spart FLITSEN a n 0 W Distributiecentrum Veghel wint eerste landelijke Miro-zaalvoetbaltoernooi Filiaal 1208 wint opnieuw AH zaalvoetbaltoemooi UITSLAGEN: v', vr* - m\. 1 mi FLITSEN pagina 11 Voor de tweede achtereenvolgende keer heeft het filiaal 1208 van het Eindhovense Frans Leharplein het Albert Heijn zaal voetbaltoernooi gewonnen. Dit toernooi, dat voor de tweede keer werd gespeeld, werd op zondag 18 oktober gehouden in de Eindhovense sporthal "De Oude Toren met tien filialen uit de regio Eindhoven. "Er waren dit jaar veel aanvragen van andere filialen uit de provincie. We heb ben echter bewust gekozen voor een be perkt aantal deelnemers. De schoon heidsfoutjes van het eerste toernooi wil den we wegwerken. Dat verliep prima. Nu we de zaak onder de knie hebben, gaan we het toernooi wat ruimer opzet ten. Wat ons betreft wordt het een jaar lijks toernooi, desnoods met voor rondes." aldus Johan Boeijen die samen met Ad van Doveren de leiding van het sportevenement had. Succes Het toernooi blijkt aan te slaan. Niet al leen was het plezier bij de deelnemers groot, de publieke belangstelling was ook goed. Collega's, vrienden, familie leden en kennissen bevolkten de tribune. Dat de gezelligheid minstens net zo be langrijk is als de sportieve prestatie, spreekt vanzelf. Wat niet wegneemt dat bij tijd en wijle zeer verbeten gestreden werd om een beslissend doelpunt. De beide arbiters die afwisselend de wedstrijden begeleidden, waren echter van mening dat het toernooi bijzonder sportief was verlopen. Ernstige blessures bleven uit en zware straffen hoefden er evenmin uitgedeeld te worden. De finalestrijd ging dit jaar opnieuw tus sen het filiaal Frans Leharplein en het filiaal Canisiuslaan. Dat waren ook de finalisten van het eerste toernooi. Vorig jaar was de zege van het Frans Le harplein groot. Ditmaal ging het moei zamer. De druk op het doel van de Canisiuslaan was zwaar, maar be drijfsleider Theo Thijssen ranselde als doelman menig schot uit zijn doel. De beste kans kreeg Giliam Tizyaki drie mi nuten voor tijd toen hij twee man handig uitspeelde en met een diagonaal schot laag inschoot. De bal sprong echter te gen de paal. Na twintig minuten moesten strafschop- Pechprijs: A. van AIM [RooMenluun) vanwege P™ uitkom* brengen. Hel Frans tehar- een eigen doelpunt. plein bleek daarin oppermachtig en won Topscorer: Wim van Meegen (Frans Lehar- daardoor de tweede Kempenland wis- plein seltrofee" die door bedrijfsleider Schuur- Fair play cup: Geldrop. man van filiaal 1208 werd uitgereikt. Roostenlaan Nuenen 1 5 Fr. Leharplein Hendr. Staetslaan 8 1 Roostenlaan Limburglaan 1 3 Nuenen Fr. Leharplein 1 5 Hendr. Staetslaan Limburglaan 0 5 Roostenlaan Fr. Leharplein 0 1 Nuenen Limburglaan 0 2 Hendr. Staetslaan Roostenlaan 3 2 Fr. Leharplein Limburglaan 0 0 Nuenen Hendr. Staetslaan 4 3 Poule A eindstanc Frans Leharplein 4 3 10 7 14- 2 Limburglaan 4 3 10 7 10- 1 Nuenen 4 0 0 2 4 10-11 Hendrik Staetslaan 4 10 3 2 7- 19 Roostenlaan 4 0 0 4 0 4-12 Poule B Corridor Geldrop 1 3 Canisiuslaan Woensel I 0 1 Corridor Karregat 4 4 Geldrop Woensel I 3 1 Canisiuslaan Karregat 2 1 Corridor Woensel I 1 1 Geldrop Karregat 1 0 Corridor Canisiuslaan 0 3 Woensel 1 Karregat 0 2 Gel drop Canisiuslaan 0 1 Eindstand: Geldrop 4 3 0 1 b 7 3 Canisiuslaan 4 3 0 1 b b 7 Woensel I 4 112 3 3 b Karregat 4 12 1 3 5 9 Corridor 4 0 12 1 6 11 Halve finales: Frans Leharplein Geldrop 3 1 Canisiuslaan Limburglaan 1 0 Finale: Frans Leharplein Canisiuslaan 3 2 (na strafsch.) Het eerste landelijke Miro-zaalvoetbal toernooi, dat zondag 25 oktober jl. in de sporthal van het maritiem instituut De Ruyterschool in Viissingen is gehouden, is na veel spanning beslist in het voordeel van het distributiecentrum Veghel. In de finale streden de Brabanders tegen het team van de Taxicentrale Viissingen -het enige niet-Miro team dat aan het toer nooi deelnam. Beide teams plaatsten zich in de finale door als eersten in hun poule uit de voorronden te komen. In to taal streden tien ploegen mee om de in zet van het toernooi: een wisselbeker. In de voorronden duurden de wedstrij den vijftien minuten: de strijd om de eerste tot en met de zesde plaats duurde een half uur per wedstrijd. De finale bracht veel spannende momen ten en vooral de keeper van Veghel, Léon Nollé. zorgde voor spectaculair keeperswerk. Hij wist menig hard schot vakkundig te keren. Hoewel de Taxicen trale aanvankelijk iets sterker was. ble ven doelpunten uit. Er waren dan ook al 23 minuten gespeeld voordat Jack de Laat na een prachtige solo de Braban ders naar 1-0 schoot. Drie minuten later moest de Brabantse doelman capitule ren. Wil Wijnands bracht de balans weer in evenwicht (1-1). En hoe de sup porters hun ploegen ook toeschreeuw den, er kwamen geen doelpunten meer. Scheidsrechter W. Schot hij leidde sa men met collega W. Bos de wedstrijden moest deze spannende en sportieve fi nale onbeslist beëindigen. Penalties Een serie van drie penalties per team moest de beslissing brengen. En weer was het Léon Nolle die Veghel aan de uiteindelijke zege hielp. De Brabantse keeper wist de eerste strafschop te keren en dat bleek de overwinning te zijn, want zijn Vlissingse collega moest drie maal de bal uit het net halen. De laatste maal was het zelfs weer Léon Nolle die de beslissende treffer voor Veghel inschoot en zijn ploeg aan de verdiende toernooi zege hielp. Ook de strijd om de derde en vierde plaats, tussen Assen en Beek werd een aardig kijkspel met veel fraaie momen ten. Assen bleek echter over meer schut ters te beschikken. De Drentse ploeg ze gevierde met 4-2. De finalisten van het AH-zaalvoetbal- toernooi in Eindhoven: links het team Canisiuslaan en rechts de winnaars van het Frans Leharplein. M i 4 Stralende winnaars en aanvoerders van de deelnemende teams na afloop van de prijsuitreiking. Wegens succes Aan het eind van het toernooi werden in de kantine van de sporthal de prijzen uitgereikt door de heer J. W. Van Kuijk, bedrijfsleider van Miro-Viissingen. Hij kon terugkijken op een succesvol en sportief toernooi dat naar zijn mening voor herhaling vatbaar is. Instemmend applaus ondersteunde zijn suggestie. De organisatie was in handen van Wil van Os, Ruud Cevaal en Wim Hoogen- dijk, medewerkers van Miro-Viissingen. Op de suggestie van de Vlissingse be drijfsleider om in het vervolg de toer- nooiwinnaar als organisator van het vol gend toernooi aan te wijzen werd door Veghel positief gereageerd, zodat de Brabanders het tweede toernooi zullen organiseren. Hulde De heer Van Kuijk bracht vervolgens hulde aan de scheidsrechters, die het toernooi in goede banen leidden. Zij kre gen bloemen, medailles en een geschenk onder couvert. Vervolgens kregen alle deelnemende teams een prijs. Voor de ploeg uit Veghel waren er naast de wis selbeker en een definitieve prijs tevens voor alle spelers bloemen. De sportiviteitsprijs ging naar het team van Miro-Veenendaal. Deze ploeg was ondanks een aantal geblesseerde spelers toch naar Viissingen gekomen en moest daar met 'geleende' spelers opereren. De einduitslag is: 1. Distributiecentrum Veghel; 2. Taxicentrale Viissingen; 3. Miro Assen; 4. Miro Beek; 5. Miro Maastricht; 6. Miro Veenendaal; 7. Mi ro Viissingen I; 8. Miro Heerhugowaard; 9. Miro Viissingen II; 10. Miro Nijme gen. «S8&-: -ï

Personeelsbladen | 1981 | | pagina 11