m .mm In Memoriam pagina 8 FLITSEN De heer D. Kwakkel trad op 1 no vember 1956 in dienst van Albert Heijn als sous-chef op de afdeling Rekening Courant te Zaandam. Via de functie van regionaal per soneelschef werd hij ZPOF. Daar na was hij werkzaam als project leider Organisatie Ontwikkeling in het DC te Zaandam, waarna hij via de afdeling Opleidingen weer terug kwam naar het hoofdkan toor. Hij was daar enige jaren werkzaam. Thans is de heer Kwakkel Area- personeelschef in de regio 's Noord-Holland en het Gooi. Het jubileum wordt vrijdag 30 ok tober gevierd in het DC Zaan dam, waar ook het area-kantoor is gevestigd. De heer M. P. L. Bosch trad op 2 november 1956 in dienst bij Al- bert Heijn als bediende in het filiaal te Leerdam. Eind 1962 volgde zijn benoeming tot bedrijfsleider van het filiaal aan de Hoogstraat te Nieuwen - hagen, waarna op 16 december 1964 zijn aanstelling tot be drijfsleider in het filiaal te Schaes- berg volgde. Deze functie be kleedde de heer Bosch tot aan de sluiting van het filiaal in maart van dit jaar. De heer Bosch is nu werkzaam in filiaal 1153 te Maastricht, waar hij vooral is belast met het beheer van een winkeltje in het Huis van Bewaring te Maastricht. Het jubileum zal op 2 november a.s. in huiselijke kring worden ge vierd. AC Restaurants neemt „De Vale Ouwe" over AC Restaurants bv is van plan het pand waarin het bekende Hotel Restaurant "De Vale Ouwe" in 't Harde is ge vestigd, te kopen. De huidige exploitant, Mahoco bv, heeft onlangs besloten de exploitatie van "De Vale Ouwe" per 15 december a.s. te beëindigen. Het vlak bij de snelweg Amers foort-Zwolle gelegen pand zal worden omgebouwd tot een AC Restaurant dat zal be schikken over een zelfbedie ningsrestaurant (132 zitplaat sen) en een bedieningsrestau rant (80 zitplaatsen) met open grill. De hotelexploitatie zal niet worden voortgezet. Naar ver wachting zullen de onderhan delingen over de aankoop van het pand voor het einde van dit jaar worden afgerond. De Ondernemingsraad van AC Restaurants bv heeft in middels ten aanzien van de voorgenomen transactie een positief advies uitgebracht. In dit nieuwe AC Restaurant zal werkgelegenheid worden geboden voor ongeveer 30 me dewerkers. Tezamen met het reeds in aanbouw zijnde AC Restau rant Sliedrecht zullen er in 1982 totaal 17 AC Restaurants in Nederland gevestigd zijn. Op 5 november 1956 kwam de heer A. C. Scholte in dienst van Albert Heijn als bediende in hel filiaal De Grote Krocht te Zand- voort. Na een aantal jaren werd hij over geplaatst naar het filiaal te Heemstede. Het afwisselende werk in de "ope- ningsploeg" trok hem echter aan, en na verloop van tijd kwam hij dan ook te werken op de afdeling pré-opening. Bij de integratie van deze afdeling in de Dienst Technische Projecten werd hij benoemd tot Technisch Projectcoördinator in de Project groep Albert Heijn Supermarts. De heer Scholten is nog steeds als zodanig werkzaam. Het jubileum zal in besloten kring worden gevierd. Op 5 november a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer E. H. J. Bouwhuis bij Meester Wijhe bv in dienst trad. Hij startte zijn loopbaan bij Meester Wijhe bv in de expeditie als afweger/orderpicker. Hoewel de heer Bouwhuis nooit in het uitbeenvak werkzaam was, slaagde hij er toch in het volledige vakdiploma van de slagersvak school te behalen. Enige jaren na de overname door Ahold nv, werd de heer Bouwhuis 'tijdelijkingezet als calculator bij de afdeling kostprijsbewaking. Dit 'tijdelijke' bleek echter een permanent karakter te hebben, want nog steeds houdt de heer Bouwhuis zich bezig met de bere kening van de kostprijzen. Donderdag 5 november a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer C. H. Bodde in dienst kwam bij Albert Heijn. Hij begon zijn loopbaan als bediende in het filiaal te Emmen. Na verschillende functies in filialen te Almelo, Enschede, Kampen en Groningen, werd de heer Bodde in 1961 aangesteld als reserve-chef voor de Noordoostelijke filialen. In 1962 volgde zijn benoeming tot chef van het filiaal in Ommen; in 1963 gevolgd door dezelfde func tie te Stadskanaal. In 1967 ging hij in opleiding tot SMBL. Januari 1969 slaagde hij daarvoor en werd benoemd tot SMBL van het filiaal aan de Mo- zartlaan te Hengelo. November 1973 werd de heer Bodde overgeplaatst naar de Su perman aan de P.C. Hooft laan, eveneens te Hengelo. Daar is hij nog steeds werkzaam. Het jubileum zal 5 november a.s. gevierd worden. Op 5 november 1956 trad de heer J. J. A. Termeer in dienst van de firma Hoeve te Amsterdam. In de 25 jaar die sindsdien verlie pen. maakte de heer Termeer heel wat mee. Zo werd Firma Hoeve in 1961 overgenomen door Albert Heijn. In 1962 werd de nieuw gebouwde fabriek te Zwanenburg in gebruik genomen; de produktie van ver pakt gesneden brood nam daar een grote vlucht. Achtereenvolgens als bakker, deegmaker en ovenist heeft de heer Termeer deze veranderin gen, maar ook de omschakeling van de laatste jaren naar onver pakt, zgn. ambachtelijk, brood meegemaakt. De datum van de viering van het jubileum van de heer Termeer is nog niet vastgesteld. De heer S. Spoelstra trad 1 no vember 1956 in dienst als bedien de in het filiaal Beethovenstraat te Amsterdam. Na allerlei omzwer vingen langs diverse andere AH- filialen, volgde zijn benoeming tot bedrijfsleider van het filiaal aan de Lange Leidsedwarsstraat te Amsterdam in 1959. In november 1962 voltooide hij de opleiding tot BL Supermart en volgde zijn aanstelling tot be drijfsleider van het filiaal in Hoogeveen. In 1964 verwisselde hij van filiaal en werd werkzaam te Haren. Na dat hij in de jaren 1966 en 1967 op het Hoofdkantoor werkzaam was als opleidingsfunctionaris, werd hij in 1967 benoemd tot be drijfsleider van het filiaal te Amersfoort. In verband met gezondheidsrede nen moest de heer Spoelstra daar in 1976 afscheid nemen en ging hij, op tijdelijke basis, halve da gen werken bij de afdeling "Trou ble Shooting Team. Daar is de heer Spoelstra nog steeds werkzaam. Het jubileum zal 6 november a.s. gevierd worden in AC Restaurant Leusden. De heer A. Zwijgers uit Utrecht i op 5 november 1951 25 jaar ir dienst bij Albert Heijn. Het Albert Heijn filiaal in Nijkerk was de eerste standplaats voor de heer W. van Ballegooijen, toen hij 12 november 1956 in dienst trad. In de vijf jaar dat hij daar werkte, verzorgde hij o.m. de aflevering van bestellingen. Ook maakte hij daar de wisseling van bedienings naar zelfbedieningszaak mee. Na een korte periode in het filiaal te Laren, kwam hij in 1961 te wer ken in het filiaal te Bilthoven als chef van het magazijn. De laatste jaren is de heer Van Ballegooijen daar verantwoordelijk voor de ontvangst van leveringen, de emballage-afdeling en de bestel ling van een aantal artikelen. Aangezien filiaal 5801 te Biltho ven binnenkort de deuren zal slui ten, wordt de heer van Balle gooijen begin november overge plaatst naar het ZB-filiaal in Amersfoort, waar hij een soortge lijke functie zal uitoefenen. Het jubileum zal 13 november a.s. gevierd worden. Op 2 november a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer H. AM. Jan sen in dienst trad van Albert Heijn. Hij begon zijn loopbaan als be diende in het filiaal te Tilburg. Na diverse functies binnen het be drijf, werd hij in 1965 bevorderd tot reserve-chef Zelfbediening. Dit mondde in 1967 uit tot zijn aanstelling als BL van het ZB- filiaal in Arnhem. Al snel, in 1968, werd hij bevor derd tot BL van de toenmalige KSM te Arnhem. In 1969 volgde zijn opleiding tot BL Supermart. De heer H. A. M. Jansen is sinds 1971 werkzaam als bedrijfsleider van het filiaal te Vught. Het jubileum wordt 2 november a.s. gevierd. RECTIFICATIE Waar wordt gewerkt vallen fou ten, ook bij het maken van Flit sen. In de jubilcumlijst die in vo rige Flitsen was opgenomen, ver meldden wij dat de heer S. Spoelstra \2lA jaar in dienst was. Aan het stukje dat aan hem ge- wyd is en dat u op deze pagina kunt vinden zult u echter zien dat hij zijn 25-jarig jubileum viert. Niet opgenomen in deze lijst was de heer J. Hodemakers die op 22 december a.s. zijn 40-jarig /.akenjubileum hoopt te vieren. Op 8 september 1981 is op 36- jarige leeftijd overleden mevrouw THEA v. d. KRAAN Sedert oktober 1969 was zij in dienst van Simon de Wit bv en werkzaam in ons filiaal aan de Ambachtsgaarde 162 te Den Haag. Mevrouw v. d. Kraan zal bij haar chef en collega's in herinnering blijven als de hartelijke en enthousiaste medewerkster die steeds bereid was anderen te hel pen. Onze deelneming gaat uit naar haar ouders en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Directie Simon de Wit bv. Op 13 september 1981 kwam bij een verkeersongeluk te Raalte om het leven JANNES BOSCH op de leeftijd van 21 jaar. Jannes Bosch kwam op 28 au gustus 1978 in dienst bij Meester Wijhe bv. Ruim drie jaar heeft hij op zijn eigen, stille wijze zijn beste krach ten gegeven in diverse afdelingen van ons bedrijf. Wij wensen zijn ouders en broers alle sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Directie Meester Wijhe bv. Ten gevolge van een noodlottig ongeval is, tijdens zijn vakantie in Spanje, onze collega en medewer ker de heer ROB WOUDA ernstig ziek geworden en op 21 september jl.op 49-jarige leeftijd overleden. De heer Wouda was sedert mei 1955 in onze dienst en laatstelijk werkzaam op onze banketafde ling. Zijn nabestaanden hebben beslo ten dat Rob in Spanje begraven zou worden; de begrafenis vond 24 september jl. plaats. Rob Wouda zal in onze gedach ten voortleven als een prettige en gewaardeerde collega. Wij wensen zijn familie veel sterk te toe bij het dragen van dit ver lies. Directie en medewerkers Albro Bakkerijen Zwanenburg bv. Op 22 september jl. overleed in de leeftijd van 77 jaar de heer J. RUUSCH gepensioneerd bedrijfsleider Albert Heijn. Op 23 september jl. overleed in de leeftijd van 72 jaar de heer J- TEN BOSCH gepensioneerd medewerker Produktiebedrijf Zaandam. Op 29 september jl. overleed in de leeftijd van 65 jaar de heer C. DE LANGE gepensioneerd medewerker Concerndiensten Ahold. Mogen zij rusten in vrede. DANKBETUIGINGEN 25-jarig jubileum D. Hamstra. Arnhem J. Brogens. Waddinxveen K. Lakeman. Amsterdam 40-jarig jubileum S. J. Wilhelmus. Zaandam 25-jarig huwelyk Heer en Mevrouw F. Schoemans, Simon - Valkenswaard.

Personeelsbladen | 1981 | | pagina 8