemen, was de te lefoniste ook al belangstellend naar zijn zenuwachtigheid. "Helemaal niet erg hoor", sprak zij hem bemoedigend toe. "alle deelnemers hebben dat. Je moet juist een beetje in spanning zitten om het voor de camera straks goed te doen." Fikse steun heeft hij in ieder geval gehad van de 75 supporters die met hem mee gingen naar Rotterdam. Er waren er nog wel meer die mee wilden, maar alle plaatsen in het Zuidpleintheater waren al bezet. "We hebben nog de hulp van een illegale zender hier in de buurt ge kregen toen de verkoop van de kaartjes (nog geen 5,- per stuk) even wat stag neerde. Binnen de kortste keren waren we door de voorraad heen", glundert de vader van Rene. "Ja, natuurlijk zijn we allemaal mee gegaan. We zaten zelf veel meer in de zenuwen dan Rene!", ver trouwt hij ons toe. Foto boven: Een gelukkige Rene (met gestreepte trui) hoort van Eddy Becker (met microfoon) dat hij in augustus mee mag doen met de echte quiz "Kwistig met muziek".

Personeelsbladen | 1982 | | pagina 11