I v ÊÓ.L ÊÊéM In Memoriam «k 'i it DANKBETUIGINGEN "DC-Biljarter" valt buiten de prijzen pagina 8 FLITSEN De heer N. H. J. Algera trad in dienst bij A hold op 5 maart 1956 als administratief medewerker. Hij werd belast met het uitzoeken van kwesties. In 1966 ging de heer Algera over naar de zg. Grootverbruikersadministratie in het DC aan de Achtersluispolder in Zaandam. Later werd dat de werkmaatschappij Albert Heijn Grootverbruik bv, waar de heer Algera nu chef op de controle afdeling is. De heer Algera is voorzitter van de OR Grootverbruik en lid van de Centrale Ondernemingsraad. Hij is de eerste jubilaris waarvan het jubileum in het nieuwe pand van Grootverbruik in Breukelen gevierd zal worden. Het jubileum zal worden gevierd op 5 maart 1981 om 14.00 uur. De heer W.M. Hassink startte zijn loopbaan bij A hold als winkelbediende op 10 maart 1941. Zijn loopbaan werd van 1947 t.m. 1950 onderbroken om zijn militaire dienstplicht te vervullen in Indië. In 1954 werd hij aangesteld als bedrijfsleider in Apeldoorn, waarna hij in 1964 in opleiding ging voor bedrijfsleider SM, vervolgens werd hij bedrijfs leider in de volgende filialen: 1051 te Hengelo, 1031 en 1072 te Deventer. In 1968 werd hij aangesteld als groepsleider SM en in 1973 volgde zijn aanstelling als ABL van de Miro te Maastricht. Vanaf 1973 behartigt hij de afdeling woningzaken van A hold nv. Zijn jubileum wordt op 10 maart a.s. gevierd op het hoofdkantoor. De heer K. Buth trad op 13 februari 1956 in dienst bij de firma Keg op de afdeling Venloer. Na de overname kwam hij bij Alben Heijn als bijrijder, later als chauffeur. Deze functie ven'ult hij tot heden. Het 25-jarig jubileum is op vrijdag 13 februari j.l. gevierd. Op 12 maart 1981 zal de heer A. van der Gaag 25 jaar in dienst zijn bij Simon de Wit. Begonnen in het filiaal Van Hogendorplaan in Vlaardingen heeft hij in verschillende functies een groot deel van Nederland gezien: Rotterdam - Nijmegen - Den Haag - Drunen [kampwin- kelbeheerder, zoals dat toen nog heetteVervolgens Leeuwarden als afdelingschef kruideniers waren - even onderbroken door een korte periode van Waarne mend Bedrijfsleider in een ZB in die stad - toen naar Den Haag als afdelingschef Kruidenierswaren in de filialen Escamplaan - onder broken door een korte periode Fred. Hendriklaan en Ambachts- gaarde. Sinds 7 februari 1980 heeft de heer Van der Gaag de leiding van het ZB-filiaal Gentsestraat te Scheveningen. Op 27februari 1981 is het 25 jaar geleden, dat de heer P. M. Grebe zijn loopbaan bij AH begon als winkelbediende in het filiaal Sta tionsstraat te Bergen. Enige tijd later werd hij aangesteld als magazijnmeester in het filiaal Plein eveneens te Bergen. Vervolgens werd hem gevraagd om zorg te dragen voor de bezorgingsdienst over 8 filialen in Bergen en omgeving en op een later tijdstip eveneens over de regio Haarlem-Purmerend. Wegens opheffing van deze dienst vervult hij nu vanaf 26-6-1978 de functie van postchauffeur op de ARVA aan het HK. Het jubileum wordt op 27 februari a.s. op het HK gevierd. Ongeveer 17 jaar geleden ben ik binnen de Albert Heijn organisatie het volgende boek kwijt geraakt: "Houwelijck dat is de gansche gelegen- heijt des Echten Staets en Trouringh". Het is geschreven door Jacob Cats, geboren in 1577 in Brouwershaven. Het is een boek in perkament gebonden en gedrukt met Oudhollandse letters. Het is een familiestuk en ik zou het dan ook graag terug krijgen. Kijkt u uw boekenkast eens na? Mw. R. Hart Pastoor Konijnstraat 60 1616 BX HOOGKARSPEL (02286-1261) Kon u in een van de vorige nummers van Flitsen al wat lezen over de wedstrijd 'Recepten uit Moeders Tijd' uit AHuispost, nu dan weer een andere wedstrijd uit datzelfde blad. Dit keer was het de beurt aan de jeugd. Hen werd het verzoek gedaan een vogelverschikker te tekenen. Honderden reacties kwamen binnen. De keuze werd helemaal moeilijk toen bleek dat er in totaal zo'n 500 kaarten waren ingestuurd. Daarop formeerde de redactie AHuispost één van de grootste jury's aller tijden, alle Ahold-medewerkers uit het hoofdkantoor Ankersmidplein. De kaarten werden opgesteld in het personeelsrestaurant en iedereen mocht een stem uitbrengen wat door velen werd gedaan. Als uiteindel^ke winnaars kwamen uit de bus: Groep A [tot 6 jaar] - Chantal Meester uit Terwispel Groep B [6 tot 9 jaar] - Kirsten Bogaerts uit Valkenswaard Groep C [9 tot 12 jaar] - Leonie Oehmen uit Oostrum. Op woensdag 10 december j.l. in hotel-restaurant Juliana te Utrecht was de juniorclub I voor het laatst bijeen. Op bijgaande "Wintersportfoto" ziet u de over gebleven deelnemers aan wie het certificaat kon worden uitgereikt. Ook deze tweede lichting heeft weer met bijzonder veel enthou siasme aan het toch pittige pro gramma succesvol gewerkt. On derstaande namen zullen wij zeker in de toekomst nog terug zien. Peter Huysmans Ricardo Zuiverloon Ruud Meijer Matthijs Vette Arno Voragen Peter Mulder Kees de Jong Gerard Smak Olaf Zwaan Dick Bameveld Jan Hidding Frans Steeman Jaap Smak Cor Korteweg Berthold Steur Kees v. d. Spek Tobor Bausaghi Rein Jongejan Harry Vos Jan Kalfsbeek fil. 1007 fil. 1011 fil. 1020 fil. 1030 fil. 1058 fil. 1061 fil. 1075 fil. 1105 fil. 1113 fil. 1114 fil. 1125 fil. 1133 fil. 1156 fil. 1171 fü. 1202 fil. 1211 fil. 1215 fil. 1215 fil. 1401 fil. 1402 12'/2 jarig zakeqjubileum: H. van Eek - CS Zaandam. Mevr. Hietbrink - AH-filiaal 1179, Lochem. 25-jarig zakenjubileum: Familie Leon. Mw. M. E. Duvivier, filiaal 1006, Amsterdam. 12V2 jarig huwelijksjubileum: A. M. ten Hartog-Denkers - Eindhoven. 25-jarig huwelijksjubileum: D. Bruijn. Voor de hartelijke woorden, de prachtige cadeaus en uw aanwezigheid bij mijn pensionering zeg ik u, mede namens mijn vrouw, heel hartelijk dank. C. M. Koelemay afd. Soc. Verzekeringen Op 4 januari j.l. is op 48-jarige leeftijd plotseling overleden de heer J. KREDIET medewerker van het Distributie centrum, afdeling Simon. Wij verliezen in hem een gewaardeerd medewerker en collega. Wij wensen zijn huisgenote alle sterkte toe om dit verlies te kun nen dragen. Leiding en medewerkers Distributiecentrum Zaandam Met een gevoel van verslagenheid geven wij kennis van het feit, dat op 17 januari 1981 op 49-jarige leeftijd is overleden de heer R. REPIJA De heer Repija was sedert 22 juni 1970 in onze dienst als mede werker van de Centrale Slagerij te Groenlo. Wij hopen dat zijn vrouw en zoon de kracht zullen vinden dit verlies te dragen. Vers Vlees Groep Op 17 december 1980 overleed op 81-jarige leeftijd de heer P. HARDIJZER gepensioneerd medewerker Stero- vita Amsterdam. Op 22 december 1980 overleed op 75-jarige leeftijd de heer A. A. BRAVENBOER gepensioneerd medewerker filia len Albert Heijn. Op 27 december 1980 overleed op 66-jarige leeftijd de heer D. JONKMAN gepensioneerd medewerker Mees ter Wijhe bv. Op 29 december 1980 overleed op 75-jarige leeftijd de heer J. SCHOONE gepensioneerd medewerker Mar- velo. Op 10 januari jl. overleed op de leeftijd van 71 jaar de heer M. J. VAN BREUGEL gepensioneerd medewerker Stero- vita Dordrecht. Op 19 januari jl. overleed op 83- jarige leeftijd de heer W. R. HOVIUS gepensioneerd medewerker Mar- velo Zaandam. Mogen zij rusten in vrede. De heer Willem van 't Veer, werkzaam op de administratie van het Distributie centrum Beverwijk, heeft op het biljart kampioenschap vijfde klasse libre van het gewest Noord-Holland, genoegen moeten nemen met een zeer bescheiden klassering. De heer Van 't Veer kwam tot slechts 3 punten, wat de achtste, tevens laatste, plaats opleverde in het klassement. De nieuwe districtskampioen werd de heer P. Feld uit West-Friesland. Het algemeen moyenne van de heer Van 't Veer bedroeg 1,05. De medewerker van het DC Beverwijk plaatste zich eind vorig jaar voor het dis trictskampioenschap door het behalen van een tweede plaats in het kampioen schap van de vijfde klasse libre van het district Zaanstreek/Waterland. Deze goede klassering leverde Willem van 't Veer ook promotie op naar de vierde klasse van het laatstgenoemde district.

Personeelsbladen | 1981 | | pagina 8