Nieuw Albert Heijn-filiaal in Bilthoven Albert Heijn aan het Bisonspoor open 1982 Denk per cent voor 't rendement FLITSEN pagina 9 In het winkelcentrum De Kwinkelier te Bilthoven is op woensdag 4 november een nieuw filiaal van Albert Heijn ge opend. Daarmee werd eveneens het win kelcentrum officieus in gebruik geno men, aangezien deze AH-vestiging als één der eerste bedrijven van dit centrum de deuren voor het publick opende. Bedrijfsleider van dit filiaal is de heer P. Hendriks (32), die wordt geassisteerd door 56 medewerkers inclusief part timers. In het filiaal zijn op een verkoopopper vlakte van 1.100 mJ meer dan 3000 arti kelen uitgestald. Naast kruidenierswaren, aardappelen, groente en fruit, is er een ruime keuze aan vlees en vleeswaren, wild en gevogel te. brood, kaas, bloemen en planten, tijdschriften en de overige zaken die da gelijks in een huishouden nodig kunnen zijn. Personeelsblad Ahold nv December 1981 38-ste jaargang no. 10 verschijnt 10x per jaar Oplage: 30.000 Redactiesecretariaat: Ankersmidplein 2 Kamer 1701 1506 CK ZAANDAM Tel.: 075-593026 Redactie: Mevrouw T. Plooijer (075-593026) E. Muller (075-592519) Contactpersonen: F. Bosch Albert Heijn (075-592223) J. Breeschoten Distributie (075-592220) W. v. Dijk Albert Heijn-zelfbediening (075-592006) J. van Eik Simon (075-592766) W. Haeser Levensmiddelen Industrie Ahold (075-592369) Mw. T. Harder Personeelszaken (075-592726) P. Hesp Albert Heijn-filialen (023-330016) J. G. Jager Miro (075-593009) A. W. Kuipers Simon-filialen (01899-19669) H. Malag Albert Heijn-buitendienst D. Rövekamp Alberto (075-592184) Redactie en vormgeving in samen werking met PR Bureau van Hulzen, Voorschoten - A. de Roo. 'Werken aan de toekomst zo kan een verbouwing ook omschreven worden. Het Albert Heijn filiaal te Heeze timmer de de afgelopen 3 maanden driftig aan die toekomst. Vanzelfsprekend moest het filiaal wel gewoon openblijven. Situaties als op bovenstaande foto kun nen dan wel ontstaan. Het lijkt ons dat in zo'n geval Klantgericht Denken en Handelen nodig is om irritaties bij de klant te voorkomen' Op woensdag 18 november jl. werd om 9.30 uur het nieuwe Albert Heijn-filiaal aan het Bisonspoor te Maarssenbroek geopend. Deze nieuwe Albert Heijn-vestiging, de grootste in de provincie Utrecht, is een zgn. type 4-winkel. Bedrijfsleider van dit Albert Heijn-filiaal is de heer B.A.J. van der Veen, geas sisteerd door 60 medewerkers, inclusief part-timers. Onder de artikelen in dit filiaal in Maarssenbroek o.m. kruidenierswaren, aardappelen, groente en fruit, vlees- en vleeswaren, bloemen en planten, brood en kaas. Ook het aanbod non-food artikelen is groot. Daaronder o.m. mode, tijdschrif ten, foto- en filmartikelen - inclusief een extra snelle afdrukservice, videobanden in en verkoop en verhuur - en grammo foonplaten met flinke korting op de ver koopprijs. Aan: Baas Van: Zakelijke autorijders Terwille van de kosten, baas, Zijn wij er toe bereid, En stellen voor een regeling 'HERZIEN A UTO-BELEID. Het is ons deze keer dan ook Van harte welgemeend, Wij stellen ons na nu tevreden Met een leel'ke eend. Wij dringen zó de kosten t 'rug. (Al duurde het wat lang), Wij zijn ons eind'lijk eens bewust Van het BEDRIJFS-belang. Maar gun ons baas, nog wel één ding. Dat verlangen wij toch zo, Een ANDER zichtbaar onderscheid In 't ons begeerd nivo, Geef mooie sterren, voorgedrukt Op blinkend goudpapier, Dan plakken wij, in EIGEN tijd, Die wel op het portier. Aan: Baas Van: Vergaderaars En wij dan? Ja, ook wij doen mee, Na nu NÓÓÓÓIT meer een duur diner, Wij drinken voortaan niet maar raak Op kosten van de Ahold-zaak. Vergaad 'ren doen wij zeker hoor, Voortaan gewoon op het kantoor, En we eten daar dan slechts nog maar Een soepje en biefstuk-tartaar. En de baas zal echt niet krent 'rig zijn Met één, vier, vijf, zes flessen wijn. Voor tussendoor wat coupe-glacé, En wie het wil nog gore thee, Of mokka koffie met gebak, Bonbons en Jantje-uit-de-zak. jnuio - JJiRK Ht6 Jé gootje vooft. Hé baas, DAT houden wij toch wel? U bespaart voortaan toch het hotel? Aan: Baas Van: Twaletpapier-gebruikers Baas, is dat geen goed idee? Géén papier meer op de plee? Verstrekt U, ook al lijkt het dol, De Flitsen voortaan maar per rol. Aan: Baas Van: Koffie- en thee-gebruikers Kannen koffie en sloten thee, Oh baas wat doen we daar nu mee? Gooit U, na nu, in overleg De helft ervan toch ZELF vast weg. Aan: Baas Van: Eenurzjie-gebruikers Ja baasje, heus, wij wisten wel, Uw hoge reek 'ning van de Shell, Benzine, gas, all'maal zo duur, Maar ja, wij waren zo vol vuur; Wij reden hard in Uw belang, En echt niet zo uit geldingsdrang. U weet, wij zijn altijd zo druk, Dus scheuren onze banden stuk, 'Op tijd, op tijd, was onze leus, Maar echt na nu is onze keus, (De eenurzjie vindt daarbij baat). Wij komen voortaan maar te laat. 't Ee-lek-teu-ries is ook zo'n post, Die zakken vol met goud U kost. Die krijg je ook niet meer kado, Onzvrouwen klagen ook al zo. Dus baas, oh baas, wij roepen luid: "Voortaan doen wij de lampies uit. In 't donker werken 's best wel fijn, Daar we "lichten" van onszelf reeds zijn. Aan: Medewerkers Van: Baas Wij beloven, na Uw geste, Op z 'n aller-aller minst, Dat ook WIJ bij blijven dragen Aan die gore, vuile winst. 't Doel is vies, dat 's zeker weten, Het is zellufs aa-soo-sjaal, Maar een zaak ZONDER die rommel, Wordt allengs zo aak 'lig kaal. 't Is jammer, jullie motten eten En nog wonen ook, helaas, Als dat niet was, had ik 't beter, Was ik g'heel alleen de baas. Maar ik moet met jullie leven, G'lukkig zijt ge steeds tevrêe, En omdat dat zo is heb ik Daar tenminste vrede mee. 't Aanbod is zéér hartverwarmend, 'k Ben tot tranen toe geroerd, Daarom toon ik mij tegen over U ook niet beroerd. U HOEFT niet in een Eend te rijden, Houd Uw Honda, Chevrolet, Uw Renault of Uw Mercedes, 'k Ben de laatste, die 'r op let. Blijf ook maar zéér veel vergaad'ren. Als het kan, BUITEN DE DEUR, Dan heb ik tenminste daarmee Straks ook niet al die malheur. Eenurzjie is er voldoende, Dus gebruik gerust maar raak, Nieuwe eenurzjieke bronnen Zijn alreeds weer in de maak. Koffie, thee, blijf 't rustig drinken, 't Is nooit te veel, denk ik dan maar, Tenslotte ben ik, moet U weten, Thee- en koffie-handelaar. Oh jee ja, IK moet 't betalen, Tja, dat's waar en niet zo fijn. Kunt U dan fudomme voortaan Niet wat zuinig daarmee zijn? Pleepapier? 't Is om te gillen, Hart 'lijk dank voor 't gulle bod, Propt U na Uw groot-behoefte Rustig meters in de pot. Gaat U door als steeds hoor mensen, Anders is 't voor U zo rot. Hooguit ga IK aan die kosten Ooit nog eens een keer kapot. 'n Wat dan nog mijn beste lieden, Persoonlijk ga 'k dan niet teloor, En op EIGEN kosten gaat U Zelf daarna toch lekker door? Gelukkig Nieuwjaar beste lieden, Gelukkig Nieuwjaar Appie Heijn, Dit alles was voor U bedoeld hoor, en 'tuuuuüuuuürlijk niet voor IIKIN KOZIJN Zelfs op de dug vun je leven nog even "lungs de zuuk In dit geval niet om te werken, muur alleen voor hel leuke pluutje in het plukhoek. Die mogelijkheid heb je uls 2 medewerkers uil één filiuul in de huwelijksboot stappen. In dit ge val gebeurde dut I oktober jl. door Henk Sjoerds. Ie verkoper op de AGh- afdeling, en Nel Stuvasl. caissière/administratrice, van het AH-filiaal aan de Slinge 690 in Rotterdam. Cn albert; lieijn

Personeelsbladen | 1981 | | pagina 9