„KOUD DOCH SFEERVOL" Filiaal 1208 wint eerste beker van AH-zaalvoetbal Geblesseerde Erna van Scherpenseel won dames-cup Promotie voor „DC-biljarter" Willem van 't Veer Uitslagen: Medewerkers AH-filiaal 5610 weekeinde naar bungalowpark FLITSEN pagina 11 Zaterdagmorgen 11 oktober stonden 80 tennisliefhebbers ge reed voor deelname aan het Ahold Tennistournooi in Zaan dam. Alhoewel de herfst-temperatuur nogal aan de lage kant was, werd gedurende de gehele dag met grote inzet en veel plezier gespeeld. Teneinde voor iedereen de spelvreugde te ver hogen werd in 4 groepen gespeeld voor wat betreft speelsterkte, terwijl bovendien vanwege de tijdsruimte in dubbels gespeeld werd. Het Distributiecentrum Beverwijk heeft er sinds kort een biljarter van niveau bij. De heer Willem van 't Veer, werkzaam by de administratie, promoveerde naar de vierde klasse libre in het district Zaanstreek/ Waterland en plaatste zich tevens voor het kampioenschap van Noord-Holland. Voor het succes binnen was, moest de heer Van 't Veer een erg spannende voorronde afwerken. Hierin moest hij het kampioenschap van de vijfde klasse libre gunnen aan zijn naaste concurrent Guus Dok uit Wormerveer. In de fina lepartij speelde Van 't Veer remise tegen Dok, die aan dit resultaat genoeg had voor het behalen van de titel. De medewerker van het DC Beverwijk maakte wel de hoogste serie in deze partij. Ondanks de tweede plaats pro moveerde Willem van 't Veer met nog vijf spelers, waaronder natuurlijk kampioen Dok, naar de vierde klasse libre. In dit nummer van Flitsen konden wij geen verslag meer doen van de verrichtingen van Willem van 't Veer op het Noordhollands kampioenschap. In het februarinummer zullen wij u over zijn prestaties nader informeren. De groep beginners kreeg van tennis- leraar Jan Sie een warming-up voorge schoteld en de grondbeginselen van het tennis in een stoomcursus aangeboden. Ondertussen waren de overige groepen met hun wedstrijden gestart en viel van menig goed staaltje tennis te genieten al naar gelang de mogelijkheden. Tussen de middag werd het toumooi stilgelegd om een groepsfoto te verzorgen, wat onder de nodige hilariteit toch een leuke foto opleverde. Na de middag kwam er in de strijd enige tekening en raakten de kanshebbers in de verschillende groepen duidelijk geïnteresseerd in eikaars re sultaten. Tussen de wedstrijden door werden hierdoor uitgekiende kans berekeningen gemaakt met uitdagingen over en weer. Onder deze spanning zijn toch een aantal tennissers( sters) be zweken, waardoor Wil Appel die in kansrijke positie lag zijn hoge klassering verspeelde. Aan het einde van de dag vond de prijsuitreiking plaats, waarbij per groep prijzen te verdelen waren voor dames en heren, terwijl ook de minste prestatie goed was voor een poedelprijs. Als uiteindelijke winnaars in de hoogste categorie kwamen naar voren Jaap Pameijer bij de heren en Erna van Scherpenseel (ondanks blessure) bij de dames, die de bekers in ontvangst namen. Met een drankje voor alle deelnemers werd deze gezellige dag besloten, waar na iedereen (over-) vermoeid huiswaarts ging. GROEP I (beginners) le 2e 3e GROEP II (gevorderden) le 2e 3e GROEP III (vergevorderden) le 2e (na loting) 3e GROEP IV (competitie-spelers) le 2e 3e dames S. Ei jben M. Aafjes M. v. d. Ven heren J. Velt M. Eij ben E. Bakker F. P. Nupkens C. A. Brouwers Mw.Zentveld R.P.Hagenaars M. J. Schotsman E. A. Ypma V. Ouwehand E. Hagens C. Ris H. Wassink P. J. Kruijswijk A. Wassing R. Bayens E. van Scherpenseel J. Pameijer R. Persijn W. M. Hassink A. M. Ebbinkhuijsen P. P. Brasser Met veel plezier kijken de medewerkers van het Utrechtse Albert Heijn-filiaal 5610 terug op het weekeinde dat begin november werd doorgebracht in het bungalowpark Eemhof bij Zuid-Flevo- hof. Zaterdagmiddag om vijf uur vertrok het gehele AH-gezelschap met drie auto's voor een rit van één uur. In het bungalowpark aangekomen keek men de ogen haast uit. Tot de inventaris van de woning behoorden een radio, kleuren-TV en een open haard. Ook het uitgaanscentrum ter plaatse had veel te bieden: een disco, bowlingbanen, een zwembad en eetgelegenheden. De zater dagavond werd doorgebracht in dit uitgaanscentrum, waarna de dag beslo ten werd met een drankje in de bunga lows, waarvan er twee waren gehuurd. De zondag was gevuld met het doen van inkopen, zwemmen, naar de sauna gaan en liggen op de zonnebank. Een leuk tijdverdrijf. Het weekeinde werd beslo ten met een etentje in het nabijgelegen AC-restaurant. Alle medewerkers van filiaal 5610 willen langs deze weg hun dank uitbrengen aan bedrijfsleider, de heer Semo, die verantwoordelijk was voor de goede organisatie. minder om. Zonemanager de heer Jan van Welbergen reikte de prijzen uit. Hij had met veel plezier de wedstrijden bekeken. "Ik heb diverse bedrijfsleiders driftig notities zien maken. Of dat nou voor de beoordelingsgesprekken is of om transfers te regelen weet ik niet," zei hij lachend tijdens de prijsuitreiking. Niemand heeft dus verloren in Eindho ven als men het goed beschouwd. Al zullen de spelers van het filiaal aan het Frans Léharplein dit jaar nog me nigmaal praten over hun grote voetbal- gave. Door een ruime 4-0 zege in de finale van het AH-zaalvoetbaltoernooi in de Eind- hovense sporthal "De Oude Toren" heeft filiaal 1208 [Frans Léharplein] de eerste zaalvoetbalbeker in de wacht gesleept. Het team van de Canisiuslaan, dat gedurende het toernooi door blessures danig was uitgedund, kon daaraan weinig veranderen. Voor het eerst werd gestreden om de "Kempenland wisseltrofee". Het is de bedoeling dat het toernooi een jaarlijks vervolg krijgt.Een van de twee organi satoren, Johan Boeijen, daarover: "Zaalvoetbal is enorm populair. Het verbaast me dat er binnen het concern niet eerder een dergelijk tournooi heeft plaatsgevonden. We vonden het idee wel leuk. Tien AH-filialen uit Eindhoven en omstreken hebben meegedaan. De ani mo was erg groot, er waren meer aanmeldingen. Probleem was dat je in deze sporthal niet nóg meer teams kunt onderbrengen. Tien is wel de grens." De animo vooraf werd nog overtroffen door het toernooi zelf. Niet alleen de sportieve strijd, maar zeker ook de gezelligheid en de onderlinge band droegen daartoe bij. Sectorchef vers van het winnende filiaal Frans Léharplein, Johan Boeijen: "De dag is dermate geslaagd dat we nu al zeker weten dat we ermee doorgaan. Misschien dat ons initiatief ook naar andere regio's over slaat, dat zou alleen maar toe te juichen zijn." Het team van het Frans Léharplein was oppermachtig. Slechts in de halve finale moest het team via een verlenging de eindstrijd ten koste van "Karregat" afdwingen. In de finale kwam tegenstander Ca nisiuslaan er niet aan te pas. Door twee doelpunten voor rust van Wim van Meegen was de strijd in feite al halver wege beslist. Dezelfde Wim van Meegen en Toine Theuns bepaalden de zege uiteindelijk op 4-0. De tegenstanders namen de nederlaag gelaten op. Alleen speler Blankers zat met een pijnlijk gezicht op de bank. Hij moest al in de halve finale geblesseerd uitvallen: "Een zweepslag denk ik. Ben ik een paar weken zoet mee. Altijd als de leuke wedstrijden komen, gebeurt mij zoiets," zei hij spijtig. Kleedkamer Personeelstoernooi of niet: In de kleed kamer werd menig taktisch plan zeer serieus besproken als gold het een Eu ropa Cupwedstrijd. En de vele aan wezige supporters lieten zich niet onbe tuigd in de analyses: "Jullie speelden te onrustig. Als je breed had gespeeld, had je nooit verloren," verkondigde er één. Ook in Eindhoven stonden de beste stuurlui aan wal. De pret was er niet Uitslagen Poule A Roostenlaan - Nuenen 2-1 Fr. Léharplein - Hendr. Staetslaan 6-0 Roostenlaan - Corridor 2-1 Nuenen - Fr. Léharplein 1-6 Hendr. Staetslaan - Corridor 6-2 Roostenlaan - Fr. Léharplein 0-1 Nuenen - Corridor 2-0 Hendr. Staetslaan - Roostenlaan 0-1 Fr. Léharplein - Corridor 7-0 Nuenen - Hendr. Staetslaan 0-2 Poule B Limburglaan - Geldrop 2-2 Canisiuslaan - Woensel 0-0 Limburglaan - Karregat 1-3 Geldrop - Woensel 1-0 Canisiuslaan - Karregat 1-0 Limburglaan - Woensel 1-2 Geldrop - Karregat 3-3 Limburglaan - Canisiuslaan 2-1 Woensel - Karregat 2-2 Geldrop - Canisiuslaan 0-1 Fr. Léharplein - Karregat (na V.) Canisiuslaan - Roostenlaan 1-0 1-0 Om 3-4e plaats Roostenlaan - Karregat (penalties) 3-2 Finale Fr. Léharplein - Caniuslaan 4-0 Eindstand 1. Frans Léharplein 2. Canisiuslaan 3. Roostenlaan 4. Karregat 5. Geldrop 6. Woensel 7. Hendr. Staetslaan 8. Limburglaan 9. Nuenen 10. Corridor Sportiviteitsprys: Karregat.

Personeelsbladen | 1980 | | pagina 11