Cj l a J f gen.\ pagina 8 FLITSEN De heer N.E.P. Kuin trad op 27 augustus 1956 als bediende bij Al- bert Heijn in dienst in het filiaal Leusderweg te Amersfoort. Nadat hij deze functie ook in filiaal Drie bergen had vervuld, werd hij be noemd tot assistent-chef welke functie hij uitoefende in filialen in Apeldoorn, Arnhem en Amers foort. Op 5 september 1963 volgde zijn benoeming tot bedrijfsleider in fi liaal Weesp. Na Weesp volgden nog de filialen Hilversum-Ker- kenlanden. Doorn en Bilthoven. In het laatste filiaal is de heer Kuin nog steeds werkzaam. Het jubileum wordt, i.v.m. va kantie, gevierd op donderdag 3 september a.s. ten huize van de jubilaris. Op 25 augustus a.s. zal de heer H.A. van Urk, bouwkundig coör dinator in de Projectgroep AHSM van de Dienst Technische Projec ten, 40 jaar in dienst zijn. Hij begon zijn dienstverband met Albert Heijn nv als timmerman en bleef dit ongeveer tot 1950. Toen werd een onderhoudsdienst ge vormd uit de toenmalige timmer- winkel en de technische dienst. De heer Van Urk werd belast met de coördinatie van het onder houdswerk in de filialen en de produktiebedrijven. Deze werk zaamheden is hij blijven uitvoe ren, hoewel zijn plaats in de orga nisatie veranderde van Bouw afde ling via Bouw Technische Dienst in Dienst Technische Projecten. De jubilaris had diverse nevenac tiviteiten. Zo was hij lid van de be drijfsbrandweer en de bedrijfsbe- wakingsdienst, die later werd om gevormd tot de AH-schiet- vereniging. De jubileumviering vindt plaats op 25 augustus in het personeels- restaurant van het kantoor West zijde. f m Op 17 september 1956 trad in het Albert Heijn filiaal in Baarn de heer A.H. van den Berg in dienst. Dat filiaal was toen een bedie ningszaak. waar hij nog op de bakfiets gereden heeft. Hij maak te de ombouw naar zelfbedie ningszaak mee. Op 5 januari 1959 vatte hij zijn oude beroep van eta leur weer op. Hij werd toen aan gesteld als etaleur in rayon Het Gooi. Begin 1960 werd hij opge nomen in de "openingsploeg". Op de afdeling pre-opening maakte hij in de loop der jaren de ontwikkeling van allerlei filiaal- vormen van kleine zelfbedienings filialen tot grote Miro vestigingen mee. Sinds kort is hij werkzaam op de afdeling Inkoop van de Dienst Technische Projecten. Zijn 25-jarig jubileum zal in besloten kring worden gevierd. Op 27 augustus a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer A. W. Strijk- veen bij Meester Wijhe bv in dienst trad. Na een aantal jaren als mole naarsknecht werkzaam te zijn ge weest begon hij zijn loopbaan bij Meester Wijhe bv als medewerker bij het invriezen van diverse spek- soorten. Hier moest gewerkt wor den onder extreem lage tempera tuur, waarbij de kwaliteit van de beschermende kleding nog niet was zoals heden ten dage. Na een paar jaar vroeg hij dan ook overplaatsing naar een wat minder koude afdeling. Hij werd toen overgeplaatst naar de afdeling "ontvangst hulp grondstoffen", waar hij zich ont popte tot een bekwaam medewer ker. De laatste jaren werkte hij o.a. als plaatsvervangend groepsleider in deze groep. Na een vrij lange ziekteperiode bleek aangepast werk in een om geving met hoge temperaturen voor hem noodzakelijk te zijn. In goed overleg lukte dit, zodat hij tot volle tevredenheid en in een uitstekende collegiale sfeer als magazijnmedewerker kan blijven functioneren. Op 2 september a.s. is de heer F.G. Freericks 25 jaar in dienst van onze onderneming. Aanvan kelijk was hij in diverse filialen werkzaam als verkoper. Hij ver vulde verschillende functies in de filiaalorganisatie tot het niveau chef kruidenierswaren. Vervolgens werd hij overgeplaatst naar de afdeling Pré-opening. Hij maakte binnen deze afdeling de ontwikkeling van allerlei filiaalvormen mee. Bij de integratie werd hij aan gesteld als manager technische projecten. Op 17 september 1956 trad de heer B.P. Velema in dienst als in koper AG F bij Albert Heijn. Een werkkring waarin hij het grootste deel van zijn carrière bij Albert Heijn actief is geweest. In 1962 werd de functie van inko per AG F verwisseld voor de func tie van hoofdinkoper AGF. Van 1973 t/m 1978 is de heer Ve lema werkzaam geweest als ver koopleider Verse Kruidenierswa ren Albert Heijn. Na deze periode, waarin sprake was van een decentralisatie van de afdeling Centrale Inkoop, werd hij aangesteld als hoofd AGF en wel per 1 januari 1979. Inmiddels heeft de heer Velema zich, althans zakelijk, terugge trokken uit de groente en fruit wereld: sinds 1 februari 1981 steunt hij AH in de functie van Manager Bijzondere Acquisities in het zoeken naar nieuwe winkel- projecten, waarbij speciale aan dacht bestaat voor overname- en franchise mogelijkheden De viering van dit 25-jarig jubi leum zal plaatsvinden op vrijdag 18 september a.s. Op 20 augustus 1956 trad de heer G. Zondervan als jongste bedien de in dienst bij Albert Heijn in fi liaal Yerseke. Na zijn militaire dienst werd hij in 1962 bediende in filiaal Bergen op Zoom. In 1963 werd hij als le be diende overgeplaatst naar Ginne- ken en vervolgens naar filiaal Zie- rikzee. Waarna hij in 1964 tot assistent chef benoemd werd en in 1965 tot reserve-chef in de divisie Rotter dam. In 1965 werd hij benoemd tot be drijfsleider in het ZB-filiaal Over- schie. In 1967 werd de heer Zon dervan in het kader van zijn oplei ding tot SMBL benoemd tot chef van de afdeling kruidenierswaren te Dordrecht. In 1968 volgde hij de opleiding voor SMBL, waarna hij in 1969 werd aangesteld als SMBL in filiaal IJsselmonde te Rotterdam. In 1971 werd hij overgeplaatst als SMBL naar de nieuwe vestiging Jasmijnhof te Leidschendam en in 1979 naar het filiaal Middelwaard te Zoetermeer. De heer Zonder- van vervult deze functie nog. Mogelijkheid tot feliciteren 20 au gustus 1981. Plaats en tijd worden nog bekend gemaakt. De heer K. Lakeman startte 3 september 1956 zijn loopbaan in de Albert Heijn supermart te Zaandam als verkoper. Via een aantal jaren bij Lita kwam hij in filiaal Buitenveldert in de functie van hoofdkassier en sectorchef. Het jubileum wordt gevierd op 3 september a.s. in de supermart te Buitenveldert. Op 19 juli 1981 was de heer H. ten Hoven 25 jaar in dienst bij Meester Wijhe bv. Dit jubileum is gebaseerd op 2 dienstverbanden en wel van 7 de cember 1953 t/m 30 maart 1954 en daarna onafgebroken vanaf 19 november 1956. In het eerste dienstverband werk te de heer Ten Hoven als jongen van 14 jaar in de worstafdeling. Dit beviel hem maar matig en hij zocht elders werk in de landbouw en fruitteelt. Hier voelde hij zich nogal "eenzaam reden waarom hij in november 1956 toch weer bij Meester Wijhe bv terecht kwam. Na enkele jaren in de expeditie en hammenverpakkingsafdeling ge werkt te hebben vond hij al spoe dig zijn eindbestemming in de zouterij. Hij leerde hier de diverse zoutpro- cessen en werkte zich op tot een allround zouter. De heer Ten Hoven vindt dat er in de afgelopen 25 jaar heel veel is veranderd in de zoutingsproces- sen. Vooral op hygiënisch gebied zijn er strenge richtlijnen en voor schriften. Uiteraard komt dit wel ten goede van het produkt. Op 3 september 1956 kwam de heer J. Muller als etaleur bij Al- bert Heijn. Hij werkte een aantal jaren in het rayon Amsterdam. Door de ontwikkeling van zelfbe dieningszaken en Supermarts, werd het etaleurswerk op den duur minder. Nadat in het begin van de 60-er jaren was gestart met een studio in Zaandam voor het verzorgen van raambiljetten, prijskaarten enz., was de jubilaris hier werk zaam. In de loop der jaren ontwikkelde deze studio zich tot een professio nele werkt ekenstudio. Van deze studio heeft de heer Müller sinds 1975 de leiding gehad tot hij on langs werd aangesteld als Traffic Coördinator van Ahead. Op 27 augustus a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer D. Hansma bij Simon de Wit in dienst trad. Hij startte als bediende in het toenmalige filiaal Naauw te Leeuwarden. Daarna zwierf hij in diverse win kelfuncties door het Noorden en Oosten van Nederland. In 1964 werd hij benoemd tot be drijfsleider van het Simon filiaal Jansstraat te Arnhem, waar hij gedurende vele jaren de scepter zwaaide. Jammer genoeg moest hij enige jaren geleden om ge zondheidsredenen zijn taak als bedrijfsleider beëindigen. Na een lange ziekteperiode is de jubilaris gelukkig weer zodanig hersteld dat hij in de Simon Su permarkt te Wageningen een taak heeft opgepakt in de vers groepen. Op 8 september 1941 is de heer S.J. Wilhelmus in dienst getreden bij Simon de Wit, als bediende in het filiaal Zijlweg te Haarlem. Van 1943 tot 1945 was hij onder gedoken in Zuid Limburg. Na de oorlog werkzaam als le bediende in de filialen Zijlweg, Houtplein te Haarlem en Zuiddijk in Zaan dam. In 1947 werd de heer Wilhelmus aangesteld als filiaalhouder in IJmuiden, een noodwinkel aan het Oosterduinplein. In 1953 werd hij overgeplaatst naar een nieuw te openen ZB te Eindhoven aan de Strijperstraat. In 1958 werd een nieuwe ZB geo pend in Kerkrade, dus werd er verhuisd naar het uiterste zuiden. Al in 1960 was het weer verhui zen, nu naar Hoensbroek waar de 2e SM van Simon geopend werd. In 1969 volgde weer een nieuw te openen SM, nu in Den Haag aan de Escamplaan. In 1978 moest de heer Wilhelmus om gezondheids redenen zijn werk als BL beëindi- Hij is nu werkzaam op het hoofd kantoor te Zaandam, afdeling Ambachtsslagers, als contactman en op de afdeling Vleesadmi nistratie. Op 10 september a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer W.A. van Riel bij Meester Wijhe in dienst trad. Na enkele jaren in de textiel werk zaam te zijn geweest en enkele maanden grondwerkzaamheden te hebben verricht, kwam hij bij Meester Wijhe bv in de worstaf deling. Zijn gehele diensttijd is de heer Van Riel betrokken geweest bij de produktie van rookworsten en knakworsten. Hij begon zijn loopbaan met het eenvoudig "aanbinden" en "op hangen van de worst. Daarna werkte hij 12 jaar in het rook- en sterilisatieproces. In 1970 werd hij benoemd tot meewerkend voorman van de stopafdeling van rookworst en knakworst. Deze functie werd later uitge bouwd en als zodanig functio neert de heer Van Riel sinds enige jaren als groepsleider van de ge noemde groep. Op 27 augustus 1981 is het 25 jaar geleden dat de heer G. Boekelaar in dienst trad bij wat toen het Al- bert Heijn produktiebedrijf was, en nu Marvelo genaamd is. Hij begon zijn loopbaan als mon teur. Door zijn grote inzet en vak kennis heeft hij zich opgewerkt tot chef nieuwbouw en energie. Ook de supervisie over de bouw kundige - en schilderswerkzaam heden behoren tot zijn terrein. Het jubileum zal op 27 augustus a.s. gevierd worden.

Personeelsbladen | 1981 | | pagina 8