Vakantie en Sociale Verzekering GESLAAGD In Memoriam AH "Drieslagtoernooi" beleeft eerste lustrum pagina 8 FLITSEN 1 juni 1981 is het 25 jaar geleden dat de heer H. Büscher bij Albert Heijn in dienst trad op de afdeline Distributie en verpakking in het DDC te Rotterdam. Hij vervulde de functie van hoofdchef dagvers en samen met het hoofd bedrijfs bureau had hij de dagelijkse lei ding. In 1975 werd de heer Büscher bedrijfsleider DC Tilburg. Vanaf 1 januari 1981 is bij werkzaam in de AH groentecentrale te Tilburg. De heer P. v. d. Poel, field mer chandiser bij AHZB is 17 mei 1981 25 jaar in dienst van Albert Heijn bv. Hij startte in 1956 in een bedie ningsfiliaal te Laren. Omdat hij van huis uit slager was, werd hij betrokken bij de start van de ver koop van vers vlees. Gaandeweg is dit zijn hoofdtaak geworden en werd hij benoemd tot field mer chandiser. Als zodanig is hij werkzaam ge weest in de SM-organisatie. Se dert een aantal jaren werkt hij nu in de ZB-organisatie. Hierbij richt hij zich niet alleen op vers vlees, maar ook op andere verse groe pen. Zo heeft hij in de loop der ja ren bij vele remodelingen en ope ningen de verkoop van verse groe pen gestimuleerd. De viering van het jubileum vindt 22 mei a.s. plaats. 22 mei 1981 is het 25 jaar geleden dat de heer A. W. de Rijk in dienst trad bij Albert Heijn. Hij begon zijn loopbaan als assistent chef in de ZB-organisatie. Nadat hij gewerkt had als reserve-chef in filiaal Krugerplein, volgde op 20 mei 1963 zijn benoeming tot ZBBL in filiaal Van Woüstraat, Amsterdam. Om gezondheidsre denen moest de heer De Rijk deze functie neerleggen. Hij heeft daarna als administrateur in di verse Amsterdamse SM's ge werkt; thans in filiaal Gelderland plein. Op 18 juni 1956 trad de heer S. P. v. Hoof als bediende in dienst bij Albert Heijn in de bedieningswin kel te Goes. In 1957 werd hij over geplaatst naar Steenbergen en in 1959 volgde zijn overplaatsing als assistent naar Bergen op Zoom. Vanaf I960 was hij als reserve- chef in diverse filialen werkzaam. In 1962 volgde zijn aanstelling tot bedrijfsleider in het bedienings filiaal Bosboom Toussaintstraat te Dordrecht. In 1966 volgde hij de opleiding voor SMBL, waarna hij in 1967 SMBL werd in het fili aal te Sliedrecht. In 1969 werd hij overgeplaatst als SMBL naar de Slinge te Rotterdam. In 1971 werd hij SMBL van het nieuwe filiaal 1147 te Delft. De heer Van Hoof bekleedt deze functie nog. Het jubileum wordt gevierd op 18 juni a.s. ten huize van de jubilaris, Hendrik Marsmanlaan 128 te Delft. De heer J. Roelofs trad op 7 mei 1956 in dienst van Albert Heijn. Hij was werkzaam als bediende in de filialen te Zwolle, Doetinchem en Enschede. Op 6 november 1961 volgde zijn benoeming tot assistent-chef in fi liaal Enschede. Op 20 mei 1963 werd de heer Roe- lofs benoemd tot reserve-chef en op 9 maart 1964 volgde zijn be noeming tot bedrijfsleider van fili aal Maanstraal te Enschede. Hierna werd hij benoemd tot be drijfsleider in de filialen te Em- men (Hoofdstraat), Hardenberg, Emmen (Emmerhout) en vanaf 15 oktober 1973 is de heer Roelofs werkzaam als bedrijfsleider in de AHZB te Borne. Van oktober 1969 tot oktober 1972 is hij werkzaam geweest in de AH SM-organisatie. Het jubileum wordt gevierd op 7 mei a.s. ten huize van de jubila- Op 14 mei 1981 wordt het 25-jarig zakenjubilevm gevierd van me vrouw C. T. Mandjes. Op die dag is het 25 jaar geleden, dat zij als typiste op de Inkoopad ministratie in dienst trad bij Simon de Wit. Deze functie werd kort daarna gecombineerd met die van telefoniste. Na één jaar werd zij benoemd tot assistente op het secretariaat, aanvankelijk eveneens in combi natie met de functie telefoniste, later full-time assistente secre tariaat. In deze laatste functie kreeg ze te maken met juridische zaken, o.a. woon- en vestigingsvergunningen en onroerend goed aangelegen heden. In 1965 ging zij over naar de afde ling Vastgoed en verwerving on der leiding van de heer H.F. Moll. Deze afdeling werd - na de fusie in 1972 samengevoegd met de Albert Heijn afdelingen tot de DOG. 1 januari 1975 stapte mevrouw Mandjes over naar Verbrumar bv waar zij medewerkster werd op de afdeling Vastgoed exploitatie. De uitbouw van de afdeling werd door haar gerealiseerd en zij werkt er ook nu nog, zij het als hoofd administratie van de vast goed exploitatie. 22 mei 1981 betekent voor de heer C. Slob 25 jaar in dienst bij Melk- export Sterovita bv. Overgeko men uit Utrecht (ga maar zitten, jochie), tot assistent-bedrijfs leider benoemd, waren zijn func ties gedurende deze jaren nogal uiteenlopend. Assistent-bedrijfs leider in Dordrecht. Ingezet bij het starten van Sterovita Rotter dam. Gedurende een aantal jaren werkzaam bij de Sterovita- nederzetting in Düsseldorf. Terug in Dordrecht als leider van de kaasafdeling en thans weer as sistent voor het gehele bedrijf. De datum van viering zal nog nader bekend gemaakt worden. ..jBttit Op 15 juni 1941 trad de heer C. v. d. Waal in dienst bij Sterovita in Dordrecht. Gedurende de afgelo pen 40 jaar vervulde hij verschil lende functies. Begonnen als be diende melkinrichting in een, wat behuizing en omzet betreft toen nog zeer klein fabriekje, groeide zijn functie in de loop der jaren mee en eindigde in zijn benoe ming tot assistent-bedrijfsleider. De heer V.d. Waal is in Sterovita- verband één der laatsten van het éérste uur. Zijn jubileum zal te vens het officieel beëindigen van het actieve dienstverband beteke nen. Wij wensen hem voor de toe komst het allerbeste. DANKBETUIGINGEN 50-JARIG HUWELIJK Hr. en Mevr. Looman Amsterdam 40-JARIG JUBILEUM Hr. W. M. Hassink 25-JARIG JUBILEUM Hr. Greve Zaandam Hr. G. A. de Groote BLfil. 1179 Hr. P. Mesie Amersfoort Hr. A. van der Gaag BL 0403, Simon J. Tijm DC Zaandam 12V2-JARIG JUBILEUM Mevr. T. C. M. v. Nuenen fil. 1256 Mevr. E. Silvius fil. 1703 Mevr. J. Harmsen-Arkesteyn fil. 1100 - 's Hertogenbosch 12Vj-JARIG HUWELIJK Hr. en Mevr.Van Vliet Zaandam Hr. Greve HK Mede namens mijn vrouw, hartelijk dank voor de enveloppe met inhoud die ik ontving bij mijn pensionering. Wij waarderen dit bijzonder. G. Rietkerk Leidschendam Hierdoor wil ik aan directie en collega's van Marvelo mijn hartelijke dank betui gen voor de afscheidsenveloppe. H. Blokzijl Meppel Allen die hebben meegewerkt mij bij mijn pensionering een fijne afscheidsdag te geven, wil ik hierbij, mede namens mijn familie, hartelijk dank zeggen. A. Bijpost v.h. fil. 0609 Op 24 maart jl. zijn voor het examen Simon Caissière geslaagd: H. Parren S. Bruins W. Crauwels M. Jongejans F. Kiene A. Behr G. v. d. Heuvel M. Boons-Hoogakker G. Chelius Z. Özbek S. Blanken L. de Jong 0125 0417 0415 0717 0702 0718 0103 0714 0737 0607 0303 0738 Op 23 februari jl. overleed op de leeftijd van 66 jaar de heer H. A. LUUF gepensioneerd medewerker afd. Inkoop DTP. Op 3 maart jl. overleed op de leef tijd van 67 jaar de heer F. VAN LIESHOUT gepensioneerd medewerker DC- Tilburg. Op 25 maart jl. overleed op de leeftijd van 74 jaar de heer H. J. KOENJER gepensioneerd medewerker Meester Wijhe. Mogen zij rusten in vrede. Onze gedachten gaan terug bij het overlijden van onze vriend Bartelson, die voorheen in zijn functie als portier en zijn binding als ziekenbezoeker zoveel voor zijn medemens heeft betekend. Meer dan vijf en twintig jaar is hij door weer en wind op ziekenbe zoek geweest en had zich veel vriendschap verworven. Hem viel ook de eer toe de eerste IJzeren Heijn te ontvangen voor de buitengewone verdiensten, die hij voor zijn medemens heeft ver richt. Dat kracht en sterkte zijn vrouw gegeven mogen worden. Jac. Sikkes, gepensioneerde De rubriek Flitsjes is een gratis advertentie rubriek voor alle medewerkers van Ahold. De advertenties dienen voorzien te zijn van naam en adres en/of telefoonnummer. Advertenties onder nummer kunnen niet worden geplaatst. Te huur in Hulshorst (Veluwe): Stacaravan op kampeerboerderij - 12 m lang, douche kleuren- tv. Voor 4 personen. Van: heden - tot 12 juni en na 15 augustus. A. Vlieland Tel.: 075-161612. Te huur: Caravan, 3 personen. Zeer mooi gelegen in de bossen van Gemmenich (België) direct achter Vaals. Nog vrij tot 12 juli en na 23 augustus. Voor inlichtingen: N. Dijkstra, Europastraat 44 6372 BE SCHAESBERG Tel.: 045-316220. Dit jaar zal Albert Heün voor de vijfde maal in successie het jaarlijks voetbal toernooi organiseren op 28 mei (Hemel vaartsdag) in sportpark "Hengelder" te Zevenaar. Ook dit jaar zal worden gestreden om de "Drieslag Wisselbeker", die nu nog in het bezit is van filiaal 1059 in Apeldoorn. Aan het toernooi zullen 25 heren- en zes damesteams deelnemen. Na afloop van het toernooi zal er een feestavond wor den gehouden in restaurant "Het Zwijs- hoofd", Lieve Vrouwehof 4 in Didam. Tijdens deze avond, die wordt georgani seerd voor de deelnemers aan dit toer nooi en hun fans, kan men naar harte lust eten en dansen op de muziek van de band "De Altona's". Ook zal er een ver loting plaatsvinden. De kosten bedragen 16,- per persoon. De organisatie van dit vijfde toernooi is weer in handen van de heren D. Ferwerda, B. Bolder en H. de Wilde. Het Voorlichtingscentrum Sociale Verzekering heeft zojuist weer de geheel herziene folder "Vakantie en sociale verzekering" uitgegeven. In deze folder wordt er op gewezen dat wie zijn vakantie voorbereidt, er verstandig aan doet te overwegen of er op het terrein van de sociale verzekering nog iets te rege len valt. Vooral ziekenfondsverzekerden en zij die een uitkering ingevolge de Ziekte wet, de Wet op de Arbeidsongeschiktheidsverzekering, de Algemene Arbeidsonge schiktheidswet of de Werkloosheidswet ontvangen, kunnen daarmee voorkomen dat zij in hun belangen worden geschaad. De folder is gratis verkrijgbaar bij het V.S.V., Rhijnspoorplein 1. 1091 GC Amster dam, telefoon 020-927474.

Personeelsbladen | 1981 | | pagina 8