Forse korting voor Ahold-medewerkers Monster-introductie Weduwe Visser succes Gereduceerde huurprijzen in Belgisch bungalowpark Bovendien gratis Horeca- waardebonnen pagina 10 FLITSEN In Ostara-Bungalowpark 't Wolfsven: Ze hadden het dan over de Weduwe Visser, die daar nagebootst en wel, in levenden lijve, rondliep in de persoon van mevrouw A. E. van der Ham- Flenders, echtgenote van beheerder M. van der Ham. 'De Weduwe Visser is'r' en 'Mag de Dame u iets aanbieden' zijn twee slogans uit de reclamecampagne, die sinds de hergeboorte van het merk door Alberto wordt gevoerd. In de Beethovenstraat was ze er dus letterlijk, via de figuratie van mevrouw Van der Ham. Leuk Als ze op die dag terugkijkt zegt ze: 'Het was een leuke ervaring. Het vroor die dag aardig en ik had het dan ook nogal koud, want de kleding was zo'n beetje van zijden spul. Ik moest telkens naar binnen om weer warm te worden, maar daarna ging ik opnieuw naar buiten. Zo is het de hele dag doorgegaan'. De heer Van der Ham: 'Toen ik met mijn vrouw had afgesproken dat zij wel als Weduwe Visser wilde figureren, ben ik met een afbeelding, die de beheerders in het kader van de reclamecampagne ontvingen, naar een toneelkledingver huurbedrijf in Amsterdam gegaan. Ze konden me vrijwel identieke kleren leveren en die werden ook nog min of meer op maat gemaakt, want ik moest de maten van mijn echtgenote opgeven. Het spul was alleen een beetje dunnig'. Mevrou\y Van der Ham: 'De mensen vonden het leuk, origineel. Ze zeiden dus als ze de winkel inkwamen: 'hé, daar heb je de Weduwe'. Maar als ze dan de folder nog eens hadden bekeken, voeg den ze er wel aan toe: 'het gezicht lijkt niet.' Of ze zeiden: 'u bent veel jonger'. En anderen zeiden: 'bent u nou al weduwe?'. Lekker In de winkel liet mevrouw Van der Ham mensen de nieuwe jenever van de Weduwe Visser proeven. 'Er gingen zo een flink aantal flessen jonge jenever de zaak uit. Die mensen vonden het lekker', aldus mevrouw Van der Ham. Haar man vertelt: 'Amsterdam-Zuid is niet een stadsdeel, waar gedistilleerd een glorieus consumptief bestaan leidt. Het is daar eigenlijk wijn, wijn en nog eens wijn wat de consumptie betreft. Als mijn vrouw in haar Weduwe-uitmonstering in bijvoorbeeld Amsterdam-Noord of Zaanstad op straat had gelopen, hadden nog veel meer mensen het jenever-mon ster aangenomen. Dat zijn gebieden, waar wijn het royaal aflegt tegen jonge jenever en ander gedistilleerd'. Zoon René (10) van mevrouw en de heer Van der Ham heeft ook meegeholpen om monsters uit te zetten. De heer Van der Ham: 'Hij heeft een flink aantal monsters in brievenbussen gestopt van woningen in de zijstraten van de Beethovenstraat. Dan kwamen mensen daarna soms en zeiden: 'ik wil de jenever kopen waarvan ik een monster in de brievenbus kreeg.' Binnenkort gaat m'n zoon er nog een keer op uit om weer monsters te distribueren'. Partij De hele monsterpartij bestond uit 100.000 stuks, waarvan de grootste hoeveelheid bij de kassa's van de 60 Alberto-zaken door de beheerders zijn Ook in het nieuwe jaar, voorlopig tot 11 april a.s., wordt aan Ahold-me- dewerkers en gepensioneerden een flinke korting verleend op de huurpryzen van de comfortabele bungalows in het vakantiepark 't Wolfsven te Mierlo. Medewerkers en gepensioneerden kunnen op een aantrekkelijke manier genieten van de rust en ruimte èn de vele voorzieningen van dit fraaie park. Ook de gratis waardebonnen, te gebruiken in Restaurant "de Ta veerne" op het park, zijn "extra's" die uitsluitend verstrekt worden aan Ahold-medewerkers en gepensio neerden. De huurprijzen zijn "all-in", d.w.z. inclusief verwarming, kleuren-TV, toegang tot het overdekte zwembad, schoonmaak op de dag van vertrek, enz. Alleen als men een lakenpakket wil huren, wordt daarvoor 7,— per persoon in rekening gebracht. Reserveringen en betalingen dienen - met vermelding van uw perso- neelsnummer - rechtstreeks aan het park gericht te worden. Tel.: 04927 - 1661. Hieronder vindt u de speciale Ahold prijzen voor de periode 31/1 tot 28/2 en van 7/3 tot 11/4 1981. Ahold tarief Gratis horeca- Ahold tarief Gratis horeca- 4 pers. bung. bonnen 6 pers. bung. bonnen 185, 30, 210, 30,- week lang weekend 145,20,160,20, midweek 112,50 20,125,20, Administratiekosten 13,50 per bungalow. Waarborgsom 50, He, daar heb je de Weduwe', was, op een november-zaterdag met veel vrieskou, de verraste reactie van mensen die het Alberto-filiaal Beethovenstraat 84 in Amsterdam-Zuid bezoch ten. uitgereikt (uiteraard aan personen boven de zestien jaar). Het monster zat in een opmerkelijke verpakking, waarvan de uitwerking werd verzorgd door het eigen con cern-reclamebureau Ahead. Over het idee van het monster vertelt de heer D.N. Rövekamp, verkoopleider bij Alberto: 'Enkele jaren geleden zond Proost en Brand z'n relaties ook eens zoiets. Dat idee is bij ons blijven liggen, Toen wij de jonge jenever per monster wilden uitzetten, kwam dat relatiege schenk weer boven tafel en zijn we onze eigen variant erop gaan uitwerken. Het moest in een verpakking zitten, waarin de jenever een paar maanden goed blijft, zonder dat er een plasticsmaak aan zou gaan komen. Uiteindelijk zijn we terechtgekomen bij een fabrikant in België, die ons precies het monster kon leveren dat we nodig hadden. We kunnen best zeggen, dat de presentatie van het monster een groot succes is geweest. Het publiek kreeg iets heel aparts in handen'. Uitgekiend De introductie van Alberto's eigen merk gedistilleerd is op deze monster-manier een succes geworden. De Weduwe Visser is'r, via een uitgekiende en aanspre kende styling, in de volgende gedaanten: jonge jenever (35 pet. alcohol), oude jenever (35 pet.), citroenbrandewijn (20 pet.), brandewijn (35 pet.), bessen jenever (20 pet.), beerenburg (33 pet.), vieux (35 pet.) en advocaat (14 pet.). Alberto maakt met z'n eigen merk gedistilleerd met die historische naam - afkomstig uit Lemmer - nu nog meer waar, 't Vertrouwde Slijtershuis te zijn. De Weduwe Visser heeft een oer degelijke uitstraling. Voor zowel Alberto als de consument echt een Dame om zaken mee te doen. Voor Ahold-medewerkers bestaat op nieuw de mogelijkheid om gedurende 1981 - tegen gereduceerd tarief - een bungalow te huren in het park "Domaine du Bonsoy". Dit park is gelegen in de Belgische Ardennen, nabij Blaimont, een klein dorpje op de rechteroever van de Maas, stroomafwaarts van Hastière. Het is bereikbaar via de autoweg Hastière-Beauraing. Het Ahold Pen sioenfonds bezit daar 40 bungalows, die verpacht zijn aan de "Gestion du Bonsoy". Het fonds heeft dus zelf niets met de verhuur ervan te maken. Gezien de mogelijkheden, die het bungalowpark biedt, met 6 villatypes in oppervlakte variërend van 28 tot en met 60 m2 en logiesmogelijkheden van 2 tot 9 personen, is het niet mogelijk hier een volledige tabel met huurprijzen op te nemen. Voorbeeld: gezin van 4 personen, 2 volwassenen, 2 kinderen, per week; laagseizoen 272, middenseizoen 400, hoogseizoen 798, De huurprijzen zijn uiteraard afhanke lijk van het seizoen en de samenstelling van het gezin. Het is mogelijk te huren voor een week-end, één of meerdere weken of voor een mid-week (maandag middag tot vrijdagmorgen). Het park is uiteraard het gehele jaar door geopend. In tegenstelling tot 1980 is het zegelrecht van 7,5 op de huurpijs, met ingang van 1-11-1980 vervallen. De bungalows zijn gelegen in een heuvelachtig gebied. Hierdoor zijn ze helaas niet geschikt voor mensen die slecht ter been zijn. De uitgestrektheid van het vakantiepark maakt tevens de beschikking over eigen vervoer nood zakelijk. Alle informaties over de mogelijkheden, prijzen, folders en reserveringen worden u verstrekt door de heer J.F.M. Koper, (HK 1322 - tel. 075-592689). De medewerkers van het nieuwe Albert Heijn filiaal 5835 in Rheilen hebben een drukke tijd achter de rug. Niet minder dan vijf en een halve week is er keihard gewerkt om de winkel om te bouwen tol wat het nu is geworden aan de Groenstraat te Rheden: Op de Joto alle medewerkers van hét nieuwe filiaal bijeen, vergezeld van de "hulpkrachten" uit andere AH- filialen, evenals de kinderen van bedrijfsleider de heer C. M. Baars, die de winkel hebben geopend.

Personeelsbladen | 1981 | | pagina 10